Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2009., 13:58   #21
Quote:
pelinbeatz :) kaže: Pogledaj post
necu previse pisat ..al ajde kad se radi o romantici..

nista , nasli se .. nakon 2 tjedna .. ili tjedan cak, mislim da nisam izdrzao dva ..

sjedili pricali .. bilo nam je jako zabavno i vidjelo nam se na licima da smo oboje sretni jedno pokraj drugog .. mazili smo se ja mislim 7 sati i jednostavno uzivali .. ja sam bio papak, bilo me strah poljubiti ju , bila je tako lijepa i toliko sam uzivao kraj nje da nicim nisam htio poremetit osjecaje kojima sam bio potpuno preplavljen .. nisam mislio na sex, nisam mislio na nista .. samo sam bio sretan .. ona je bila puno hrabrija , poljubila me kao nitko,iznenada.. od nikud, zanijemio sam .. ostao bez teksta, tako strastveno i vatreno me poljubio nije nitko nikada ..

nakon 6 dana smo izasli iz kreveta ..


ajt.

WoW! ajd da ovo čujem od nekog muškog! baš lijepo, vidi se da si bio lud za njom!

a opisivanje prvog sexa ostavljaš za sutra ili ćeš nam se danas smilovat?
simbica76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:00   #22
Quote:
Mrs.Piggy kaže: Pogledaj post
Evo vam samo pocetak...Godinu dana u vezi sa likom koji je recimo,agresivan "pomalo" i dosta impulzivan,i na jednoj od kava sa frendovima,zajedno i s njim,za vrijeme svjetskog prvenstva (ne da me bog isus nebi izvukao za to vrijeme van,nego nebi prst pomolila) sjedimo u kaficu,pijuckamo laganini,i cekamo ostatak drustva,tocnije-decka i curu,a kad ono..s njima dolaze jos tri decka,sjedaju s nama za stol,bez ikakvog upoznavanje,bez icega..mislim si "pogle ove idiote,dodju tu sjedit s ljudima koje neznaju,piju pivcinu,i kultura im je na nuli,tipično..." i jedan od tih,eto,bio je i sadašnji dečko,zvat cemo ga Pero ..problem nastaje kada JA sjedim sa Đurom (bivšim dečkom) i kafiću i gledam Peru..i skuzim da mozda ipak nisu svi takvi seljaci ...................... Pod izgovorm da mi je hladno oblačim jaknu od Đure,koja mi je,blago rečeno,velika za 5 brojeva,i nehotice virim krajičkom oka ko mali gnom iz kapuljačice nebi li ukrala koji Perin pogled..besramno.....znam
besramnico besramna!

iiii? kako si osvojila pericu? ili on tebe? ili šta god, samo piši...
simbica76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:00   #23
Đuro kuži da nešto i ne valja baš,i u strahu od konkurencije ide obilježavati svoj teritorij,kreće me poljubiti,da da Peri do znanja da sam samo njegova.....
Izmičem se pod izgovorom da me baš sad ovaj gol zaintrigirao,i spuštam se natrag u stolicu,u poluležeći položaj,i virim iz kapuljače sve dok zapravo nisam shvatila da i Pero gleda tekmu .....
Mislim si,krasno,još jedan fan nogometa,bolje da odmah odem........
Ali,tu i tamo,Pero bi uhvatio moj pogled i sledio me..nisam znala gdje gledat,sta rec,dali se nasmijati?
Milion osjecaja odjednom.Krivnja,požuda,izazov,radost,tuga...
opravdavam svoju besramnost time da je ovo meni i Đuri neznam koji pokusaj da uspijemo,da ga iovako ne volim vise,uostalom,on je svoje odsluzio kad me jednako tako besramno i kukavički uhvatio za vrat jednom prilikom pošto "sam mu digla nesto tlak"..ionako je bio seljak..
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:03   #24
Quote:
Mrs.Piggy kaže: Pogledaj post
Đuro kuži da nešto i ne valja baš,i u strahu od konkurencije ide obilježavati svoj teritorij,kreće me poljubiti,da da Peri do znanja da sam samo njegova.....
Izmičem se pod izgovorom da me baš sad ovaj gol zaintrigirao,i spuštam se natrag u stolicu,u poluležeći položaj,i virim iz kapuljače sve dok zapravo nisam shvatila da i Pero gleda tekmu .....
Mislim si,krasno,još jedan fan nogometa,bolje da odmah odem........
Ali,tu i tamo,Pero bi uhvatio moj pogled i sledio me..nisam znala gdje gledat,sta rec,dali se nasmijati?
Milion osjecaja odjednom.Krivnja,požuda,izazov,radost,tuga...
opravdavam svoju besramnost time da je ovo meni i Đuri neznam koji pokusaj da uspijemo,da ga iovako ne volim vise,uostalom,on je svoje odsluzio kad me jednako tako besramno i kukavički uhvatio za vrat jednom prilikom pošto "sam mu digla nesto tlak"..ionako je bio seljak..

