Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2013., 20:40   #21
Pozdrav Azaryahu! Koja je svrha chemtrailsa?
Pepa prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 01:12   #22
Pozdrav, mene zanima kako to nece biti rata, a bice seobe. Zavladat ce islam, albanci ce da zauzmu balkan. Sve to bez rata????
DaniloNk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 16:05   #23
Quote:
fleur amour kaže: Pogledaj post
evo, mene zanima kako znaš hrvatski, jezik koji je davno izumro? jel vam usade gotov program prije dolaska u ovo prostor vrijeme?
Bio sam primoran naučiti ga boraveći među vama u ovom vašem vremenu. Moj materinji jezik je jedan drugi slavenski jezik, poznat i u vašem vremenu, tako da mi nije bio toliki problem naučiti hrvatski jezik. I čak sam ga naučio relativno brzo.
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 16:06   #24
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
u ne tako dalekoj budućnosti,napredak koji će poljuljat psihologiju i religiju.

konačno premostiv jaz između organskih ljudskih mozgova i njihovih sintetskih ekvivalenata.
Ništa od toga. Tehnologija i znanost će propasti još u ovom stoljeću jer čovječanstvo više nije moglo pratiti tehnološki napredak planeta i znanstveni pristup koji je satirao ljudskost i duhovnost tako da su vaši potomci u nekoliko godina srušili tehnološki svijet i odlučili se vratiti jednostavnijem načinu života, onom kakav je čovjek baštinio tisućama godina sve do vašeg doba. Morali su učiti najosnovnije i najprimitivnije zaboravljene vještine poput obrađivanja zemlje, uzgoja domaćih životinja i slično.
Temeljna znastvena disciplina je postala antropologija.
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 16:08   #25
Quote:
Pepa prase kaže: Pogledaj post
Pozdrav Azaryahu! Koja je svrha chemtrailsa?
Pozdrav Pepa prase. Opterećujete se nepotrebnim teorijama.
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 17:43   #26
Quote:
DaniloNk kaže: Pogledaj post
Pozdrav, mene zanima kako to nece biti rata, a bice seobe. Zavladat ce islam, albanci ce da zauzmu balkan. Sve to bez rata????
Krivo si povezao, sve si stavio pod isti kišobran događaja. Ali ja sam kriv, da sam znao da će te zanimati možda sam prvo trebao napisati kronološki tijek povijesti da te ne buni.
Uglavnom ratovi nisu povezani sa seobom. Seoba je usljedila nekoliko generacija od sada, a primaran razlog su bile klimatske promjene. Ne brini, nitko od vas i vaše djece neće doživjeti seobu tako da se ne trebaš opterećivati sa time jer je to bio jedan tužan i potresan događaj za Europu. Zauvijek ostaviti pradjedovinu i tlo u kojoj su pokopane generacije.. Tolike suze su isplakane na odlasku

Što se tiče islama, on će se i prije seobe raširiti diljem Europe, biti će ih od Francuske preko Njemačke i Skandinavije pa sve do Češke i Bugarske. Nema ništa strašno u tome jer kršćana će svejedno biti sve manje i manje pa muslimani ionako neće biti nikome trn u oku jer nije riječ o nekim fundametalistima kakvim ih danas doživljavate već je riječ o običnim ljudima imigrantima, izbjeglicama. Europi će trebati radne snage i muškaraca jer su Europljani starili a djecu nisu pravili. Uglavnom islam će se širiti po Europi imigracijom iz Afrike, Azije i sa Balkana, velikim natalitetom, te mješanjem brakova. Muslimani će uglavnom živjeti po europskim gradovima dok će manji gradići i sela uglavnom zadržati kršćanski karakter.

Albanija neće zauzeti ništa ratom, ne znam kako si to zaključio. Natalitetom će se proširiti po južnoj Srbiji, istočnoj Crnoj Gori, po cijeloj Makedoniji, zapadnoj Grčkoj.. ima ih svuda od Beča i Praga do Beograda tako da su jednostavno postali najbitniji i najstabiliniji politički faktori ovog dijela Europe koja je u njima prepozala lidere i to je to. Tek nakon seobe Albanci će sa Bošnjacima i Turcima potpuno zavladati Balkanom jer će ga većina Hrvata, Srba, Grka i Bugara napustiti.

Primjećujem da si ti Srbin ili Crnogorac pa ćete možda zanimati i ovo: nakon općeg kolapsa zapada (znači prije seobe, je li me pratiš?) Kina i Rusija su preuzele glavnu ulogu u svijetu tako da je Srbija naglo ojačala svoj položaj i dobila pomoć od Rusije. Budući da je cijelo susjedstvo bilo na koljenima zbog pada zapada, Srbi su pokušali poravnati neke stare račune sa Albancima, Bošnjacima i Hrvatima ali ih je u sveopćem vojnom pohodu na to novo Dušanovo carstvo djelomično stopirala Kina, Albanski saveznik. Svejedno su udarili na Kosovo, Makedoniju, Bosnu i Hrvatsku. Budući da Hrvatska bila zemlja bez vojske, a usput je ostala i bez saveznika zbog općeg kolapsa zapadnih zemalja, jedina koja se konsolidirala i pritekla u pomoć Hrvatima i Albancima jest bila Italija. Na stranu Srba se zatim direktno umješala i Rusija, nakon par bitaka su nastupili mirovni pregovori. Nacrtane su nove granice velike Srbije, velike Albanije, velike Italije.. i ne samo ovdje, svuda po Europi je bio iskorišten trenutak općeg pada zapada za rješavanjem starih računa i nova crtanja granica. Grci i Turci na Cipru, Velika Mađarska od Slovačke do Transilvanije, neovisne Baskija i Katalonija i tako dalje.
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 18:55   #27
Svi izumiru,sve se mijenja,samo su trolovi besmrtni.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 09:38   #28
Quote:
Azaryahu kaže: Pogledaj post
Bio sam primoran naučiti ga boraveći među vama u ovom vašem vremenu. Moj materinji jezik je jedan drugi slavenski jezik, poznat i u vašem vremenu, tako da mi nije bio toliki problem naučiti hrvatski jezik. I čak sam ga naučio relativno brzo.
hvala na odgovoru

pa stvarno dobro govoriš i prilično si elokventan, svaka čast!

mene zanima kakva će biti duhovnost u tom svijetu, i što će dovesti do propasti kršćanstva?
koje religije će biti zastupljene?

nadalje, kako je organiziran svakodnevni život? na koji način se ljudi zapošljavaju i gdje, koje će grane ekonomije biti profitabilne?
fleur amour is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 20:16   #29
Sigurno si očekivao da će te ovdje doživjeti sa skepsom. No, da bi ipak dokazao da si ti iz budućnosti, morat ćeš odgovoriti na nekoliko pitanja, konkretno dva. Prvo je da li će se Hrvatska nogometna reprezentacija plasirati na SP u Brazilu? Vjerujem da ti neće biti teško odgovoriti na to pitanje jer vjerojatno imate baze podataka s takvim događajima iz kojih možeš saznati taj podatak, kao i sama činjenica da si poslan u Hrvatsku, pa si morao o njoj se ionako informirati. Drugo pitanje je da li će biti prijevremenih izbora, odnosno tko će dobiti sljedeće izbore ( prijevremene ili pak redovne )? Vjerujem da ćeš odgovoriti na ova pitanja, u protivnom možemo jedino zaključiti da imaš viška vremena pa si ga našao prikratiti na ovaj način. Ti sam možeš da ti primjer nečega što će se dooiditi u narednih tjedan ili dva, a što bi značilo da bi prije dokazao svoju tvrdnju da dolaziš iz budućnosti.

Nakon ovih odgovora zanima me kakva prijevozna sredstva koristite? Postoje li gradovi u zraku i na vodi?
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 22:02   #30
pokretač ove teme je drako hibrid glavom i bradom....
živ sam se usra'...
Buha ha ha ha ha
što je? vruće postaje na Nibiru?!
bit će još i vruće----do....
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 22:23   #31
Da vam ja kažem budućnost iza toga seobe naroda? Eksplodirati će nuklearna bomba i svi će živjeti lijepo i sretno do kraja života...

