Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Pogledaj rezultate ankete: Žene s dva prezimena
To je pametno 12 16.22%
To je pametno majes 10 13.51%
To je za zene sto imaju splovilo vece od muza 20 27.03%
To je za zene koje misle da su nesto a nisu 38 51.35%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 74. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2013., 15:57   #41
žena s dva prezimena ajde de,ali kad muški ima dva to mi je koma.
recimo janko popović-volarić.brijem da mu jedno djevojačko
__________________
"A common mistake that people make when trying to design something completely foolproof is to underestimate the ingenuity of complete fools"-Douglas Adams
ćumez is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 16:04   #42
Quote:
ćumez kaže: Pogledaj post
žena s dva prezimena ajde de,ali kad muški ima dva to mi je koma.
recimo janko popović-volarić.brijem da mu jedno djevojačko
eh, jos da je dodao " Veljaca" tek bi tad bio u ku*cu.
marionbloom is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 16:31   #43
Quote:
antun kaže: Pogledaj post
mos i ti kurca od frendice ako su muskarci previse problematicni
Nisam ja ta koja žuga na žene, nego vi, dragi muškarci
zato i kažem, ako su vam žene prekomplicirane uvijek možete u pedere

Quote:
marionbloom kaže: Pogledaj post
eh, jos da je dodao " Veljaca" tek bi tad bio u ku*cu.
Htio je, koliko se sjećam, ali mu nisu dali
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 16:44   #44
Bivsa supruga je zadrzala svoje prezime i dodala moje. Tako da je imala dva prezimena.

I bivse djevojke koje su se udale su zadrzale svoje prezime i dodale od muza (pa ih mogu lako naci na Facebooku, muza naravno da raspravljamo o politici, ribolovu i pivi).

Zapravo sve zene s kojima sam bio su zadrzale svoje prezime i dodale drugo, moje ili tude.

Tako da sam mislio da je to najnormalnije. Ipak je 2013., i zene vec mogu voziti bickl u Saudijskoj Arabiji. Jos malo pa ce i motor, pa auto, pa kamion. Stvarno kuda ide ovaj svijet?
SamoZaTebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 16:49   #45
Da ti znaš šta je normalno,a šta nije nebi završio u ludari
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 17:11   #46
Quote:
SamoZaTebe kaže: Pogledaj post

Zapravo sve zene s kojima sam bio su zadrzale svoje prezime i dodale drugo, moje ili tude.

Tako da sam mislio da je to najnormalnije. Ipak je 2013., i zene vec mogu voziti bickl u Saudijskoj Arabiji. Jos malo pa ce i motor, pa auto, pa kamion. Stvarno kuda ide ovaj svijet?
da to je kod vas u USA normalno.. da zene zadrzi svoje prezime
sarah80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 17:12   #47

ma kakve vi jalove rasprave vodite
kakva dva prezimena..kakvi bakraci
daj ne nasjedajte na tanak led
evo ja dok vas tu navlacim skuzih da sam nesto na poslu napravio a to znaci da sam izgubio dva sata koja danas trebam nadoknaditi
i vi ste tu krivi
zato zene ajde u kuhinju praviti pite il sto vec tamo radite..sram nek vas bude
da kad smo vec kod veljace seljace..meni ta zenska toliko glupo djeluje i ima onaj kravlji pogled..da jednostavno ..ma sto ja to vam pricam

edit:
samo za tebe? velis "Zapravo sve zene s kojima sam bio su zadrzale svoje prezime i dodale drugo, moje ili tude."
mozda nije do njih..mozda je do tebe
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 17:50   #48
Quote:
sarah80 kaže: Pogledaj post
da to je kod vas u USA normalno.. da zene zadrzi svoje prezime
Bivse djevojke s dva prezimena su u Hrvatskoj ili negdje u Europi. Sve sto sam napisao o dva prezimena se uglavnom odnosi na Hrvatsku.

