Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2017., 12:24   #3261
Quote:
Franem kaže: Pogledaj post
Daj molim te, Wilder klasa za sebe.
Tip je prvih 30 borbi ili tako nešto imao protiv boksača 3 lige, a kad se dočepao pojasa izbjegavao mandatorne protivnike koliko je god mogao.
Da bi smijurija bila veća sad ima braniti pojas opet protiv Stiverna, ali mislim da je i to propalo. Također već je dva puta u meču ozljedio ruku (slomio šaku mislim) što i nije za čuditi s obzirom na nepostojeću tehniku, ne zovu ga uzalud Windmill.
WBC je valjda najkorumpiranija organizacija od velike četvorke, a menagerski tim koji vodi Wildera pažljivo bira protivnika da mu sačuva 0 i priprema za cash-out borbu s Joshuom odnosno prije s Wladimirom dok je ovaj još bio kralj teške kategorije.
Uglavnom, Joshua će još dugo suvereno vladati u najtežoj kategoriji.
Wilder je isprašio i to na neviđen način nokautima sve svoje protivnike osim bivšeg svj.prvaka Stivernea kojeg je dobio na bodove. Nema niti jedan poraz, a ne da on izbjegava nekoga, nego njega svi izbjegavaju jer je opak, brz, visok, jak i kad on počne tuć, to boli jebiga. Jako boli.
bonecrusher is offline  
Old 19.08.2017., 16:03   #3262
Quote:
be real kaže: Pogledaj post
ŠTA TO ZNAČI : Jedno je sparing,a drugo je meč ? (slučaj Malignaggi)...
možeš mi to objasniti,please?
Tako sto se poraz na sparingu nigdje ne pika, Malignaggi je prije dolaska na sparing znao da ne treba imati neku spremu jer mu sigurno nece pisati nigdje lost by knock-out.
Svrha tog sparnga je da se Connor sto bolje spremi, a da Malignaggi pokupi laku lovu.
Da je mec, Malignaggi bi nasao sebi nekog sparing partnera i bolje se spremio pa nalupao Connora bez problema.

Sto se tice situacije oko Floyda, ne znam da li je istina, ali i to se moze objasniti.
Jedna od svrha sparinga je i da se isprobavaju neke druge stvari pa vjerujem da Mayweather tu ide na rizik puno vise nego na mecu.
Npr. ja kad sam trenirao i kad bi sparingovao s nekim slabijim (ne samo ja, nego i ostali) bi najebao od trenera kad bi boksao tako sto bi isao na sigurno dobijanje protivnika jer je bitnije isprobavati neke drugacije stvari.
Koem is offline  
Old 20.08.2017., 11:37   #3263
Quote:
williamszd kaže: Pogledaj post
Potvrdjeno je,sportklub 1.
Navodno i RTL

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Grupa Queen is online now  
Old 21.08.2017., 22:50   #3264
Quote:
bonecrusher kaže: Pogledaj post
Wilder je isprašio i to na neviđen način nokautima sve svoje protivnike osim bivšeg svj.prvaka Stivernea kojeg je dobio na bodove. Nema niti jedan poraz, a ne da on izbjegava nekoga, nego njega svi izbjegavaju jer je opak, brz, visok, jak i kad on počne tuć, to boli jebiga. Jako boli.

Je jako boli, ali njega, u zadnih 3-4 meča dva put je ozljedio ruku od silnog lamatanja.
Franem is offline  
Old 22.08.2017., 23:48   #3265
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Navodno i RTL

