Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2016., 20:15   #61
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Pa da, u takva mjesta idu samo srednjoškolci i/ili alkoholičari. Mjesta koja zaokuplja apsolutno dno društva ne bi nazvao prosječnim.
to su najbolja mjesta za otic popit koju
__________________
nije dozvoljeno praviti se glupim prema pravilima foruma
Pringles
antun is offline  
Old 27.09.2016., 20:22   #62
Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
Kako moš biti siguran da sam trol ?
lijepo

Tolika budala ne možeš bit
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 27.09.2016., 21:11   #63
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
lijepo

Tolika budala ne možeš bit
Po čemu sam ja to budala ? Kako me moš tako vriđat bez ikakvog razloga ?
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Old 27.09.2016., 21:14   #64
Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
Po čemu sam ja to budala ?
Dobro pitanje, no nisam siguran da je forum pogodan medij za detaljnije objašnjenje.
Quote:
Kako me moš tako vriđat bez ikakvog razloga ?
I veliš, vrijeđa te kad te netko ne smatra budalom?
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Old 27.09.2016., 22:03   #65
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Pa da, u takva mjesta idu samo srednjoškolci i/ili alkoholičari. Mjesta koja zaokuplja apsolutno dno društva ne bi nazvao prosječnim.

sto na ovo rec. srednjoskolci, nasa svijetla buducnost, temelj opstojnosti, pa da dno drustva, da bude i gore apsolutno dno drustva.

aj vec kad se razbacivas intelektom, koristi ga do prilike da i mi sto pozitivno uvatimo
SEALION is offline  
Old 27.09.2016., 22:10   #66
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
ma nesto mi tu nije jasno
guglajuci dosao sam do podatka da je prosjecna neto plata u norveskoj 6.223 eura
onako pregledajuci te neke birtuze pronadjes cijenu piva od 15 do 20 eura sto bi neka srednja vrijednost bila oko 17,5 eura
eto nekako ni sox, a ni nas dva ne baratamo istim podacima osim sto se nas dva mozemo sloziti da je kupovna moc u norveskoj veca nego u hr
i ne sox nemam namjeru ti uzeti zaradjevinu
samo sam se nadao da si barem drugaciji od prosjecnih gastica koji tako strasno kukaju o zivoto u novoj domovini da mi dodje da zatrazim broj racuna da bi mogao uplatiti odredjeni humanitarni iznos
grdnim ti brojkama baratas. dobro zvuci al nekako mi se puno cini, mada za norge ne bi iznenadilo.
a ja sam naveo cijenu u trgovini. koj lud bacat tolke parusine u bircevima.

bio ja u tom oslu na rucku i kazem daj mala pivurinu. 120 kruna me oprala za 4 dcl.
u nas ode u svici ipak je kudikamo lakse prizivit s ovo zeru placice. piva u bircu od 45 do 85 kruna, u nocnim lokalima malo skuplje

nego kas vec spomenija najbolje ti je doli odma prominit u krune, da se ne gubi na tecaju
SEALION is offline  
Old 27.09.2016., 22:13   #67
O čemu vi to ? Zar to o čemu trabunjate ima veze s temom ?
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Old 27.09.2016., 22:17   #68
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
grdnim ti brojkama baratas. dobro zvuci al nekako mi se puno cini, mada za norge ne bi iznenadilo.
a ja sam naveo cijenu u trgovini. koj lud bacat tolke parusine u bircevima.

bio ja u tom oslu na rucku i kazem daj mala pivurinu. 120 kruna me oprala za 4 dcl.
u nas ode u svici ipak je kudikamo lakse prizivit s ovo zeru placice. piva u bircu od 45 do 85 kruna, u nocnim lokalima malo skuplje

nego kas vec spomenija najbolje ti je doli odma prominit u krune, da se ne gubi na tecaju
nasao sam te neke statisticke podatke
a za birceve sam malo onako pravio neko istrazivanje
sad moguce je da je sve veliki promasaj
edi_bosanceros is offline  
Old 27.09.2016., 22:37   #69
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Dobro pitanje, no nisam siguran da je forum pogodan medij za detaljnije objašnjenje.
I veliš, vrijeđa te kad te netko ne smatra budalom?


Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
O čemu vi to ? Zar to o čemu trabunjate ima veze s temom ?
kme kme oftopičarimo na muškom kutku
daj odi doktoru i provjeri leđa

Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
Po čemu sam ja to budala ? Kako me moš tako vriđat bez ikakvog razloga ?
fala dobio sam odgovor
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 27.09.2016., 22:40   #70
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post




kme kme oftopičarimo na muškom kutku
daj odi doktoru i provjeri leđa



fala dobio sam odgovor
Mogli ste bar neke normalne teme naći...
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Old 27.09.2016., 22:47   #71
Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
Mogli ste bar neke normalne teme naći...
i ova je adekvatna

Odi doktoru, saniraj to i nakon toga boca rakije u torbu i na planinarenje sa ženskim spolom, tako ćeš najbolje sanirat leđa, budeš mećanjem vježbao trbušne i leđne mišiće
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 27.09.2016., 22:52   #72
Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
O čemu vi to ? Zar to o čemu trabunjate ima veze s temom ?
Naravno da nema jer nas još nisi obavijestio kako si pohodio likara ili bar dogovorio pregled.
Do tad ovo je otvorena tema sve dok mi ne dopizdi ili nam ne napišeš šta je likar reka.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 27.09.2016., 23:08   #73
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Naravno da nema jer nas još nisi obavijestio kako si pohodio likara ili bar dogovorio pregled.
Do tad ovo je otvorena tema sve dok mi ne dopizdi ili nam ne napišeš šta je likar reka.
A kako se bira onaj lik koji briše teme ?
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Old 27.09.2016., 23:08   #74
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Naravno da nema jer nas još nisi obavijestio kako si pohodio likara ili bar dogovorio pregled.
Do tad ovo je otvorena tema sve dok mi ne dopizdi ili nam ne napišeš šta je likar reka.
Sutra idem kod likara .
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Old 27.09.2016., 23:15   #75
ma staces kod samana, pogledam ti ja to, gledo sam par epizoda doktora hausa - il je lupus il si zapravo zensko u muskom tijelu.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Old 27.09.2016., 23:22   #76
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
ma staces kod samana, pogledam ti ja to, gledo sam par epizoda doktora hausa - il je lupus il si zapravo zensko u muskom tijelu.
palo to men napamet, al veljo, primucacu
SEALION is offline  
Old 27.09.2016., 23:49   #77
Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
A kako se bira onaj lik koji briše teme ?
To nije tvoja briga i ne brini se ja je obrišem sa dva klika ali neću jer si eto obeća da ćeš sutra u likara.

I neka sad neko reće kako se na MK ne brinemo o zdravlju.

Aj da vas vidin a
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 28.09.2016., 00:36   #78
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
svaka prica ima dvi ostrice ili mac ili nesto...

dakle u sveckoj idje vako : prosjecna placa cca 27000 kruna
u ducanu "sistem bolaget" ( drzavni monopolisticki ducan za alkoholne pare)
karlovacka zidarusa kosta 17,90 kruna ( ima je za kupit )
za 27000 kruna mosh kupiti brat bratu 1508,37988826... karlovacki piva.
a u lipoj nasoj za 5686 kuna mosh kupit 917 piva pod pretpostavkom da je 6,20 kuna. nije ni to los rezultat al da ga jebes 1508 je za zercu vise.
dakle, Edo, nije sve tako crno. SOX se pripa da mu neb zaradu izbija
ovdje nema hr pivi, vjerovatno sto nisu u EU, a i ako ima vjerovatno je luda cijena.

Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
ma nesto mi tu nije jasno
guglajuci dosao sam do podatka da je prosjecna neto plata u norveskoj 6.223 eura
onako pregledajuci te neke birtuze pronadjes cijenu piva od 15 do 20 eura sto bi neka srednja vrijednost bila oko 17,5 eura
eto nekako ni sox, a ni nas dva ne baratamo istim podacima osim sto se nas dva mozemo sloziti da je kupovna moc u norveskoj veca nego u hr
i ne sox nemam namjeru ti uzeti zaradjevinu
samo sam se nadao da si barem drugaciji od prosjecnih gastica koji tako strasno kukaju o zivoto u novoj domovini da mi dodje da zatrazim broj racuna da bi mogao uplatiti odredjeni humanitarni iznos
brate mili, mi sa cijena pivi o tome kako je sox vaki naki nisam ekonomist ali naravno da je standard veci nego na balkanu, kao i u svakoj zapadnoj zemlji, ali i vise se radi. jebi ga, kompic mi je ustedio samo 15 000 kuna u 6 mjeseci a radi cca 55 sati tjedno, pa si ti misli. imaj na umu da je 15 000 kn nista ovdje, NISTA. normalan stan u normalnom kvartu ti je 12000 mjesecno. kompic nema love ni za svoj stan nego dili sobu sa drugim kompicem, ko i ja sa nekom babom koja mi pere robu (nada se da cu je kresnut). ja sam kurca ustedio jer... ne stedim ali da sam stedio nebi vise nego on.

