Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2007., 12:18   #1
Braco sa Srebrnjaka (d)

Molim vas, ima li tko ikakvih saznanja i iskustava sa iscjeliteljem koga nazivaju Braco, a živi na Srebrnjaku ?
eto eto is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 12:39   #2
Imam ja moja baka je išla njemu za mene, i ne znam detalje a košta samo cvijeće. Skroz dolje ima kuću kraj rotora.
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 13:50   #3
da cvijeće. za početak
ontheedge is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 23:36   #4
ima prejebenu kućerinu, a ekipa zna nosit fakat ok bukete. i ja bi iste takve da dobijem
desetipedeset is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 01:42   #5
ja sam gledala prije njegove cd-e, tip je legenda!

i moja frendica je bila na nekom sastanku u sloveniji. kaže da je bilo puno ljudi i isto toliko puno i cvijeća.

on se u jednom trenutku pojavio na pozornici, nastala je šutnja, on je samo gledao u tu masu ljudi.
i kaže ona SVI smo počeli plakati... baš svi! i da je svaki pojedinac imao osjećaj da on gleda BAŠ u njega. kaže nevjerojatno!

to je trajalo 5,6 minuta i onda je otišao.
__________________
advertising space
Fei is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 04:20   #6
A ja sam čuo da je on Oshov učenik. Dovraga, zivio sam u blizini tri ili cetir godine i nikad nisam svratio da vidim od čega je napravljen
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 14:22   #7
da li bi mi netko mogao reći nešto konkretno ?
eto eto is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 14:34   #8
Quote:
eto eto kaže: Pogledaj post
da li bi mi netko mogao reći nešto konkretno ?
ako te tiska lova u novčaniku izvoli. zašto skupljat lovu kad je da se troši. to je normalno
ontheedge is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 21:52   #9
http://www.samoborskiglasnik.net/raz...0050114&sif=91
Juventus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 22:40   #10
evo, mogu ispričati ovo jer je to moje osobno iskustvo. moj djed je bio na samrti prošli tjedan, jako je star, a dobio je upalu pluća, rangenske snimke su pokazale da su zahvaćena oba plućna krila. u utorak mi je brat javio da je djed gotov i da može umrijeti svaki čas, više nije ni jeo, jedva je pričao itd. uglavnom, nisam htjela da umre, a da se nisam oprostila s njim te sam uzela njegovu sliku i u srijedu je odnijela Braci. U četvrtak su mi javili da se djed oporavio, da jede i priča, novi nalazi pokazuju da mu je lijevo plućno krilo zdravo, još je desno malo mutno na snimci, još je u bolnici, u četvrtak ga misle pustiti kući, i doktori se čude, u toj dobi ljudi umiru i od prehlade, a kamoli ne od upale pluća.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 12:58   #11
reagirati cu samo na onaj posprdi post o novcu.
ukratko, ljudi kada ne poznaju dovoljno materiju, a da ne bi priznali svoje neznanje i glupost ili se ismijavaju ili ih je strah ili bjeze od toga.
na svakome je da odabere svoju verziju...

naime, moja majka redovito ide k njemu.
on njoj puno znaci. ona mu vjeruje i kaze da se poslije njega osjeca bolje.
ja njoj vjerujem jer ako se ona osjeca bolje, neka ide svaki dan!
cak i ako je to autosugestija, ako njoj cini dobro, ja sam jos sretnija.

ja sam bila jednom, osim bitne opustenosti, nista drugo nisam osjetila.

sto se novca tice, nikada nije vidjela nikoga da mu ostavlja novac, osim za knjige i cd koji imaju prosjecnu cijenu, cak nizu od onih po knjizarama.
prema tome ove posprdne tvrdnje o novcu ne drze vodu.
ponekad je mudrije se informirati o onome sto ne poznajemo nego dijeliti i prosipati vlastitu glupo....ovaj, pamet posvuda.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 12:35   #12
Ja odlazim kod brace svaki mjesec vec dvije godine. Pocelo je kad sam kod kuce procitao knjigu njegovu koju je mama kupila. Dok sam je citao jako mi se dopalo kako covjek razmislja i kako na jednostavan nacin razlozi neke dosta komlicirane stvari. Odlucio sam posejetiti tog bracu da vidim sta ima tu. Taj dan sam osjetio nesto sto mi se cini da sam trazio 500 godina. Znao sam da sam na pravom putu i imao sam cudan filing da me neko posmatra i bdi nadamnom jos ceo dan i nekoliko narednih dana. Bio sam u losem drustvu radio svega i svasta. Od tad se sve promjenilo. Izvukako sam se iz tog drustva, stekao bolje prijatelje, fax mi krenuo fenomenalno, poceo sam da razmisljam drugacije i da gledam na svet s ljepse strane. ni ivica ni danas braco niko nije uzimao para nikad. pokusavali su mnogi ali on to nije hteo. razlog: ono sto dobijemo od boga dobijemo na dar, kada to pocnemo prodavati izgubimo taj dar, posto je para instrument preko kojeg sotona najlakse okrene covjeka protiv boga.
samo mi je malo zao sto ne mogu popricat s njim kao sto se je to dalo pre.

