Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2009., 14:38   #1
Cool Romantične istinite priče : Kako ste upoznali sadašnjega/bivšega partnerom/ljubav svoga života?

Ili neke druge romantične priče iz Vaših života


Za sve moje curke sa SexySusjed priče

Tribute to : Gorsky
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:41   #2
jeeeeeeej
ovo sam samo dosla prekrstiti temu
ubrzo cu se vratiti sa svojim štorijama
__________________
...life on high heels...
angel_croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:43   #3
ajme, ako sam do sad mislila da ću danas možda još nešto korisno napravit na poslu, sad sam sigurna da je za danas dosta!

ajmo koke, koja će prva?

ja se moram malo ufurat!
simbica76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:43   #4
Može,do tad,ajmo Ruzo pocni,ti si bila najzeljnija ovoga
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:44   #5
ajde krenite svi polako pisat i koja prva posalje-posalje
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:45   #6
je,i onda cemo ko pomahnitale zvijeri pocet pratit 13 prica
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:46   #7
izasao van nakon godinu dana iz kuce ..

frend trebao biti s njom , ali ju je malo zapostavio tu vecer ..
ona i ja se druzili all night .. jeo sam ju ocima i zaljubio se na prvi pogled.. ali nije bilo nista jer je bila je njegova .. bar sam ja tako mislio.. ostalo je odradila kemija, jednostavno sam stalno mislio na nju , odradio sve moguce pozive i brojeve i adrese da nekako dodjem u komunikaciju s njom .. frend se nesto neckao kao da ona nije za njega, kasnije se uspostavilo da ona njega nikad nije ni zeljela , ja se samo prepustio osjecaju .. i spojili se.. i volim ju ko pas...

fala frende kaj si bio glupan tu vecer ..
__________________
sistem : žaba guta rodu.
pbeatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:47   #8
Quote:
Mrs.Piggy kaže: Pogledaj post
Može,do tad,ajmo Ruzo pocni,ti si bila najzeljnija ovoga
Ma nisam baš neki stručnjak za literarne radove...
Mislila sam se švercat i čitat tuđe lijepe pričice

Evo ak se sjetim neke lijepe zgode, rado ću je podijelit, al sad mi nepada ništa extra romantično na pamet (a i neki na forumu me znaju pa mi bed malo)
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:47   #9
a kao tesko nam palo ajde,ajde
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:48   #10
ja imam sigurno najzanimljiviju salim se.Mogu ija prva,al ce potrajati......nikad necete otic s posla
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:48   #11
Quote:
pelinbeatz :) kaže: Pogledaj post
izasao van nakon godinu dana iz kuce ..

frend trebao biti s njom , ali ju je malo zapostavio tu vecer ..
ona i ja se druzili all night .. jeo sam ju ocima i zaljubio se na prvi pogled.. ali nije bilo nista jer je bila je njegova .. bar sam ja tako mislio.. ostalo je odradila kemija, jednostavno sam stalno mislio na nju , odradio sve moguce pozive i brojeve i adrese da nekako dodjem u komunikaciju s njom .. frend se nesto neckao kao da ona nije za njega, kasnije se uspostavilo da ona njega nikad nije ni zeljela , ja se samo prepustio osjecaju .. i spojili se.. i volim ju ko pas...

fala frende kaj si bio glupan tu vecer ..
dobro, lijepo si nas uveo u priču, a sad se hiti na detalje...
simbica76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:48   #12
Quote:
pelinbeatz :) kaže: Pogledaj post
izasao van nakon godinu dana iz kuce ..

frend trebao biti s njom , ali ju je malo zapostavio tu vecer ..
ona i ja se druzili all night .. jeo sam ju ocima i zaljubio se na prvi pogled.. ali nije bilo nista jer je bila je njegova .. bar sam ja tako mislio.. ostalo je odradila kemija, jednostavno sam stalno mislio na nju , odradio sve moguce pozive i brojeve i adrese da nekako dodjem u komunikaciju s njom .. frend se nesto neckao kao da ona nije za njega, kasnije se uspostavilo da ona njega nikad nije ni zeljela , ja se samo prepustio osjecaju .. i spojili se.. i volim ju ko pas...

fala frende kaj si bio glupan tu vecer ..

ahahahahahaha pljesak za frenda i za dragu naravno..

editimbica,ti si puknuta sto na sat ti samo po detaljima i pičiš!
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:49   #13
Quote:
Mrs.Piggy kaže: Pogledaj post
Ili neke druge romantične priče iz Vaših života


Za sve moje curke sa SexySusjed priče

Tribute to : Gorsky
Thx, ekipa!

još mi niko nikad nije ... posvetio topic
gorsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:50   #14
Quote:
Mrs.Piggy kaže: Pogledaj post
ja imam sigurno najzanimljiviju salim se.Mogu ija prva,al ce potrajati......nikad necete otic s posla
nema frke, ne žuri mi se...

željno iščekujem tvoju pričicu, a ja ću svoju napisati doma u miru, tu mi se stalno netko šetka iza leđa, pa me to iritira...
simbica76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:53   #15
Quote:
Mrs.Piggy kaže: Pogledaj post
ahahahahahaha pljesak za frenda i za dragu naravno..

editimbica,ti si puknuta sto na sat ti samo po detaljima i pičiš!
pa mislim, nije u redu... nabaca nam tu tri rečenice i ode...

evo ja se lijepo zavaljala tu u stolac, stavila si kavicu pokraj sebe, rekla šefu da me boli glava i da danas nemrem više raditi...
simbica76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:54   #16
Najbolje da pišu ovi koji su u aktualnoj situaciji, tj. koji upravo proživljavaju te slatke trenutke.. Njima je najsvježije, ti detalji, osjećaji..
Ajde Piggy raspiši se
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:54   #17
Quote:
simbica76 kaže: Pogledaj post
dobro, lijepo si nas uveo u priču, a sad se hiti na detalje...
necu previse pisat ..al ajde kad se radi o romantici..

nista , nasli se .. nakon 2 tjedna .. ili tjedan cak, mislim da nisam izdrzao dva ..

sjedili pricali .. bilo nam je jako zabavno i vidjelo nam se na licima da smo oboje sretni jedno pokraj drugog .. mazili smo se ja mislim 7 sati i jednostavno uzivali .. ja sam bio papak, bilo me strah poljubiti ju , bila je tako lijepa i toliko sam uzivao kraj nje da nicim nisam htio poremetit osjecaje kojima sam bio potpuno preplavljen .. nisam mislio na sex, nisam mislio na nista .. samo sam bio sretan .. ona je bila puno hrabrija , poljubila me kao nitko,iznenada.. od nikud, zanijemio sam .. ostao bez teksta, tako strastveno i vatreno me poljubio nije nitko nikada ..

nakon 6 dana smo izasli iz kreveta ..


ajt.
__________________
sistem : žaba guta rodu.
pbeatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:55   #18
Evo vam samo pocetak...Godinu dana u vezi sa likom koji je recimo,agresivan "pomalo" i dosta impulzivan,i na jednoj od kava sa frendovima,zajedno i s njim,za vrijeme svjetskog prvenstva (ne da me bog isus nebi izvukao za to vrijeme van,nego nebi prst pomolila) sjedimo u kaficu,pijuckamo laganini,i cekamo ostatak drustva,tocnije-decka i curu,a kad ono..s njima dolaze jos tri decka,sjedaju s nama za stol,bez ikakvog upoznavanje,bez icega..mislim si "pogle ove idiote,dodju tu sjedit s ljudima koje neznaju,piju pivcinu,i kultura im je na nuli,tipično..." i jedan od tih,eto,bio je i sadašnji dečko,zvat cemo ga Pero ..problem nastaje kada JA sjedim sa Đurom (bivšim dečkom) i kafiću i gledam Peru..i skuzim da mozda ipak nisu svi takvi seljaci ...................... Pod izgovorm da mi je hladno oblačim jaknu od Đure,koja mi je,blago rečeno,velika za 5 brojeva,i nehotice virim krajičkom oka ko mali gnom iz kapuljačice nebi li ukrala koji Perin pogled..besramno.....znam
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:55   #19
i ja se bome zavaljala na kauc i odhebala ucenje
ah sto ce mi znanje kad imam romantiku
ajd idem ja tipkat prvo upoznavanje
al ejj
nije nesto romanticno
__________________
...life on high heels...
angel_croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:57   #20
Ja bila s jednim deckom godinu i pol..to mi je ujedno bio i prvi decko..prohodali smo kad sam imala 17 godina..
u pocetku nam je bilo dobro,a kasnije me poceo zivcirat (nije on bio kriv,nego jednostavno njegov karakter koji nije pasao mom karakteru)..
sve mi je kod njega pocelo ic na zivce..
ali to ti je tak kad imas prvog ''pravog'' decka,sve prvo s njim,i mislis da volis nekoga,tesko ti ga je ostavit.i jako je dobar bio prema meni,sve bi napravio za mene,bio je ludi zamnom nego ja za njim...
poceli smo se stalno svadat oko gluposti bila sam zivcana i pomalo zlocesta prema njemu,zivciralo me sve na njemu i neznam,zivciralo me njegovo ponasanje,sve sto je radio meni nije valjalo,ja sam htjela da bude drukciji,htjela sam ga promjeniti a znala sam da to nije moguce a niti nije fer -takav je kakav je..puno puta su me pitali-kaj ti radis s njim?pa mozes imat puno boljeg (fizicki)..al ajd meni nije ni bilo bitno kak fizicki izgleda,kolko mi je bilo bitno kakav je karakter......
znala sam da nebumo dugo..on vise nije mogo izdrzat i znali smo da je dosao kraj...fakat vise nije bilo svrhe..prekinuli smo,i ja sam bila tuzna ,plakala 2 tjedna i osjecala se zbunjeno,jer sam znala da je bio dobar prema meni i da je fakat tesko nac decka koji je tak dobar i koji ce sve napravit za tebe,ali nisam mogla vise gusio me.....neznam valjda zato jer mi je bio prvi decko i jer ga i jesam,na neki cudan nacin,voljela...ali sam znala da ja trazim nesto drugo..trazila sam pravog muskarca,malo starijeg,zrelijeg od mene,koji ce se znat postavit u zivotu,koji ce imat cilj i plan u zivotu,koji se nikog nece bojat,koji ce me drzat ko kap vide na dlanu i ujedno biti i romantican i njezan a prema drugima opasan.... e ovo je 1 dio idem usisat denvni boravak pa dodem
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger