Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2008., 07:48   #41
Kombinacija junetine, piletine, puretine i mislim janjetine - nisam ziher
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 08:18   #42
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Kombinacija junetine, piletine, puretine i mislim janjetine - nisam ziher
ae, ak je na pravom mjestu...
ako je kod divljek sipca, onda je vjerojatno od svinje, konja, otetih koker-spanijela, par izgubljenih pudlova pudlova, mjesanaca iz zalihe, macaka lutalica i kojeg fetusa pronadenog u konteneru
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 10:15   #43
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
BTW- kako ti znaš na koji kebab ja mislim - si razvio sposobnost čitanja misli preko neta or what?
Govori se u ovoj temi o kebabu koji se može naći kod nas zar ne?

Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Ja nisam govorio o metro-getro kebabu nego kebabu brutalis originale- a fala bogu sam obišao skoro cijelu Europu i dio Male Azije pa sam sve i svašta probao ...

I pravo ime ovog kebaba bi trebalo biti shishkebab ili ti kebab na kolcu,štapu whatever , a pravi kebab izgleda ko neka fakin pašteta ili slično od jako jako sitno mljevenog mesa...
Di si u Europi našao kebab u pravom pideu zamotan - ono o čem je đubre pričao? Ja sam ga vidio jednom u Alladinu kad su nekom Turku spremili po naruđbi.

Postoji makedonski i turski kebab, Turci prave razliku između to dvoje, kod nas su makedonski kebabi ako znaš di kod nas ima turskih napiši. Ja ne znam jer kod nas ne jedem kebab. :2up:

Kakva pašteta bogati, objasni.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 12:59   #44
Kod nas ima na dva mjesta pravi turski uvjetno rečeno jer isto stavljaju lepinju ali po narudžbi ako je veća količina onda rade onu svoju pogaču- pide or whatever ...:2up:

Makar ima i ovih drugih dosta dobrih na par mjesta- a kao što rekoh- pravi skroz oriđiđi u Ojropi sam jeo u Grazu na parkingu kod Top Sport centra-baš Turčin radi...

A ono drugo kaj sam prije napisao malo bolje pročitaj sve ti je objašnjeno- shishkebab je ovo kaj mi zovemo kebab samo, a pravi kebab izgleda drukčije - jer ako nisi primjetio- u Njemačkoj i Austriji to zovu Doner Kebab sa umlautom na o ...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 18:58   #45
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
ako je kod divljek sipca, onda je vjerojatno od svinje, konja, otetih koker-spanijela, par izgubljenih pudlova pudlova, mjesanaca iz zalihe, macaka lutalica i kojeg fetusa pronadenog u konteneru


E to, upravo o tome ja pričam
__________________
True men don't kill coyotes
John_Frusciante is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 19:37   #46
u Poljskoj mi je zasad bio najbolji kebab

znam da ne pomaže temi, al šta ćeš
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 22:24   #47
kako ne, evo ja već otišao za Poljsku
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 00:06   #48
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 16:27   #49
Da ima u dubravi jedan krezubi šiptar drži samo kebabdžinicu. Ali dobar. Stavi ti gorki umak ili ljuti feferone, salatu, krastavce, tartar, kuruzu, zelje. I tako biraš kaj želiš da ti smiksa..
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 22:46   #50
gore na kraju tkalče di počinje ona cesta je prejebeno dobar, probao sam na 5-6 mjesta i u tkalči je definitivno najbolji
Maxum is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 22:53   #51
Quote:
Conan Persia kaže: Pogledaj post
Imas kod mene u zagrebu u Gracanima to ti tam kod sljemena...
Kak se zove to u Gračanima?
__________________
"U udaljenom kutku svemira ... živjele su pametne životinje koje su izmislile znanje."
Lindsay Lohan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 11:40   #52
Ok, hvala svim na odgovorima, iako mi nitko nije odg.na prvo pitanje...

Prije svega da razjasnim- znam da je ime kebab, gyros,šiškebab i donerkebab (itd.) predmet velikih nesporazuma, naklapanja, diskusija. Meni je to
nebitno. To ima i na starim temama o kebabu. Osim toga, ok, vjerujem da je u Turskoj, Poljskoj dobar...ali nemam bas ništa ni od toga.

Pa opet pitam osnovno: ima li gdje ovakav kebab, nesto nalik ovome ?: (bas me briga jel se tak zove, meni je to kebab isto)




a ne samo ovakvi:

__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 11:47   #53
Koka i jedan i drugi su ti isti samo je donji već podosta obrezan - kužiš?
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 11:50   #54
Ma ne... mislim, ako i je tak, krive su slike.

U Vodicama sam jela ovakav prvi, mislim, kad ti ga narez (pa s početka ili na kraju) vidiš da su to komadići mesa, kao od šnicle.

A kod ovog drugog, to su (bilo gdje gdje sam jela) duuuuge trake tko zna čega homogenog...kuzis sad na kaj mislim?
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 12:06   #55
Ovaj prvi je pileći. Šta će ti to, to ni pederi ne jedu.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 13:01   #56
Quote:
Hella Good kaže: Pogledaj post
Ma ne... mislim, ako i je tak, krive su slike.

U Vodicama sam jela ovakav prvi, mislim, kad ti ga narez (pa s početka ili na kraju) vidiš da su to komadići mesa, kao od šnicle.

A kod ovog drugog, to su (bilo gdje gdje sam jela) duuuuge trake tko zna čega homogenog...kuzis sad na kaj mislim?

Ma gle zlato - ja te uvjeravam da ti je sve to isto samo je razlika u startnoj pripremi i da li su baš veći komadi mesa ili je krupno mljeveno i tak nabijeno na kolac...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 17:08   #57
Ma to nije ista stvar s prve i druge slike. Uprvom se točno vidsi kaj se reže, a u drugome nemožeš znati kaj je samljeveno unutra.. Al pretpostavljam da je u onome običnom s druge slike 60% iznutrica i 40% mesa.. Al ko ga jebe meni je dobar i takav.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 17:57   #58
A kaj misliš da ti u sredini ovog prvog ne mogu nametat svakaj i zakamuflirat a?

Tu se jedino možeš uzdat u poštenje onog koji ti to radi
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 20:48   #59
Ok..., kad sam jela ovakav prvi, izgledao je potpuno drukcije od ovog homogenog i kad je bio na kraju rezanja, ono, kad ga je jedva bilo.

Mislim da ipak znam razlikovati komadiće nekakve šnicle od dugih homogenih sivkstih traka koje su i dugoga okusa.
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 00:34   #60
Ja sam prije par tjedana pročitala na forumu da je dobar kebab na Kvatriću, na križanju Martićeve i Heinzelove. Pošto nisam iz Zagreba, ali bar jednom mjesečno dođem obići dečka u Zagrebu i obavezno na kebab. Solidan mi je bio u Sesvetama, a u Dubravi mi je dosta dobar. Do sad sam jela konstantno u Dubravi ali kad sam probala ovaj na Kvatriću oduševila sam se. Iako nije kao originalni ipak, bar po meni, zadovoljava.
plava_1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger