Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2017., 10:47   #1721
Bio u Makarskoj na cugi i kako je bilo uzasno vruće, reko idem se okupat. Kakav užas. Plaža puna, jedva da ruksak možeš negdje spustiti. a more da ne pričam. Tak nešto prljavo se rijetko viđa. Uglavnom, jednom rječju, katastrofa. Radi se o glavnoj plaži, ne znam kako je na ostalima.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 12:22   #1722
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Bio u Makarskoj na cugi i kako je bilo uzasno vruće, reko idem se okupat. Kakav užas. Plaža puna, jedva da ruksak možeš negdje spustiti. a more da ne pričam. Tak nešto prljavo se rijetko viđa. Uglavnom, jednom rječju, katastrofa. Radi se o glavnoj plaži, ne znam kako je na ostalima.
Glavna plaza ti je uzas uzasa, bolje je kad ides prema zapadu izvan grada. Ili radije u nekim od okolnih mjesta ili izmedu mjesta
Spotty Dots is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 12:31   #1723
Quote:
Spotty Dots kaže: Pogledaj post
Glavna plaza ti je uzas uzasa, bolje je kad ides prema zapadu izvan grada. Ili radije u nekim od okolnih mjesta ili izmedu mjesta
ma znam. ljetujem u brelima, znam sva ta mjesta. samo sam komentirao glavnu plažu. znao sam da je užasna ali ipak nisam očekivao takvu prljavštinu.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 14:05   #1724
Quote:
Spotty Dots kaže: Pogledaj post
Glavna plaza ti je uzas uzasa, bolje je kad ides prema zapadu izvan grada. Ili radije u nekim od okolnih mjesta ili izmedu mjesta
kakva je plaža nugal?jel to kompletno nudistička?
__________________
"Pa naspi još jednu..."
Glock is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 17:57   #1725
Quote:
Glock kaže: Pogledaj post
kakva je plaža nugal?jel to kompletno nudistička?
Da mislim daa je kompletno nudisticka to ti je ful mala plaza
Spotty Dots is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 11:24   #1726
Bas je cudno sto se ovde ne pise, ipak je Makarska u Hr, a ovo je Hr forum
Nego, mene zanima ovo sto pise za npr.bus Makarska-Split, 49 kuna, je li to u jednom smeru ili povratna? Ako je u jednom, to je bas skupo!! Racunam da povratna nije vise od 90 kuna.
Ne bih isla leti, vec pre ili posle.
Isli bismo autobusom, mozda bismo iznajmili auto, ali nisam sigurna. Ja sam da dodjemo kolima, ali tesko da cu ubediti muza.
I sta da radim sa stvarima kada izadjemo iz apartmana, bus krece uvece i kada dodjem, imam 6 sati do ulaska? Gledam na bookingu apartmane i ne mogu da vidim kada se izlazi iz njih, obicno je oko 9?
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 11:35   #1727
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Bas je cudno sto se ovde ne pise, ipak je Makarska u Hr, a ovo je Hr forum
Nego, mene zanima ovo sto pise za npr.bus Makarska-Split, 49 kuna, je li to u jednom smeru ili povratna? Ako je u jednom, to je bas skupo!! Racunam da povratna nije vise od 90 kuna.
Ne bih isla leti, vec pre ili posle.
Isli bismo autobusom, mozda bismo iznajmili auto, ali nisam sigurna. Ja sam da dodjemo kolima, ali tesko da cu ubediti muza.
I sta da radim sa stvarima kada izadjemo iz apartmana, bus krece uvece i kada dodjem, imam 6 sati do ulaska? Gledam na bookingu apartmane i ne mogu da vidim kada se izlazi iz njih, obicno je oko 9?
je, toliko je karta u jednom smjeru. skupo bas, sta da ti kazem
ista ti je cijena autobusne karte cilu godinu. ne znam za povratnu jel jeftinija koju kunu. izlazak je u vecini apartmana do 9-10h. vidi, mozes zamolit vlasnika app da ti pricuva stvari do uvecer? ako ima di vjv ce ti izac u susret.
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:01   #1728
Hvala, bas ste skupi
Mislila sam to, nego ako rezervisem preko bookinga, mogu pitati tek kada prodje rezervacija, a ja bih volela ranije da znam, no, nemam kontakt sa vlasnikom pre rezervisanja

