Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2012., 01:37   #81
karlito
moja enteligencija je primjetila daje danas u dvadeset i drugon stolicu sisa velik problen, prijesmo imali velike i male a sad sirok dijapazon otijeg vockastih sa silikonin ti uvatis sisu a ona lazna tvrda velika al nikako sazrit , ka danas kad kupis rajcicu il recemo paradajz on ka moja saka crven ka moja krv i kadga raspolovis stase desava , iznutra sav pozelen , isad posto vidin da raznosis oto i dase razumis u tematiku mozda te straj da ne uvatis kaku sisu a da snjon mores orase tucat , ona puna onog silicijuma ka das lopatu kamenja nabaca u sisu kakoces medj te sise kitu stavit pa imeneb bilo frka , ositili ona ista , pa nekte zvekne sotin po jajo staces unda, rzaznosit povrce i voce sa krestavin glason nejde to ekonomija ne trpi take propucte
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 08:09   #82
Dragi doktore, hvala na odgovoru...milsim da će ležaljka ostat di je..i znojenje ću isto riješit
Nego, htjela sam s vama popričati o nekim mojim pritiscima što ih osjećam, a malo me sram, crvenim se..Otud moj običaj i princip da obavezno stanem na crveno svjetlo na semaforu..Jednostaveno mi nešto unutar mene ne dopušta da vozim, stav mi je da sačekam i krenem na zeleno...Zeleno je boja koja me, znate, opušta, udišem ju, živim ju, jednostavno puni me, a crvena mi je energija koje imam višak ( da nije od znate, vina i ležaljke morebit?)
Jel to normalno?
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 09:15   #83
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
karlito
moja enteligencija je primjetila daje danas u dvadeset i drugon stolicu sisa velik problen, prijesmo imali velike i male a sad sirok dijapazon otijeg vockastih sa silikonin ti uvatis sisu a ona lazna tvrda velika al nikako sazrit , ka danas kad kupis rajcicu il recemo paradajz on ka moja saka crven ka moja krv i kadga raspolovis stase desava , iznutra sav pozelen , isad posto vidin da raznosis oto i dase razumis u tematiku mozda te straj da ne uvatis kaku sisu a da snjon mores orase tucat , ona puna onog silicijuma ka das lopatu kamenja nabaca u sisu kakoces medj te sise kitu stavit pa imeneb bilo frka , ositili ona ista , pa nekte zvekne sotin po jajo staces unda, rzaznosit povrce i voce sa krestavin glason nejde to ekonomija ne trpi take propucte
eh, malo si me utješio, ja sam već mislio da sam profućko
oš reć da su sise globalni problem? otprilike ko ozonske rupe? i men se tako čini, kad zaronim mojim veseljkom međ sise, osjećam jako zračenje i toplinu, ko šveđanin prvi dan na plaži....

e sad, oš još reć da se ostavim sisa? tobi bilo isto ko da si me osudio na doživotnu u haremu ko evnuha
odustajem (zasad) od šver...od dostave po selu, jedino mi par susjeda nemogu ostat bez usluge, jbga. biznis je biznis, ak mi padne reputacija, bolje da me silikonke samelju


Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Jel to normalno?
Čili...ja ovak laički bi reko da je teb potreban generalni remont
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 20:46   #84
nego Doktore, ja imam još nešto vezano za moj problem.
Odem ja tako na zahod i ne obavim posao pošteno do kraja nego onako, pa više prdnem nego ono po što sam zapravo i došao na zahod. A ja bi htio lijepo odradit pa da mogu na MK čitati što si ti napisao jerbo ti pišeš uglavnom po noći kad ja spavam. Ja bi to ujutro pročitao a ne mogu jer me tjera na zahod
Kako da ja to odradim odjedanput?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 00:32   #85
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
javanse svima skupa izvinjavan al imasan emrdjensi u familije neko ditemise malo opilo pa radilo sranja po United state of idiots tribasan tamo otvorit ortodinaciju albibilo kesha a ne ja radin za smajlije ka Djizus Navas
evo sacan izvadija kofer iz avta i iden popit jedan Danijels za smirenje zivcanog toka i iden lec , sutra cili dan proucavan vase teske probleme i odgovaramo po redu , nejma kod tuduma po babama i strinaman , a i donijasan neke nove pilulice kazu ziva strava mos djuskat lokat jebat tri dana i ceteri noci
a hdje je tebii nurse da ti pomaze i radi sve ato jedna prava nurse zna
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 19:30   #86
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
a hdje je tebii nurse da ti pomaze i radi sve ato jedna prava nurse zna
tam bi radila u fušu
il za koji smajlić, evoti pa si odaberi valutu
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 02:21   #87
krkimire
tajtvoj supcic jako nestasko , znas kadse dimnjak zacepi pozovese dimnjacar on spusta onu kuglu kroz dimnjak pa onu drot cetku daga izriba, neznan jedino dase probas otusirat sa elemenon ja neznan stvarno vise sta dati tecen joc cesmi rec kako nemeres gledat cvice kako raste jer moras ic kenjat , covice ostavi to dupe vise smiron

