Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 18:56   #7661
Evo ja sam bolje. AD proradio. Helex smanjila skoro za pola. Ali plašite me s tim pričama o Helexu. Zar zbilja tako brzo mogu postati ovisna? Procitala sam da ga se ne bi trebalo piti vise od 12 tjedana. Ja ga pijem 3 tjedna.
foxmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 19:09   #7662
Quote:
nema potrebe kaže: Pogledaj post
Ako preko dana ne piješ Misar popij još jedan kad se probudiš u drugom dijelu noći.
I ja spavam loše na moru ko beba, kad treba, kolko treba, po danu, po noći, i onda se vratim u Zgb i već prvu noć loše spavam. Pa drugu. Danas sam si kupila valerijanu to će mi bit umjesto xanaxa. Kao
Meni se znalo dogodit da sam legao dok je bio jos dan i nisam zaspao kad se vec ujutro danilo. Uglavnom lezim po 8 sati, a od toga 3 do 5 sati sna. Ja se ne sjecam kad sam cijelu noc spavao u komadu, ima vise 5 godina valjda.
Ja pijem caj od lipe, on je kao za smirenje, al to je tek toliko da popijem, ne djeluje primjetno.
salevart is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 19:57   #7663
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Meni se znalo dogodit da sam legao dok je bio jos dan i nisam zaspao kad se vec ujutro danilo. Uglavnom lezim po 8 sati, a od toga 3 do 5 sati sna. Ja se ne sjecam kad sam cijelu noc spavao u komadu, ima vise 5 godina valjda.
Ja pijem caj od lipe, on je kao za smirenje, al to je tek toliko da popijem, ne djeluje primjetno.
A da odes kod dr. opce prakse? Znat ce sto dalje. Mozda te poslati kod drugog psihijatra.
foxmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:13   #7664
Quote:
foxmaster kaže: Pogledaj post
Evo ja sam bolje. AD proradio. Helex smanjila skoro za pola. Ali plašite me s tim pričama o Helexu. Zar zbilja tako brzo mogu postati ovisna? Procitala sam da ga se ne bi trebalo piti vise od 12 tjedana. Ja ga pijem 3 tjedna.
Ko da slušam sebe prije 3 mjeseca tada je fokus moje tjeskobe bila upravo potencijalna ovisnost o xanaxu, kojeg sam pila zbog tjeskobe, začarani krug pila sam 2x0,25 mjesec dana i skinula obje tablete u razmaku tri dana. Bez nuspojava. Frendica pila 3x0,25 tri mjeseca, ostavila ih preko noći. Poznanica pila 0,25 prije spavanja godinu dana, nije postala ovisna. Kojeg god doktora sam pitala (a pitala sam puno doktora, vjeruj mi ) kažu da treba piti velike doze duže vrijeme da dođe do ovisnosti. Molim old soul da se suzdrži od komentiranja ovog posta.

Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Ja pijem matičnjak prije spavanja, ali ne osjećam djelovanje. Djelovanje matičnjaka osjećam malo ako ga pijem tokom dana, navečer ne. Lipa mi djeluje kao još jedan placebo (kao matičnjak). Možda valerijana odradi svoje. Popit ću prvo 25 kapi, ako ne upali strusit ću još 25. Dnevni max je 3ml. Da popijem odjednom to sve?
nema potrebe is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:36   #7665
Quote:
Ko da slušam sebe prije 3 mjeseca tada je fokus moje tjeskobe bila upravo potencijalna ovisnost o xanaxu, kojeg sam pila zbog tjeskobe, začarani krug pila sam 2x0,25 mjesec dana i skinula obje tablete u razmaku tri dana. Bez nuspojava. Frendica pila 3x0,25 tri mjeseca, ostavila ih preko noći. Poznanica pila 0,25 prije spavanja godinu dana, nije postala ovisna. Kojeg god doktora sam pitala (a pitala sam puno doktora, vjeruj mi ) kažu da treba piti velike doze duže vrijeme da dođe do ovisnosti. Molim old soul da se suzdrži od komentiranja ovog posta.

Ja pijem matičnjak prije spavanja, ali ne osjećam djelovanje. Djelovanje matičnjaka osjećam malo ako ga pijem tokom dana, navečer ne. Lipa mi djeluje kao još jedan placebo (kao matičnjak). Možda valerijana odradi svoje. Popit ću prvo 25 kapi, ako ne upali strusit ću još 25. Dnevni max je 3ml. Da popijem odjednom to sve?
Evo naprimjer,jutros sam popila 0.5mg i vise nista. A prosli tjedan trebala su mi 3x0.5mg da budem donekle smirena. Planiram jos popiti 0.25mg da lakse zaspem. Ali osjecam poboljsanje od jucer. AD je poceo raditi svoje. Malo sam se sad uznemirila zbog te vrazje ovisnosti,inace mozda ne bih ni popila 0.25mg prije spavanja.
Vježbaš li? Umoris se tokom dana?