Nisam do sada na ovaj nacin putovala ( bus bez agencije, pa ne znam kako se ljudi snalaze)
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 22:17   #1729
na svakoj stanici manje vise imas lokere gde mozes ostaviti stvari.

tih 50 kuna nije skupo, vec tolko kostaju autobuske karte. pogledaj na primer posto je karta beograd novi sad.

a kad izadjes iz apartmana ujutru, idi u split, ostavi kofere na stanici, i zezajte se po splitu ceo dan. taman da centar prespartas uzduz i popreko.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 11:19   #1730
Baška Voda, turističko naselje Urania, kako je krajem 7 i početkom 8.mj? Druga opcija nažalost ne postoji.

Kakv je smještaj u bungalovima/apartmanima...jel gužva i kakva je hrana, jel ima hlada? Išli bi s dvoje djece.


Hvala
crni_sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 04:45   #1731
Ako netko ima netko neki kontakt od nekoga koji iznajmuje studija/sobe u Makarskoj u juli po jeftinoj ceni, molim vas posaljite mi ga u privatnoj poruci ili tu. Gledao sam na buking ali nazalost nisam nashao neka dobra ponuda
Inventor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 06:48   #1732
Sto ti je jeftino?
noldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 16:22   #1733
Pa evo primjer od 10 do 15 eura po osoba za noc. Jas sam iz Skopje i nasao sam neke tu nashe agencije koji organizuju prijevoz + smestaj za 200 eura (7 noci), pa sam rekao da vidim jel se ista jeftinije nalazi
Inventor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 10:39   #1734
Apartman povoljan u Makarskoj

https://www.booking.com/hotel/hr/apa...s=1&#hotelTmpl

Ovaj apartman je bio odličan
Preporučujem dok je još ovako niska cijena za ove datume !!
2 minute od plaže

Ako nije vama, onda se nadam da možete nekome drugome preporučiti

PUNO LIJEPOG POZDRAVA
maricazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2018., 19:50   #1735
Pozdrav!
Molila bih što posjetiti u Makarskoj i okolici (potez Makarska-Ploče). Također što bi bilo zanimljivo 3-godišnjem djetetu. Hvala!
krumpircica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 11:44   #1736
Područje Makarske - Tražim mladu žensku osobu za minimalnu pomoć oko spremanja u kući uz osiguran smještaj i hranu.Ostalo po dogovoru. Najveći dio dana je slobodan . Javite se u inbox
daivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2019., 09:44   #1737
Je li parking kod Lidla u Makarskoj još uvijek besplatan ili su stavili rampu?
lion07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2019., 10:11   #1738
Ja sam bio prije 3 dana, nikakve se rampe ne sjećam.
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2019., 23:06   #1739
Cila Riviera je prekrasna i najlipše plaže, ali ne znam zašto svi većinom pričaju o potezu od Brela do Podgore.

Bili smo početkom 7. miseca u Živogošću Porat i oduševili se kako je mirno, pola plaže prazno, misto mirno, hrana nije skupa.

Da ne govorim o Velikoj Dubi itd.
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2019., 21:37   #1740
Quote:
MystSky kaže: Pogledaj post
Cila Riviera je prekrasna i najlipše plaže, ali ne znam zašto svi većinom pričaju o potezu od Brela do Podgore.

Bili smo početkom 7. miseca u Živogošću Porat i oduševili se kako je mirno, pola plaže prazno, misto mirno, hrana nije skupa.

Da ne govorim o Velikoj Dubi itd.
Da li imas preporuku za smestaj? Ima li vise plaza?


Zapravo sam dosla da pitam vezano za Podgoru nesto, proisle godine sam bila u Tucepima i setajuci Podgorom videla apartman za koji na zalost tad nisam proverila kako se zove, i sad ne mogu da ga nadjem. Ako ima neko ko dobro zna podrucje Podgore bila bih veoma zahvalna da se javi. Unapred hvala
Munchy87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.