Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2010., 21:35   #21
e da, iz starigrada paklenice mozes i na 1-dnevni izlet po zrmanji-kanjon zrmanje itd..ima i organiziranih izleta brodom a mozes i autom sam istrazivati..a i do np krke nemas ni 2h autom.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 13:52   #22
Moja cura ima dolje kuću...vrlo simpatično mjestašce sa bezbroj prednosti! Imaš gore i more sve na jednom mjestu! Apartmana koliko hoćeš, ima ih čak i njezin stric 9!!!

Sve u svemu nećeš se razočarat...mjesto ima sve što triba...kafiće, restorančiće, kladionice, dućane, ma sve!!!
ogi kr is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 12:47   #23
imam ovaj post već objavljen drugdje, ali od viška glava ne boli

hm, da ne otvaram zasebnu temu - cura i ja bi išli na produženi vikend neki izlet u prirodu, trekking, priroda..ništa osobito.
ugl, ja sam za velebit i gledam se gdje bi mogli napraviti bazu i zaključujem da starigrad nije možda loša ideja.
dakle, to bi nam bila baza za sve naše aktivnosti.
što mislite o tome?
ima li neka bolja solucija?

svi savjeti su dobrodošli
tnx

također, zanima me neki prijedlog oko privatnog app smještaja i okvirne cijene za ovo vansezonsko razdoblje?!
__________________
Ma se je trijeba s bremenom akomodavat; trijeba je bit vjertuozu tko hoće renjat na svijetu. Kralj je čovjek od ljudi, kad se umije vladat.
el oso is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 15:14   #24
starigrad ti je ok solucija..em ti je np paklenica tamo, em ti je zrmanja blizu, autocesta zg-zd je jako blizu itd..a samo mjesto starigrad-pakl.nije skupo sto se tice smjestaja..
mozes van sezone naci smjestaj za 10 eura po osobi..to sam cula od rendzera np paklenica plus od lokalnih kad sam uz more pila kavu u 10.mj.zadnji put.osobno nemam niciji tel.broj.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 07:30   #25
Ja idem tamo u kolovozu-sindikat ima odmaralište,bio jednom službeno,Velebit,Obovac sa zaleđem (Zrmanja,Krupa),Zadar,...ko si zna organizirati odmor ima kuda zujati i neće mu biti dosadno.
Adaminfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 09:06   #26
Hotel Alan Starigrad Paklenica

Bok!
Da li je netko bio? Kakva su vam iskustva? Koliki je unutarnji bazen u sklopu wellnesa, jer je pitanje da li cemo se uspjeti zbog vremena kupati u vanjskom. Idemo sad za Tijelovo.

bye
kismo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 11:41   #27
bila ja. meni je bilo ok. hotel ko hotel, prosječan. al meni je bilo odlično jer sam imala paket sa neograničenim wellnessom, i dosta vremena sam provela unutra jer je vrijeme bilo jaaako čudljivo, a u wellnessu gotovo da nije bilo nikog pa sam bila sama po cijele dane. unutarnji bazen nije nešto naročito velik npr 4x7 (ako sam zeznula mjere, nemoj zamjerit), ali recimo dovoljan za proplivati i imaš kao onu kontra struju unutra. wellness je meni super, mali ali sadržajan...i imaš izlaz na mediteranski vrt, taman gdje je unutarnji bazen, vrt sa biljkama i ležaljkama. sve u svemu, meni je bilo super. kako to izgleda sa puno više ljudi, e to ne znam...
nadam se da sam malo pomogla. dobar provod.
ivanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 10:44   #28
Starigrad-Paklenica, Hrvatska

Poštovani,

želite provesti ljeto na moru a uz dodir planina? Za sve ljubitelje aktivnih odmora savjetujem Vam posjet Rivijere Paklenice, gdje možete provesti miran odmor u podnožju Velebita, pješačiti Nacionalnim Parkom Paklenica, otići na noćni ribolov za domainima, prijaviti se na Paintball ili se popeti adrenalinskim Anića Kukom...to su tek neke zanimljivosti toga malog Dalmatinskog mjesta.

Sretan put!
optur is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 12:21   #29
Dalmatinskog?
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 12:35   #30
Čemu nova tema kad već ima Starigrad.

