Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2009., 11:55   #241
Quote:
House M.D. kaže: Pogledaj post
Eh, da..
..
. U eskrimi koju sam trenirao postoji tehnika hvatanja hrvača, kada te netko napadne hrvačkim stilom, rukom preko vrata omotaš mu rame i pritisneš naglo ga na pod. Dovodi do paralize i eventualne smrti. .
..
.

Nije mi poznata ta tehnika (omotavanja ramena) pa molim za pojašnjenje.
Bavim se hrvanjem ,vjerujem da bih ju dobro iskoristio,a i skeptičan sam da dovodi do takvih ozljeda jer bi tada u hrvanju bilo više smrtnih slučajeva. Hvala.
referee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 17:49   #242
mozda ovo? http://www.youtube.com/watch?v=MTIrehTIGOA
Ono malo sto sam ja isprobavao, nema sanse, e sad dal je tome tako sto nisam uvjezban ili sto su mi neke druge tehnike jednostavno lakse i izvedivije...
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 21:56   #243
ovaj filmić zvuči isto kao i ono kaj je on rekao
kao da je to tu i vidio i čuo
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 00:39   #244
Neznam jel se spominjalo, pročitao sam samo prvu stranicu, al postoji udarac kojim se može zaustaviti rad srca. Morao bi biti užasno precizan i jak, al je moguće. Pogledajte, mislim da je Fight Science, Ninjutsu.
Osim tog udarca, ima ih još više koji mogu ubiti, i sve je spomenuto na početku topica.
Tracker is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 00:50   #245
ja sam dok sam bila bas ono,dijete,voljela gledati one hongkong kung fu filmice...i tu ima nebriojeno puta tih scjena koje tracker pominje,gdje netko nekoga udara rukom ili nogom u grudi,usled cega ovome krene krv na usta ko na plitvickim slapovima te momentalno pada mrtav
jeli to sve trik,ili ima i zbilje?
__________________
pisem pismo tinta mi se proli,daleko je onaj tko me voli
visa_sila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 14:01   #246
Sve je moguce, osim onog sto je nemoguce, a znamo da nista nije nemoguce, samim time sve je moguce

U borilackim vjestinama nije stvar da li se nesto moze napraviti ili ne, nego kolika je vjerojatnost da to uspije na protivniku koji se odupire.

Sigurno da postoje udarci u vitalne tocke koji mogu "ubiti" ili trajno onesposobiti napadaca...
__________________
Imaj vjere u Boga, ali zaključavaj svoj auto!
satter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:40.