lano
e znan ja dab triba neku pomoc al evoti Karlo zivi primjer, oni bi tebe izjebali neb ni corape uspila skinit , oni nek jebu pa ja da tjesin pa dodje oni mufljuz ma sranje zivo
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 13:47   #88
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
krkimire
tajtvoj supcic jako nestasko , znas kadse dimnjak zacepi pozovese dimnjacar on spusta onu kuglu kroz dimnjak pa onu drot cetku daga izriba, neznan jedino dase probas otusirat sa elemenon ja neznan stvarno vise sta dati tecen joc cesmi rec kako nemeres gledat cvice kako raste jer moras ic kenjat , covice ostavi to dupe vise smiron

lano
e znan ja dab triba neku pomoc al evoti Karlo zivi primjer, oni bi tebe izjebali neb ni corape uspila skinit , oni nek jebu pa ja da tjesin pa dodje oni mufljuz ma sranje zivo
ti kao jedan profešnal doktor dozvoliš da ti pacjent munjavi po ordinejš, e doktore ja bi tilisens odmah oduzela...a kako da karlito išta more kad ima problem sa sis, a ja Bogu fala imam sisa i još više pa bi karlo odmah mora tebi i eto? tko bi bio na dobitku? dr T. Ud-Um, a ja bi bila samo hebena- otišlo bi mi poštenje u vjetar i kako bi se onda udala, ni za tebe ni za mojega lijepog i milog, ljubim ga ja i majka, mafijuza....
Ja sam pošteno mislila, onako kako u nas misle pošteno svi političari i čke, da ti napravi jedan natječaj, tražiš profešn gabarite, i onda uz radnički savijet i ostale izabereš jednu poštenu gud za mud nurs.
eto a ti meni odma se uzjebo kao kada grtalicu podmazuješ na minus 48 stupnjeba
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 15:52   #89
lano
prvo za kolkobi ti smajlija radila vikli
drugo koji broj grudobrana nosis
trece koju boju preferirs
cetverto trik kvescn elbimi dala
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 22:00   #90
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
lano
prvo za kolkobi ti smajlija radila vikli
drugo koji broj grudobrana nosis
trece koju boju preferirs
cetverto trik kvescn elbimi dala
Dr T: Ud-Um:
1. ma jedino naučila biti oberšvester ili ona BM RN kako to ono u jamerici pišu već sam i zaboravila, pa... morao bi imati one smajlove što plešu i pjevaju i bacaju zjezdice...a i neda mi se raditi
2. 5.
3. muške gaće crne, ženske fine čipkaste boje bakarske vodice
4. ne bin, jepiga
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 22:15   #91
Dr.Tudume
Ja volim ženske sise i guzice i pišku.

I kad šetam ili vozim onda gledam žemske...

A volim i pričat s sisatim žemskama, posebno kad imam cvike za sunce. Onda joj mogu bez problema piljit u sise.



Neznam da li sam spomenija da volim sise?
__________________
Taj sam ;D
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 13:42   #92
doture Tudume, pomagaj ako boga znadeš
treba mi fotelja pod hitno da se pojadam

Vidim da dugo već ne radiš pro bono, pa reko, da tebi možda nije sve po peesu
nego, pusti to, ajmo o meni

nešto se u zadnje vrijeme sekiram oko svega, boli me duša za tuđe probleme a ne mogu im pomoći
pa koja je piva najgora, pa jel elem treba pikovoj oprostit ( zbog toga nisam spavala danima, sreća da jesam noćima, dok nisam našla odgovor) pa jel glora trudna, pa jel pjegava skinila gaće elemu, pa jel prgava navukla gaće na balkon, jel mtopi isti ili nij; jesul krkimir i điđe dobro, jel rosa ..šta ono, vidiš, ima toga još, a mori me to..
od svega toga se osjećam nekako , pa reko, imal tudum ideju kako do sebe
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 11:27   #93
Dragi i mileni šrinče,

pratavice mi se nadigle, a nisam trudna. čak ni viklere nemam. zatvorim oči, ne pomaže. moram u banku, a neće me pušćat vaku unutra.

pomozte hitno. plaćam kad se vratim iz banke.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 11:47   #94
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
moram u banku, a neće me pušćat vaku unutra
odi na bankomat
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 12:09   #95
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
odi na bankomat
od kamijondžije do šrinka. svakat čast, Krkimire, evot dvjesta kuna odma.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 23:55   #96
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
od kamijondžije do šrinka. svakat čast, Krkimire, evot dvjesta kuna odma.
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 03:46   #97
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Dragi i mileni šrinče,

pratavice mi se nadigle, a nisam trudna. čak ni viklere nemam. zatvorim oči, ne pomaže. moram u banku, a neće me pušćat vaku unutra.