ma dobro, đurek je bio krele i bok!

ok, sad se bacamo na pericu i slijed događaja... daklem, pretvorila sam se u uho... ovaj... oko!
simbica76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:06   #25
Jedina veza mene i Pere u cijeloj toj priči bio je jedan zajednički prijatelj,koji je iovako bio apsolutno ne zainteresiran za ista,on mi sigurno nece pomoc mislim si....
kulminacija tog dana bio je konačni završetak utakmice,tu i tamo neki brzi pogled (ipak je đuro to sa svojim zlim okom budno pratio) ,sve se svelo na to da me Đuro doslovno vukao doma,vjerovatno je i shvatio o cemu se radi,jer mislim da se osjetilo u zraku kako je situacija napeta,i nagovaranje prijateljice od Pere da ostanemo s njima,bar jos jednu cugu..
I mogli smo..
Ali prvo sto mi je palo na pemt bilo je.. "ne sad...ako ostanem,necu si moc pomoc biti na low profile-u,izlanut cu nesto i sjebat cu sve.." i tako sve ostane na tome da sam se zbilja dignula,i otisla..

nevjerovatno jelda?
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:07   #26
Quote:
simbica76 kaže: Pogledaj post
a opisivanje prvog sexa ostavljaš za sutra ili ćeš nam se danas smilovat?
stvarno neznam kako da ti opisem sest dana ne izlazenja iz kreveta

ali ti mogu reci da danas , nakon god i nesto dana .. gledam u anđelinu đoli na tvu , ili prodje pokraj mene neka super zgodna cura na cesti , ili se desi bilokakav moguci sexualni podrazaj .. nema apsolutno nikakav efekt na mene , ja sam toliko sexualno ispunjen s njom, i toliko se dobro slazemo u krevetu , i puca na s tako mocna energija , da nije nasa i da se dogadja nekom drugom, ja bi bio zavidan kao pas.. jednostavno smo se pogodili savrseno.. i jedva cekam da opet legnem kraj nje.. ponekada nije potrebno sexati se, nije potrebno pricati , nije potrebno apsolutno nista .. doovoljno je gledati ju .. i ne remetiti taj prekrasan prizor .. to sto ona ima u sebi ,u ocima u pokretu .. i sto je najbolje ona je potpuno svjesna toga da ju tako vidim .. njena glava na mojim prsima mi daje neopisivu sigurnost .. ja sam najjaci na svijetu kad je pokraj mene.


maffoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!
__________________
sistem : žaba guta rodu.
pbeatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:09   #27
Quote:
pelinbeatz :) kaže: Pogledaj post
stvarno neznam kako da ti opisem sest dana ne izlazenja iz kreveta

ali ti mogu reci da danas , nakon god i nesto dana .. gledam u anđelinu đoli na tvu , ili prodje pokraj mene neka super zgodna cura na cesti , ili se desi bilokakav moguci sexualni podrazaj .. nema apsolutno nikakav efekt na mene , ja sam toliko sexualno ispunjen s njom, i toliko se dobro slazemo u krevetu , i puca na s tako mocna energija , da nije nasa i da se dogadja nekom drugom, ja bi bio zavidan kao pas.. jednostavno smo se pogodili savrseno.. i jedva cekam da opet legnem kraj nje.. ponekada nije potrebno sexati se, nije potrebno pricati , nije potrebno apsolutno nista .. doovoljno je gledati ju .. i ne remetiti taj prekrasan prizor .. to sto ona ima u sebi ,u ocima u pokretu .. i sto je najbolje ona je potpuno svjesna toga da ju tako vidim .. njena glava na mojim prsima mi daje neopisivu sigurnost .. ja sam najjaci na svijetu kad je pokraj mene.


maffoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!
awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:10   #28
ta noc je bila najteza...
Milion sumnji sa đurine strane o kojima nije govorio,i dva miliona sumnji kako dalje?
U sekundi sam se zatelebala ko dijete,u covijeka kojeg vidim prvi put!!
Koliko to realno moze biti?
Ili mi je ovo jako dobar izgovor za odjebat Đuru?
Ah.....
Da bi stvar bila bolja,NIJE bilo nacina da dodjem do njega..
Tko je on,kako se zove,odkud se stvorio?
jedino sto je preostalo je uzet stvar u svoje ruke,krenut glavom kroz zid,pa kako zavrsilo..
ipak sam ja jedan skorpion,nisam li?

I tako,vec sljedeci dan sjela sam za kopjuter,otipkala msn adresu od naseg zajednickog prijatelja (koji je jako bio svjestan da imam dečka Đuru,čak je i on bio na nekom bok bok fori s njim) i krenula..

pa kud puklo ,puklo..
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:12   #29
jedna od romantičnijih priča je kad sam pijana (plaža, norijada) išla pitat jednog dječka ako će se tuć samnom nije me shvatio ozbiljno, pokušala sam ga zbarit.doslovno.na pod. no, spustio me. doslovno. na pod. pričali smo cijelu noć, ne znam o čemu, izgubila sam mob tu večer, i onda sam mu rekla neka me nazove pa ćemo vidit di će na plaži zasvjetlit i tako mu je ostao moj br. zabrijali smo tek ujutro, nakon cjelonoćnog opiranja s moje strane (kolko god čudno da zvučalo, ja sam se stvarno samo htjela tuć i nisam uopće razmišljala kakav signal ću odaslat), obzirom da sam bila u vezi,no to je već neka druga priča, ta veza je ionako samo čekala kap koja će preliti bačvu

bili smo skupa nekih 2mj, katastrofalno je bilo
__________________
one day i'm going to grow wings
Chu Mei is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:15   #30
"ej marko bok,kako si?"
"hey,dobro,sta ima,si se naspavala i nagledala tekme? "
(moram spomenuti da smo imali jako povrsan odnos,cisto poznam te-poznas me)
"ma strasno,jedva sam izdrzala nego cuj,htjela sam te pitat,frend mi radi party doma kod sebe ,onaj koji sam ti jednom prilikom spomenula,sjecas se?" (zbilja se radilo o istini ovaj put )
"eee da,sjecam se,sta bi to bilo sad? super!"
"da,to je sad u subotu,pa dodjite ti,tvoja cura,i zovi koga oces jos.."
"moze,moram jos vidit s njom pa ti javim.Pa koga jos si mislila zvat?"
"nemam pojma,zovi si nekog frenda ako oces,ja nemam nikog u planu..." (opet sam besramna)
"Hm...pa da,mogao bi Peru onog zvat..." (nakraju se ispostavilo da mu je pero best frend i da su stalno skupa)

