Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2017., 09:28   #1861
http://www.srcana.hr/hr/sadrzaj/info/poliklinika/

Možda probati ovdje?
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 16:01   #1862
Htjela sam se samo nadovezati na svoj post iznad sad kad sam malo pametnija. Uglavnom rijec je bila o internoj uputnici u ponedjeljak su me bezrazlozno odbili primiti, naime interna uputnica vrijedi 7 dana te po rijecima moje doktorice opce, oni su zakonom duzni primiti osobu s takvom uputnicom u roku 7 dana, s tim saznanjem sam danas bila na pregledu kod alergologa
__________________
I'm Godless. I've had to make my God, and my God is narrative filmmaking.
Antimatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 15:12   #1863
Da li netko zna gdje se u ZG može privatno izvaditi fruktozamin? RAde li to labosi? Jer ne nalazim na njihovim popisima pretraga
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 18:05   #1864
Izdavanje uputnice bez fizickog dolaska

Mozda je glupo pitanje, ali evo do sad nisam uspjela skuziti moze li doktor/ica opce prakse, prema opisanim simptomima, izdati uputnicu npr. za vadjenje krvi koju ja ne moram doci osobno podici nego se samo pojaviti u labaratoriju, slicno kao sto se vise ne mora fizicki podizati recept?

Ocekivala bih da bi, ali svejedno bi volila dobit potvrdu prije nego nazovem.

RL situacija - u drugom sam gradu trenutno, a treba mi relativno hitna pretraga.

[p.s. nisam hipohondar dapace, nisam bila kod doktora godinama]
daneejela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 18:16   #1865
Zanimljivo pitanje. Bojim se da ne i da ovisi mozda o dobroj volji doktorice


Sent from my iPhone using Tapatalk
kigor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 18:25   #1866
Ja bez problema mogu sve sa svojim dr. dogoviriti. To ja mislim ovisi o povjerenju lijecnika i pacijenta.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 20:36   #1867
Ja mislim da nase zdravstvo još ne fukcionira tako.

Ja dobio uputnicu za novu bolnicu u zaboku za pregled. Doktorica mi je rezervirala termin preko kompjutora a uputnicu u fizickom obliku ipak dobio.

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 11:40   #1868
zadnji put sam vadila krv početkom godine. nije trebala uputnica, jer je to riješio doktor . došla sam tamo i dala zdravstvenu iskaznicu.
što se tiče naručivanja za pretrage.
doktoru kod kojeg sam bila (otišao u mirovinu), pacijente za preglede naručivao je medicinski tehničar. koliko sam primijetila radi se o starijim osobama. teško je povjerovati kako je taj tehničar imao strpljnja za te stare ljude.
mnogi se naručuju sami. izgleda da sve ovisi o doktoru.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 11:57   #1869
Quote:
daneejela kaže: Pogledaj post
Mozda je glupo pitanje, ali evo do sad nisam uspjela skuziti moze li doktor/ica opce prakse, prema opisanim simptomima, izdati uputnicu npr. za vadjenje krvi koju ja ne moram doci osobno podici nego se samo pojaviti u labaratoriju, slicno kao sto se vise ne mora fizicki podizati recept?

Ocekivala bih da bi, ali svejedno bi volila dobit potvrdu prije nego nazovem.

RL situacija - u drugom sam gradu trenutno, a treba mi relativno hitna pretraga.

[p.s. nisam hipohondar dapace, nisam bila kod doktora godinama]
može se s uputnicom obaviti pregled u drugom gradu. na uputnici piše samo koja pretraga, ali ne i bolnica što bi značilo da možeš otići bilo gdje. karlovčani znaju često otiči u 10km udaljenu duga resu, jer se čeka kraće. prije je na uputnici pisala ustanova u koju moraš ići, toga više nema.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 12:44   #1870
Moja jedva da i kad dodjem kod nje molit ju
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 15:35   #1871
Prijava za zdravstveno osiguranje

Zanima me koji su sve papiri potrebni za prijavu za zdravstveno osiguranje. Naime, ostao sam bez posla pa nemam više zdravstveno preko firme i sad bih trebao otići i predati zahtjev da mi se zdravstveno ponovno omogući.

Na Zavodu za zapošljavanje jesam prijavljen, ali koliko znam to i tako više nije uvjet za zdravstveno...
zokiiiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 17:26   #1872
Smile pretraga vitamin b 12 i folna kiselina

Poštovani, je li netko išao na Rebro provjeravat navedeno? U kojoj je to zgradi? I ako je netko ima/imao nedostatak istog, koji su bili simptomi? Koliko dugo se čeka nalaz?
Hvala!
davegahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 18:50   #1873
Quote:
daneejela kaže: Pogledaj post
Mozda je glupo pitanje, ali evo do sad nisam uspjela skuziti moze li doktor/ica opce prakse, prema opisanim simptomima, izdati uputnicu npr. za vadjenje krvi koju ja ne moram doci osobno podici nego se samo pojaviti u labaratoriju, slicno kao sto se vise ne mora fizicki podizati recept?

Ocekivala bih da bi, ali svejedno bi volila dobit potvrdu prije nego nazovem.

RL situacija - u drugom sam gradu trenutno, a treba mi relativno hitna pretraga.

[p.s. nisam hipohondar dapace, nisam bila kod doktora godinama]
Možda ti se isplati otići i na hitnu, ovisno o simptomima..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 20.08.2017. at 00:33. Reason: Q
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 17:16   #1874
Možda je kriva tema...ali što da učinim??
Ima dobrovoljac koji bi otišao u ambulantu opće prakse u DZ Siget(ZG) i zamolio ih da se u ono vrijeme koje su na šalteru napisali da se zove radi recepata jave na telefon?
Zovem 4. dan... Ili je zauzeto ili se ne javljaju. U ostalo vrijeme se uopće ne javljaju.
Trebam lijekove koje ne smijem prekinuti piti... Nisam u Zg...
Kaj da idem ovdje na hitnu jer mi se kod mog LOM-a nisu cijeli tjedan javili na tel?! Ili da probam kupiti beta-blokator i antiepileptik?!?!
__________________
I'm a cynical idealist
Kad hodam ne zastajkujem i zemlju ne dodirujem
Forum.hr nije život nego njegov surogat
Sophsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 16:02   #1875
Znali tko mogu li se u KBC Dubrava obaviti pregledi hormona TSH, T3 i T4?
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 19:08   #1876
Koliko dugo vrijedi uputnica za vađenje spolnih hormona (medicinska biokemija), ona crvena uputnica?
jagvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 01:36   #1877
Imam novu A uputnicu, nisam godinama bila kod liječnika, nešto se mijenjalo.
Piše: Vaš prvi pregled.

Alergologija i klinička imunologija.

Što mogu očekivati i što ta uputnica obuhvaća?
Trebalo bi ponoviti alergološko testiranje nakon 15 godina. Još nešto?
Brusina75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 15:10   #1878
nikak ne kuzim jel se sta mijenjalo pa crvena uputnica vise ne vazi 30 nego 90 dana? il je i dalje samo 30?
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 15:15   #1879
Kroz 90 dana je bitno narudzbu obaviti.
Cwet21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 16:36   #1880
Imam li ja zdravstveno bez da išta napravim u onom roku od 30 dana od odjave (otkaza) na HZMO?
Mislim mogu li normalno na zakazane preglede i to? Čekam papire da sve obavim... a to sporo ide.
SajkoDad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.