i meni se cini da svaki put kad dodjem, da gleda pravo u mene. ponekad mi krenu i suze ali osjecam se mirno i sigurno. i dok ga gledam vidim ga kako sjaji, bljesti to je nesto sto si ne mogu objasnit. pogledam po sobi vidim sve normalno ali kad pogledam njega pocne sjajit, jednostavno ne vidim mu obraza, kao da se mjenja.

eto to je moje izkustvo. priporuucjem svima. a oni koji se dodju sprdati, samo da znate da on sve vidi i zna. imate srecu samo da ne prica vise. inace je znao da prepozna takve ljude odma na ulazu i dosta puta se desavalo da te i takve natjera vani bez ikakvog objasnjenja.
srki2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 14:34   #13
Nasljednik Ivice Prokića. Ne traži ništa, ali prodaje zlatni nakit (nije zlatan zbog pomodarstva nego zato što je to simbol solarnih kultova), knjige Ivice Prokića i kazete/DVD-ove.
Baš si moram jednom kupiti njihov prsten.
Jaz46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 23:08   #14
Quote:
srki2311 kaže: Pogledaj post
eto to je moje izkustvo. priporuucjem svima. a oni koji se dodju sprdati, samo da znate da on sve vidi i zna. imate srecu samo da ne prica vise. inace je znao da prepozna takve ljude odma na ulazu i dosta puta se desavalo da te i takve natjera vani bez ikakvog objasnjenja.

Taj Braco u svojoj knjizi spominje da pušenje nije loše, tvrdi da pušenje tjera sotonu iz organizma.
Slično tvrdi i za kavu. Neka si svaki čovjek malo razmisli, malo zdravog razuma, i sve će se brzo posložiti.
Nije taj Braco nikakav učitelj a kamoli duhovni učitelj. nije ni iscjelitelj.
Takvi koriste ovo vrijeme gdje vlada prevara i manipulacija.
Juventus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 14:17   #15
Nije iscjelitelj nego iscjeditelj
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 13:26   #16
Red face

Bok,svima, ja sam novi član

ne mogu doći do informacije kad i/ ili gdje se može vidjeti tj.sresti Bracu- barem adresu točnu kuće , na Srebrnj.bi molila

