Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2016., 01:53   #61
Quote:
div kaže: Pogledaj post


@terminator recimo moja preporuka ti je da ideš planinarit, razbistriš glavu, uživaš u dobrom društvu, jedeš tešku hranu. jebeš teške žene (bildaš kurac kak ti) i razmišljaš o tome kako si možeš popravit trenutno stanje, i nakon par godina bit ćeš zahvalan mudrostima MK-a jer nečeš imat preuranjeni parkinson i alzheimer, sve zube na broju, normalan nos i uši i dobar kapacitet pluća
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 29.08.2016., 01:55   #62
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
sve zube na broju
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 29.08.2016., 02:06   #63
Quote:
div kaže: Pogledaj post
rekao sam nakon par godina ne desetljeća
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 29.08.2016., 02:07   #64
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
rekao sam nakon par godina ne desetljeća
da, to sam i mislil
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 29.08.2016., 02:26   #65
Quote:
div kaže: Pogledaj post
da, to sam i mislil
mene više zanima kak on misli ostvarit karijeru pokraj tolike pomame za tim MMA-om i još k tome počet u svojim dvadesetima. Naravno u slučaju da ne trolla, makar su šanse za to 1%
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 30.08.2016., 23:39   #66
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
mene više zanima kak on misli ostvarit karijeru pokraj tolike pomame za tim MMA-om i još k tome počet u svojim dvadesetima. Naravno u slučaju da ne trolla, makar su šanse za to 1%
Kako mislim ostvarit ? Treningom, radom, disciplinom,voljom,snagom . Kakve veze ima da počimam u ranim dvadesetima kad borci vrhunac dosegnu u 30-ima . Dosegnut ću razinu Mirka Cro Copa on mi je uzor,volio bi i high-kick usavršit poput njega .
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Old 30.08.2016., 23:42   #67
Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
radom, disciplinom,voljom
Podsjeti me, molim te...
Za koje zanimanje si se školovao?
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Old 30.08.2016., 23:43   #68
Stolar, ziher.
MissComplicated is offline  
Old 30.08.2016., 23:43   #69
Ako ti je on uzor, onda se odmah baci na uzimanje dopinga.

Nadam se da imaš i njegov smisao za humor.

lemonzoo is offline  
Old 31.08.2016., 00:08   #70
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Podsjeti me, molim te...
Za koje zanimanje si se školovao?
Konobar .
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Old 31.08.2016., 00:09   #71
Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
Radim već par godina ( sezonski ) u ugostiteljstvu ali sve više shvaćam da to nije posao u kojem se vidim dugoročno,jednostavno ga ne volim ali zbog potrebe ga moram odradit . Moja želja je postat boksač ili MMA borac i od toga zaradit neke pare ne tribaju to bit veliki novci nego taman za preživit,to me baš privlači i volio bi pokušat za početak upisat se u neki klub u Zadru i trenirat,kad se spremim onda bi volio i borbe imat te ići na natjecanja . Inače imam 185 cm i 92 kg ( mišića uglavnom ) dižem utege oko 1 godinu solidne težine recimo mrtvo dizanje 160 kg i čučanj 110 kg,imam i vreću za udaranje i boksačke rukavice...tako da nebi došao skroz nespreman . Godina imam 22... za nogomet, rukomet, košarku, tenis je vjerojatno kasno u tim godinama ali borilački sport je nešto dkroz drugo, ako se Mirko Cro Cop može vratit u 42 godini mogu i ja počet sa 22 . Najveći problem su financije,mogao bi od ovog šta sezonski zaradim u hotelu iskoristit to da me pogura ako bude trebalo platit upis u neki borilački klub,ali tu je još i problem putovanja jer ja živim 20 km od Zadra a svaki dan toliko putovat nije jeftino,iman i opciju da preselim u Zadar ali i to košta . Šta kažete ? Neki savjet bi dobro došao .
budi kuhar, odi na kruzer na 5-10 godina.
onda ces moci u zadru i vile graditi.
mari_2011 is offline  
Old 31.08.2016., 00:15   #72
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Ako ti je on uzor, onda se odmah baci na uzimanje dopinga.