kao i u svakoj zapadnoj zemlji, edukacija (diploma) u kombinaciji sa znanjem jezika je jedini put do prosperiteta. tako da ako nemas to dvoje bolje ti je ostat na balkanu i drkat kurac za prosjecnu placu.

sealion, ti pretpostavljam imas neku diplomu i mislim svoju firmu vec dugo godina, tbi puca kurac, ti si se adaptirao. daj malo reci ljjudima kako ti je bilo na pocetku.. piso si krv ko i ja

i to je problem nasih ljudi, sto misle da lova pada sa stabla, ali i ne krivim ih jer zive na balkanu sa uvjetima kakvi jesu i ne mogu percipirati kalvariju koju emigranti prolaze u stranim zemljama.

ali opet kazem, dasa koji ima doktorat ili magisterij u ruci, njemu je lakse.
__________________
"Beauty will save the world"

Zadnje uređivanje SOX-9 : 28.09.2016. at 00:47.
SOX-9 is offline  
Old 28.09.2016., 16:40   #79
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
sto na ovo rec. srednjoskolci, nasa svijetla buducnost, temelj opstojnosti, pa da dno drustva, da bude i gore apsolutno dno drustva.

aj vec kad se razbacivas intelektom, koristi ga do prilike da i mi sto pozitivno uvatimo
Da, inače su srednjoškolci famozni po financijskim mogućnostima i pogotovo po odgovornom ponašanju s alkoholom. Daj se saberi.

Kad već ideš tim smjerom, s obzirom na trendove ne bi se složio da ih čeka niti da će oni stvoriti ikakvu svijetlu budućnost.
LongSinceDark is offline  
Old 28.09.2016., 16:41   #80
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
ovdje nema hr pivi, vjerovatno sto nisu u EU, a i ako ima vjerovatno je luda cijena.

brate mili, mi sa cijena pivi o tome kako je sox vaki naki nisam ekonomist ali naravno da je standard veci nego na balkanu, kao i u svakoj zapadnoj zemlji, ali i vise se radi. jebi ga, kompic mi je ustedio samo 15 000 kuna u 6 mjeseci a radi cca 55 sati tjedno, pa si ti misli. imaj na umu da je 15 000 kn nista ovdje, NISTA. normalan stan u normalnom kvartu ti je 12000 mjesecno. kompic nema love ni za svoj stan nego dili sobu sa drugim kompicem, ko i ja sa nekom babom koja mi pere robu (nada se da cu je kresnut). ja sam kurca ustedio jer... ne stedim ali da sam stedio nebi vise nego on.

kao i u svakoj zapadnoj zemlji, edukacija (diploma) u kombinaciji sa znanjem jezika je jedini put do prosperiteta. tako da ako nemas to dvoje bolje ti je ostat na balkanu i drkat kurac za prosjecnu placu.

sealion, ti pretpostavljam imas neku diplomu i mislim svoju firmu vec dugo godina, tbi puca kurac, ti si se adaptirao. daj malo reci ljjudima kako ti je bilo na pocetku.. piso si krv ko i ja

i to je problem nasih ljudi, sto misle da lova pada sa stabla, ali i ne krivim ih jer zive na balkanu sa uvjetima kakvi jesu i ne mogu percipirati kalvariju koju emigranti prolaze u stranim zemljama.

ali opet kazem, dasa koji ima doktorat ili magisterij u ruci, njemu je lakse.
a nemam ti ja namjeru ici bilo gdje
ono mi je bilo zeza
edi_bosanceros is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger