Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2016., 17:21   #321
Ovo mi je jedna od najdražih tema na forumu i već neko vrijeme planiram napisati koju crticu, ali nikako uhvatiti vremena.

U tri godine veze se poprilično toga skupilo, pa ću samo ovako random trenutke.

Posljednji. Idemo u kino. Prije početka filma vrte se reklame za druge filmove i u sklopu Kung Fu Pande 3 nekakva nagradna igra tko pronađe kupon ispod sjedala dobije nekakvu gigantsku plišanu pandu. Meni se odmah oči zacaklile, i govorim mu ljubavi ja bi tu pandu (panda inače košta 550kn u dućanu, tako da ne dolazi u obzir kupovanje, ali eto, iako sam već debelo premašila godine kada bi mi plišana panda trebala biti zanimljiva, još uvijek sam veliko dijete .)Pita on mene što će mi ta panda. Ja odgovaram da ju mogu grliti kad tebe nema u krevetu (skupa živimo i on svega jedan dan u dva mjeseca ne bude u stanu jer ide poslovno negdje, pa prespava).

I ništa zeza on mene kako sam veliko dijete, pogledamo film, ja zaboravim na pandu. Par dana kasnije, jutro je, on se probudio i misli da spavam. Čujem ga da priča s nekim na mobitel o pandi. Slušam dalje i skužim da je on zvao curu od poznanika koja radi u Cinestaru kako bi je pitao kako se može doći do te pande. Ja ne mogu vjerovati da se on još tog sjećao i da se toliko angažirao. Volim reći ako postoji neki mjerač ljubavi u tim trenucima nenormalno skoči.

Epilog priče: Pandu u Cinestaru je dan prije poziva netko osvojio, a nemaju ih još u planu naručivati. Ali sam zato jučer dobila mini plišanu pandu čisto kao iznenađenje. :ljubav:
Jelena__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 17:22   #322
Često se znam sjetiti da bi negdje iza 11h u noći nešto jela. Pošto oboje radimo posao gdje puno sjedimo, imamo običaj svaku večer prošetati. Obično se te šetnje odulje do iza 11h, jer šetamo po sat-dva, pričamo o danu i kako to već bude. I tako mene obično uhvati želja da bi ja jela taj i taj slatkiš (obično kad je PMS u pitanju ), a njemu onda nije problem proći sve trafike u gradu koje rade u to doba samo da bi našao to što hoću. Više puta ja njemu kažem da nije bitno, ali on onda poprimi super-heroj gard i samo kaže moja ljubav će dobiti to što želi.
I cijeli se snuždi kad slučajno nešto ne nađemo.
Jelena__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 17:22   #323
Prije par dana, ja se njemu žalim kako je već prošlo skoro godinu dana da se nigdje nisam makla iz grada ili bliže nam okolice, ono na dan-dva kao izlet. Nije tu nitko kriv, jednostavno su se zaredale privatne i poslovne obveze i nikako stici. Dan kasnije, popodne, ja došla s posla, zove me on, pokušaj dobiti slobodno dan-dva i ako uspiješ spremi se krećemo u 7. Ja cijela, gdje, kud, što. I ništa uspijem dobiti slobodno 2 dana, plus vikend, spremim se i čekam ga. Spremimo stvari u auto i pitam ja njega gdje idemo. Na odmor. Da skratim priču, otišli smo u Zagreb, bili tamo 4 dana, pili i igrali onaj drveni čovječe ne ljuti se na vrhu zgrade na Trgu bana Jelačića (radi se o vidikovcu), probali rebarca u Old Wild Westu u Arena centru i cijeli se izmastili s njima kao djeca, prošli šetajući cijeli Gornji grad, pojeli najmanji i najskuplji pomfrit ikad i smijali se na račun toga još pola dana, a ono što je najbitnije svaki dan kad bi se probudili on je pitao ljubavi što bi danas radila. Potpuno nesebično stvorenje, i to je nešto što me svaki put iznova oduševi i natjera da se još malo više zaljubim ili bolje rečeno da ga još više zavolim.
Jelena__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 17:29   #324
Panda.
I ovo s trafikama je slatko.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 17:42   #325
Quote:
Jelena__ kaže: Pogledaj post
U tri godine veze se poprilično toga skupilo, pa ću samo ovako random trenutke.
...
Divno
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 08:23   #326
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Divno
Prekrasno cijelo vrijeme mi je osmijeh na licu dok sam čitala
__________________
...what makes you different, makes you beautiful...
nensika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 10:59   #327
Question

Čitam ovo (krasna je tema) i pitam se: da li zaista postoje takvi muškarci?
__________________
Carpe noctem.
Ainu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 11:10   #328
Quote:
Ainu kaže: Pogledaj post
Čitam ovo (krasna je tema) i pitam se: da li zaista postoje takvi muškarci?
Postoje. Zaista postoje.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 11:22   #329
Quote:
Ainu kaže: Pogledaj post
Čitam ovo (krasna je tema) i pitam se: da li zaista postoje takvi muškarci?
Da!
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 09:09   #330
dug radni san. Kiša. zlovolja...
Vozimo se s posla. Uočim da ne idemo uobičjenim putem i pitam -kud idemo?
Vidjet ćeš.
Nakon 10 minuta nađemo se pod procvjetalom japanskom trešnjom koja izgleda kao ružičasti oblak.
Prošao me umor i zlovolja osmijeh od uha do uha.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 15:23   #331
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
dug radni san. Kiša. zlovolja...
Vozimo se s posla. Uočim da ne idemo uobičjenim putem i pitam -kud idemo?
Vidjet ćeš.
Nakon 10 minuta nađemo se pod procvjetalom japanskom trešnjom koja izgleda kao ružičasti oblak.
Prošao me umor i zlovolja osmijeh od uha do uha.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 18:06   #332
Jucer idem pirsati jezik i on ide samnom jer je to u stvari bio poklon za Valentinovo. Ulazimo u salon, a njemu muka, ne moze to gledati. Sjedam na stolicu, on sjedi u cekaonici, a vrata su otvorena pa ga vidim. Nasao je neku lizalicu, gledao ravno ispred sebe i tu i tamo pitao jesam ok i jel zelim da dode. Meni nije prvi put, vec sam busila jezik i znam kaj me ceka. Leprsava sam kao leptir, a moja podrska lize lizalicu i gleda u zid ispred sebe.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 12:03   #333
jel ovo tema za najblesavije ili za najslađe stvari?