Ali je tocno da i u USA zene zadrze svoje prezime. Zapravo izbace srednje ime i uzmu svoje prezime kao srednje ime i dodaju muzevo prezime kao svoje. Obicno se ne koristi verzija s dva prezimena i crticom izmedu njih.
SamoZaTebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 18:00   #49
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post

ma kakve vi jalove rasprave vodite
kakva dva prezimena..kakvi bakraci
daj ne nasjedajte na tanak led
evo ja dok vas tu navlacim skuzih da sam nesto na poslu napravio a to znaci da sam izgubio dva sata koja danas trebam nadoknaditi
i vi ste tu krivi
zato zene ajde u kuhinju praviti pite il sto vec tamo radite..sram nek vas bude
da kad smo vec kod veljace seljace..meni ta zenska toliko glupo djeluje i ima onaj kravlji pogled..da jednostavno ..ma sto ja to vam pricam

edit:
samo za tebe? velis "Zapravo sve zene s kojima sam bio su zadrzale svoje prezime i dodale drugo, moje ili tude."
mozda nije do njih..mozda je do tebe
Da, sa takvima sam samo izlazio. Bile su svjetske zene. Ne kazem da ove druge nisu, ali nekako vidim bitnu razliku izmedu tih s dva prezimena i onih s jednim.

Sada vec i znam da hocu za buducu suprugu onu koja ce htjeti imati dva prezimena (nije da se uopce moramo vjencati, bitan je stav oko prezimena).

U cemu je razlika? Obicno u tome da djevojke i zene s dva prezimena mogu same otici u bilo koji dio svijeta i tamo same zivjeti (znam uvijek samo potencijalni problemi, ali sto ces). I cijeli zivot sam razbijao glavu i sebe oko takvih, ali je uvijek vrijedilo. Na kraju uvijek zavrsis razbijen ovako ili onako, pa onda bolje barem zbog necega sto je bilo dobro.
SamoZaTebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 18:03   #50
Quote:
SamoZaTebe kaže: Pogledaj post
Da, sa takvima sam samo izlazio. Bile su svjetske zene. Ne kazem da ove druge nisu, ali nekako vidim bitnu razliku izmedu tih s dva prezimena i onih s jednim.

Sada vec i znam da hocu za buducu suprugu onu koja ce htjeti imati dva prezimena (nije da se uopce moramo vjencati, bitan je stav oko prezimena).

U cemu je razlika? Obicno u tome da djevojke i zene s dva prezimena mogu same otici u bilo koji dio svijeta i tamo same zivjeti (znam uvijek samo potencijalni problemi, ali sto ces). I cijeli zivot sam razbijao glavu i sebe oko takvih, ali je uvijek vrijedilo. Na kraju uvijek zavrsis razbijen ovako ili onako, pa onda bolje barem zbog necega sto je bilo dobro.
Čime su tebe kljokali u ludari
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 18:26   #51
mensčini da te ženske sa dva prezimena uopće ne znaju praviti pitu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 18:30   #52
Quote:
SamoZaTebe kaže: Pogledaj post

Ali je tocno da i u USA zene zadrze svoje prezime. Zapravo izbace srednje ime i uzmu svoje prezime kao srednje ime i dodaju muzevo prezime kao svoje. Obicno se ne koristi verzija s dva prezimena i crticom izmedu njih.
Za ovo znam jer imam rodbinu u SAD.
I opet po zna koji put, ja kažem kako Hrvatska nije konzervativna. Što je vama svima?

@Samo jako!, Uuuu, kako nisko udaraš. U sportu bi to bilo zabranjeno, a i na nekom drugom podforumu.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 19:25   #53
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
@Samo jako!, Uuuu, kako nisko udaraš. U sportu bi to bilo zabranjeno, a i na nekom drugom podforumu.
Upravu si.Nemogu gledat utakmicu jer čekam smjenu,pa moram gledat na netu koji me zajebaje.A papci primaju traljave golove u najbitnijoj utakmici pa bi možda bilo bolje da nemam neta nikako.Možeš onda mislit kako mi je.
Ja to njemu s najboljom namjerom,jer vidim da ne uči iz vlastitih grešaka,doduše možda malo oštro,al ako je na mk onda se od njega očekuje da istrpi pa i da uzvrati.
Ako ne može istrpit onda jebiga sorry nisam ja neću više.

edit:A to što govoriš da je amerika liberalna.Primjetio sam ja to,ali samo prema ženama dok je pola muške populacije u zatvorima.

