Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2012., 23:31   #181
Jel mi može ko objasnit čemu služi onaj online comunity?? Kak da igram protiv nekog iz comunitya??
zaki23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 11:20   #182
Quote:
Monday Morning kaže: Pogledaj post
Cropes (naša stranica), pes serbia (srpska). Tu imaš masu patcheva za sve, od lopti, grafike, terena, dresova i svega. Pozz
Reko mi frend za pes serbia instaliro i radi bez problema, svejedno tnx
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 16:01   #183
Quote:
zaki23 kaže: Pogledaj post
Jel mi može ko objasnit čemu služi onaj online comunity?? Kak da igram protiv nekog iz comunitya??
Izabereš community koji hoćeš. Ja sam uzeo Zagreb. Ima oko 400 igrača i znaš da ti veza sigurno neće pucati. Onda kad si izabrao taj community, u meniju stisneš RS i uđe ti u community. Tamo biraš community match i čekaš da ti netko iz tog communitya uđe kako bi odigrali. To je praktički liga u kojoj imaš score: Pobjede, Porazi i Neriješene. Imaš i tablicu. Nisam baš nešto igrao to. Po meni, debilizam. Bolje mi je bilo prošle sezone.
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 22:08   #184
Ovako ! Imam original igru ,ali mi nije jasno kako da igram online tj gdje da ubacim onaj registration code ??? Znači idem na opciju Football life ,onda izaberem Master League Online, napravi mi kao neki test te mi izbaci poruku : choose your online settings, prisnem next i javi mi poruku : Your version of PES 2013 is out of date........ Gdje da registriram igru tj gdje da ubacim onaj kod ??? Imam i verziju Pes 2012 isto original , odem na konami ID ali tamo nema nigdje za ubaciti novi kod tj kod za PES 2013, na toj strnici piše samo u vezi Pes-a 2012 ??? Svaka pomoć dobrodošla !!! Hvala
raikkonen5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 12:23   #185
Pozdrav!
igram become a legend pa me zanima što se treba stisnuti da mi igrač digne ruku tj. da da znak drugim igračima da mi dodaju loptu?
__________________
Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein
xxx96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 23:56   #186
Liga od par igraca

Pozdrav ljudi, kako ide?
Jedno pitanje, nas 3-4 igraca hocemo da igramo ligu sami jedan protiv drugoga i ne znamo kako da napravimo tu neku malu ligu, uvije moramo uzeti vise igraca (8, 12, 16...), ako ko zna kako to da nastimamo neka nam javi...hvala.
Masuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 20:45   #187
imam problem veliki.. instaliram PES, i sve super, radi nema problema. međutim, čim patch instaliram(znači bilo koji) crasha se igra, odnosno ne mogu ni pokreniti(odmah ide pitanje zelim li da pronadje rješenje na internetu itd..) u čemu je problem???

hvala
__________________
My dream is to fly over the rainbow, so high...
Bart_Simpson is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 16:09   #188
Evo jedno retardirano pitanje.
Instalira sam PES Edit patch, tako da mogu master league igrat sa stvarnim igračima, u realno vrijeme... Npr ako Real igra treće kolo LP-a, igram i ja.
Na zimu će izać verzija patcha sa zimskim prijelaznim rokom. Hoću li preko toga moći nastaviti s Realom, ali s igračima koje su oni doveli?
tovarvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 16:17   #189
Evo jedno retardirano pitanje.
Instalira sam PES Edit patch, tako da mogu master league igrat sa stvarnim igračima, u realno vrijeme... Npr ako Real igra treće kolo LP-a, igram i ja.
Na zimu će izać verzija patcha sa zimskim prijelaznim rokom. Hoću li preko toga moći nastaviti s Realom, ali s igračima koje su oni doveli?
tovarvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 11:22   #190
Quote:
xxx96 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
igram become a legend pa me zanima što se treba stisnuti da mi igrač digne ruku tj. da da znak drugim igračima da mi dodaju loptu?
Pozdrav i tebi!
Ja bih ti preporucio da stisneš mene za hašimagu sljedeći put.
__________________
Bolje biti zdrav i bogat, jer ako si siromašan džaba ti što si bolestan
Surla69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 17:44   #191
Pozdrav,kupio sam PES 2013 iskljucivo zbog online igranja na ps3 ali moj ruter tg782i mi dopusta samo igranje 1vs1 ranking match.Kada pokusam uci u friendly match lobby javlja mi se ova poruka:You cannot play this mode due to restrictions placed on your connection by the networking devices you are using.This issue may be solved by connecting your hardware directly to the internet or by configuring your networking device such as your router.Apply DMZ. port mapping, NAT table configurations and other router settings to your playstation 3 system... Kada idem na internet connection test pise da imam NAT type 3 a citao sam po netu da bi trebalo biti type 2? Da li je to razlog problema ili nesto drugo? Pokusao sam port forwarding sa ove stranice http://portforward.com/english/route...occer_2013.htm ali jednostavno ne mogu pod translate to upisati staticnu ip adresu jer mogu upisati samo 5 brojeva!Zvao sam ove u tcom ali oni mi ne zele pomoci. Molim vas ako mi neko moze pomoci da ovo rijesim, hvala
croman44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:43   #192
Ajde ljudi please pomozite! Ocajan sam vise. Mislim da bi ovo trebao napraviti ali to je za COD pa valjda moram druge portove upisati?
http://reboot.hr/community/playstati...ompson-tg782i/

