Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2016., 23:16   #21
Quote:
binarna kuja kaže: Pogledaj post

...ma imam malo iskustva s 'donjim leđima' pa mi se kosa diže kad čitam ovakve 3,14zdarije.
da
cuo sam i ocni vid
edi_bosanceros is offline  
Old 02.10.2016., 23:18   #22
Quote:
binarna kuja kaže: Pogledaj post
Kako će jebat na tulovim gredama majketi?
ima dvije rupe pa nek bira


Nego kako kičma?
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 02.10.2016., 23:20   #23
ma sta 10 dana, mozes vec sutra poduplat tezinu - nema labavo.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Old 02.10.2016., 23:20   #24
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
ma sta 10 dana, mozes vec sutra poduplat tezinu - nema labavo.
olovni prsluk
edi_bosanceros is offline  
Old 02.10.2016., 23:29   #25
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
ima dvije rupe pa nek bira


Nego kako kičma?
Trenutno skroz solidno. Pomirila se s tim da vjezbat moram dozivotno ako ne zelim da zaboli opet...pa vjezbam, istezem i jacam...plus ovo pentranje po planinama isto dobro dođe.

Jedino ću morat izbjegavat Tulove grede, čujem da se tamo u zadnje vrime motaju svakakvi manijaci.
binarna kuja is offline  
Old 02.10.2016., 23:30   #26
Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
Bio sam kod doktorice prije par dana u vezi onog problema sa donjim leđima i rekla je da mi nije ništa sa diskom jer da jest nebi se sigurno tako lako kretao,rekla je da mi se vjerovatno živac uklještio i dala mi tablete ibuprofen i normabel, rekla je da to pijem i da za 10ak dana mogu nastavit utege dizat...znači ništa strašno iako su neki na ovom forumu priželjkivali nešto teže . Dakle ništa me neće sprječit da ostvarim dobru MMA karijeru �������� ! Btw doktorica je bila dobra ( sise su joj �� ) .
Znači sretan si što se nisi sam sjebao kako bi te neko drugi mogao sjebat u ringu
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Old 02.10.2016., 23:35   #27
Quote:
binarna kuja kaže: Pogledaj post
Trenutno skroz solidno. Pomirila se s tim da vjezbat moram dozivotno ako ne zelim da zaboli opet...pa vjezbam, istezem i jacam...plus ovo pentranje po planinama isto dobro dođe.

Jedino ću morat izbjegavat Tulove grede, čujem da se tamo u zadnje vrime motaju svakakvi manijaci.
vidiš da ne sluša savjet tak da te nema čega bit strah

Ja sam danas trebao na sljeme ali smo otkazali zbog kiše , večini se nije dalo po ovakvom vremenu, inače sam s prijateljima redovito i po kiši išao čak nas je i nevrijeme uhavtilo, a nismo bili adektvatno obučeni pa smo tražili sklonište
Ljudi potcijenjuju planinarenje ali hodanje je jedan od najzdravijih oblika aktivnosti, jedino kod planinarenja mogu stradat zglobovi pri silasku.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 02.10.2016., 23:37   #28
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
vidiš da ne sluša savjet tak da te nema čega bit strah

Ja sam danas trebao na sljeme ali smo otkazali zbog kiše , večini se nije dalo po ovakvom vremenu, inače sam s prijateljima redovito i po kiši išao čak nas je i nevrijeme uhavtilo, a nismo bili adektvatno obučeni pa smo tražili sklonište
Ljudi podcjenjuju planinarenje ali hodanje je jedan od najzdravijih oblika aktivnosti, jedino kod planinarenja mogu stradat zglobovi pri silasku
spustaj se u rikverc
edi_bosanceros is offline  
Old 02.10.2016., 23:45   #29
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
vidiš da ne sluša savjet tak da te nema čega bit strah

Ja sam danas trebao na sljeme ali smo otkazali zbog kiše , večini se nije dalo po ovakvom vremenu, inače sam s prijateljima redovito i po kiši išao čak nas je i nevrijeme uhavtilo, a nismo bili adektvatno obučeni pa smo tražili sklonište
Ljudi potcijenjuju planinarenje ali hodanje je jedan od najzdravijih oblika aktivnosti, jedino kod planinarenja mogu stradat zglobovi pri silasku.
Onda ćemo jedanput skupa do gori kad dođem u zg.

U planini triba bit spreman na sve, kod mene u ruksaku i usred ljeta bude obavezno jaketa i kapa. Ja ovo prolice imala odlicno iskustvo bivakiranja na Dinari po najvecem pljusku...i veranje po mrklom mraku (i pljusku)...i tek kad iskusiš sam, skužiš neke stvari...

...a na silaženje se još navikavam, štapovi malo ublaže, al čim je malo teža staza i duže traje, osjetim u kolinima.
binarna kuja is offline  
Old 02.10.2016., 23:50   #30
Quote:
binarna kuja kaže: Pogledaj post
Onda ćemo jedanput skupa do gori kad dođem u zg.

U planini triba bit spreman na sve, kod mene u ruksaku i usred ljeta bude obavezno jaketa i kapa. Ja ovo prolice imala odlicno iskustvo bivakiranja na Dinari po najvecem pljusku...i veranje po mrklom mraku (i pljusku)...i tek kad iskusiš sam, skužiš neke stvari...

