Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2017., 18:00   #2261
Ne znam sta da radim. Ne mogu ni otici od njih. Ne daju mi.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 18:01   #2262
Gdje i da odem ovako bolestan. Samo na ulicu mogu.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 19:30   #2263
Quote:
Visionary S kaže: Pogledaj post
Onda se na mene prebacuje krivica, i jesam ja kriv, slazem se ali jesam li ja jedini kriv. Ma Ja sam za sve kriv.
I ja sam u sličnoj situaciji, pa te razumijem i želim ti dati podršku i ohrabriti da pokušaš naći neko drugo rješenje.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:28   #2264
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
I ja sam u sličnoj situaciji, pa te razumijem i želim ti dati podršku i ohrabriti da pokušaš naći neko drugo rješenje.
Hvala ali stvarno ne znam sta cu. Puknut cu, izludzuju me. Kad bi i govorio sta mi sve rade i sta sve govore itd., ne znam ni odakle bi poceo, niti se zelim da se sjecam ni da pamtim to sve. Dvaput sam danas plakao i imao kao nervni slom.

Ne znam sta da radim. Ni na ulicu ne mogu jer mi ne daju da idem od njih. Cak mi ni izaci ne daju kada pocnu da me izludzuju.

__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:32   #2265
I kazu mi i nabrajaju, deru se na mene itd., zasto govorim, zelim samo da zaspem vjecno, da umrem.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:35   #2266
Sta mi se sve radi, kako zivim itd., nije ni cudo sto ovo govorim, zelim. Cudo je da nisam pokusao sebi do sada oduzeti zivot.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:42   #2267
Da snima neko ne bi vjerovao uopste, a mozda bi. Da i kazem ja sta ne bi vjerovali. I godinama ovako. Citav zivot pogotovo zadnjih ovih deset godina. Nije ni cudo sto sam dvaput poludio i sto sam pred auta na ulici izletio. A da se zna samo da se nisam hjeo ubiti uopste.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:46   #2268
Visionary S, koliko imaš godina? Jesi li punoljetan?
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:47   #2269
Quote:
Visionary S kaže: Pogledaj post
Hvala ali stvarno ne znam sta cu. Puknut cu, izludzuju me. Kad bi i govorio sta mi sve rade i sta sve govore itd., ne znam ni odakle bi poceo, niti se zelim da se sjecam ni da pamtim to sve. Dvaput sam danas plakao i imao kao nervni slom.

Ne znam sta da radim. Ni na ulicu ne mogu jer mi ne daju da idem od njih. Cak mi ni izaci ne daju kada pocnu da me izludzuju.

Jesi ti punoljetan?
Nitko ti ne može zabraniti slobodu, zadržavanje na silu je zatočeništvo.
To je protuzakonito, ako si punoljetan ne smiju ti ograničavati slobodu.

Ne znam ideš li psihijatru, ali ja bi na tvome mjestu hitno porazgovarala s nekim.
Ako možeš barem nazovi hitnu psihijatrijsku asistenciju, čisto da porazgovaraš s nekim stručnim.

Ovo što pišeš da doživljavaš nije ok.
Skupi snage i odgurni se.
Zauzmi se za sebe i budi uporan.

Tu je taktika "tko će duže".
Ako te masiraju psihičkim torturama, tu je fora tko će duže izdržati. Okreni priču i počni ih zavitlavati, da se malo pogube.
Kad shvate da ih zezaš, ali nemoj se zezati na način da sebe stavljaš u nepovoljnu situaciju, samo ih pokušaj napraviti glupima, probaj im naći logičke greške i piliti po tome, dakle kad shvate da ih zezaš nasmij se i teci da te njihova posla ne diraju više. Da ti ne mogu ništa. Jer ne mogu ti ništa osim onog što im dopustiš da ti rade.
Okreni ptiču i počni ti upravljati njima.

