Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2014., 17:40   #61
Hvala na pomoći.
Ali eto sad nam javili da je smiještaj ipak zauzet

Jel ima ko da iznajmljuje sobu/apartman, bitno nam je da imamo svoj wc/tuš i svoj balkon sa pogledom na more, i naravno da nije skupo
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 21:18   #62
jel mi tko može reći,zanima me mjesto Arbanija,kakve su plaže,jel duboko more? neznam jeli istina,ali čula da smrdi more po kanalizaciji i sl ..thanks
heichoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 01:53   #63
Quote:
heichoa kaže: Pogledaj post
jel mi tko može reći,zanima me mjesto Arbanija,kakve su plaže,jel duboko more? neznam jeli istina,ali čula da smrdi more po kanalizaciji i sl ..thanks
Uglavnom manja kamenja. Dubina klasična, ni duboko ni plitko. Naj atraktivnije je kraj crkve Sv. Križ, ima hlada od borova, beach bar i tako to. More je ok, bude nečisto ali od južine tu i tamo kad nanese vjetar, kanalizaciju nikad nisam osjetia.
Lyngby is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 17:26   #64
gdje da na čiovu tražim apartman ili studio za 2 osobe, u kranjoj liniji može i soba samo da je što jeftinije jer smo studenti. idemo busom
našla sam jedan slobodan blizu brodogradilišta, to je koliko vidim po karti daleko od plaža? nemam pojma o tom mjestu pa ako bi ko htio pomoć
Kimmie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 19:58   #65
Ako si kod brofogradilista, stari Trogir ti je jako blizu sto je super za moving i razgledavanje, ali nema bas plaza blizu. Najbolje za kupanje na Ciovu je Slatine. Ima redovna brodska linija Split-Slatine-Trogir, a do starog Trogira od Slatine je nekih 8 km.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 21:06   #66
Ako želiš biti što bliže Trogiru zbog noćnog života, razgledavanja, klope onda ti je Arbanija vjerojatno najbolji izbor. Plaže su ti uglavnom šljunčane ali naravno i dosta prekrcane, jer Trogir baš i nema svojih plaža pa svi navale na Čiovu. Dosta dobar izbor apartmana možeš pronaći tu.
gFlores is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 13:28   #67
Sad vidim odgovore,hvala
Nije nam uopce bitan nocni zivot nego odmor nema problema ni ako ima hodat do plaze i vise od 10min. Bitnije nam je nac nesto pristojno po povljnoj cijeni nego udaljenost do mora
Kimmie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 14:01   #68
Nasli smo nesto u uvali Mavarstica. Nemamo auto. Postoji li neki prijevoz barem do nekog dijela. Nije nam problem pjesacit
Kimmie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 12:50   #69
Quote:
Kimmie kaže: Pogledaj post
Nasli smo nesto u uvali Mavarstica. Nemamo auto. Postoji li neki prijevoz barem do nekog dijela. Nije nam problem pjesacit
Ispravak-Mavarčica
Kimmie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 00:35   #70
Molim vas svi koji znate javite! Treba mi sto jeftiniji smjetaj na ciovu za 2-3 osobe. Ne treba biti nista specijalno,moze a i ne mora biti apartman moze i samo soba....Ne mogu naci nista takvoga,manje ,skromnije ,jeftinije....samo na par dana...
trulavisnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 17:10   #71
može li pomoć???idemo na čiovo...apartman kudelik...nemam pojma ni gdje je točno nisam iz Dalmacije..guglao sam ali se ne snalazim..idemo ja i cura...koje plaže nam preporučujete šljunčane i da nema puno ljudi...i ako ima tko iz ovog kraja molim pomoć da li ići u centar Trogira automobilom..biti ćemo u ulici kralja Tomislava 36 ...što predlažete??'
malikop is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 20:04   #72
Nikako u grad Trogir s autom, samo 7 min pjeske imas od smjestaja do starog dijela. U starom dijelu TG je jako tesko naci parking i krkljanac je.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 15:31   #73
Pozdrav


Ima netko neki lijepi restoran (ili pizzeriju koja nudi više sadržaja od same pizze) za preporučit u Okrugu Gornjem, a da nije preskupo (da večera za dvoje ne bude preko 250 kn) ?
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 11:53   #74
Quote:
volpebianca kaže: Pogledaj post
Pozdrav


Ima netko neki lijepi restoran (ili pizzeriju koja nudi više sadržaja od same pizze) za preporučit u Okrugu Gornjem, a da nije preskupo (da večera za dvoje ne bude preko 250 kn) ?

U Okurugu Gornjem imas restoran Leonardo. Bila 2 puta, jako sam zadovoljna i s hranom i ljubaznošću, a cijene im realne.
missm21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 11:58   #75
Quote:
malikop kaže: Pogledaj post
može li pomoć???idemo na čiovo...apartman kudelik...nemam pojma ni gdje je točno nisam iz Dalmacije..guglao sam ali se ne snalazim..idemo ja i cura...koje plaže nam preporučujete šljunčane i da nema puno ljudi...i ako ima tko iz ovog kraja molim pomoć da li ići u centar Trogira automobilom..biti ćemo u ulici kralja Tomislava 36 ...što predlažete??'
Prema Slatinama u starom kamenolomu postoji prekrasna plaža (sitni šljunak, imaš sunca, imaš hlada, a more je jaako čisto).
missm21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 20:04   #76
Quote:
missm21 kaže: Pogledaj post
U Okurugu Gornjem imas restoran Leonardo. Bila 2 puta, jako sam zadovoljna i s hranom i ljubaznošću, a cijene im realne.
Zahvaljujem! Probat ćemo večeras
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 14:01   #77
Quote:
volpebianca kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem! Probat ćemo večeras
Nema na čemu, nadam se da ćete se ugodno provest
missm21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 20:02   #78
Quote:
malikop kaže: Pogledaj post
može li pomoć???idemo na čiovo...apartman kudelik...nemam pojma ni gdje je točno nisam iz Dalmacije..guglao sam ali se ne snalazim..idemo ja i cura...koje plaže nam preporučujete šljunčane i da nema puno ljudi...i ako ima tko iz ovog kraja molim pomoć da li ići u centar Trogira automobilom..biti ćemo u ulici kralja Tomislava 36 ...što predlažete??'
znam ja di je to

lokacija vam je IDEALNA ako mene pitas. ostavite auto kod ljudi di ste smjesteni, a do plaze i starog centra grada imate max 5 min pjeske. 10 ako se vucete ko sline
gariful is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 01:10   #79
Slazem se da nikako autom u grad, preblizu ste da bi na vjecne kolone gubili vrime. Al sad da je bas 5 minuta, jos uzbrdica prema doma... Jedino vam je zafrkano ako kontate do splita ili prema sibeniku, pric most u gradu zna bit ajme
rambla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 10:31   #80
Htjeli bi otići do plaže Kava na kupanje.
Zanima me, koliko se mora čekati ili koliko se prolazi preko mosta, pretpostavka radni dan iza 15.08.?
Čuli smo za gužve, ali čisto da znamo jel se radi o 10ak minuta, pola sata ili više.

hvala
ibica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:39.