...a na silaženje se još navikavam, štapovi malo ublaže, al čim je malo teža staza i duže traje, osjetim u kolinima.


ma sljeme mi je prepitomo pa nas je zato i uhvatilo ne vrijeme ali očito je taj dan vakula bio u pravu
Da kao štapovi pomažu, ali ak ih već koristiš onda koristi oba jer sam pročitao negdje da jedna štap može napravit disbalans u tijelu, ali imam onaj drveni planinarski taj mi je čist ok

Moj stari je ko klinac kad je odlazio u GK kod obitelji obavezno nosio lovački nož uvijek naoštren prije nego kaj je išao u šumu i čak sam razmišljao o tome kad se ide u neke nepitomije krajeve i još k tome kad su jako male grupe
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 02.10.2016., 23:55   #31
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post


ma sljeme mi je prepitomo pa nas je zato i uhvatilo ne vrijeme ali očito je taj dan vakula bio u pravu
Da kao štapovi pomažu, ali ak ih već koristiš onda koristi oba jer sam pročitao negdje da jedna štap može napravit disbalans u tijelu, ali imam onaj drveni planinarski taj mi je čist ok

Moj stari je ko klinac kad je odlazio u GK kod obitelji obavezno nosio lovački nož uvijek naoštren prije nego kaj je išao u šumu i čak sam razmišljao o tome kad se ide u neke nepitomije krajeve i još k tome kad su jako male grupe
a sto ces sa nozes
zaklati mrkog medvjeda
edi_bosanceros is offline  
Old 03.10.2016., 00:06   #32
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
a sto ces sa nozes
zaklati mrkog medvjeda
Popio bi ga
http://www.pivnica-medvedgrad.hr/pivo/#mrki-medvjed
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 03.10.2016., 00:19   #33
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Moj stari je ko klinac kad je odlazio u GK kod obitelji obavezno nosio lovački nož uvijek naoštren prije nego kaj je išao u šumu i čak sam razmišljao o tome kad se ide u neke nepitomije krajeve i još k tome kad su jako male grupe
Ne mora biti lovački, ali kad god ideš na planinu (makar i na 'pitomu' Medvednicu) bez noža, upaljača ili kutije šibica, jednokratne kišne kabanice i bar dvije-tri konzerve hrane ne smiješ biti. Lako je nama koji Medvednicu poznajemo, ali nekom 'tatlane' može biti prilično zastrašujuća ako zaluta.

Odeš li u Liku ili Gorski kotar i naletiš na medu, nemoj bježati. Lezi i pravi se mrtav, upravo u ovo vrijeme se tove za zimski san i ne bi bilo lijepo od tebe da ga tjeraš trošiti kalorije dok te ne ulovi i pojede.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Old 03.10.2016., 00:41   #34
Quote:
binarna kuja kaže: Pogledaj post
Jel ti to neko reka da si zgodan il si sam zaključija?

...i definiraj 'zgodno'.
Govore mi često to i žene i muškarci,star,mladi ma svi . Čak sam dobio pohvalu da sam ko Superman građen ☺ mislim nije da se hvalim ali eto kad već pitaš . Kako da ti zgodno definiram ili je netko zgodan ili nije nema tu puno filozofije .
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Old 03.10.2016., 00:42   #35
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
ma sta 10 dana, mozes vec sutra poduplat tezinu - nema labavo.
Neću riskirat,pričekat ću još 4-5 dana .
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Old 03.10.2016., 00:44   #36
Quote:
sylar951 kaže: Pogledaj post
Znači sretan si što se nisi sam sjebao kako bi te neko drugi mogao sjebat u ringu
Barem ću biti sjeban u borbi a ne ovako sam sebe ko budala .
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Old 03.10.2016., 04:55   #37
Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
Govore mi često to i žene i muškarci,star,mladi ma svi . Čak sam dobio pohvalu da sam ko Superman građen ☺ mislim nije da se hvalim ali eto kad već pitaš . Kako da ti zgodno definiram ili je netko zgodan ili nije nema tu puno filozofije .
Jesi dobio i iz opcine potvrdu da si zgodan?
__________________
Ucite dico.
Surround is offline  
Old 03.10.2016., 07:13   #38
Quote:
Surround kaže: Pogledaj post
Jesi dobio i iz opcine potvrdu da si zgodan?
Daj ne piši gluposti .
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Old 03.10.2016., 08:41   #39
Ma pusti ga, nije mu laka. Vidiš da piši u četri i pedesetipet ujutra. A uz to nema pojma. Potvrdu nosiš na hzzo zato da udru tamo pečat, koju ti je dala doktorica opće prakse donjih leđa.
mento is offline  
Old 03.10.2016., 11:59   #40
Quote:
mento kaže: Pogledaj post
Ma pusti ga, nije mu laka. Vidiš da piši u četri i pedesetipet ujutra. A uz to nema pojma. Potvrdu nosiš na hzzo zato da udru tamo pečat, koju ti je dala doktorica opće prakse donjih leđa.

Nema sta radit na hzzo, gradonacelnik to odluciva sam. Ovo za donja leda necu ni komentirat, mislim da ste se previse fokusirali na donja leda a gornja, koja su po meni jednako vazna, nitko ne spominje.
__________________
Ucite dico.
Surround is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger