Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2017., 15:34   #7021
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, treba mi preporuka igrice. Neki horor/triler igrica s naglaskom na radnju. Znači trebam igrice koje stvarno imaju killer plot, da se ubijem od napetosti i plot twistova. Baš da je radnja dobro napisana i zanimljiva.
Probala neki dan Resident 7 i bio mi je za kurac, ne znam, nisam se immersala uopće, moj lik mi je bio previše jadan i sve previše glupasto. Minor spoiler: Tipa na početku kad te ženka napada motornom pilom, ne možeš uzet tu motornu pilu kad ju ona baci pfft get out of here

Dakle, znate li za neke manje mainstream igrice s kvalitetnom i napetom psihološkom radnjom, ne mora nužno bit horor, gameplay stil nebitan (možda da baš nije point and click)

Hvala !
Serijal Silent Hill. Kec je najbolji ali ti za to treba emulator.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 20:51   #7022
Bok, treba mi preporuka za igre tipa Hitman ili Half Life. Volim te dvije igre i bilo šta slično, bi bilo ok. Nikakvi humori, nikakve onak igrice sa predznakom cool je pa bi bilo možda zanimljivo itd. Ne zanima me, samo Hitman i Half Life stile. Eto. Hvala.
__________________
Postoje dvije vrste ljudi: oni kojima se sviđam i oni koji nemaju ukusa.
LostGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:15   #7023
Call of Duty, bilo koji, imaju Single Player kampanju kakvu tražiš. Možeš i Turok probati.
Hitmana isto ima hrpu, jesi sve odigrala?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:23   #7024
Splinter Cell Conviction i Blacklist
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 22:51   #7025
Quote:
LostGirl kaže: Pogledaj post
Bok, treba mi preporuka za igre tipa Hitman ili Half Life. Volim te dvije igre i bilo šta slično, bi bilo ok. Nikakvi humori, nikakve onak igrice sa predznakom cool je pa bi bilo možda zanimljivo itd. Ne zanima me, samo Hitman i Half Life stile. Eto. Hvala.
Dishonored - art director koji je radio na Half Life-u, System Shock 2, Bioshock 1,2 , F.E.A.R prvi dio, Metro Last Light i 2033, Deus Ex, Thief - imaju odlične priče i možeš igrati stealth ili weapons blazing
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 12:02   #7026
Prije mjesec - dva pustili su Secret World (Legends) kao F2P. Igra je izašla 2012 i onda me jako privukla ali kako je bila P2P odustao sam.

Sada je besplatna, i ima jako dobre kritike, ja jučer skinuo (20 Gb)
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 18:41   #7027
Hvala dečki na preporukama nešto će se naći već vidim.

Prošla sam Hitman Contracts, Hitman 2, Hitman Blood Money, Hitman Silent Assassine i htjela sam Absolution al ga ne mogu na komp instalirat. Čitala sam da neki ga instaliraju za tren, a neki ne mogu isto kao i ja, da si neznam šta. No ja se baš ne kužim puno u te informatičke spike. Pa neznam nit gdje griješim. No dobro jednom ću ga odigrat bitno da sam ga skinula.

@scorpio2001, moj Hitman Absolution 16gb
__________________
Postoje dvije vrste ljudi: oni kojima se sviđam i oni koji nemaju ukusa.
LostGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 15:58   #7028
Za sve ljubitelje horor igrica, ili za one koji se tek uvode u horor igre, preporučujem nekoliko horor igara:
  • Silent Hill
    Silent Hill 2
    Silent Hill 3
    Silent Hill: Shattered Memories
    Resident Evil 2
    Resident Evil 4
    SIREN
    Forbidden SIREN