Očito želiš postati konkurencija vidovitom Milanu o.o šalim se, ne vjerujem u njega tj. njemu, kao ni u ova tvoja proročanstva. Možeš nalupetet šta hoćeš, a ovi ljudi tu na forumu sve prihvaćaju. Da ja otvorim temu o budućnosti za 500 godina i nablebećem gluposti kao ti, neki bi pitali "a kako će ljudi tada živjeti?" "Hoće biti kriza?" i onda nablebećeš još gluposti, ljudi će živjeti ljepo jer ćemo izaći iz krize, i predviđaš budućnost jer je nemoguće da to doživimo, pa belbečeš o tome. Ajde pričaj o nećemu što neće biti za 200-100000 godina već o nečemu bližemu.

Ako nekoga zanima ja sam isto bio u budućnosti i vidio da ništa nije isto kao sada, i da se ljudi voze u letećim automobilima koji ne zagađuju zrak, i sve je lijepo, i ozonske su rupe zakrpane, nema siromašnih i svi su super.

Ps. Ovo nije zapravo, već samo primjer. Ne morate povjerovati u to. Ali ako hoćete mogu nablebetati još gluposti o tome.
Zyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 00:00   #32
Quote:
fleur amour kaže: Pogledaj post
mene zanima kakva će biti duhovnost u tom svijetu, i što će dovesti do propasti kršćanstva?
koje religije će biti zastupljene?

nadalje, kako je organiziran svakodnevni život? na koji način se ljudi zapošljavaju i gdje, koje će grane ekonomije biti profitabilne?
U tom svijetu? U tom vremenu, misliš? Budući da živimo na istom svijetu.

Kršćanstvo neće propasti, kršćanstvo će slabjeti. Evo ja sam kršćanin. Zbog čega je oslabilo, mogle bi se napisati knjige.

U mojem vremenu najzastupljeniji su hinduizam, budizam, islam i kršćanstvo, ovisno o kontinentu naravno. Međutim svima njima vlada jedan vrhovni "papa", sve religije su stavljene pod jednu vlast. Posvuda je i ogroman broj deklariranih agnostika i ateista, puno veći nego li je danas. Među bijelcima se obnovio kult obožavanja prastarih germanskih božanstava; Odina, Thora, Freye i ostalih.

Život je kontroliran od jedne svjetske vlasti. Ljudi se uzgajaju za posao. Mi bijeli slaveni smo uglavnom predodređeni za zemljoradnike i stočare. Što možeš..

Koje su grane ekonomije profitabilne? Za male ljude nema profitabilnosti. Nitko ne može stjecati višak, bogatiti se, prodavati ili kupovati bez dopuštenja vlasti. Imamo jednu svjetsku monetu. Ime monete je abecedni ekvivalent broja 666. Da, zlo je na vlasti. Ljudi se eutanaziraju čim dosegnu 60 godina jer su "teret" društvu, dječji embriji se koriste u kozmetici, postoje i robovi. Puno je tu gadosti i nije baš era za poželjeti.

I pitala si me kakva je duhovnost...
Vlada velika panika, strah i depresija diljem planete ne zbog gore navedenoga, već zbog Onoga što dolazi i sa tim je još veći strah, panika i depresija svi ga očima vidimo kako dolazi, čak se i svemir oko nas promjenio ne znamo što se događa, ne znamo što slijedi a nemamo gdje pobjeći i sakriti se zbog gadosti što smo činili, niti to više možemo popraviti. Ovo je moje iskupljenje i poslanje, dobio sam pokoru i tračak nade javiti vama da ustrajete u dobru, u vjernosti, u nadi, iako se čini da nema Boga njega ima, očito da ima i živ je. Vi ste jednim dijelom i naši preci, morate se promjeniti da biste nas spasili jer nam slijedi opća kataklizma i čini mi se kako nitko neće opstati pred ovim što slijedi jer je neizdrživo.
Ako ste ikada kao dijete pitali roditelje da vam pomognu i da vas spase iz nevolje, da vas spase od psa koji ide na vas, da vas uzmu u naručje i otjeraju ga, sada znate kako je meni kada vas ja molim: pomozite nam majke i očevi, molimo vas. Potamaniti će nas kao da nas nikada nije bilo.
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 00:06   #33
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Sigurno si očekivao da će te ovdje doživjeti sa skepsom. No, da bi ipak dokazao da si ti iz budućnosti, morat ćeš odgovoriti na nekoliko pitanja, konkretno dva. Prvo je da li će se Hrvatska nogometna reprezentacija plasirati na SP u Brazilu? Vjerujem da ti neće biti teško odgovoriti na to pitanje jer vjerojatno imate baze podataka s takvim događajima iz kojih možeš saznati taj podatak, kao i sama činjenica da si poslan u Hrvatsku, pa si morao o njoj se ionako informirati. Drugo pitanje je da li će biti prijevremenih izbora, odnosno tko će dobiti sljedeće izbore ( prijevremene ili pak redovne )? Vjerujem da ćeš odgovoriti na ova pitanja, u protivnom možemo jedino zaključiti da imaš viška vremena pa si ga našao prikratiti na ovaj način. Ti sam možeš da ti primjer nečega što će se dooiditi u narednih tjedan ili dva, a što bi značilo da bi prije dokazao svoju tvrdnju da dolaziš iz budućnosti.

Nakon ovih odgovora zanima me kakva prijevozna sredstva koristite? Postoje li gradovi u zraku i na vodi?
Ne smijem davati nikakve informacije koje se tiču stjecanja materijalne dobiti, bilo da unaprijed otkrijem izum, bilo da otkrijem sportske rezultate, bilo da otkrijem profitabilno zanimanje. Ja bih rado da svi postanete milijunaši međutim nije sve u novcu, vjeruj mi. Ja ovdje živim kao asket, svoj suvišak dajem slabijima.

Jedino što ti mogu reći je da nećete imati te prijevremene izbore za Sbor, koliko znam na toj informaciji ne možeš stjeći dobit kladeći se.
Koja vlada će biti ne smijem ti reći, ali znam da je zapad u ovo doba bio jako razočaran jer niste imali adekvatnu konzervativnu stranku. Ili kako biste vi rekli "desnicu". HDZ je bio jedina opcija što ne znači da je bila ispravna, već da je je bila jedini mogući izbor sa kojim zapad uopće nije bio oduševljen. Nedostajalo vam je naprednih i učenih ljudi. Eto napravite zdravu konzervativnu stranku, to bi umnogome promijenilo stvari. Ne temljite je samo na jedinim i labavim, nego na mnogim i čvrstim temeljima jer vi ste svoju državu temeljili na Domovinskom ratu i nasljeđem iz socijalističke Hrvatske potpuno odbacivši nasljeđe Nezavisne države Hrvatske, banovine Hrvatske i Hrvatske iz Austro-Ugarske, stoga kada je sjećanje na Domovinski rat izbljedilo vi ste postali država bez identiteta s obzirom su vam temelji bili na labavnom tlu; postali ste geografski pojam. Susjedi su vam uspjeli prisvojiti sve što je postignuto na hrvatskom tlu. Talijani istrijansku, zadarsku, splitsku i dubrovačku arhitekturu, Srbi jezik i pisce, Mađari i Austrijanci povijesne ličnosti, a vi se niste znali obraniti argumentima jer sve što ste znali je bio samo i jedino: Domovinski rat i Jugoslavija. O ni čemu drugom iz povijesti niste znali ništa i olako ste prepuštali. U naše doba smo uspjeli ustanoviti da genijalni Nikola Tesla po očevoj lozi nije bio iz Srbije, nego starosjedilac Like. Bio je pravoslavne vjere i to ga je očito svrstalo u srpski etnos. Još jedna stvar: ne dopustite da vam izumru druga dva narječja kajakvica i čakavica, prenosite je djeci. Rekao sam vam da vi Hrvati imate planetarnu misiju za odraditi prije nego izblijedite iz povijesti..

Najosnovnija prijevozna sredstva su brodovi. Postoje gradovi na vodi, ne i u zraku.
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 00:17   #34
Quote:
Zyon kaže: Pogledaj post
ljudi će živjeti ljepo jer ćemo izaći iz krize,
Nećete izaći iz ove krize. Izaći će tek vaši potomci općom pobunom.