"Peru...kojeg Peru??"..............i saznajem Ime..........
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:20   #31
hehe pisem svoju pricu i pratim Piggijevu...ajd pricaj o peri..da se vratim svojo prici....
i dok sam jos hodala s bivsim zavrsila sam srednju i upisala faks..i to ljeto sam radila kod frenda u bircu na kvartu...bilo mi je super jer je tam cijela moja ekipa,i tak cijeli dan cuganje,prek ljeta nema bas puno posla i laganini...tad sma prvi put vidjela svog sadasnjeg..koliko sam kasnije saznala zna ga cijeli kvart ja ga nikad prije nisam vidjela..cujem zvuk motora..al divljacki doletava i parkira se tocno ispred birca..ja sjedim za sankom i nema gostiju..svega 5-ero ljudi...ljetni dan..na terasu nemogu vidjeti kroz birc nego moram izaci van jer je terasa na bocnoj strani od kafica,neznam kak da objasnim,uglavnom nemam pogled na terasu..i tako vec je 5 min proslo od zvuka onog motora,nisam ja ni pomislila da je neko vani na terasi,ko bi tam sjedio kad je velika vrucina,tocno sunce tuce na terasu,300 stupnjeva vani..
i bezveze izdanem van a ono srce mi stane vidim decka,povecih ruku,prekrasno graden,glavice frisko obrijane,i jedino sta sma uocila je da su mu ruke cijele tetovirane..nije me bilo ni najmanje strah,ili panika,nego mi se bas ucinio normalan-koliko god da to u ovom trenutku zvucilo glupo-ali volim kad decko nije nametljiv,doso sma na cugu i sjeo na terasu di nema nikog-ma odmah me zantrigirao.obozavam TAJANSTVENOST OBOZAVAM!!i dodem do njega a on ''daj mi molim te colu i kavu s hladnim mlijekom'',ja onak sa smijeskom,uvijek vesela i hiperaktivna reko ''moze moze evo stize''...to je bilo to....nakon 20 min uso je unutra dao mi je 30 kn,racun je bio 18 i otiso..bas tajanstveno i odjurio na motoru...sjecam se crvena nike majica i crne nike hlace-trenirke,i male crne tenisicice nikice jooj...
i dolazio je tak jos 10-ak dana i nikad nis,malo se nasmijesi ostavio uvijek viska love i ode..jednom je prilikom kad je placao reko: jer moze po mogucnosti cisti tanjuric iduci put i nasmijesio se!ja reko ma cisti je,nego je ispucan od vrucine,jer ga drzimo gore na aparatu za kavu...a kaze on meni: je,je,sda se izvlaci,nista iduci put cisti tanjuric i plus nekakva cokoladica uz kavu i nasmijesi se i ode...moj bivsi sutradan doso u birc pozdravit me i donio mi je milku s ljesnjacima,otiso i za 10 min dolazi motorist s frendom,,i ja do stola donjela im cugu i bacim cokoladu na stol i reko ''evo tu nekucokoladu staru nasla za sankom pa nek ti bude'' ...okrenem se i odem za sank a on osto u soku..uglavnom onda je on meni donio cokoladu sutradan i to je to...nisma ga vidjela godinu dana..i taman kad sma prekinula sa tim deckom o kojem sam va u uvodu pricala eto ti za ljeto opet motorista..a proslo godnu dana...ja vec na faksu,zavrsavam 1 godinu i radim po ljeti,malo sjebana jer sma prekinula s deckom,nije mi motorist bio ni na kraj pameti,vec sma zaboravila na njega..a kad eno dolazi on na vrata...i mi se pozdravili i sve i skuzim da se moja frendica zna s njim,i ode ona do njega i kaze ocemo ic navecer van,nakon 11 ka ja zavrsim sa smijenom...i ona je pristao na to,bio je s jos 2 frenda...eh sda..problem..taj jedan od njegov frend se zanimao za mene,bilo je ocito..a ovaj me samo pogledavao valjda se nije htio bas gurat previse kad mu se frend zanima za mene...uf jesam dosadna?
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:21   #32
"Pa Pero,onaj frend moj,bio je s nama na tekmi jucer.."
"A da,znam,pa dobro,zovi onda njega,sta ja znam" (grizem tastaturu od srece i pravim se vazna........)
"ok moze,pa cu ti javiti..."

daljni razgovor je tekao nevezano do dijela di nisam banula..
"E,koliko Pero ima godina?"
"lol,28 zasto?"

muk.28 godina?!?pa kako 28?!Pa to je ..dosta!
no nesmetena nastavljam.

"ma pitam bezveze,izgleda mi mladje "
"da,izgleda,svi mu to kazu.."

i dalje opet nevezani razgovor i moj ulet nakon pol sata.