Nadam se da imaš i njegov smisao za humor.

Nikad on nije doping uzeo,ta količina koju je on uzeo se ne smatra dopingom nego je dovoljna samo da brže ozljeda zacjeli ali za poboljšanje snage,brzine i izdržljivosti triba uzet veću količinu e tad bi to bio doping...prati malo vijesti,TV,internet ili bilo šta pa se neš ovako blamirat . Ja tebi savjetujem da umjesto šta ga vriđaš po forumima bolje bi ti bilo da ga nađeš uživo te mu u facu rečeš te gadosti uppps sory to je nemoguće jer si kukavica obična ☺ .
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Old 31.08.2016., 00:17   #73
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
budi kuhar, odi na kruzer na 5-10 godina.
onda ces moci u zadru i vile graditi.
Radio sam i kao kuhar i kao konobar mogu reć da su mi oba zanimanja odvratna i nema teorije da ih više radim,MMA i Kickboxing su moj izbor !
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Old 31.08.2016., 00:18   #74
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
budi kuhar, odi na kruzer na 5-10 godina.
onda ces moci u zadru i vile graditi.
Btw kuhanje je ženski posao,muškarcu puno bolje stoji ring .
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Old 31.08.2016., 00:20   #75
Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
Btw kuhanje je ženski posao,muškarcu puno bolje stoji ring .
tezak je ring
ono mnogo je to zeljeza
edi_bosanceros is offline  
Old 31.08.2016., 00:24   #76
Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
Nikad on nije doping uzeo,ta količina koju je on uzeo se ne smatra dopingom nego je dovoljna samo da brže ozljeda zacjeli ali za poboljšanje snage,brzine i izdržljivosti triba uzet veću količinu e tad bi to bio doping...prati malo vijesti,TV,internet ili bilo šta pa se neš ovako blamirat . Ja tebi savjetujem da umjesto šta ga vriđaš po forumima bolje bi ti bilo da ga nađeš uživo te mu u facu rečeš te gadosti uppps sory to je nemoguće jer si kukavica obična ☺ .
Vidim da dijeliš Mirkov smisao za humor. Eto, već si na pola puta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lemonzoo is offline  
Old 31.08.2016., 00:27   #77
Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
radom, disciplinom,voljom

Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Podsjeti me, molim te...
Za koje zanimanje si se školovao?

Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
Konobar .
Hvala, nemam više pitanja.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Old 31.08.2016., 00:28   #78
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Hvala, nemam više pitanja.
popljuva ekran
edi_bosanceros is offline  
Old 31.08.2016., 00:41   #79
Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
Kako mislim ostvarit ? Treningom, radom, disciplinom,voljom,snagom . Kakve veze ima da počimam u ranim dvadesetima kad borci vrhunac dosegnu u 30-ima . Dosegnut ću razinu Mirka Cro Copa on mi je uzor,volio bi i high-kick usavršit poput njega .
lol, treniram isti sport od svoje sedme godine i još bih morao puno govana pojest da bih prismrdio profičima, a i ako bi ikad prismrdio profičima natamburali bi me ko zvečku,a treniram ga duže nego da se sad ti kreneš bavit MMA-om i svoj vrhunac dostigneš u 30.-ima
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 31.08.2016., 01:51   #80
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
lol, treniram isti sport od svoje sedme godine i još bih morao puno govana pojest da bih prismrdio profičima, a i ako bi ikad prismrdio profičima natamburali bi me ko zvečku,a treniram ga duže nego da se sad ti kreneš bavit MMA-om i svoj vrhunac dostigneš u 30.-ima
Nemaš ti to u sebi,moš ti cili život trenirat ali đžabe ti ako nemaš tu agresivnost i vatru .
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger