Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2016., 17:09   #3241
Quote:
ajduk a šimić kaže: Pogledaj post
U emisiji koju sam sinoć gledao je bio gost Ljubo Ćesić Rojs. Govorili su o mirovinama vojnicima HVO-a, stanju Hrvata u BiH, raznim izdajama i smrti generala Šantića.
nešto suvislo?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 18:42   #3242
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
nešto suvislo?
Većina toga.
Vrhunac večeri je bio kad je Rojs komentirao jedan svoj nastup u saboru i izjava da je sad naučio pričati.
A onda je iznio svu silu podataka i u svom stilu pljunuo u lice svim važnijim političarima u zadnjih 10-ak godina.
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 09:49   #3243
Ali, naravno, nije franji koji ga je iz priprostog vozača-švercera video rekordera promovirao u generala sa mutno stečenom imovinom i dvije mirovine...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 10:04   #3244
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Ali, naravno, nije franji koji ga je iz priprostog vozača-švercera video rekordera promovirao u generala sa mutno stečenom imovinom i dvije mirovine...
''A nisam ja znao da nesmijem dvije. Evo ja častim gorivom za bager...''
__________________
Seral-tribune vaša dnevna doza pranja mozga
Pomoć pri izradi i izrada maturalnih radova - inbox za detalje!
domothebeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 10:06   #3245
Eh... A to sve zbog one: "Kad pametni šute fukara vlada..."
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 11:24   #3246
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Eh... A to sve zbog one: "Kad pametni šute fukara vlada..."
Misliš na ovu misao Ive Andrića Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!

Ako jesi onda si u pravu.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 11:56   #3247
Velja danas u Saboru
Izvješće o drogama i Željkec apelirao na zastupnike Domoljubne koalicije da ne gostuju u emisiji osudjenog dilera koji je drogom plaćao u seksualne usluge.
Nitko nije riječ rekao
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 12:54   #3248
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Misliš na ovu misao Ive Andrića Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!

Ako jesi onda si u pravu.
Malo sam parafrazirao ovu legendarnu misao, ali da. O tome se radi.



Pozlit će mi od toliko kave.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 18:11   #3249
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Tako će i biti dok god se hrvatska desnica ne približi vrijednostima europske desnice. A ne da im glavnina desničarenja bude omalovažavanje i diskreditiranje antifašizma. To desnica u Europi ne radi.
Ivane Bule Vilolicu, da li ste to vi? S obzirom na svojevremeni tekst, kako najbogatijeg, tako istovremeno i najzaduzenijeg novinara u Hrvatskoj...

“Pozivam naše članova da glasuju Za na Referendumu o braku što ga priređuje udruga U ime obitelji”, izjavio je godinu dana ranije Tomislav Karamarko, predsjednik HDZ-a, vodeće hrvatske desne stranke. Tim se referendumom, kako znamo, pokušalo spriječiti da se u našoj zemlji izjednače prava heteroseksualnih i homoseksualnih građana kada je riječ o njihovim bračnim zajednicama.
Drastična razlika između Cameronova i Karamarkova stava prema istospolnim zajednicama, pri čemu valja reći da i drugi vodeći lideri današnje desne Europe, poput Angele Merkel i Nicolasa Sarkozyja, premda ne podržavaju formalne istospolne brakove, podupiru zaštitu zakonskh prava istospolnih zajednica; ta drastična razlika između velikih europskih i hrvatske glavne konzervativne stranke, kada je riječ o homseksualnim pravima, precizno simbolizira distancu između modernog europskog konzervativizma i Hrvatske demokratske zajednice, koja, ni svjetonazorski ni operativno politički ne pripada tom konzervativizmu
.

... prenesen s poveznice...

http://www.telegram.hr/politika-krim...imno-uspjesna/

Zanemarivsi lazi u teksrtu (o smanjivanju ili oduziomanju nečijih prava) Bule Violić i ti kao ordodosni lijevi ideolozi, uzeli ste si za pravo odredjivati kakva bi trebala biti politička desnica i što je to konzervativizam... A ukoliko netko iskače iz tih okvira, onda ćete ga odmah proglasiti fašistom, premda ni fašiszma, ni logora, nacionalnih progona, ni rasnih zakona u cijeloj Europi (s iznimkom tzv Republike Srpske i još takozvanije Republike Srpske Krajine u periodu od 1991-1995, i mozda mozda Spanjolske do 1974) nema tijekom poslednjih 70 godina... Od 1945-1990 je u jednom dijelu Europe cvao jedan drugi totalitarizam, ali necemo sad o tome...

Dakle ni Sarkozy ni Merkelica ni Cameron, ni nekadssnji prijatelj Ivana Bule Vilolica Sanader NISU konzervativci, ni politička desnica... Oni ne obalovazavaju antifasizsam, ne mogu, jer za antifasizam nuzan je fasizam, a njega kako smo rekli vec dugo u Europi nema.

Oni se samo mogu zvati politički korektna wanne be desnica...

Dotično nema veze sa Šmrkanecom i njegovom emisijom, ali morao sam na ovakve etiketiranje fasistima svih politickih neistomisljenika reagirati.
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 18:23   #3250
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Velja danas u Saboru
Izvješće o drogama i Željkec apelirao na zastupnike Domoljubne koalicije da ne gostuju u emisiji osudjenog dilera koji je drogom plaćao u seksualne usluge.
Nitko nije riječ rekao
Tvoj idol lica hrskavoga svaki tjedan pije kavu s poreznim duznikom, covjekoom koji je objavio laznu informaciju koja je dovela do samoubojstva, covjeka koji je izmislio intervju s premjerom, covjeka koji je sektama i povodnicima maloljetnika sredjivao americke vize i usput ih financirao pozmasnim ciframa https://www.youtube.com/watch?v=afAKvS-q7d8

Dakle svi su isti, ako se radi o vlastitoj promociji...