Zadnje uređivanje Samo jako! 1994 : 03.04.2013. at 19:52.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 20:31   #54
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Čime su tebe kljokali u ludari
Dakle, radi se o curama koje su samostalne i imaju svoj zivot. Ne treba im muskarac da ih spasi, ispuni zivot i izvede iz depresije. Dovoljne su same sebi.

Ako su sa mnom, znam da su zbog mene kao osobe, ne novaca ili neceg drugog.

Da problem jest sto ce me takva ostaviti puno lakse nego neka koja ovisi o meni. No, to i daje smisao vezi. Nema opustanja, nema prastanja. Onog dana kada ti se vise ne da truditi oko nje, ona obicno odlazi. Netko to moze podnijeti, netko ne.
SamoZaTebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 20:34   #55
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
mensčini da te ženske sa dva prezimena uopće ne znaju praviti pitu

Uglavnom ne znaju, ali ih ima i koje znaju. Ne znam ni ja, pa mi niti jedna nije zamjerila.

Ali se zato one dobro sexaju na kuhinjskom stolu, stednjaku i podu. A pitu mozes uvijek kupiti u ducanu, ako ti je uopce stalo do nje nakon sexa.
SamoZaTebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 20:44   #56
Quote:
SamoZaTebe kaže: Pogledaj post
Dakle, radi se o curama koje su samostalne i imaju svoj zivot. Ne treba im muskarac da ih spasi, ispuni zivot i izvede iz depresije. Dovoljne su same sebi.

Ako su sa mnom, znam da su zbog mene kao osobe, ne novaca ili neceg drugog.

Da problem jest sto ce me takva ostaviti puno lakse nego neka koja ovisi o meni. No, to i daje smisao vezi. Nema opustanja, nema prastanja. Onog dana kada ti se vise ne da truditi oko nje, ona obicno odlazi. Netko to moze podnijeti, netko ne.
Ček ti oćeš reć da ako ženska ostavi svoje prezime i samo nadoda tvoje, da je takva samostalna i nije s tobom radi love? A ženska koja si uzme muževo prezime a iz praktičnih razloga, jer joj se neda pisat petsto riječi pri potpisivanju, takva je mutava i nesamostalna i život joj ovisi o mužu, nemre bez njega prdnut i oće samo njegove pare.
Ili sam ja tebe krivo shvatila
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 20:46   #57
Quote:
SamoZaTebe kaže: Pogledaj post
Dakle, radi se o curama koje su samostalne i imaju svoj zivot. Ne treba im muskarac da ih spasi, ispuni zivot i izvede iz depresije. Dovoljne su same sebi.
Ne govorim ja o tome,svaka će zadržat ako joj dopustiš,ja govorim o postavljanju granica koje je žensko biološki predodređeno ispitivat i propitivat.
Što ti je niži prag tolerancije, više će te poštovat i to će te manje zajebavat - čista sajkologija.Samo se osvrni oko sebe i siguran sam da ćeš i sam primjetit.Papke niko ne poštuje.Boli me kurac za njeno prezime,to je čisto da zna da nemore mlatit samnom kako hoće.

btw. i meni su take najdraže,nemoram se zajebavat oko njih,samo meni nepada napamet da ih kući dovodim.

Zadnje uređivanje Samo jako! 1994 : 03.04.2013. at 20:54.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 20:55   #58
Quote:
Brynhild kaže: Pogledaj post
Ček ti oćeš reć da ako ženska ostavi svoje prezime i samo nadoda tvoje, da je takva samostalna i nije s tobom radi love? A ženska koja si uzme muževo prezime a iz praktičnih razloga, jer joj se neda pisat petsto riječi pri potpisivanju, takva je mutava i nesamostalna i život joj ovisi o mužu, nemre bez njega prdnut i oće samo njegove pare.
Ili sam ja tebe krivo shvatila
Ne bih generalizirao na sve zene. Govorim iz svoga iskustva iz 1990-tih (znaci prije skoro 20 godina). I to su uglavnom bile veze izvan Hrvatske s curama porijeklom iz Hrvatske.

Sve samostalne djevojke s kojima sam bio su smatrale pod normalno zadrzati svoje prezime i dodati moje. Neke su cak razmisljale zadrzati samo svoje prezime bez dodavanja moga.