Zadnje uređivanje croman44 : 12.11.2012. at 20:31.
croman44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 16:57   #193
Sta se ovo dogodilo samo meni?? Niko ne moze pomoci??
croman44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 23:56   #194
Quote:
croman44 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,kupio sam PES 2013 iskljucivo zbog online igranja na ps3 ali moj ruter tg782i mi dopusta samo igranje 1vs1 ranking match.Kada pokusam uci u friendly match lobby javlja mi se ova poruka:You cannot play this mode due to restrictions placed on your connection by the networking devices you are using.This issue may be solved by connecting your hardware directly to the internet or by configuring your networking device such as your router.Apply DMZ. port mapping, NAT table configurations and other router settings to your playstation 3 system... Kada idem na internet connection test pise da imam NAT type 3 a citao sam po netu da bi trebalo biti type 2? Da li je to razlog problema ili nesto drugo? Pokusao sam port forwarding sa ove stranice http://portforward.com/english/route...occer_2013.htm ali jednostavno ne mogu pod translate to upisati staticnu ip adresu jer mogu upisati samo 5 brojeva!Zvao sam ove u tcom ali oni mi ne zele pomoci. Molim vas ako mi neko moze pomoci da ovo rijesim, hvala
Nemogu ti direktno pomoć,ali te mogu "uputit"...Ja sam imao isti problem sa PES6 prije cca 7-8mjeseci,iako su ugašeni konami serveri za PES 6,ekipa je odlučila otvorit privatni.Uglavnom,trebao bi otvoriti portove,odeš na stranicu svog routera i dalje konfiguracija itd,itd,neznam napamet ali googlaj ima po raznim forumima.Portovi koje trebaš otvorit su ovi
Tu ti sve piše,mislim da ako slijediš te upute nemože pogriješit.Kao šta sam već napisao,ima sam isti problem sa PES6,otvaranje portova routera i propuštanje igrice kroz firewall.Nadam se da sam ti barem malo pomogao.Sretno!
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 16:35   #195
Firewall mi je zgasen a sto se tice otvaranja portova to sam vec probao i nisam uspio zbog toga sto mi kada upisujem ne stane ip adresa pod translate to.
croman44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 19:47   #196
Pitanje za sve ljubitelje PES-a, kako stare igrace tako i ove mladje:

Kako igrati dobru odbranu i sprijeciti protivnika da jednostavno postize golove?


Igram PES vec mnogo godina ali u zadnje 3-4 godine na ta zadnja 3-4 izdanja jednostavno nemam 100% kontrolu nad igrom i svojim igracima..Ma kakvo 100%, nemam kontrole ni 50%, pogotovo ne kada igram odbranu...Sto god da uradim, kako god da reagujem, primam golove...

Sta da se radi?

Igram Master ligu online i igram formacije sa 4 u odbrani, dakle 4-4-3 ili 4-4-3, ili 4-3-2-1 ili slicno, uglavnom u odbrani su mi 4 igraca...No utakmice koje gubim uglavom su zbog te lose odbrane jer primam puno golova...

Narocito ne nerviraju neki imaginarni igraci, u proslom izdanju je bio onaj garavi Mphela zbog kojeg sam skoro razbio i TV i play station i sve..Jednostavno covjeka nisi mogao zaustaviti...Ove godine vidim mnogi se opet kace na njega i kupuju ga no ispravili su tu gresu i on je obicna talasika, kao sto i treba biti jer za tog igraca nisam nikad ni cuo...No ove godine tacnije u najnovijem izdanju je to neki VAN DER MIRCH ili slicno, mislim nikad cuo za tog lika a ne mozes ga nikako zaustaviti..I visim da postaje najpoplarniji i svi ga kupuju kao prosle godine Mphelu..Ja imam svoje igrace i takvi nemaju mjesta u mojoj ekipu..No zanima me kako zaustaviti te "greske igrice"...kako se odbraniti a da zbog tih gresaka i tih nekih VAN K....aca ne primam smijesne golove??
Samsung2007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 18:56   #197
Da li je tko kupovao samo cd-key preko interneta i jel ima tko poudzanu stranicu za kupovanje?

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 02:55   #198
pozz ovo mi je prvi pes kojeg igram online pa imam jedno pitanje,ako skinem pes edit patch hoce li mi pravi dresovi i imena igraca biti i kad igram online ili je to samo za offline???
ryder is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 10:27   #199
Može li mi nteko odgovorit jesu li izašli patchevi za PES, ako jesu za šta su sve izašli?
Monoklo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 16:54   #200
Quote:
Monoklo kaže: Pogledaj post
Može li mi nteko odgovorit jesu li izašli patchevi za PES, ako jesu za šta su sve izašli?
Imam Pes Smoke Blue 5.1. mislim, zadovoljan sam. Sve ima, od transfera svih novih, dresova, grbova, stadiona...proguglaj malo!
exXter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.