pomozte hitno. plaćam kad se vratim iz banke.
uvatilome u kriziman jeblo moracu ija stebon lec na oti trosid da ispipamo ote bratavice ono okus miris i ukus boja tvrtoca ma iman puno toga kotebe za radit
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 10:04   #98
ne može to tako, gloro preko reda

ajd, dobre sam duše

ja ćamim ćekajuć odgovora a krkan ti pare uzimlje bez računa a glora plaća na dug

nego, jestel se odmorili od vrućina
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 11:42   #99
Istinaibog, doktor sa veliki ispiriens. Taki se rađaju jedino pod rvackim suncem jer je ono posebno sjajno tamo i more je plavo a more i zeleno.
Nego, recde ti meni kako da ja ode u šveckoj rišim moju problematiku.
Doša sam vam o jer ti obožavam visoke plavuše bile kože, a ono po,da prostis, cicama bilin one plave žile se vidu. Odma sa lud.
E, vako. Ništa od njizi. Zame se prilipla crnkinja iz Jabmajke.
Lipa una guzlata, nemeš ništa reć, al nije plava, nije visoka i ne vidu joj se žile pocican.
Sto i kako. Obzirom das tute jako potkajlan vidde imal šanse zame.

Usput, nakon dugo vrimena pozdrav cilome društvu a posebbno čilki jer je iz moga grada,ekšli iz našeg grada.
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 12:41   #100
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
doture Tudume, pomagaj ako boga znadeš
treba mi fotelja pod hitno da se pojadam

Vidim da dugo već ne radiš pro bono, pa reko, da tebi možda nije sve po peesu
nego, pusti to, ajmo o meni

nešto se u zadnje vrijeme sekiram oko svega, boli me duša za tuđe probleme a ne mogu im pomoći
pa koja je piva najgora, pa jel elem treba pikovoj oprostit ( zbog toga nisam spavala danima, sreća da jesam noćima, dok nisam našla odgovor) pa jel glora trudna, pa jel pjegava skinila gaće elemu, pa jel prgava navukla gaće na balkon, jel mtopi isti ili nij; jesul krkimir i điđe dobro, jel rosa ..šta ono, vidiš, ima toga još, a mori me to..
od svega toga se osjećam nekako , pa reko, imal tudum ideju kako do sebe
najgora pivatije Lakeport to glava boli to seres to mantas a aksi jenu toplu izmedj njija dvajs ladni manijo nesse dic sin Melem je nama svima oprostijo i odlucijo je odrest vis daga nejma glora je svako 6 miseci noseca postosan ja dobra dusa i svicki priznat strucnjak za kotrasepsiju nagovorijosan ju da nosa sasebon 24 sata katanu ak to nepomogne neznan stace pegava i prljava prvo triba skinit majmuna sledjo pa da vis stace bit gaca po podu a top ko top nekad gluv nekad opali , krkimir ti lunja po istocnoj Jevropi sa kamijonon i bijo je u Leskovcu gledat Slash totje oni cigo iz Rolingstonsa a zivje radi proda koju tonu kronpijera i uziva u tamnoj pivi a djidje tije nafilovana ka punjena paprika vidijosanjoj noge od bake baka zivi vrak a rosa slavonska poturica samo slikaje svoj pussy al omasi the themu eto akti ja nisan objasnijo nece niki
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
Istinaibog, doktor sa veliki ispiriens. Taki se rađaju jedino pod rvackim suncem jer je ono posebno sjajno tamo i more je plavo a more i zeleno.
Nego, recde ti meni kako da ja ode u šveckoj rišim moju problematiku.
Doša sam vam o jer ti obožavam visoke plavuše bile kože, a ono po,da prostis, cicama bilin one plave žile se vidu. Odma sa lud.
E, vako. Ništa od njizi. Zame se prilipla crnkinja iz Jabmajke.
Lipa una guzlata, nemeš ništa reć, al nije plava, nije visoka i ne vidu joj se žile pocican.
Sto i kako. Obzirom das tute jako potkajlan vidde imal šanse zame.

Usput, nakon dugo vrimena pozdrav cilome društvu a posebbno čilki jer je iz moga grada,ekšli iz našeg grada.
ooo morski vuce (jesan potkajlan i stranin jesicima ) pa ziv bio nevidjote dugi niz godina na ovijen nasin prostorin kako u Sveckoj pitajul mace zame stagot neka neka hm
oma dati olaksam problen ti ustvari nemas problem ne kao sto znamo zensko bice ima dvi sise pa tako i ti imas dva problema e
vako jabti savitova da svaki dan po tri puta uzimas jednu sisu u usta i sisas sisas a rukon drugu sisu gnjavis misis , drugi dan ovu stos gnjavijo sad sisas a kojus siso gnjavis, nakon dvi nedilje ako joj ne iskoci zila na celu priminiceme drugi korak
aj zivio


doce udovca dame malo masazuje mozdase uspravin
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger