Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2009., 16:35   #1
Odabrani

Citao sam negde da na svetu postoji mala grupa ljudi u senci, vrlo mocnih i uticajnih, kojima su dostupne stvari o kojima mi, obicni smrtnici, samo mozemo da sanjamo.

Recimo razni lekovi koji lece i najteza objenja kao sto je rak i sida..

I da ti ljudi zive redovno preko 100 godina.

Da li to moze biti istina?
Gavran203 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 16:46   #2
Naravn, oni su i stvorili sve te bolesti...
dark_lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 17:47   #3
Quote:
Gavran203 kaže: Pogledaj post
Citao sam negde da na svetu postoji mala grupa ljudi u senci, vrlo mocnih i uticajnih, kojima su dostupne stvari o kojima mi, obicni smrtnici, samo mozemo da sanjamo.

Recimo razni lekovi koji lece i najteza objenja kao sto je rak i sida..

I da ti ljudi zive redovno preko 100 godina.

Da li to moze biti istina?
s ovim se slazem s ostatkom ne
recimo vatikan koj cuva znanje svijeta zamisli sto bi se sve tamo moglo naci?
Mag888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 20:22   #4
Pa sigurno da postoji nekolicina ljudi koji posjeduju znanja koja bi svi htjeli znati, recimo šta se doista dogodilo 11. rujna, postoji li doista život izvan Zemlje, istina o religijama i slično, no nebih rekao da su odabrani, tipa da se traži i selekcioniraju ljudi kojima će tajne biti otkrivene već se na taj položaj dolazi poprilično dugim, teškim i vjerovatno mutnim putevima.
Što se tiče samih bolesti poput AIDSa recimo, to su sigurno laboratorijski stvoreni virusi jer ako proučiš kako se razmnožava shvatiti ćeš da nije mogao nastati drugim putem osim laboratorija, a kada se stvara virus onda se uvijek stvara i lijek ili barem cjepivo. Raslog zašto se tek sada polako otkrivaju cjepiva i sve se bolje liječi je jednostavno zato što mnogo nezavisnih ali i mnogo državnih institucija koje ne znaju pravi uzrok pokušavaju razrješiti to i s vremenom će uspjeti naći lijek ili cjepivo.
lenas84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 21:56   #5
dark_lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 16:23   #6
Možda je jednostavno svijet postao premalen za sve nas. Možda Zemlja nije dovoljno velika za sve ljude i takvi virusi i bolesti kao rak jednostavno održavaju nekakvu ravnotežu našega postojanja.
__________________
...
metamorph is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 09:15   #7
Quote:
lenas84 kaže: Pogledaj post
Pa sigurno da postoji nekolicina ljudi koji posjeduju znanja koja bi svi htjeli znati, recimo šta se doista dogodilo 11. rujna, postoji li doista život izvan Zemlje, istina o religijama i slično, no nebih rekao da su odabrani, tipa da se traži i selekcioniraju ljudi kojima će tajne biti otkrivene već se na taj položaj dolazi poprilično dugim, teškim i vjerovatno mutnim putevima.
Što se tiče samih bolesti poput AIDSa recimo, to su sigurno laboratorijski stvoreni virusi jer ako proučiš kako se razmnožava shvatiti ćeš da nije mogao nastati drugim putem osim laboratorija, a kada se stvara virus onda se uvijek stvara i lijek ili barem cjepivo. Raslog zašto se tek sada polako otkrivaju cjepiva i sve se bolje liječi je jednostavno zato što mnogo nezavisnih ali i mnogo državnih institucija koje ne znaju pravi uzrok pokušavaju razrješiti to i s vremenom će uspjeti naći lijek ili cjepivo.
to bi bila prva stvar koju bi ih pitala!
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 11:04   #8
Quote:
metamorph kaže: Pogledaj post
Možda je jednostavno svijet postao premalen za sve nas. Možda Zemlja nije dovoljno velika za sve ljude i takvi virusi i bolesti kao rak jednostavno održavaju nekakvu ravnotežu našega postojanja.
konačno netko razuman
sam kaj silujemo prirodu i nakotili smo se izvan svih granica normale..

jbg, kad se ljudi grčevito boje smrti.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 12:28   #9
Quote:
Gavran203 kaže: Pogledaj post
Citao sam negde da na svetu postoji mala grupa ljudi u senci, vrlo mocnih i uticajnih, kojima su dostupne stvari o kojima mi, obicni smrtnici, samo mozemo da sanjamo.

Recimo razni lekovi koji lece i najteza objenja kao sto je rak i sida..

I da ti ljudi zive redovno preko 100 godina.

Da li to moze biti istina?
Pitaj D.Icke-a on sigurno zna odgovor.
__________________
Ne zanima me koga poznaješ i kako si dospio ovamo.
Želim znati hoćeš li i dalje samnom stajati
u žaru vatre i ne posustajati...
casia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 15:11   #10
Quote:
Gavran203 kaže: Pogledaj post
Citao sam negde da na svetu postoji mala grupa ljudi u senci, vrlo mocnih i uticajnih, kojima su dostupne stvari o kojima mi, obicni smrtnici, samo mozemo da sanjamo.

Recimo razni lekovi koji lece i najteza objenja kao sto je rak i sida..

I da ti ljudi zive redovno preko 100 godina.

Da li to moze biti istina?
Ja sam jedan od njih i nikad nećete saznat tko sam,možda me vidite na ulici ali ničim se ne ističem i nikada ne bi shvatili
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 19:32   #11
skeptičnost bi jasno isijavala iz tebe sigurno
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 12:23   #12
Quote:
Mrs.Piggy kaže: Pogledaj post
skeptičnost bi jasno isijavala iz tebe sigurno
Pa ne,vedar sam i optimističan.Barem tako izgledam na prvi pogled i izgleda kao da volim ljude,druženje i slično ali ja sve prezirem oko sebe
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.