Ja sam tamo od nedjelje pa ćemo vidjeti kak je.
Adaminfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 14:51   #31
Bok,

izvinjavam se, ukoliko je tema već započeta, nisam je primjetijo. Da, Starigrad-Paklenica se nalazi 40.-ak km od Zadra prema Rijeki...to je još uvjek Dalmacija...

U Paklenici sigurno nećete biti razočarani ukoliko ste ljubitelji mora i planina... Ukoliko Vas zanimaju informacije o smještaju i aktivnom odmoru, kontaktirajte me, pa ću Vam poslati informacije, gdje možete odsjesti i kako se provesti...

Starigrad je mjesto koje živi i u jesen zahvalom Nacionalnog Parka (turistička atrakcija).
optur is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 02:27   #32
Planiramo usput posjetit Starigrad i malo virnut u NP jer nemamo previše vremena, ima neka preporuka gdje se može prošetati da se vide najbitnije stvari, da nije predaleko? Hvala.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 13:03   #33
bio sam ja s djevojkom za uskrs na 3 dana i zbilja je jako lijepo.
NP je zakon. a mjesto ko mjesto = za uskrs jos uvijek mrtvo...
__________________
Ma se je trijeba s bremenom akomodavat; trijeba je bit vjertuozu tko hoće renjat na svijetu. Kralj je čovjek od ljudi, kad se umije vladat.
el oso is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 10:01   #34
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Planiramo usput posjetit Starigrad i malo virnut u NP jer nemamo previše vremena, ima neka preporuka gdje se može prošetati da se vide najbitnije stvari, da nije predaleko? Hvala.
Autom skrenite s magistrale prema NP-u (ima putokaz) i parkirajte na ulazu. Ako ste jaaako rano, moci cete ploci rampu gdje se placa ulaz u NP i parkirati par km dalje pred samim ulazom... no tih mjesta nema puno i obicno se popune odmah rano ujutro. Veliki parking je pred rampom, a obicno imaju organiziran mini bus (kombi) koji onda prevozi do ulaza

Mozete se prosetati onda kanjonom, pogledati Anica kuk i stijene na kojima ce sigurno biti puno penjaca i mozete recimo uzbrdo do Lugarnice (2h hoda). Put nije tezak, a u Lugarnici mozete popiti cugu, caj, sok, pivo i onda se vratiti nazad. Ako imate malo vise vremena onda skrenite prije prema Manitoj peci, jako lijepa spilja, pa od nje do Lugarnice i onda nazad... to je fora mali krug, jedino je uspon do Manite malo strmiji, ali nista strasno.

Sto god odabrali, OBAVEZNO na noge stavite cvrste tenisice.. nemojte slucajno ici u japankama kao ostali turisti... prvi dio kroz kanjon je od kamenih ploca koje su uzasno sklizave i znojne noge u japankama nisu bas sretna kombinacija. Isto tako nemojte ici u podne kad je najvece sunce jer se sunce odbija od stijena i vrucina bude paklena. I obavezno bocu vode sa sobom i sesir na glavu!

Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 14:27   #35
Question Put Zagreb-Starigrad-Paklenica vikendima

Svojevremeno se na sve strane pričalo o novoj stranici ( ridebook.com)
namjenjenoj pronalaženju suputnika za putovanja.Zna li netko nešto o tome i jel' to funkcionira?
Naime, ja bi petkom do Starigrada-Paklenice a nedjeljom nazad u Zagreb; busom je ić koma -jer nema direktne linije, a ako vozim onda mi je gorivo i autocesta 500 kuna.
Ako ima zainteresiranih za podjelu troškova neka se jave.
vanjasv is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 14:53   #36
Bilo je www.gorivo.com
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 12:56   #37
Thumbs up

Hvala,
na www.gorivo.com ima više ponuda nego na
www.ridesbook.com
vanjasv is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 16:43   #38
Quote:
ogi kr kaže: Pogledaj post
Moja cura ima dolje kuću...vrlo simpatično mjestašce sa bezbroj prednosti! Imaš gore i more sve na jednom mjestu! Apartmana koliko hoćeš, ima ih čak i njezin stric 9!!!

Sve u svemu nećeš se razočarat...mjesto ima sve što triba...kafiće, restorančiće, kladionice, dućane, ma sve!!!
Ovo se baš dobro čita
andreostari is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 19:38   #39
Jel zna netko gdje je dobra pizza u Starigradu osim u Oazi?
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 16:52   #40
Moze mi netko reci kakve su cijene u ducanima, kaficima i restoranima?
Morreira is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.