Svaka od ovih igrica ima element straha, premda su sve starije, pa grafika nije zapanjujuća, ali sve u svemu, odlične igrice.
__________________
Welcome to Silent Hill.
snico is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 17:02   #7029
Za sve ljubitelje rpg preporučam Divinity original sin 2. Jedina je (mala doduše) mana classless system, sve ostalo je super
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 19:17   #7030
Quote:
snico kaže: Pogledaj post
SIREN
Forbidden SIREN
Imaš još šta dalje? ^^
Ove 2 izgledaju jako zanimljivo preko gameplaya. Svakako ću zaviriti na njih.
DarkBlue22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 23:08   #7031
Tražim RPG koji je baziran na kontroliranju skupine likova koje ja sve sam kreiram. Nije važno dal je zapadnjački il JRPG (i ak osobno ne znam ni za jedan JRPG koji to dozvoljava osim Valhalla Knights). More bit bilo kad napravljen al preferiral bi da nije tolko zahtevan kaj se tiče jačine kompa jer mi je proc otšel k vragu na kompu pa dok skupim para sam na laptopu. Preferiral bi da je sistem baziran na D&D-u al ne mora bit nužno, samo da nije baziran na 3rd Ed ko Icewind Dale 2 jer taj sranjski sistem ne podnosim.
Igrice takvog tipa koje sam igral a svidle su mi se posebno su: Icewind Dale, Might and Magic 6 i 7, The Temple of Elemental Evil, Wizardry 8
SaatanaPerkele is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 02:09   #7032
Pillars of eternity... Nakon prologa možeš sam kreirati likove u taverni... BTW, IWD2 rules!

Također, BG2EE i BG1EE dopuštaju stvaranje svojeg custom tima od početka
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 14:59   #7033
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Pillars of eternity... Nakon prologa možeš sam kreirati likove u taverni... BTW, IWD2 rules!

Također, BG2EE i BG1EE dopuštaju stvaranje svojeg custom tima od početka
Nisam uopće znal da moreš napravit celu skupinu v PoE, fala.
Za BG znam al je baziran na tome da imaš samo jednog lika, a da skupinu složiš s NPC-evima koji se mogu pridružit. Vidi se po tome kaj su na početku encounteri puno lakši nek v Icewind Daleu gde je očekivano da imaš celu skupinu likova od početka.
SaatanaPerkele is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 16:29   #7034
U BG-u je uvijek bilo moguće kreirati svih 6 likova ako otvoriš multiplayer igru.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 17:48   #7035
Hmm, preporuke za igre novijeg datuma, voljela bih da je rpg kao Divinity original sin 1&2, baldur's gate 2, nwn1&2, pillars of eternity, Dragon Age Ultimate edition... No ne mora biti rpg...
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 18:41   #7036
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Hmm, preporuke za igre novijeg datuma, voljela bih da je rpg kao Divinity original sin 1&2, baldur's gate 2, nwn1&2, pillars of eternity, Dragon Age Ultimate edition... No ne mora biti rpg...
Temple of Elemental Evil, Drakensang (i River of Time) ali ne onaj online spin-off.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 20:36   #7037
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Hmm, preporuke za igre novijeg datuma, voljela bih da je rpg kao Divinity original sin 1&2, baldur's gate 2, nwn1&2, pillars of eternity, Dragon Age Ultimate edition... No ne mora biti rpg...
Tyranny?

(Ja svaki put kad vidim ime ove igre, na prvu "čitam" tranny )
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 19:38   #7038
neki dan sam prešao spec ops: the line. igra me oduševila. odlična (i potresna) priča i solidan gameplay sa izvrsnom atmosferom. svakako zaigrati.
Relinquished is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 00:03   #7039
Quote:
Relinquished kaže: Pogledaj post
neki dan sam prešao spec ops: the line. igra me oduševila. odlična (i potresna) priča i solidan gameplay sa izvrsnom atmosferom. svakako zaigrati.
Baš je započeo igrati na xbox 360 i odlična mi je Ja nakon 40+ uzeo i ps4 ,xbox 360 i još i na pc igram. Misle da sam prolupao, ali nisam Uvijek sam bio za igranje samo toliko smo pes igrali da nisam stigao igrati druge igre. Sad svaki cod,batllefield, medal of honor i sve druge igre ja tek sad igram, milina
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:36   #7040
da li se po vama isplati dati 1 euro za dirt 3, 1 euro za Stronghold Crusader 2 , i 1 euro za Stakler Clear sky?
Mali Narko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.