Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2014., 13:27   #1501
Quote:
Duma123 kaže: Pogledaj post
Dali u ovoj igri veliku ulogu ima prica i dali ju je zanimljivo pratiti?
Po meni - ima, mada recimo ipak ispod nivoa warcrafta, gdje si strasno volio ili mrzio Arthasa, Thralla, Variana...
Imas svoj epic quest od pocetka koji pratis i upoznas glavne lore protagoniste (Eir, Scarlet, Zeithan..), dungeone u kojima doznas djelove lore-a, zasto se neke rase ne podnose, tko je koga i kako izdao itd. Skoro svaki event ima neku pricu povezanu s loreom u pozadini.
__________________
I fully agree with you. Nevertheless, i feel differently.
Einherjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 13:35   #1502
Quote:
shaolin_fist kaže: Pogledaj post

Budem probao još elementaliste možda mi oni odgovaraju jel su mi ostale profesije brzo dojadile (a nisam ni na jednoj došao iznad levela 8 :/ )
Moj elementalist je bio samo zrtva u PvE na pocetku, pripremi strpljenja

Ranger je kralj u PvE, za lvl-anje i evente poslije. Jedino u WvW-u nema bas nesto za ponuditi.
__________________
I fully agree with you. Nevertheless, i feel differently.
Einherjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 13:25   #1503
za titule da, btw još se traži acc
lakotako is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 16:25   #1504
Jaa uopće ne pratim story.. Prilazim mapu!. Želim "been there, done that" titulu
Zaštoo niko ne preporuča hammer na guardianu :/. Super mi je combo sceptera i hammera.
__________________
I start to complain that there is no rain..
Disease is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 15:46   #1505
ta nadrkavanja sa oružjima po forumima mi idu na k.., pogotovo na GW2 forumu, pa ako ja volim igrat sa nekim oružjem zaboli me ak je 10% slabije itd
tako i ti, ako ti se sviđa ta kombinacija piči, bitno da se zabaviš, a ne da se opterećuješ sa nekim bijesnim buildovima i tim budalaštinama

nadam se da pregledavaš i WvW mape ponekad zbog 100% mapa, jer nekad moraš čekat dosta dugo da bi imali neki keep itd
JuXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 10:06   #1506
Hammer na guardianu samo ako ostavlja dugu iza tebe.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 17:06   #1507
Čisto informativno - Najavljena je dugoočekivana ekspanzija ovog fenomenalnog mmo-a Hearth of the Thorns. Očekujemo 3 nova legendery oružja, 3 nove mape, pvp lige, novi wvw border, elite specijalizaciju i još mnogo toga...

Cijena dostupnih paketa može se pronaći na stranici igre




Jel igra netko još ovo?
Dajte neki Cro guild da složimo ako ima ljudi koji ovo još uvijek igraju.
kamix is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 20:11   #1508
Igra je f2p sada...
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 23:03   #1509
Vec se skida,ispit aj bok
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 11:18   #1510
Baš sam htio staviti tu obavijest. Više detalja o restrikcijama F2P accounta ovdje:

Guilds Wars 2 - Play for free today
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 10:35   #1511
S obziron da ne znan nista o igri restrictioni mi ne govore puno, kolko su zapravo f2povci ograniceni?
BonJovi1886 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 09:55   #1512
Quote:
BonJovi1886 kaže: Pogledaj post
S obziron da ne znan nista o igri restrictioni mi ne govore puno, kolko su zapravo f2povci ograniceni?
First, free accounts start with fewer character slots and bag slots than the paid version of the game. But they still get the full complement of slots as soon as they buy Guild Wars 2: Heart of Thorns.
Second, free accounts have some chat restrictions and economy restrictions so that they can’t be used to disrupt the game for other players. Free accounts can use local chat and whispers, but not map chat. With whispers, they can both start new conversations and reply to existing conversations but are limited to starting new conversations no more than once every 30 seconds. Free accounts can buy and sell common goods on the trading post. They can’t mail gold or items directly to other players, trade gold for gems, or access guild vaults.
Third, free accounts have some restrictions to prevent them from skipping ahead to places where they could be used to disrupt the game. They must play to level 10 before leaving the starter zones, to level 30 before using LFG, and to level 60 before using World vs. World. They can play PvP immediately but must get to rank 20 before using custom and unranked arenas.

Znači da, razlika između free acounta i paid accounta se može osjetiti.
Ovaj free-to-play je više da ti sam probaš GW pa ako ti se svidi kupiš i expansion
Malmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 10:05   #1513
Pozdrav ljudi.

Znam da je stigla ekspanzija prije koji dan i sada bih kupio retail ( box verziju) za razliku od originalne koju sam uzeo digitalno preko njihove stranice. Provjeravao sam kod njih, ali ne vidim ni jednu trgovinu iz Hrvatske na listi koja ih prodaje. Jel zna netko od vas gdje može da se kupi? ( po mogućnosti u Osijeku). Ako nema u Osijeku nema veze, kupim pa dođe poštom ...
Corpse-eater is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 22:13   #1514
Đizus, koje bolesne mape u ekspanziji.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 20:18   #1515
nimalo mi se ne svida, obrisao nakon pola sata igre i vracam se archageu
user888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 22:52   #1516
Quote:
user888 kaže: Pogledaj post
nimalo mi se ne svida, obrisao nakon pola sata igre i vracam se archageu
Jel ima jos zivih u Archeagu?
Malmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 15:54   #1517
Quote:
Malmo kaže: Pogledaj post
Jel ima jos zivih u Archeagu?
pa ono, dobro je. svakih pola sata naides na nekog
user888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 21:12   #1518
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Đizus, koje bolesne mape u ekspanziji.
Meni je već nekoliko ljudi rekli da ju se ne isplati kupovati, tj. da ne opravdava takvu cijenu.


In other news, prije desetak dana sam odlučio prvi puta završiti GW2 storyline pa sam napravio ranjericu.



Odmah sam joj kupio outfit jer su armori pregadni. Onda sam još spiskao i 74 golda na longbow skin. Planirao sam joj ubosti Chaos LB, ali neki krelac je pokupovao sve dostupne skinove i digao im cijenu za 100g. Koliko je oprema u igri gadna, najbolje govori činjenica da sam bio spreman kupiti Chaos weapon. Koji je bio uvjerljivo najveća gadost u GW Proph.


Moram priznati da mi je GW2 ovaj put (i nakon 3 i pol godine) daleko bolja igra nego kada je izašao. Sada nisam imao nikakva očekivanja pa se nisam mogao razočarati. Levelanje je prelako, spamanje 3-4 skilla je predosadno, fajtovi su ubi bože, potrebni skill level je zanemariv, storyline je nikakav, a sve zajedno kulminira u najbezveznijem end fightu kojega sam ikada imao prilike igrati.



End fight je toliko zabavan da niti pet to više nije mogao gledati.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 21:16   #1519
Guild Wars 2 [*]

Realno, ova ekspanzija je trebala biti besplatna.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 15:44   #1520
Ako koga zanima nova ekspanizija dolazi krajem 9mj.
__________________
My level of sarcasam has gotten to the point where i don't even know if i'm kidding or not
Winst0n is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.