"nis onda se cujemo,zovi onda Peru"
"sta si ti za Peru zapela tako? "

"cuj njega zapela,pa nisam zapela ono,samo kazem.."
"aha,dobro.."

nisam vise mogla,ovako ocito nis necu dobit..

"a mozda ipak......" nastavljam sa nadom da ce sam skuzit..
"znao sam!!!prozirna siiiiiiiii "

marko me odmah skuzio,i nevjerovatno mi je bilo lakse..............

"ali gle " marko nastavlja "on bas i nije slobodan...i ne voli ti mlađe cure,bio je sam 2-3 godine upravo radi toga sto se jako opekao na mlađe,ipak on ima oju godinu,treba mu nesto ozbiljnije "

stala sam slusat na onom djelu "bas i nije slobodan..."

kuda sad?
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:27   #33
kako netko moze ne biti slobodan BAŠ?
kriste kakav termin.......

ali,marko tu ne staje....."ali cekaj,sta nisi i ti u vezi?"

sta rec na to,kako objasnit takvom nekom sve ono sto te muci godinu dana u vezi sa dotičnom osobom,i kako je to sve samo ne veza u ovom stadiju gdje je sad....

"ma jesam da.....ali,nije da to drzi vodu bas..."
"a neznam,to ces sama vidit idem ja sad,nac se s curom pa ti javim za party..e i btw,sad sam se sjetio,sry,pero mi je rekao da ide bas OVAJ vikend u sloveniju,kod te..neke..cure jelte..tako da on nece moc..mozemo mi svejedno?"

Tupilo.Odvratan osjecaj.Sta ja radim?Budalu od sebe,eto sta...i sebi sranje i drugima.
Nastavljam dalje kao da me nije dotaklo,jer nebi ni trebalo u toj dozi u kojoj je...

"Naravno da mozete..nis onda,idem i ja,laku noc,i suti o ovome pliz.. "

Offline sam.Sjedim u mraku i razmisljam koliko je sad ovaj zadnji smajlic i cijela ta recenica bila licemjerna.Osmjeha na licu nema,a koliko vidim nece ni bit..
Jos jedna noc,nerealno crna i duga.
I da je doslo do toga da dodje na party,kako bi Đuri objasnila da nemože ić?
Šta ja radim,pa ja nisam sama!!

Zaspem,i probudi me alert na msn-u kojeg zaboravih isključiti..
Zivcana i histerična dizem se,i vidim markovu poruku na monitoru.......................
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:29   #34
i idem sad zapaliti nastavak ubrzo..ako vas zanima jel.

Hiperaktivna,nisi dosadna :* samo pisem pa ne stignem citat,al budem.
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:30   #35
eh da
izlazim ja nekoliko puta s bivsim s kojim sam tada bila vec samo dobra prijateljica neko vrijeme,i sa nama izadu dvije cure i jos neka ekipa
jednu od njih zvat cemo je petra,znam vec neko vrijeme,i blago receno,nevolimo se
no pocnemo ja i petra neku pricu,pa cijelu vecer,i eto skompamo se
kaze ona,mogle smo koji put skupa vani,i ja ono,pa mogle bi,nas 3.ja,petra i ivana.
petra je nesto tipa izgled-fufendara,na to se fura,izblajhana kosa,dobro tijelo,i ruzno lice.ah jebga
i kao dogovorile se mi,i pocele izlazit
zajedno smo bile vani svega 3,4 puta
a u zadnjem izlasku se dogodio on


setamo se mi prema jednom obliznjem kaficu,idemo prvo na pice
ja jedva tu vecer izasla,na nagovor mame i njene frendice,uz rijeci da ce se sigurno nesto desiti bas onda kad ti se najmanje da izici
i aaaajd idem i ja s njima

dakle,dosle mi do kafica,i premisljamo se hocemo li uci
eto ti taman s druge strane ceste dolaze 4 decka i javljaju se petri
jedan od njih tj.
nazvat cemo ga ante

i kaze ante njoj i ivani da su taman krenuli u jedan turbo glupi klub,idu se malo smijati i zabaviti,amo i mi s njima
ja kazem petri da ne zelim,ali one oce pa oce,i ajd idemo mi
upoznala sam se s njima na brzinu i nijednog nisam kakti ni pogledala bas
taman sam prekinula najgluplju supendarskuvezu i nish mi se neda