Zadnje uređivanje foxmaster : Jučer at 21:03.
foxmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:55   #7666
Tak se iscrpljujem da brijem da ne mogu zaspat od premorenosti
Preko dana radim (nije da se tu nešto ekstra iscrpljujem, al svejedno, nije da zujim), popodne vozim bajk po 30 km.
nema potrebe is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:58   #7667
Quote:
Tak se iscrpljujem da brijem da ne mogu zaspat od premorenosti
Preko dana radim (nije da se tu nešto ekstra iscrpljujem, al svejedno, nije da zujim), popodne vozim bajk po 30 km.
Jeli unosiš dovoljno minerala? Magnezij, kalij, natrij...

Magnezij opušta, samo krkaj ako radiš takav mišićni napor.
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:00   #7668
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Jeli unosiš dovoljno minerala? Magnezij, kalij, natrij...

Magnezij opušta, samo krkaj ako radiš takav mišićni napor.
Pijem solgarov multinutrient i šprickam se magnezij kloridom
nema potrebe is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:04   #7669
Quote:
Mrkni bocu donata, dobro je i za probavu
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:06   #7670
Božesačuvaj da me nešto dodatno otvori
Idem sad okušat sreću sa noćašnjim spavanjem.
Wish me luck
nema potrebe is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:08   #7671
Quote:
Wish me luck
Ajde noć noć
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:15   #7672
Quote:
Gdje si kupila mg klorid? Jel ima kakvog efekta?
Petitapetit is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:20   #7673
Quote:
Petitapetit kaže: Pogledaj post
Gdje si kupila mg klorid? Jel ima kakvog efekta?
Mislim da ga imaju u DM-u.
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:21   #7674
Nadam se da ste mrknuli svoje tbl.i cajeve (kako tko) i da ce vam noc biti ugodna
Sutra je novi dan.Treba ici raditi
Budite dobri i ne svaditi se medusobno
Lak noc✋✋✋✋

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
Old Danas, 01:05   #7675
Quote:
ja od magnezija preporučam ove, nemojte si baš kupovati oxid.
MAGNESIUM

Quote:
Wish me luck
Ak ne uspiješ s tim travama, probaj dodat si meltonin: http://www.dormirin.hr/#sastojci

a imaš i jedan preparat "kava-kava" vele da je dobar.

al ipak su najdjelotvorniji NORMABEL i...

Quote:
Stik kaže: Pogledaj post
Nadam se da ste mrknuli svoje tbl.i cajeve (kako tko) i da ce vam noc biti ugodna
Sutra je novi dan.Treba ici raditi
Budite dobri i ne svaditi se medusobno
Lak noc✋✋✋✋

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
Pa kaj ti još delaš u istoj firmi nije te bilo jedno vrijeme ja reko da si tako dobre volje jer si sigurno naša novi job. Kak ćeš tek bit sretan kad nađeš curu

Zadnje uređivanje Andreasas : Danas at 01:22.
Andreasas is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 07:43   #7676
Jutro ekipa! Vidim da su neki bolje ����
Oni koji nisu od srca preporucujem posjet doktoru, nemojte se muciti.
Mene sutra ceka kontrola i razgovor i ne mogu vjerovat koliko mi je sam razgovor olaksao smetnje plus ne mogu vjerovat da mi normabel kao zamjena isto olaksava, xanax ne pijem vise uopce.
(Dobila sam neki sigurniji osjecaj obzirom da jednom tjedno idem na terapije)
Daj Boze da tak i ostane (bez ad-a, bez drugih lijekova)
Puse svima
yeli is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 07:54   #7677
Quote:
yeli kaže: Pogledaj post
Jutro ekipa! Vidim da su neki bolje ����
Oni koji nisu od srca preporucujem posjet doktoru, nemojte se muciti.
Mene sutra ceka kontrola i razgovor i ne mogu vjerovat koliko mi je sam razgovor olaksao smetnje plus ne mogu vjerovat da mi normabel kao zamjena isto olaksava, xanax ne pijem vise uopce.
(Dobila sam neki sigurniji osjecaj obzirom da jednom tjedno idem na terapije)
Daj Boze da tak i ostane (bez ad-a, bez drugih lijekova)
Puse svima
ja sam se uz pomoć normabela skinula sa xanaxa, bila sam malo teže ovisna

sretno!
ray of light is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.