Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2024., 20:04   #5081
Odi lijepo na Google, upiši Open Wizard - to ti je program koji ja koristim, naći ćeš sve upute za instalaciju i kako se koristi ako se potrudiš.
Sretno.
zaboravni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 20:35   #5082
Zvone, skini downloader onaj zuti i u njega ukucaj kod 250931 i insatliraj Troypoint Toolbox i tamo kliknes na kodi 20.5 i to je to, postavke i sve ostaje isto, ništa ne gubis... lp

Poslano sa mog SM-S918B koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 21:16   #5083
Quote:
kamacnik1 kaže: Pogledaj post
Zvone - koju Nokiu imaš
Nokia Streaming Box 8000

Quote:
zaboravni kaže: Pogledaj post
Odi lijepo na Google, upiši Open Wizard - to ti je program koji ja koristim, naći ćeš sve upute za instalaciju i kako se koristi ako se potrudiš.
Sretno.
Hvala zaboravni, budem probao..

Quote:
kova11 kaže: Pogledaj post
Zvone, skini downloader onaj zuti i u njega ukucaj kod 250931 i insatliraj Troypoint Toolbox i tamo kliknes na kodi 20.5 i to je to, postavke i sve ostaje isto, ništa ne gubis... lp

Poslano sa mog SM-S918B koristeći Tapatalk
Imam downloader na firesticku pa cu tamo probati..
__________________
If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose.
zvonimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2024., 10:43   #5084
Rijetko koristim Kodi, samo na laptopu sa win10, pa imam jedno jednostvano pitanje. Kako pojačati/stišati ton prilikom reprodukcije videa?
Hvala
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2024., 11:55   #5085
pa imas na laptopu tipke za volume - i +?!

Poslano sa mog SM-S918B koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2024., 19:14   #5086
gdje bi se mogao naći osim RD-a (ako i tamo?)
Louie? imam elementum, ali izbacuje samo jedan torent i ne pokreće ga.
BijedniVitez is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2024., 19:29   #5087
Fen addon + RD , 5 sezona dostupno i radi
kamacnik1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2024., 21:53   #5088
Quote:
kova11 kaže: Pogledaj post
pa imas na laptopu tipke za volume - i +?!
Znam, ali nešto čudno mi pokazuje, pa se ne vide brojevi. Nije mi jasno da prilikom same reprodukciji u Kodiju nema opcija za pojačati i stišati ton .
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2024., 22:14   #5089
Imaš pod Audio Settings.

Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 09:57   #5090
Hvala. Nije ni čudno da ga ljudi ne vole, jer je baš prekompliciran. Kad su ovako jednostavnu stvar uspijeli zakomplicirati, što je tek sa ostalim .
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 12:30   #5091
Eh , ljudi ga ne vole

Speek for Your self
kamacnik1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 21:15   #5092
Nema recenzije o bilo kojoj verziji Kodija, da se ne piše o prekompliciranosti istoga. To valjda sve govori o tome.
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 03:37   #5093
Da govori o tome koliko je taj program svestran i moćan...
Al jebat ga za iskoristit puni potencijal se treba malo potrudit i ponešto naučit...

Inače je i dosta stvar skina, a i sitnice koliko si naučen na njega.
Meni je recimo Confluence najbolji, no to je zato kaj Kodi koristim odavno i kaj sam naviknut na njega...
I da on mi je jednostavan skroz, dok mi je ovaj novi Estruary koji se koristi već duže vrijeme katastrofa živa...
slično ko i s Windozima eto li ga ja i dalje koristim sve isto ko na WinXP-u, novi izbornici me živciraju...
nekom su možda čak i pregledniji no meni su užas i ne snalazim se u njima, isto čudno no windozi na Hrvatskom su mi potpuno nerazumljivi i ne snalazim se u istima, dok one na engleskom bez problema kužim što i kako, čak sam jednom prilikom naletio na njemačke i bili su mi razumljiviji od naših
Slično i sa raznim manualima, daj mi upute na hrvatskom kako nešto podesiti na ovom ili onom kaj da čitam kineski, lakše mi je naštelat automatiku čak i kad su upute samo na njemačkom ili talijanskom nego kad su na hrvatskom a ono vidiš da je to skoro pa čisti google translate

Btw nemam pojma kak pojačat-smanjit zvuk na Kodiu niti me ikad bilo briga
kod mene to funkcionira bez problema, al preko tipkovnice ili češće daljinca (Mele F1 deluxe) i radi besprijekorno...
Iako mislim da on ustvari pojačava-smanjuje zvuk direktno u Windozima tj. audio kartici, a ne u aplikaciji...
i to inače ide tak sa svim ako se ne varam, jer ustvari trebaš pojačat-smanjit zvuk na izlazu iz audio kartice, a ne aplikacije jer aplikacija kao takva u biti nema ništa s tim...
Sama aplikacija eventualno ima nešto tipa neki mali offset tek toliko da ju jednom podesiš da ima istu razinu zvuka kao i sve ostale i to je to...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2024., 23:22   #5094
Meni danas ništa ne radi. što got sam probao pogledati ne pronalazi niti jedan izvor.
Ima još ko takvo iskustvo? Jel moguće da A1 nešto blokira.

Hvala
ferdo22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.