Isto govno su i Bujanec i Davor Butkovic... Voleći luksuzan život (druzenje sa osobama iz visoke politike, skupe restorane, provode slijepim zenama pa i s kraljicama noci i ponoci, najskuplja vina, bijelo, plavo, zuto...) upali su u zamku, i sad ucjenjeni sto od zeleasa, sto od obavjestajnog podzemlja moraju provoditi najprizemniju propagandu svojih politickih zastitnika i mentora... I pri tome besramno napadaju ne samo one s druge strane, vec i svakoga tko bi mogao ugroziti što stranačke što državničke pozicije na kojima sad obitavaju Garavi i Hrskavi

S malom razlikom, sto se prethodnih 16 godina Butkovicsko vidjenje politike moglo procitati ili vidjeti na X tv kanala, novina ili tko zna gdje, a za masu tema hrvatska javost uopce ne bi iala pojima da nije bilo Šmrkice i Šmrkaneca iz Varazdinskih Toplica...

I zato je njegova emisija gledana, i ja je gledam, makar mi se povraca od takvog nacina vodjenja emisije (makar sam simpatizer konzervativne desnice).
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost

Zadnje uređivanje IscoAlarcon : 11.03.2016. at 18:34.
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 18:55   #3251
A zašto bi Ivan Violić bio Bule? Može li mi to pojasniti IscoIvana iz Tinolovke?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 19:42   #3252
Bakina sestra,bila je 74.zastupnica u tadašnjem saboru SRH.Što bi rekli,genetika mi je crvena.Ta ista gospođa(drugarica),davala je izjave,tipa,nisam se nikada udala za muškarca,ja sam se udala za Partiju.Bila je skromna,vozila fiću,imala državni jednosobni stan.Recimo,idealista.Da ne duljim,izvršila je samoubojstvo 1989.Na stranu sto priča zašto,ali nešto je nju duboko razočaralo,a na što se danas crvena ekipa poziva.Hoću reči,nikada Milanović ne bi došao na vlast da HDZ nije krao ni razočarao,nikada Karamarko,da je SDP sposoban,nikada Hrvatske,da YU nije ogrezla u zlu,nikada YU,da je Austrougarska bila ćemu,nikada
hrpe toga da je Hitler bio razuman,nikada EU da su Rusi bili manje pijani......svaka mijena je zato što smo razočarani trenutnim poretkom i svaki koji dođe,razočarati će.Kako ono ide....sve je stalnoi,samo mjena jest.

Zadnje uređivanje polki : 11.03.2016. at 20:01.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 19:45   #3253
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
A zašto bi Ivan Violić bio Bule? Može li mi to pojasniti IscoIvana iz Tinolovke?
Onako dao sam mu svojevoljno taj nadimak... Bio mi najzgodniji...
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 20:13   #3254
Quote:
Sibor kaže: Pogledaj post
Uvjeren sm sto posto da je Bujkiju obecana visoka funkcija na HRT u.Moraju mu se oduziti na neki nacin.
Ništa od toga, treba mu potvrda o nekažnjavanju.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 20:40   #3255
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Malo sam parafrazirao ovu legendarnu misao, ali da. O tome se radi.



Pozlit će mi od toliko kave.
Kad parafraziraš,onda navedeš autora.Ovako,malo ličiš na Brkića(na stranu ratni put).

Zadnje uređivanje polki : 11.03.2016. at 21:41.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 00:50   #3256
........sve ka u seriji ŽICA,,THE WIRE..Povijest svih FUKARA se ponavlja,od najnižih narco fucara et kurbi sa kojima se ližu pa sve do gradonačelinka,ministara et potkupljenih svetinja
__________________
999
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 01:15   #3257
Danas Kuljiš dobar u drugom dijelu emisije. Plastično je objasnio kako je SDP kroz kulturu proveo mobilizaciju.
filmko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 04:07   #3258
večeras je bila odlična emisija.

raskrinkana klijentelistička mreža oko h.hribara i bivše vlasti.

koja se tu lova lifrala, uf.
hemendex is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 06:41   #3259
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
Kad parafraziraš,onda navedeš autora.Ovako,malo ličiš na Brkića(na stranu ratni put).
Ako parafraziram, onda je to moj uradak, i autor nije potreban.
Autora je potrebno navesti kod citata (tj.prepisivanja, kao Vasilije).
Nisi nikad diplomski radio kad to ne znaš?

EDIT: ako već nisam na -567 celzijusa n osio 5 ranjenih drugova preko Velebita, bar sam zgodniji od Vasilija.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 07:34   #3260
Quote:
hemendex kaže: Pogledaj post
večeras je bila odlična emisija.

raskrinkana klijentelistička mreža oko h.hribara i bivše vlasti.

koja se tu lova lifrala, uf.
Još se čeka da kao pravi pravaš odstupi od HDZovog režima, pa udari malo po plavcima. Ali onda, zatvorio bi balkansku narko rutu na televiziji.


Kakav je to voditelj emisije koji u postavljenom pitanju da odgovor pa samo pita jeli istina i jeli tako...
__________________
Seral-tribune vaša dnevna doza pranja mozga
Pomoć pri izradi i izrada maturalnih radova - inbox za detalje!
domothebeast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.