jer ja te velikodušne slađahne stvari nemam, nismo takav par.ali smo majmuni
evo imam jednu novu.

Kupim u lutriji srećku.
I kažem MM, daj ti sad pljuni tri puta za sreću i stavim mu srećku pred nos.
Lik me pogleda, pa srećku, pa pljune na nju.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 18:55   #334
Quote:
Ainu kaže: Pogledaj post
Čitam ovo (krasna je tema) i pitam se: da li zaista postoje takvi muškarci?
da

moja oba djeda su bila takvi (nisam sve vidjela sama, ali sam cula od baka i od roditelja), moj tata je bio divan prema mami (i ona prema njemu) i moj muz je divan prema meni (i ja se nadam da sam ja jednako prema njemu).
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 10:00   #335
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Eto, udala se za mene.
Hahaha...najbolji odgovor
Vivien35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 14:28   #336
Sada kad se lijecim u bolnici on vuce sve poteze..
Poteze ocajnika koji tek sada vidi koliko je zivot prazan bez djeteta i zene..
Rastrgano juri prvo meni ako zavrsi u bolnicu pa onda kceri kod bake..
Molim ga da mi ne kupuje mob da ne ukradu ko prvi..
On opet kupio jer ne zeli da zena nema internet muziku il igrice..
Kad sam bila kriticno na intezivnoj a lijecnici nidu ispravno reagirali jer mi temp 40-38,5 i niksko dolje nacrtao se prije 8h i zaprijetip kod dezurne da ce tuzit za nesavjesno lijecenje..odmah su krenule sve pretrage svi se digli na noge..
Da nije bilo njegove takve reakcije dospjela bi na aparate..
Stalno govori da bi mi kupio i pticjeg mlijekasamo da prizdravim i vratim se kuci..
Vodio me krisom na sladoled i pizzu jucer iako ne smijem iz boln kruga..
U nedelju me vodi u shopping iako ustvari imam dozvolu za dan kod kuce /<3
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 23:00   #337
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Vodio me krisom na sladoled i pizzu jucer iako ne smijem iz boln kruga..
U nedelju me vodi u shopping iako ustvari imam dozvolu za dan kod kuce /<3

zadnjih par dana mi se vrti po glavi "partners in crime" asocijacija na nas pa me i ovo podsjetilo na to

samo polako i pažljivo, nemojte pretjerat u vratolomijama, uz takvu ljubav i pažnju bu sve ok
djabeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 17:52   #338
Neki dan mu ispekla palačinke, kasno uvečer dok je spavao, da ga dočekaju ujutro prije nego krene na posao. Dižem se sutradan nešto iza njega, palačinke pojedene, a folija kojom sam ih zamotala iskidana na komadiće i od tih komadića sastavljena slova, koja je poredao u jednu našu riječ, koja ovisno o potrebi znači "hej", "super sam volje", "može", "gdje si, šta radiš", ili u ovom slučaju, "hvala". Kako je to slatko izgledalo tako složeno na stolu pored tanjura.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 15:12   #339
djabeime
Sreca evo izasla sam
On bi bio u stanju i "otet" iz bolnice da treba..
Moj suprug je u nekim situacijama ptehrabar a bome ispao.i strasan iz razliga da zastiti i mene..
Iako sam bila "strogo mirovanje" uspio me npr jednu nedelju izvuci vani na klupicu (poslije sam ja od neugode isla se ispricati sestrama).
Ima u planu kupiti dva prstena,kao memory prstenje..
Na svakom ce pisati "I ovo prodje"
Da svaki put kad je tesko..
Kad smo na raskrizjima,problemima i nevolja pogledamo u taj prsten i natpis..
I sjetimo se da ako smo prezivjeli svojevrsni put u pakao i nazad u svjetlo,da mozemo sve..
I najvaznije: ostaje sa zenom koja vise nema zdravlja i uz koju ga ceka buducnost puna jos puno trnovitih staza..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 11:49   #340
Situacija od neki dan- gledamo film, ležimo na kauču i meni se jede nešto slatko, ali ne bilo što nego neki poseban okus, a nikako se sjetit i shvatit što točno. U jednom trenutku mi bljesne snickers pred očima i samo kažem : "uuu, ja bi sad snickers!"

On se počne blesavo smješkati, diže se s kauča, kopa po kuhinji i izvuče snickers.

Blijedo ga gledam, znam da ga nismo kupovali i pitam ga odakle mu to.

On : "u 10.mjesecu 2014. je bila neka reklama na tv-u i svaki put kad bi je vidjela, ti bi rekla da ti se jede snickers. Tad sam ti ga kupio i odlučio da ću ti ga dati kad idući put kažeš da ti se jede, ali ti više nisi naišla na reklamu i nisi spomenula snickers niti jednom, sve do sad."

Legenda je čuvao snickers skoro dvije godine i čekao da ja izrazim želju za njim da bi mi ga dao
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.