može :cerek info.od nekog

čula sam od frendice , iz Njemačke, meilom, za njega..a i od par ovdje

pozdrav , od sanje
sanjaodak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 22:17   #17
Poznavala bih Bracu da želim... ali ne želim.
Znam djevojku koja je bila prelijepa, a imala je nekih problema. Otišla je kod Brace, i sve se odmah riješilo, i našla je ono "nešto". Zaredala je k njemu. Kad god bi se pojavio neki problem, kod nje ili bližnjih, otišla bi Braci i sve bi se sredilo, a uzimao je samo cvijeće (iako, što se količine cvijeća tiče, sigurno je u talu sa kvatrićkim cvjećarima, od čega mu inače lova za život za sebe, ženu i dijete koje ima šta poželi, ono: imućni su, vidi im se s kilometra).
Uglavnom, tako je išlo nešto godinica, i najednom se djevojka posušila, uvenula, život je iz nje istekao, izgleda kao ružna stara isušena baba, i tjelesno i duševno: za ne vjerovat!!!
Raspitala sam se po Zagrebu, i saznala za još ljudi kojima se desilo to isto: prvo ushićenje, poboljšanje, zatim novi problemi za koje samo Braco ima pomoć, pa problemi sve veći i veći i onda kolaps. Ako mene pitate: vampir.
Ja odradih svoju dužnost, opomenuh vas, a vi radite što hoćete, uostalom slobodna volja nas je i dovela tu gdje smo, zar ne?
Nemam vremena opet se javljati, nemam ni interesa, samo sam odradila ono što moram: napisah vam OPOMENU
Tazika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 19:14   #18
Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
Poznavala bih Bracu da želim... ali ne želim.
Znam djevojku koja je bila prelijepa, a imala je nekih problema. Otišla je kod Brace, i sve se odmah riješilo, i našla je ono "nešto". Zaredala je k njemu. Kad god bi se pojavio neki problem, kod nje ili bližnjih, otišla bi Braci i sve bi se sredilo, a uzimao je samo cvijeće (iako, što se količine cvijeća tiče, sigurno je u talu sa kvatrićkim cvjećarima, od čega mu inače lova za život za sebe, ženu i dijete koje ima šta poželi, ono: imućni su, vidi im se s kilometra).
Uglavnom, tako je išlo nešto godinica, i najednom se djevojka posušila, uvenula, život je iz nje istekao, izgleda kao ružna stara isušena baba, i tjelesno i duševno: za ne vjerovat!!!
Raspitala sam se po Zagrebu, i saznala za još ljudi kojima se desilo to isto: prvo ushićenje, poboljšanje, zatim novi problemi za koje samo Braco ima pomoć, pa problemi sve veći i veći i onda kolaps. Ako mene pitate: vampir.
Ja odradih svoju dužnost, opomenuh vas, a vi radite što hoćete, uostalom slobodna volja nas je i dovela tu gdje smo, zar ne?
Nemam vremena opet se javljati, nemam ni interesa, samo sam odradila ono što moram: napisah vam OPOMENU
Braco mulja. Ovo što misliš da on neke ljude prvo digne svojom "terapijom" pa se onda oni kasnije zbog te terapije osjećaju loše, pa ne znam, najvjerojatnije je u pitanju problem kod njih jer sumnjam da taj braco išta njima radi, nema tu neke terapije. Oni sami sebi rade terapiju kod njega. Radi se o tome da čovjek dođe tamo i VJERUJE da taj šarlatan liječi. Tipa braco liječi sve, braco je tu jak. i zbilja čovjeku postane bolje. Taj cigić ih gleda jedno vrijeme ( liječi pogledom, gleda te jedno vrijeme, to je sva terapija) i ljudima se svašta u glavi dogodi. ali nakon nekog vremena padaju u staro stanje depresije i problema. Frend mi je posudio knjigu od brace. Ljudi pročitajte. Tip ne da je lažnjak nego knjiga pokazuje koliko su ljudi u stanju sami sebe varati. Idu nekakvom cigiću koji puši pije i veze nema sa duhovnošću i u njemu vide iscjelitelja. : )))))))))))) to je samo dokaz kakva su ovo vremena, tko god mulja i vara ide naprijed i dolaze mu ljudi.
Sporting is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 19:25   #19
Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
pomoć, pa problemi sve veći i veći i onda kolaps. Ako mene pitate: vampir.
Nije nemoguće i to. Možda lik zbilja može malo i manipulirati energijama osobe. Imaš dosta jogija koji takve stvari zloupotrebljavaju.
ali jasno je da je lik varalica.
Sporting is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 20:05   #20
Smuči mi se kad čitam vaše postove. Pune osudjivanja i pametovanja. Pa sta vi mislite zar bi ljudi dolazili tamo da ne dobivaju pomoci??! Tamo su kao sami luđaci i ljudi bez nade i svi završavaju istom pričom...izgube mnogo novca, na kraju i polude i padnu u depresiju i ne znam ti sta jos. Pa desava se i to ali to se dešava i vama i svima ostalima jer je tesko biti jak u vjeri. Ali braco ti nece odmoci ako nemoze pomoci! I ko ste vi uopče da osudjivate bilo koga, pocistite prvo pred svojim pragom i opet nikad necete imati prava osudjivati druge.
I nije on nikakav šarlatan, neznate ništa o njemu pa pričate gluposti.
Tazika vjerujem ti to sto si napisala. Desava se to mnogim...prvo vjeruju, dobivaju pomoc pa kad misle da su vec sve rjesili onda pocnu pljuvati po njemu i pricati kako su oni sve sami sebi pomogli. I tako opet padnu u zamku sotone. Isto ti je to i kod boga i Isusa. Vjerujes i dobijes pomoc ali ljudi ko ljudi pokvareni pa misle da su sami sebi pomogli pa pocnu da pljuju na Isusa i boga. I takvima ce se isto dogodit. Nije point u braci vec u toj energiji, neki kazu tome zivotna energija neki orgonska energija, sveti duh, ima za to mnogo imena ali u biti je to sve isto. Bolje je ne upustati se u to nego se upustiti pa posle se okrenuti protiv toga. Jer tu nema pljuvanja pa lizanja posle.
I ljudi molim vas ne grjesite svoje duse tako da pljujete po drugim ljudima moze vam se to jednom grdo vratiti.
srki2311 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:55.