Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 22:51   #2021
stigo ps4..koja moc, joystik ...

nakupovo igara na popustima sad sam miran i ne kupujem nista barem 6 mj

taman ce ove i potrajat toliko, obzirom da radim, ak odigram u danu 3 sata super

...sve je super sve pet..ali osjecam uviek neku griznju savjesti kad sebi uzimam neku skupu stvar kad na sestru il prijatelja potrosim para na gluposti, nit necjene nie mi tak tesko...

bas sam cudna biljka, naviko sam valda da neam nista, da mi zivot sranje, u jednom danu se sve popravio to. treba valjda vremena...

Old 17.08.2017., 16:39   #2022
I dodje nekad tako neki dan. Stanes i razmislis. Osvrnes se oko sebe i promislis sto si i kakav si. I dobro je, kako je moglo biti. Izabrala sam dobar put, spasilo me ovo. Ne znam kako, ali dobro je ispalo. I mogu samo rec hvala ti, jer to je i najmanje sto mogu. Samo mi jos i njega izvedi na pravi put, da i on moze za 20 godina biti zadovoljan sobom.
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 19:06   #2023
Umoran sam od svega.
Nije mi mjesto ovdje, jednostavno mi je previše.

- Bob Dylan
Johnny B. is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 03:29   #2024
.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Nepametna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 08:06   #2025
Riječi su postale suvišne. Višak.
Tako bi bilo divno kada bi svi ušutjeli barem jedan dan.
Old 20.08.2017., 04:27   #2026
Priznaj sebi da me zelis!! I da sam ti draga i da ti je zao zbog svega. Jer ja to vidim iz tvog ponasanja... i ne, necu juhice da me okrjepi malo... imam zgaravicu od juhe od rajcice... al lijepo da brines
Al fakat si uporan
Old 20.08.2017., 21:15   #2027
Kao što rekoh, moj život je komedija, samo se nadam da je barem nekome smješno kad meni već baš i nije.

Jednom možda i može proći pod slučajnost, ali tri puta - daj me nemojte jebat, pa nisam baš toliko glupa.

Lagano mi je pun kurac svega.
Fakat.
Čak mi se neda ni pravit da ne kužim jer brat bratu znamo zašto i znamo radi koga i znamo čemu vodi, pa ajmo onda odmah preć na "bitna pitanja" jer ova "predigra" od sat i pol je zamorna, dosadna i neda mi se to slušat. Tenkjuverimač

S druge strane fakat ne mogu.
Naprosto ne mogu.
Ne -jebeno- mogu.

Dosta mi je.
Dosta mi je drkanja.
Dosta mi je anksioznosti.
Dosta mi je toga da sam ja kriva.
Ne kriva za nešto, nego kriva u kontekstu ispravnog i, jelte, krivog.
Zajebi.

Stvarno više nemam empatije prema drugima, od sad sve trošim na sebe.
Niste tu, pa neću ni ja biti tu.
Onoliko normalno koliko normalno se ustvari ponašam je do mene i radi mene, a ne do vas.

Toliko puta sam čula toliko negativnog o sebi, pa ajmo.
Mogu i ja bit kučka, stvarno je puno manje posla nego kad prema nekome pokazuješ pozitivne emocije, a dobiješ nikakav feedback.
Mogu te/vas i mrzit.
Nije mi to uobičajena karakterna crta, ali božemoj, ljudi se mjenjaju, a ja koja sam toliko loša i koja se toliko trebam promjenit onda budem promjenila i taj dio svog karaktera.
Kako god vama paše, mili moji ionako smo tu ograničen period vremena, a ja ga ne planiram trošiti na mrave.

A ti - tebi sam nekad davno prije rekla da je do tvog izbora kako ću se ponašat i očito je "budi kuja" ono što te veseli.
Pa eto, dragomije da mogu udovoljit još jednoj tvojoj želji, vjerujem zadnjoj jer nakon ovog više ništa neće biti isto.
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:12   #2028
Ako ja pušim, e pušit ću s ponosom! Nećeš me poniziti, niti ću ti ikada dopustiti da shvatiš, kako si mi nanio i najmanju količinu boli! Boliti će, boli, ali će i ta bol proći!
Jedini problem je što si uvjeren da iz igre izlazis kao pobjednik, a ne shvaćaš da sam ja ta koja ju je završila!
I ne shvaćaš da jedini pušionicar u ovoj igri nosi tvoje ime.
Shvatiti ćeš darling kad-tad. E to čekam...strpljivo i laganinin. Bez riječi potrošene, u mom pogledu..u mojoj jednoj zjenici jasno će biti ispisano šah, a u drugoj mat. I vratiti će te u onaj trenutak kada si mislio da si kralj, e tada ćeš shvatiti da si upravo u tom trenutku bio samo pali borac.
Soon darling
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.