Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2017., 21:58   #2381
Pozdrav svima

Možeti li podijeliti iskustva sa putovanja u Budimpeštu od ovih navedenih agencija : Azur Tours, Elisa.hr, Global Travel, Atlas i ICT Putovanja?

Koja od ovih agencija je najbolja za Budimpeštu? Naravno radi se o klasičnom putovanju tamo na 2-3 dana.
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 10:38   #2382
Quote:
LOST01 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

Možeti li podijeliti iskustva sa putovanja u Budimpeštu od ovih navedenih agencija : Azur Tours, Elisa.hr, Global Travel, Atlas i ICT Putovanja?

Koja od ovih agencija je najbolja za Budimpeštu? Naravno radi se o klasičnom putovanju tamo na 2-3 dana.
Mi smo putovali 5.-6.8.

Putovali smo za vikend u Budimpeštu s Idea club travel.

Autobus-5/5 moderan, udoban autobus, vozač je bio odličan.
Vodičkinja-5/5 za sve pohvale
Hotel-4/4 hotel Flamenco 4* Iako je 4* nije baš nešto. Običan hotel, dosta blizu metroa. Glavno da je bio čist.
Budimpešta-prekrasna, svakako ju posjetite

Sve ukupno-5/5- Putovanje je bilo savršeno! Mi smo ovo putovanje rezervirali neka 2 tjedna prije polaska.
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 14:30   #2383
Quote:
favorit godine kaže: Pogledaj post
Mi smo putovali 5.-6.8.

Putovali smo za vikend u Budimpeštu s Idea club travel.

Autobus-5/5 moderan, udoban autobus, vozač je bio odličan.
Vodičkinja-5/5 za sve pohvale
Hotel-4/4 hotel Flamenco 4* Iako je 4* nije baš nešto. Običan hotel, dosta blizu metroa. Glavno da je bio čist.
Budimpešta-prekrasna, svakako ju posjetite

Sve ukupno-5/5- Putovanje je bilo savršeno! Mi smo ovo putovanje rezervirali neka 2 tjedna prije polaska.
Hvala ti puno

Jel ima još netko savjete za Budimpeštu, tj. koju konkretno od ovih agencija izbjegavati??
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 17:04   #2384
Bravo agencija, 3 dana Budimpešte,sve pohvale
Dol is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 19:40   #2385
booking.com

Ako nekome treba
https://www.booking.com/s/34_6/d5f55476 10% popusta za rezervaciju smjestaja preko ovoga linka
vodaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 22:29   #2386
Pitanje

Jeste probali zatražiti od neke turističke agencije da vam produže boravak na putovanju ? Recimo ostali bi ste još 2-3 dana duže od njihovog plana i ne bi ste se vratili s njima ? Npr. povratna karta za zrakoplov bi bila 2-3 dana kasnije i hotel 2-3 dana duže ?
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 09:43   #2387
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Pitanje

Jeste probali zatražiti od neke turističke agencije da vam produže boravak na putovanju ? Recimo ostali bi ste još 2-3 dana duže od njihovog plana i ne bi ste se vratili s njima ? Npr. povratna karta za zrakoplov bi bila 2-3 dana kasnije i hotel 2-3 dana duže ?
Ako je charter avion nema šanse za to, ev. negdje možeš produžiti za cijeli tjedan i hvatati slijedeći charter.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 08:30   #2388
Pozdrav ekipa trebao bih savijet
Razmisljam o putovanju s curom u jedno od ova 2 mjesta a to je Barcelona ili Amsterdam
Jedno od vaznih pitanja je individualno ili agencija?
Naso sam par ponuda na s atlas I globaltravel
Amsterdam http://www.globaltravel.hr/ponuda-pu...tobusom-6-dana sto mi se cini kao dobra ponuda
Barcelona http://www.globaltravel.hr/ponuda-pu...-6-dana-deluxe

Pa bih volio da me savijetujete dal individualno ili?
Plan nam je otic negdhe sredinom 11.mj
a-trix is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 09:13   #2389
Quote:
a-trix kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa trebao bih savijet
Razmisljam o putovanju s curom u jedno od ova 2 mjesta a to je Barcelona ili Amsterdam
Jedno od vaznih pitanja je individualno ili agencija?
Naso sam par ponuda na s atlas I globaltravel
Amsterdam http://www.globaltravel.hr/ponuda-pu...tobusom-6-dana sto mi se cini kao dobra ponuda
Barcelona http://www.globaltravel.hr/ponuda-pu...-6-dana-deluxe

Pa bih volio da me savijetujete dal individualno ili?
Plan nam je otic negdhe sredinom 11.mj
Ako mislite ići busom onda idite prek agencije i to je to. Nema tu baš puno razmišljanja.

