Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2012., 19:56   #181
Quote:
Hyper-man kaže: Pogledaj post
Neki dan sam prije 2 godine baš gledao goli dječak u kupaćama je bio pravi magnet, lijepio je sve metalno za sebe, da "magnetni ljudi" postoje osobno sam se uvjerio u to, prije toga nisam u ništa takvo tog tipa vjerovao.
neki dan ili prije 2 godine?
userxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 19:57   #182
ja mrzim kad gledate u sunce, kao da gledam čovjeka koji se samozapaljuje, i džaba priča i "nemoj", e onda baš mrzim te vaše metode.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 20:45   #183
Quote:
Hyper-man kaže: Pogledaj post
Neki dan sam prije 2 godine baš gledao goli dječak u kupaćama je bio pravi magnet, lijepio je sve metalno za sebe, da "magnetni ljudi" postoje osobno sam se uvjerio u to, prije toga nisam u ništa takvo tog tipa vjerovao.
I je li bio gol ili u kupaćima? Puno je ovdje nedoumica
__________________
If it can’t be tested, it’s because there’s nothing to test
hrpaomota is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 23:57   #184
Kaze meni jedan inteligentni covjek : moguce je zivjeti samo od toga da gledas u sunce ! ne traba ti nista, od sunca dolazi sva energija! Postoje mnogi gurui..trening..itd

Ja ga upitam, da nije prevarant ili prevara koja ti je servirana. On meni odmahnu rukom, konta u sebi, nosi se..

Rekoh mu, covjek je zivo bice napravljen od atoma, koji su u molekularnim sistemima po pravilu i zakonu fiziologije.
Celiji treba kiseonik, voda, glukoza, a i kasnije proteini,masti , bio-katalizatori itd.. ; moze li se ziviti od sunca bez vode i hrane ? Isparava li tecnost iz sata u sat ?
On meni odgovori, ne razmijes ti te stvari, ti su pravi materijalist, ogranicen si svojim okvirima mainstream shvatanja prirode.

Hvala lijepo, odgovorih mu .

Tako se hvataju i za Saibabu, satima sam pokusavao demantirati njegove mfinetluke govoreci da je to prevarant( us to i perverznjak, djecaci ..!!)

Ali djaba, new ageri se ljepe za to bez i trunke kritzicnosti prema svojim misljenjima i porijeku tih misli.
__________________
we shall fight with growing confidence and growing strenght in the air, whatever the cost may be

Zadnje uređivanje England : 02.10.2012. at 00:03.
England is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 09:04   #185
Quote:
hrpaomota kaže: Pogledaj post
I je li bio gol ili u kupaćima? Puno je ovdje nedoumica
Tko se zadnji smije najslađe se smije.
Hyper-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 20:19   #186
Quote:
Hyper-man kaže: Pogledaj post
Tko se zadnji smije najslađe se smije.
Ozbiljno pitanje: dali moze djecak privlaciti metal ili nemoze? Imali objasnjenja ?
__________________
we shall fight with growing confidence and growing strenght in the air, whatever the cost may be
England is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 20:54   #187
Quote:
England kaže: Pogledaj post
Ozbiljno pitanje: dali moze djecak privlaciti metal ili nemoze? Imali objasnjenja ?
Ako se znoji kelji se na njega. Inače, escajg kojim su demonstrirali tu bedastoću se radi od inoksa koji nije magnetičan.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 22:48   #188
Quote:
England kaže: Pogledaj post
Ozbiljno pitanje: dali moze djecak privlaciti metal ili nemoze? Imali objasnjenja ?
Evo kaže Hyper-man da može. Doduše, nije siguran je li to vidio nekidan ili prije dvije godine, i je li dječak bio gol ili u kupaćima. Ali inače je pouzdan
__________________
If it can’t be tested, it’s because there’s nothing to test
hrpaomota is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 22:56   #189
Quote:
England kaže: Pogledaj post
Ozbiljno pitanje: dali moze djecak privlaciti metal ili nemoze? Imali objasnjenja ?
I jel baš privlači ili samo ljepi kad metneš na njega?
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 07:46   #190
Quote:
hrpaomota kaže: Pogledaj post
Evo kaže Hyper-man da može. Doduše, nije siguran je li to vidio nekidan ili prije dvije godine, i je li dječak bio gol ili u kupaćima. Ali inače je pouzdan
Kakve to veze ima kada sam ga vidio, poanta je da sam ga vidio uživo metar od njega, a ne na TV-u, sve što je bilo metalno se ljepilo na njega.
Hyper-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 07:57   #191
Quote:
ZenaZmaj kaže: Pogledaj post
Zašto ti ja ovo sve pričam? Iz jednog razloga pošto radim sa ljudima, ljudi govore -hvale i kude. Što se g.Dumančića tiče nisa čula niti jedan negativan komentar i sumnju vezan za terapije. Ne mišljenja .."ja mislim da je on.." nego su to sve razgovori s ljudima koji su prošli tertmane i bivali ozdravljeni.
Da ne duljim, ja osobno kad zagrizem nekog za nogu onda ima i neki svoj osobni razlog -jer nešto nije onako kako se pokazuje, bunim se. Tako da preporučam i tebi da prije nego li zagrizeš imaj osobno iskustvo. Odi kod Dumančića na tretman, besplatni su. Pa nakon svega - komentiraj, grizi ili reci wauu.
znam iz bliže obitelji slučaj gdje se dumančić prihvatio terapije, a znao je da ne može čovjek ozdraviti od raka (bio je rak u posljednjoj fazi). i da, nije nimalo besplatan.

alternativa nije loša, često olakša neke simptome, ali nije čudotvorna.
lošom je čine loši ljudi koji se bave s njom. ljudi su u alternativi kao i u svakoj profesiji, neki moralni, neki ne, neki ponekad. samo je problem što u alternativi, zbog prirode samog procesa, ima više mogucnosti muljanja pa ljudi to koriste.
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 11:36   #192
Quote:
Hyper-man kaže: Pogledaj post
Kakve to veze ima kada sam ga vidio, poanta je da sam ga vidio uživo metar od njega, a ne na TV-u, sve što je bilo metalno se ljepilo na njega.
LJepi i mobitele i escajg. Treba uzeti sitnog metala ili komad zeljeza i drzati u ruci blizu njegovog tijela i osjetiti dali ma magnetnog polja ili je samo ljepljenje znojem u pitanju i tu staviti tocku za sva vremena. Isto tako oni ljudi koji pale zarulje u ruci ili peku kobacice na viljuski.

Saibaba je svakako raskrinkan i provaljen, teski prevarant, a tolike mase zaveo i danas neki na nasimprostorima vjeruju i misle da moze povracati zlatne medaljone ili stvarati zlatne narukvice u ruci.

Od toga nema nista.
__________________
we shall fight with growing confidence and growing strenght in the air, whatever the cost may be
England is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 22:24   #193
Quote:
England kaže: Pogledaj post
LJepi i mobitele i escajg. Treba uzeti sitnog metala ili komad zeljeza i drzati u ruci blizu njegovog tijela i osjetiti dali ma magnetnog polja ili je samo ljepljenje znojem u pitanju i tu staviti tocku za sva vremena. Isto tako oni ljudi koji pale zarulje u ruci ili peku kobacice na viljuski.

Saibaba je svakako raskrinkan i provaljen, teski prevarant, a tolike mase zaveo i danas neki na nasimprostorima vjeruju i misle da moze povracati zlatne medaljone ili stvarati zlatne narukvice u ruci.

Od toga nema nista.
Saibaba je najveća glupost, ali no ovaj mali definitvno nije.
Hyper-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 11:04   #194
Quote:
Hyper-man kaže: Pogledaj post
Saibaba je najveća glupost, ali no ovaj mali definitvno nije.
Kad su tog malog pokazali mislim na RTL-u studenti ili profesori fizike (nisam siguran koji) su dokazali da isto mogu i svi oni. Jednostavno se predmeti ljepe za kožu. Da on privlači predmete nebi bio u kupačima jer ako nije gola koža od toga ništa....
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 18:11   #195
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Kad su tog malog pokazali mislim na RTL-u studenti ili profesori fizike (nisam siguran koji) su dokazali da isto mogu i svi oni. Jednostavno se predmeti ljepe za kožu. Da on privlači predmete nebi bio u kupačima jer ako nije gola koža od toga ništa....
Imaš ovdje grupu

http://www.facebook.com/pages/We-are...=photos_stream

Inače, skeptik James Randi je u jednoj televizijskoj emisiji uz pomoć jednostavne primjene talk pudera razotkrio o kakvoj se gluposti tu radi i mentalnim kapacitetima ljudi koji vjeruju u takve gluposti bez ikakve provjere.
http://www.youtube.com/watch?v=OTVWMY8EZCA

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto..._4247693_n.jpg
__________________
All glory to the Hypno-Toad!
Niflheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 11:16   #196
Randijeva nagrada obuhvaća i taj ljudski magnetizam, ako se ne varam. Odvedi tog dječaka njemu i zaradite milijun dollara!
Bourne- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 13:30   #197
Evo ovdje vas nešto čitam, pa oprostite ako upadam, sjetila sam se našeg jadnog predsjednika Drnovška.

Čovjek je imao rak, liječnici mu nisu puno mogli pomoći, pa išao kod raznih alternativaca, zbilja sve probao, čak je i prestao jesti kuhano, nije ni psu dao mesa, a nažalost niš nije pomoglo, vratio se on medicini, javno zahvalio liječnicima na pomoći, eto čovjek sve na svojoj koži probao.
Pa zaključite sami.
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 14:52   #198
Quote:
Hyper-man kaže: Pogledaj post
Saibaba je najveća glupost, ali no ovaj mali definitvno nije.
Sjecam se tog malog prasca... Zbilja je izgledao ljepljivo... Vjerojatno od nepranja...
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 13:21   #199
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Sjecam se tog malog prasca... Zbilja je izgledao ljepljivo... Vjerojatno od nepranja...
Zanimljivo da se taj "magnetizam" javlja samo u proljeće i ljeti, kad je toplo

Navodno je i liječio: http://slobodnadalmacija.hr/Hrvatska...1/Default.aspx

To je sve izgledalo ovako:

http://urednik.slobodnadalmacija.hr/...0505.1.jpg&q=1

Eto, dobio mali svojih 15 minuta slave i to je to.
__________________
Nisam lingvist! • daj Pravu šapuMa sigurno!
Daniel.N is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.