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Potvrđeno je i za RTL
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 22.08.2017., 23:52   #3266
Na RTL-u ziher Mavrović, entuzijazam i provale na speedu.
Grupa Queen is online now  
Old 23.08.2017., 08:12   #3267
Vidim da pise pocetak u 03:00. Kad se moze ocekivati borba? Radim u nedjelju pa cisto da znam isplati li mi se ranije ustati ili da spavam. Ima li nekih borbi koje ce prenositi prije ili tu bas ide pocetak oko 03:00 - 03:30?
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 23.08.2017., 09:37   #3268
U rasporedu piše da program traje 03:00-03:40. Pretpostavljam da je to onda samo taj meč. Prije toga je Astro show pa koga zanimaju prognoze može nazvati gospođu...
Grupa Queen is online now  
Old 23.08.2017., 12:51   #3269
Kad bi tako bilo jos bih stigao i odspavati sat vremena do posla. Ali glupo bi mi bilo da se ustanem u 3 pa da borba ne pocne do 5 i onda polako moram ici a nisam vidio nista
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 23.08.2017., 13:20   #3270
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Kad bi tako bilo jos bih stigao i odspavati sat vremena do posla. Ali glupo bi mi bilo da se ustanem u 3 pa da borba ne pocne do 5 i onda polako moram ici a nisam vidio nista
Mislim da su pogrešno napisali. Main card počinje u 3h, a glavna borba neće biti prije 6h
RodneyTrotter is offline  
Old 23.08.2017., 13:36   #3271
E to ja pitam, tako nesto sam i mislio da ce biti. Nista, onda ne stignem pogledati. Nije da sam nesto nabrijan ali volio bih uzivo vidjeti na sto ce to sliciti. Tesko cu cijeli dan uspjeti izbjeci vijesti o tome u kojoj je rundi i kako Floyd pobijedio.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 23.08.2017., 19:48   #3272
ja ću gledati,čisto iz fore,taman se vratim izvana i onda malo komedije
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Old 23.08.2017., 20:05   #3273
Bit ce X, i to ce suci namjestiti kako bi ovaj ostao neporazen.
edo6 is offline  
Old 23.08.2017., 20:18   #3274
neće biti neriješeno,to si floyd NEĆE dopustiti zbog ega,već sam pisao
o tome koliko će dugo trajati meč,a to je da će meč trajati onoliko koliko FLOYD to odluči,mogao bi ga on riješiti u prve 3 runde bez problema,ali malo će ga FLOYD namjerno mučiti,da bi 5 ili 6-ta runda bila kraj mukama Mc Gregora,još jedan dosadan boksački meč,čak će biti dosadniji i jednostraniji od većine KLIČKOVIH mečeva,jedinu zabavu u tome donijet će nam "izvrsni" i pronicljivi komentari našeg nesuđenog svjetskog prvaka i nesuđenog olimpijskog medaljaša ŽELJKA MAVROVIĆA
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Old 23.08.2017., 20:21   #3275
A još ako bi mu bio sukomentator naš bivši svjetski šampion sa puno "velikih skalpova zvučnih pobjeda" WBF federacije...a to je STJEPAN BOŽIĆ,bio bih jako sretan,a bio sam žalostan kad se jako ozlijedio protiv A.Abrahama,tko zna ,da je njega pobijedio,a gubio je sve runde,možda bi i "uništio" Carla Frocha..,Navijam za floyda i nokaut u petoj ili šestoj rundi i navijam za ubojiti komentatorski par : MAVROVIĆ/BOŽIĆ
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Old 23.08.2017., 20:35   #3276
Ne znam, do jučer sam se potajno nadao da će ga Conor rasturiti iako sam znao da nema nikakve šanse, ali od jučer sam uvjeren da Conor ovo dobija (a ukoliko izdrže do sudačke odluke, mora biti X jer je Floydu i X bolji od poraza).

Sva videa i sranja koja izbacuju ne pokazuju možda realnu sliku, i namjerno nam prezentiraju Conora koji 0/24 trenira svaki jebeni dan, dok ovaj kreten ide u shopping, troši okolo pare i sl. kako bi se ponadali da Conor ima velike šanse. Jbg, nakon svega viđenog i na račun prijašnjih Conorovih borbi i priprema za njih, Conor je moj favorit.
edo6 is offline  
Old 23.08.2017., 22:08   #3277
nemoj se ljutiti,ali ako je Connor tvoj favorit onda se pitam kakav si poznavalac
boksa...i ako hoćeš baciti pare,onda se kladi na Connora...ili na neriješeno
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Old 24.08.2017., 01:18   #3278
A ovo nije običan boksing meč

Godine su na strani Conora, malo je visi i duzi reach, a uz to ovaj nije 2 godine boksao. Moze bit svasta biti
edo6 is offline  
Old 24.08.2017., 12:02   #3279
Ja se samo nadam da će se pošteno pomlatiti i da neće biti nikakav gimmick. Uvod u meč je bio cirkus, ali sve će se zaboraviti ako u ring uđu žedni krvi. Pa onda kako završi završi, normalno da je Floyd veliki favorit.
Grupa Queen is online now  
Old 26.08.2017., 10:18   #3280
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Ja se samo nadam da će se pošteno pomlatiti i da neće biti nikakav gimmick. Uvod u meč je bio cirkus, ali sve će se zaboraviti ako u ring uđu žedni krvi. Pa onda kako završi završi, normalno da je Floyd veliki favorit.
Floydu nije u interesu da se ide mlatiti sa anonimusom, pogotovo jer je anonimus tezi i veci od njeg.
Koem is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:56.