Nemam iskustva s djevojkama koje bi promijenile svoje prezime u moje. Tako da ne znam bi li one bile sa mnom samo zbog novaca i ne znam jesu li samostalne ili nisu.
SamoZaTebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 21:01   #59
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Ne govorim ja o tome,svaka će zadržat ako joj dopustiš,ja govorim o postavljanju granica koje je žensko biološki predodređeno ispitivat i propitivat.
Što ti je niži prag tolerancije, više će te poštovat i to će te manje zajebavat - čista sajkologija.Samo se osvrni oko sebe i siguran sam da ćeš i sam primjetit.Papke niko ne poštuje.Boli me kurac za njeno prezime,to je čisto da zna da nemore mlatit samnom kako hoće.

btw. i meni su take najdraže,nemoram se zajebavat oko njih,samo meni nepada napamet da ih kući dovodim.

Gle, zena ce uvijek mlatiti s tobom kako hoce (i s bilo kime drugime). Mozes se pozivati na ovo i ono, no na kraju uvijek bude po njenom. Ili niste zajedno.

Postavljanje granica i nizak prag tolerenacije? Koliko si dugih veza imao?

Ne znam prihvacaju li danas djevojke takav pristup, mislim da ne. Ali cak i da prihvati, sigurno nece biti sretna i onda neces niti ti biti sretan.
SamoZaTebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 21:05   #60
Quote:
SamoZaTebe kaže: Pogledaj post
Ne bih generalizirao na sve zene. Govorim iz svoga iskustva iz 1990-tih (znaci prije skoro 20 godina). I to su uglavnom bile veze izvan Hrvatske s curama porijeklom iz Hrvatske.

Sve samostalne djevojke s kojima sam bio su smatrale pod normalno zadrzati svoje prezime i dodati moje. Neke su cak razmisljale zadrzati samo svoje prezime bez dodavanja moga.

Nemam iskustva s djevojkama koje bi promijenile svoje prezime u moje. Tako da ne znam bi li one bile sa mnom samo zbog novaca i ne znam jesu li samostalne ili nisu.
Al so dakle ti govoriš o iskustvima od prije 20 let, to je već kako se veli ancient history. Tada je bilo vrlo od žena vrlo samostalno i moderno zadržat svoje prezime, pa samo nadodat muževo. čak je i moja mater u drugom braku to učinila.
Meni osobno to ne predstavlja neku razliku u mojoj samostalnosti i ovisnosti o mom čoeku. Jab uzela njegovo prezime ak me uzme za se, isključivo iz praktičnosti. Njegovo prezime mi je nekak lakše za potpisivanje, a imam dugačko ime i prezime i još da nadodam njegovo, a ko bi to sve potpisivo.
A djevojka/žena je samostalna onolko kolko su ju roditelji naučili tj kolko se sama naučila.

Quote:
SamoZaTebe kaže: Pogledaj post
Gle, zena ce uvijek mlatiti s tobom kako hoce (i s bilo kime drugime). Mozes se pozivati na ovo i ono, no na kraju uvijek bude po njenom. Ili niste zajedno.

Postavljanje granica i nizak prag tolerenacije? Koliko si dugih veza imao?

Ne znam prihvacaju li danas djevojke takav pristup, mislim da ne. Ali cak i da prihvati, sigurno nece biti sretna i onda neces niti ti biti sretan.
Djevojke ne prihvaćaju danas takav pristup, ako prihvaćaju onda su malo "retardirane" ( u nedostatku politički korektnog izraza). Neželim nikoga vrijeđati, no podnositi lupanje šakom i postavljanje nekih granica(iako nije definirao šta mu to znači točno), mislim da je suludo u današnje vrijeme, bilo je i prije suludo, no današnje žene bi trebale znati bolje.
Brak i veza su suživot dvoje ljudi koji se vole i cijene i sve dijele, i nije muškarac papak ako popusti ženi u nekim stvarima, kriste bože koje razmišljanje.

Naravno ne popuštat do granice da te ona vuče okolo ko mladog majmuna i ševi se sa drugima i troši tvoju lovu nemilice. Ali ako te voli i poštuje neće ti trebat postavljanje granica, ako ne radje joj reci zbogom nego da uvodiš neke pragove.
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!

Zadnje uređivanje O'Bryn : 03.04.2013. at 21:21.
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger