Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2010., 16:18   #201
Smile Ej

Otvorila se nova rođendaonica u Grahorovoj 6, "Bitange i princeze" se zove. Otvorila ju je žena od Rene Bitorajaca. Ogroman je prostor, a ima mjesta i za roditelje, s tim da smo mi sjedile u kafiću preko ceste iz kojeg gledaš u igraonicu jer su u velikom izlogu. Nemaju ti fiksne pakete nego se sam dogovaraš što hoćeš, a imaju svega. Mojoj maloj je na slikanje došao i Rene a klinci se nisu dali doma. Tete su im super. Preporuka.
zgalaksija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 16:42   #202
Dali zna netko u istočnom djelu Zagrebu neku dobru igraonicu za proslave dječjih rođendana? osim Plechinger koja naplaćuje 1900kn za 3 sata
Kakva su vaša iskustva?
Pink pearl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 10:27   #203
Quote:
zgalaksija kaže: Pogledaj post
Otvorila se nova rođendaonica u Grahorovoj 6, "Bitange i princeze" se zove. Otvorila ju je žena od Rene Bitorajaca. Ogroman je prostor, a ima mjesta i za roditelje, s tim da smo mi sjedile u kafiću preko ceste iz kojeg gledaš u igraonicu jer su u velikom izlogu. Nemaju ti fiksne pakete nego se sam dogovaraš što hoćeš, a imaju svega. Mojoj maloj je na slikanje došao i Rene a klinci se nisu dali doma. Tete su im super. Preporuka.
Ima tko kakav broj tel????
mimica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 07:40   #204
ima i jedna nova za proslavu rodendana kod britanca. jump. bili smo tamo i prostor je super. klinci odusevljeni
watertown is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 12:58   #205
imaš kakav kontakt? web?
mimica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 19:33   #206
bas bila tamo, sinu je skoro rodendan pa sam se isla malo raspitati. web stranica je www.klub-jump.hr, a br tel 091 4454510. prostor je veliki i ima tri velke prostorije, u jednoj je mini disko, druga je mala sportska dvorana i u trecoj prostoriji je stolni nogomet, nintendo wii i pikado. izgleda bas super i moj hoce bas tamo tako da budem vjeroatno i rezervirala si termin
watertown is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 19:36   #207
svejedno ako netko ima br od rodendaonice bitange i princeze....rado bi i tamo isla pogledati. nisam nikako uspijela pronaci njihov kontakt
watertown is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 22:51   #208
ja sa našla nešto odlično, tek je novootvoreno a čula sam da je teta mrak, da su klinci pre pre zadovoljni, da uvijek neki kreativni poklon dobiju koji sami izrađuju za slavljenika kroz igru.. klinac sam bira temu. Mislim da ćemo mi tamo slavit!http://www.medinakuca.hr

Za bitange sam cula da je jedino dobro jer se Rene pojavi pa je klinicima to odlično
Ne mogu ni ja naci njihov kontakt .
Pink pearl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 11:06   #209
ma moj sin ce sada slaviti 10 god i uopce ga ne interesira nista od kreativnog rada, samo okrece ocima ako mu samo i spomenem izradu necega. zena mi je u jampu dala popis igara koje mogu raditi na rodendanu tako da ce ih moj sin izabrati i nadodati neke koje su njemu najbolje, izraduje i pinjatu, to je neka fora sa kasiranim balonom koji puni bombonima-slavljeniku vezu oci i onda on to mora razbiti macem i svi klinci dobiju bombone i lizalice, a curama sa cackalicama crtaju sapice i leptirice i psice i svakave slatke oblike na noktima, prava mala manikura. mi smo definitivno tamo, cjena je 1400kn, puno-malo-taman, nemogu procijeniti....nasla sam i puno jeftinije igraone ali trebas nadoplatiti sve i svasta pa dodes skoro na isto...a ima ih i puno puno skupljih. moj bi najrade u bibo ali mi je sa proslog rodendana dosao krvavog nosa, inace nova fora im je sada (deckima) paintball....a i sa time nisam na cisto, kazu da dolaze kuci puni modrica....rodendan mu je za mjesec dana pa mozda jos nesto pametno iskrsne.
ima li tko iskustva sa paintballom?
watertown is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 17:22   #210
Quote:
watertown kaže: Pogledaj post
ma moj sin ce sada slaviti 10 god i uopce ga ne interesira nista od kreativnog rada, samo okrece ocima ako mu samo i spomenem izradu necega. zena mi je u jampu dala popis igara koje mogu raditi na rodendanu tako da ce ih moj sin izabrati i nadodati neke koje su njemu najbolje, izraduje i pinjatu, to je neka fora sa kasiranim balonom koji puni bombonima-slavljeniku vezu oci i onda on to mora razbiti macem i svi klinci dobiju bombone i lizalice, a curama sa cackalicama crtaju sapice i leptirice i psice i svakave slatke oblike na noktima, prava mala manikura. mi smo definitivno tamo, cjena je 1400kn, puno-malo-taman, nemogu procijeniti....nasla sam i puno jeftinije igraone ali trebas nadoplatiti sve i svasta pa dodes skoro na isto...a ima ih i puno puno skupljih. moj bi najrade u bibo ali mi je sa proslog rodendana dosao krvavog nosa, inace nova fora im je sada (deckima) paintball....a i sa time nisam na cisto, kazu da dolaze kuci puni modrica....rodendan mu je za mjesec dana pa mozda jos nesto pametno iskrsne.
ima li tko iskustva sa paintballom?
moj je bio gost na paintballu,inače ima 12 godina i tjednima nije prestao pričati o tome.bili su apsolutno oduševljeni,modrica nije bilo nikakavih jedino je imao muskulfiber 2 dana.mislim da je za dečke to pun pogodak,jedino ne znam koliko to košta.
crazyform is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 19:36   #211
vezano za paintball, da li je to varijanta samo za toplije vrijeme? da li to radi zimi? znam da ima jedan na sljemenu, sta u tom slucaju roditelji dovode djecu ili se to nekako drugacije rjesava. cula sam da ima u viti na rotoru indoor paintball ali da se tu koriste silikonske loptice koje su tvrde od originalnih.
nasla nesto i za bitange i princeze www.rodjendaonica.com.hr ali je nemogu otvoriti, a br je 099 6726034
watertown is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 15:29   #212
Smile

Quote:
mimica kaže: Pogledaj post
imaš kakav kontakt? web?
0996726034 Ana. Rođendaonica Bitange i Princeze. Imaš i na faceu pod rođendaonica Bitange i princeze, slike i što se sve nudi.
zgalaksija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 15:35   #213
Quote:
Pink pearl kaže: Pogledaj post
ja sa našla nešto odlično, tek je novootvoreno a čula sam da je teta mrak, da su klinci pre pre zadovoljni, da uvijek neki kreativni poklon dobiju koji sami izrađuju za slavljenika kroz igru.. klinac sam bira temu. Mislim da ćemo mi tamo slavit!http://www.medinakuca.hr

Za bitange sam cula da je jedino dobro jer se Rene pojavi pa je klinicima to odlično
Ne mogu ni ja naci njihov kontakt .
To sve imaš i u Bitangama.
zgalaksija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 10:33   #214
ima li netko iskustva s http://www.mrak-korak.hr/rodjendani/rezervacije/? čini mi se zabavno za veću djecu koja su prerasla igraonice, skakanje, muzika, natjecanje... no, zanima me čuti nešto iz prve ruke.
pen&paper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 20:15   #215
Postoji igraonica u Šestinama,Šestinski kišobrani....
....dvije etaže plus velki vrt...mogu i roditelji zajedno sa djecom slaviti...www.igraonica-sestine.com
socratus1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 00:51   #216
Dora acessorize - Split

Zna li netko gdje ima za uzet sve popratne stvarčice za proslavu rođendana na Doru? Zanima me u Splitu, ali ako netko zna neko mjesto i u Zg nije problem, samo recite.
nanna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 23:23   #217
Zar stvarno nitko nezna gdje se može kupit nešto na Doru?

Jeli itko od vas imao za rođendan Doru za temu?

Ponavljam igra mi i Zagreb za mjesto kupnje, samo recite gdje.
nanna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 08:39   #218
u turbo limaču ima sve od Dore za ročkas
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 13:24   #219
Mi htijeli imati Dora stvari, ali u turbo limachu smo nahsli samo na Dora stolnjak.....kazu da su sve rasprodali - chashe, slavete i da chemo teshko nachi (to je bilo u srpnju)

Inache mi smo kupili sve rozo, kupili u algoritmu paket 200 naljepnica od Dore i sve poljepili na chashe, balone....ok je ispalo, makar se odljepljivalo.

Ma na kraju klinci nisu ni skuzili te dora dekoracije, glavna je bila torta sa divovskom Dorom od marciapana
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 22:07   #220
Hvala vam ...barem sada znam gdje tražit, ako budem te sreće pa da nađem.

Odlična ideja za naljepnice, hvala . Kad nažalost kod nas nema izbora, čula sam vani u nekim zemljama možeš naći i kekse na Doru. A kod nas šta ima ima.
nanna1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:21.