Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2009., 16:36   #61
Dugi Otok

hej ,

biram lokaciju za predstojeći ljetni godišnji i nekako mi za oko zapeo Dugi otok ... isli bi dečko i ja ...
Dakle sve preporuke, savjete i sugestije primam sto se tiče smjestaja, lokacije i sl. ...
Whales is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 22:43   #62
Odabrali smo lokaciji - Božava i nasli tamo neki privatni smjestaj.. Da li tko zna koliko je karta vlakicem do Sakaruna i koliko traje voznja?
Opcenito koliko traje voznja katamaranom iz Zadra?
Whales is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 09:12   #63
Quote:
Whales kaže: Pogledaj post
Odabrali smo lokaciji - Božava i nasli tamo neki privatni smjestaj.. Da li tko zna koliko je karta vlakicem do Sakaruna i koliko traje voznja?
Opcenito koliko traje voznja katamaranom iz Zadra?
Vožnja vlakićem traje 10tak minuta,a katamaranom nismo nikad plovili.Idemo trajektom.
Što se vlakića tiče moraš računati s tim da je on predviđen za hotelske goste.Mjesta za ostale ima jedino ako ga ne popune gosti hotela Maxim ili Lavanda,a to je rijetko.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 18:52   #64
Quote:
rapajic_st kaže: Pogledaj post
ima tko koju sliku plaze,saharuna,da mi posalje?
onako slikano na plazi,na netu ima par slika ali..
gogili is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 21:27   #65
Pozdrav,da li ima kampova na otoku ili privatno u dvorištu???
bili the cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 12:42   #66
tražim smještaj na dugom o.

eto kako naslov kaže tražim smještaj na dugom otoku za 2 odrasle osobe.
nisam pretjerano izbirljiva.
dakle apartman za dvije osobe s televizorom
lokacija nije od posebne važnosti jer ionako idemo s autom.
period 22.06. - 27.06.
cijena umjerena i normalna (a ne ono po principu zaradiću sad za cijelu godinu pa je apartman studio 50 eura i više )

cijenjene ponude molim na pm.
hvala
Tia Dalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 17:42   #67
Molim pomoć od iskusnih otočana i onih koji se tako osjećaju!!
Planiram na Dugi sa prijateljima i brodom. Budući da nas ima "viška" za spavanje na brodu tražim neko mjesto na Dugom koje bi bilo dobro zaklonjeno od vjetrova, kako bi se brod sidrio u uvali a ostatak ekipe spavao u nekom privatnom smještaju.
Koje bi to mjesto bilo?
Katja Pe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 22:40   #68
DUGI OTOK-smještaj

Ovo ljeto bi godišnji provela na Dugom otoku, ali mi je teško odlučiti koje mjesto bi bilo najprikladnije s obzirom da me zanima apartmanski smještaj. Naravno išla bi s autom jer bi željela obići veći dio otoka. Molila bi one koje su bili da mi savjetuju neki pristojan apartman za dvoje, ne preskup, a da je barem neka trgovina i restoran u blizini..
ksenija zg is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.06.2009., 12:01   #69
Jedno pitanje vezano za Božavu, za koji dan išla bi u Božavu sa katamaranom i zanima me dali ima negdje rent a scooter, i kakve su ceste po otoku za vožnje skuterom.
skittnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 15:47   #70
Zanima me jos imali kakav oblik prijevoza na otoku , ako se ide bez auta - konkretno od Bribinja do Božave???
Whales is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 15:29   #71
Smjestaj

Citajuci iskustva na forumu, nekako zapade oko za Dugi Otok.
Molim preporuke za neki pristojan apartman za dvije osobe, od 20.07.-30.07. Nismo puno izbirljivi, a nije ni lokacija toliko bitna, jer dolazimo autom.
E da, kakva je situacija sa iznajmljivanjem bicikla na otoku, jer vidim da se preporuca obilazak i biciklom.
Tesko je odluciti se za neki smjestaj na nevidjeno putem interneta, pa ako neko ima osobna iskustva i preporuke...
Hvala puno.
zax is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 00:50   #72
Quote:
zax kaže: Pogledaj post
Citajuci iskustva na forumu, nekako zapade oko za Dugi Otok.
Molim preporuke za neki pristojan apartman za dvije osobe, od 20.07.-30.07. Nismo puno izbirljivi, a nije ni lokacija toliko bitna, jer dolazimo autom.
E da, kakva je situacija sa iznajmljivanjem bicikla na otoku, jer vidim da se preporuca obilazak i biciklom.
Tesko je odluciti se za neki smjestaj na nevidjeno putem interneta, pa ako neko ima osobna iskustva i preporuke...
Hvala puno.
Mislim da se tamo s biciklom moze bez beda...bozava je super mjestasce... mozete tamo i hotel samo ne znam dal je sad skup, tamo sam s strarcima tri godine ljetovala. saharun pod obavezno, najljepsa pjescana plaza na jadranu meni

dugi otok je melem za dusu... mir mir i samo mir .....
Kvarnerić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 09:26   #73
Jučer došli iz Božave.
Bilo prekrasno.Dva dana kiša ,ostale dane uglavnom sunčano.
Hotel Lavanda, kao i uvijek jako dobar: osoblje,čistoća,održavanje okoliša,hrana koje se ne bi postidio niti jedan restoran...
Zamjerka - u mjestu nema bankomata,a poštar je jedan neugodan,namršten čovjek koji mora da je po kazni poslan u Božavu.

Zadnje uređivanje Dlapek : 29.06.2009. at 09:47.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 15:57   #74
koliko dođe kamp u velom ratu? i jel ok kamp, ima trgovinu i tak to? hvala..
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 16:50   #75
Quote:
yvanna kaže: Pogledaj post
koliko dođe kamp u velom ratu? i jel ok kamp, ima trgovinu i tak to? hvala..

Kampa još uvijek nema na Dugom, barem ga nije bilo lani. Kamo sreće da se nešto od tada pokrenulo na bolje Možda nam se javi netko sa najfriškijim informacijama .

Uglavnom, mi smo lani kampirali na crno na Velom Ratu. Bilo je dosta ljudi koji su se poput nas skrivali u šumici . Za vikend je ok, no za godišnji baš i nije neka solucija.
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 17:48   #76
Planiram sa čamcem do saharuna pa me zanima jel ima kakva dobra lokacija za kampiranje, ono samo za prespavat pa drugi dan nazad??
snjegovic00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 17:53   #77
Quote:
Prolaznica kaže: Pogledaj post
Kampa još uvijek nema na Dugom, barem ga nije bilo lani. Kamo sreće da se nešto od tada pokrenulo na bolje Možda nam se javi netko sa najfriškijim informacijama .

Uglavnom, mi smo lani kampirali na crno na Velom Ratu. Bilo je dosta ljudi koji su se poput nas skrivali u šumici . Za vikend je ok, no za godišnji baš i nije neka solucija.
ma da?! nadam se da se nešto promijenilo.. ma idem na 5dana, i mislili smo tamo stavit šator par 3noći, i onda obilazit autom otok, a zadnja 2 dana obić drugi kraj otoka, pa bi tamo negdje na divlje prenoćili. kamp bi mi trebao isključivo zbog punjenja mob i tuširanja . uf..

edit: upravo sam zvala, i nažalost, nema kampa.. o jooj..

i bacila sam malo oko na privatni smještaj, i skoro pala u nesvjest kad sam vidila da neki nikoleta iznajmljuje za 100eura po danu! presmiješno.. svašta si ljudi zabriju u tim ludim glavama....
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu

Zadnje uređivanje yvanna : 29.06.2009. at 18:03.
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 20:35   #78
Quote:
Whales kaže: Pogledaj post
Zanima me jos imali kakav oblik prijevoza na otoku , ako se ide bez auta - konkretno od Bribinja do Božave???
i mene zanima... .. okej... nasla sam ovo... http://www.liburnija-zadar.hr/prijevoz/otoci_linije.php
kakvi su vozaci prema bekpekerima i ostalim smrtnicima s prtljagom? ...

i btw.. moze li se recimo u Bozavi rentat bicikl?
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 01:38   #79
Quote:
night_train kaže: Pogledaj post

i btw.. moze li se recimo u Bozavi rentat bicikl?
ima u hotelu bicikala, mislim da je cijena ok
munjeviti.juric is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 11:39   #80
svježi dojmovi s Dugog otoka

Evo upravo se vratili s Dugogo otoka, tocnije Božave...
Ma sto reci nego sve pohvale!!! Sakarunom smo vise nego odusevljeni, zbilja sam bila na puno plaza i ovdje i vani ali ovo je stavrno super.

U Božavi smo bili u privatnom smjestaju studio apartman 35/eur dan , sve cisto , uredno , vrijedi te novce.
Kako smo bili bez auta, do SAkaruna smo isli vlakicem, a do Velog rata i svjetionika smo jedan dan prosetali sa SAkaruna - ugodna setnja uz more!!!
Nazalost buduci da nismo imali auto nismo uspjeli vidjeti juzni dio otoka i Telascicu jer taj dio nije busom povezan, ali zato imamo razloga vratiti se opet.
Ako idete u privatni smjestaj moj je savjet ponesite od hrane sve sto je moguce ponijeti jer cijene u lokalnom ducanu su vise nego paprene!!! I da kad kupujete nesto u ducanu OBVEZNO kontrolirajte racun jer trgovci imaju neku naviku slobodoumnog formiranja cijene po vidjenju !!!
Whales is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.