Sretno
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 00:15   #2270
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Visionary S, koliko imaš godina? Jesi li punoljetan?
Jesam. Ali nisam dobro ni psihicki ni fizicki, nemam nista pa ne mogu ni otici niti imam gdje, bilo bi me po ulici, jos mi ne daju da idem. Fizicki me zaustavljaju i prijetilo mi je se jednom psihijatrijom i policijom cak jer imam dijagnozu.

Ne mogu vise. Taman bio dobro sinoc, raspolozen bio, poceli da se svadzaju izmedzu sebe i kvarili mi raspolozenje, a danas isto preko dana bio dobro raspolozen i kvarili mi raspolozenje sa svojim nabrajanjem itd., i ja puko radi toga nisam vise mogao trpit jer su mi raspolozenje kvarili. Piju samo i onda probleme prave, nabrajaju itd., i onda mene okrivljuju da ja svadze itd., izazivam kada im se suprostavim jer ne mogu da slusam satima nabrajanja itd.

I ja povremeno nabrajam njima ali sve sto imam problema zivotnih, sa zdravljem i sa njima, ali ja se ugasim, mislim da ne tusim ih satima nego malo samo, i nadam se da je tako. Ne cuju me preko noci itd., kada nisu u kuci ili spavaju itd. Ali oni stalno nabrajanje itd., i smjenjuju se a ja ni ne izlazim uopste pa se ne mogu ni odmorit malo od njih a oni se odmore od mene i jedni od drugih jer izlaze itd.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 00:36   #2271
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Jesi ti punoljetan?
Nitko ti ne može zabraniti slobodu, zadržavanje na silu je zatočeništvo.
To je protuzakonito, ako si punoljetan ne smiju ti ograničavati slobodu.

Ne znam ideš li psihijatru, ali ja bi na tvome mjestu hitno porazgovarala s nekim.
Ako možeš barem nazovi hitnu psihijatrijsku asistenciju, čisto da porazgovaraš s nekim stručnim.

Ovo što pišeš da doživljavaš nije ok.
Skupi snage i odgurni se.
Zauzmi se za sebe i budi uporan.

Tu je taktika "tko će duže".
Ako te masiraju psihičkim torturama, tu je fora tko će duže izdržati. Okreni priču i počni ih zavitlavati, da se malo pogube.
Kad shvate da ih zezaš, ali nemoj se zezati na način da sebe stavljaš u nepovoljnu situaciju, samo ih pokušaj napraviti glupima, probaj im naći logičke greške i piliti po tome, dakle kad shvate da ih zezaš nasmij se i teci da te njihova posla ne diraju više. Da ti ne mogu ništa. Jer ne mogu ti ništa osim onog što im dopustiš da ti rade.
Okreni ptiču i počni ti upravljati njima.

Sretno
Ma napisao sam evo jos prethodni post. U Bosni sam, i kako je u Bosni ispalo bi da oni mene trpe sto i jest tako ali pitanje ko koga tu vise trpi i ko vise problema pravi, nabraja itd.

Pokusavao sam svasta sa njima ali ne ide. Tvrdoglavo itd., skroz skoro. Da se zna i ja sam i znam biti ali nadam se da nisam toliko.

Od psihijatara itd., u Bosni nema nista. Nikakvi razgovori, pomoc itd. Ni ne idem vise psihijatru radi toga. Cak me nisu samog nikad ni pustali da idem psihijatru. Uvijek neko od njih sa mnom morao ici.

Tretiraju me ko maloumnika mozda i dijete sto i jesam slazem se samo ne znam koliko ali opet mislim da ne zasluzujem da mi se ovo sve radi.

Ne mare za mene skoro. Vazniji alkohol itd., od mene i priustiti meni nesto, male stvari ne kule i gradove. Ne trazim kule i gradove itd. Jos od mojih para sto na poklon dobijem ne daju mi na neki nacin da sebi nesto uzmem jer mi unaprijed to prigovore, i kazu treba ti i to, a ja nisam ni uzeo to sebi uopste.

Najgore jer je sve gore financijski itd. Bijeda smo, pa cak su mi govorili da ne razumijem ja da smo bijeda itd. A pare sto sklonem odu na nesto drugo jer im ja dam pare skoro uvijek.

Ne znam sta da radim. Bojim se da mi se um skroz ne pomraci pa da nesto ne uradim.

__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 00:46   #2272
Nisu oni psihopate i tako nesto kakvih sve ljudi ima. Nisu losi ali nisu bas ni dobri kao ni ja. Hranu, pilo itd., mi obezbjede ali ne mogu vise ovoga svega sta rade i sebi medzusobno i meni, i ja njima zbog svega. Skroz disfunkcionalna porodica smo itd., ali eto nekom silom se drzimo skupa.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:08   #2273
Evo ne govorim danas sa njima, mozda progovorim jer ne moze da se ne govori nikako sa njima, mati nije dobro nikako a mene se okrivljuje za ono sve juce sta se desilo. Ni oni bas ne pricaju medzusobno puno danas, ali nije pijenje, pijansko nabrajanje itd., krivo. Ja sam kriv. Ja sam za sve kriv.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 16:03   #2274
Evo okrivljujem se ja za ovo juce i za sve i nabraja mi se, i kaze da treba zvati policiju, biva meni.

Drugi put cu ja nazvati i hitnu i policiju da me vode u ludnicu, da makar malo odmorim od njih. A neka mene i dalje oni nastave okrivljivati itd.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 16:38   #2275
Quote:
Visionary S kaže: Pogledaj post
Evo okrivljujem se ja za ovo juce i za sve i nabraja mi se, i kaze da treba zvati policiju, biva meni.

Drugi put cu ja nazvati i hitnu i policiju da me vode u ludnicu, da makar malo odmorim od njih. A neka mene i dalje oni nastave okrivljivati itd.
A jel bi ti mogo na neku šljaku negdje van, imaš koga od rodbine da ti pomogne?

Ovako kako pišeš ne vidi se neka svijetla budućnost.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 20:37   #2276
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
A jel bi ti mogo na neku šljaku negdje van, imaš koga od rodbine da ti pomogne?

Ovako kako pišeš ne vidi se neka svijetla budućnost.
Tesko. Dabogdom mogu, bi ja, i radio itd. Ali sam bolestan i fizicki i psihicki obolio zbog raznih razloga. Cisto sumnjam da bi i ljekarsko uvjerenje mogao dobit. A tesko da sta mogu da radim, jer spavam vecinom po 12 sati i opet hronicno umoran, a budan sam do jutra svaki dan, tek oko 14 sati vecinom ustanem.

Jos ce me na ulicu istjerati, jer pocinju da mene krive za sve i biti ce me oko kante ako se nadzem na ulici ili sam.

Najgore je sto je sve gore sve od mog stanja, finansija njihovih itd. Da je barem stajalo u mjestu sve poslije krize pa hajde, ali nije. Sve gore.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 20:43   #2277
Quote:
Visionary S kaže: Pogledaj post
Tesko. Dabogdom mogu, bi ja, i radio itd. Ali sam bolestan i fizicki i psihicki obolio zbog raznih razloga. Cisto sumnjam da bi i ljekarsko uvjerenje mogao dobit. A tesko da sta mogu da radim, jer spavam vecinom po 12 sati i opet hronicno umoran, a budan sam do jutra svaki dan, tek oko 14 sati vecinom ustanem.

Jos ce me na ulicu istjerati, jer pocinju da mene krive za sve i biti ce me oko kante ako se nadzem na ulici ili sam.

Najgore je sto je sve gore sve od mog stanja, finansija njihovih itd. Da je barem stajalo u mjestu sve poslije krize pa hajde, ali nije. Sve gore.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 21:49   #2278
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:50   #2279
Kako se najjednostavnije ubiti?
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:18   #2280
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Kako se najjednostavnije ubiti?
Nemoj. Pričaj tu s nama, strpi se još koji dan da prodjeluje Seroxat i bit će bolje.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.