Pripremi se za sve teži i teži život sve dok vam rođenoj djeci i unucima ne dozlogrdi kapitalizam, demokracija i prehranjivanje ogromnog broja umirovljenika
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 00:17   #35
Quote:
Azaryahu kaže: Pogledaj post
Ne smijem davati nikakve informacije koje se tiču stjecanja materijalne dobiti, bilo da unaprijed otkrijem izum, bilo da otkrijem sportske rezultate, bilo da otkrijem profitabilno zanimanje. Ja bih rado da svi postanete milijunaši međutim nije sve u novcu, vjeruj mi. Ja ovdje živim kao asket, svoj suvišak dajem slabijima.
Materijalna korist mi nije bila ni na kraj pameti. Želim neki događaj u bliskoj budućnosti koji će biti globalan, znati ćemo većina za njega ( da nije komet ISON ), a ti ćeš nam reći za njega. To će biti potvrda da nam govoriš istinu, a ne da si netko tko ovdje krati vrijeme na način da se ovdje zafrkava.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 00:20   #36
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Materijalna korist mi nije bila ni na kraj pameti. Želim neki događaj u bliskoj budućnosti koji će biti globalan, znati ćemo većina za njega ( izostavi komet ISON ), a ti ćeš nam reći za njega. To će biti potvrda da nam govoriš istinu, a ne da si netko tko ovdje krati vrijeme na način da se ovdje zafrkava.
Dobro. Reci što točno da najavim kakav događaj, a da iz njega ne možete izvući financijsku korist?
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 00:25   #37
Quote:
Azaryahu kaže: Pogledaj post
Dobro. Reci što točno da najavim kakav događaj, a da iz njega ne možete izvući financijsku korist?
Nekakv događaj koji će se dogoditi uskoro a globalno će odjeknuti. Recimo nekakav snažan potres, erupcija vulkana, dakle nešto što će prenositi svjetski mediji. Emocionalno će utjecati na ljude. A ti ćeš nam reći za njega i mi ćemo, tada kada se on zaista dogodi, znati da ti govoriš istinu.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 00:29   #38
DaniloNk, nisu jedini Slaveni Hrvati, Srbi ili Slovenci. Zaboravio si Ruse, Ukrajince, Bjeloruse, Poljake, Čehe, Slovake, Bugare, Makedonce, Lužičke Srbe, ima puno Slavena u vaše doba..
Ovdje ti pišem iz razloga što mi sustav foruma očito ne dopušta da ti odgovorim na privatnu poruku ili si me ti nešto zblokirao?
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 00:46   #39
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Nekakv događaj koji će se dogoditi uskoro a globalno će odjeknuti. Recimo nekakav snažan potres, erupcija vulkana, dakle nešto što će prenositi svjetski mediji. Emocionalno će utjecati na ljude. A ti ćeš nam reći za njega i mi ćemo, tada kada se on zaista dogodi, znati da ti govoriš istinu.
U redu. Evo ti blizak globalan događaj koji će mnogima stvoriti probleme: ova zima će biti iznimno hladna, puno hladnija od globalnog prosjeka, a oborine (snijeg i kiša) će stvarati ogromne probleme.

Hrvatski događaj koji će mnogima stvoriti probleme: turistička sezona će početi kasnije nego li zadnjih godina, a drugo financijsko tromjesečje će podbaciti i biti će osjetno slabije nego li ove godine.

Što se mene tiče možemo pričekati ovo malo vremena da počne ciča zima, a ako ni tada ne budeš uvjerio možemo čekati turističku sezonu meni se nigdje ne žuri, imam par stotina godina za čekati...
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 00:56   #40
Bogami, izgleda da je došlo vrijeme i da se trolovi razvrstaju po tipovima.

Futuretroll

Najbolje je kad nešto fulaju, onda tvrde da su iz druge vremenske linije. A te općenite predikcije je svatko sposoban napisati

Evo, ja predviđem slijedeće godine važan gospodarstveni događaj i nekoliko prirodnih katastrofa. A bogme će se i ratovati.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.