Ak idete avionom onda vam se definitivno isplati ići individualno jer su avionske karte za obje destinacije (iz Zagreba) cca 120 eur. Osobno ne bi nijedno od toga išla busom ali naravno stvar je interesa, budžeta i slobodnog vremena. Ako ste studenti, ne smeta vam drmdanje u busu i imate vremena (a manje novaca) onda idite prek agencije busom i to je to (tako bi ja u to doba).
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 00:46   #2390
Quote:
Dol kaže: Pogledaj post
Bravo agencija, 3 dana Budimpešte,sve pohvale
Hvala


Jel ima još netko savjete za Budimpeštu, tj. koju konkretno od ovih agencija ( Integral, Azur Tours, Elisa.hr, Mondo Travel, Global Travel, Atlas i ICT Putovanja) izbjegavati??
__________________
Heartbreak Hotel

Zadnje uređivanje LOST01 : 31.08.2017. at 01:15.
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 07:54   #2391
Quote:
LOST01 kaže: Pogledaj post
Hvala


Jel ima još netko savjete za Budimpeštu, tj. koju konkretno od ovih agencija ( Integral, Azur Tours, Elisa.hr, Mondo Travel, Global Travel, Atlas i ICT Putovanja) izbjegavati??
Ma za kratka putovanja stvarno nije neka tako velika razlika. Uzmi najjeftiniju agenciju i to je to. Vodiči se mijenjaju, busevi, vozači... Sve to na isto dođe.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 11:30   #2392
Global travel

Iako sam već sve prelistala, zanima me ima li novijih iskustava s ovom agencijom. Planiram ići u Budimpeštu.
Lutinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 15:25   #2393
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Ma za kratka putovanja stvarno nije neka tako velika razlika. Uzmi najjeftiniju agenciju i to je to. Vodiči se mijenjaju, busevi, vozači... Sve to na isto dođe.
Ma nije zbog cijene, nego da ne budemo u najgorem hotelu i jako daleko od centra i tako.....
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 16:24   #2394
Wink

Quote:
LOST01 kaže: Pogledaj post
Ma nije zbog cijene, nego da ne budemo u najgorem hotelu i jako daleko od centra i tako.....


Ja sam baš kontaktirala Global travel. Studentica sam pa mi je svaka kuna manje-više važna. Uglavnom, za put u Budimpešu kod njih ne dolaziš do znamenitosti autobusom, već javnim prijevozom. Isto tako sam našla za 15 kuna skuplju ponudu preko agencije Bravo i baš mi se svidjela kao i činjenica da ti već kažu u kojem hotelu odsjedaš.

Evo i dvodnevno putovanje http://www.bravo.hr/default.aspx?id=16&aid=25748
Lutinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 17:50   #2395
Quote:
LOST01 kaže: Pogledaj post
Hvala


Jel ima još netko savjete za Budimpeštu, tj. koju konkretno od ovih agencija ( Integral, Azur Tours, Elisa.hr, Mondo Travel, Global Travel, Atlas i ICT Putovanja) izbjegavati??
Moji su bili s Global travelom u Budimpešti, imali su dobrog vodiča i hotel, i bilo im je super (to je bilo za Advent lani). U svakom slučaju, isto mislim da koju god agenciju odabereš za dvodnevni put, vjerojatno neće biti neke velike razlike.

Mi smo ove godine po preporuci odabrali Global za putovanje u Prag i bilo je vrhunski Odličan autobus i hotel, a iznad svega vodič Danijela koja je van svake kategorije - ko planira u Prag s njima, obavezno zamolite da vas stave na autobus i grupu koju ona vodi. Osim Globala, od ostalih agencija koje navodiš, mislim da nećeš fulati ni ako odabereš Atlas, s njima smo isto imali ok iskustva.
__________________
Za dvadeset godina biti ćeš više razočaran stvarima koje nisi napravio nego onima koje jesi. Isplovi, zato, iz sigurne luke. Otkrivaj, sanjaj, istražuj!
ifkica-maslacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 11:36   #2396
Speranza: http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...ivice/6526822/
ratni profiter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 18:35   #2397
Da li se moze putovati u odredeno odrediste ali da se koriste samo usluge prijevoza agencije?

Gledam malo ova vikend putovanja (2-3 nocenja) i cijena im se krece (za destinaciju na koju bih isao) 700-800 kn.

Da kupujem obicnu bus kartu ona bi me izasla 400-500 kn a to mi se ne isplati. Stvar je u tome da se zaista moze naci super smjestaj u hotelu koji je u centru , pa cak i odlicne stanove ako se malo pronjuska a cijena im se krece oko 300-400 kuna za tri nocenja. Kolko sam ja upoznat agencije nude uvijek hotele u sirem centru ili blizu javnog prijevoza i jos si uzmu neku naknadu da zarade.

Pa ako netko zna da li bi one pristale na to da se putuje s njihovom grupom (samo usluga busa) i ako da , koliko bi to naplatili
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 18:46   #2398
Pa cisto sumnjam da ti se isplati (ako bi oni na to i pristali), jedino ako uzmes i hotel i bus, pa po svome. A i tada mozes po svome, ovisno o rasporedu. Npr. nece tebe bus icu prvo ostaviti u grad, pa obaviti izlet...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:14   #2399
E da, vi koji pitate koje u agencije dobre.
Danas je to relativno. Prilikom uplate treba pitati koja je agencija organizator putovanja.
Npr, mi smo platili u Atlasu, a išli s Bravo agencijom.
S tim da je vodic nabrojao jedno osam agencija u kojima su ljudi uplatili putovanje. Jel ocito imaju takav dogovor.
Dol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 13:32   #2400
Bio netko s integralom u Salzburgu? Ako da, kak ste bili zadovoljni smjestajem i doruckom? Isla bi sa dosta picajzlastom frendicom pa da znam
Oh well is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:32.