no dobro,dodemo mi u taj klub,dere neka muzika,same fufendare oko nas i mi se pocmemo saliti i smijati
pogledam ja decke,i jedan od njih mi se ucini zgodnička,onako u mraku
nakon nesto vremena kaze meni petra ajd sa mnom na wc,i tako se mi odvojimo
kad tamo ona se meni navije kako joj se svida taj.Zgodnička,da bi se bas bacila na njega
i ja kaopa hajd probaj,nisam ga ja bas ni vidila
ona meni,joooj predivan je pogledaj malo,i tako se mi vratimo natrag u klub

sad je pocmem skicati njega da vidim kakav je,drzi se nezainteresirano,smeda kosa,plave oci...hm nije los
pogleda me i nasmije se kad ono

isuse koji osmjeh

eh sad
prihvatila se petra posla
izbacila cicke do vrata,utegla se mala,i vitla izblahanom kosicom
pocima gmizati po njemu
a on ono

stoji PREKRIZENIH ruku i gleda ju kao da je nesh ljigavo sto mu se zalijepilo za cipelu
ja gledam ma daaaj,pa zgodna je nudi ti se,a ti?
ma nista on,cure moje

e sad petra poludila,uzima ivanu za ruku i krece u zavodenje kluba
nekolicina polupijanih seljacina sa trecinom zubica u glavi,i pokoji debeli,onako da se kotrlja po cesti pocinju sliniti oko njih
one glavne,ee,lude,plesu da se sve pusi

prekidaju to,i opet petra krece kao maca oko vruce kase
ja tijekom cijelog ritualnog obreda mace koja se tjera,stojim uz stol naslonjena rukama
a oni tu kraj stola izvode....
u neko doba,stizu meni pice za picem od nekog tipa,
ja ih zelim vratiti ali on ni cut
pa ih fino slazem na stol,ne pijem,nego prepustam ivani na nemilost....
dolazi odjednom neki drugi tip do ivane
ona se sva ozari,a on njoj:
-pa vidis li ti kako ti je prijateljica lijepa,pogledaj ju?
ona onako:
-pa da,je
onteta sto je tako lose volje
ona se nakrevelji i ode
ja se tipa nekako rijesim,a zgodnicka sve to promatra i smjeska se
nasmjesim se i ja njemu,i on meni kao da hocemo li izaci malo na zrak
stvarno je bilo uzasno vruce,ja kazem.okej ali brzo cemo natrag da njih ne ostavljam

izademo mi na jedno 10 minuta,pricamo uglavnom o faxu,skoli,gluposti neke
gledam ga ja
ajoj
zasto ga je ona prva uhvatila k vragu,extra je

no dobro,mi se vratimo unutra kad ono

ivana i petra se pokupile i ostavile me tu s momcima koje prvi put vidim u 4 sata,bez prijevoza
super
nakon mog zivcanjenja,kazem da idem kuci,a zgodni me nece pustit samu
niko od njih nije dosao autom jer tu blizu zive a pili su svi
i tako ja i on krecemo na pjesacenje od skoro sat vremena do moje kuce
da,u vrtoglavim stiklama
da,u 4 sata
ali se bome lijepo zabavimo i upoznamo

i on me onako suzdrzano pita sta je onoj mojoj prijateljici ,zar ne vidi kada je odbijena,onako sav posramljen

ne trebam vam ni pricati da sam se s njom posvadala i da ne pricamo
i da s njim nisam htjela jos mjesec dana imati nista jer sam glupa,i bilo mi neugodno zbog nje
oh da
i da sam u tih mjesec dana zavrsila s nekim tipom da njega zaboravim
naravno neuspjesno
i da je ispalo da se njih dvojica itekako dobro znaju
ooooo da
ali nish cudno,moj je zivot sapunica



ehh netrebam ni reci,da sam sa zgodnim vec skoro 2 godine
__________________
...life on high heels...
angel_croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:37   #36
ste tu,nastavljam?
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:39   #37
ovako; kako sam se upoznala sa dragim; ja bila pijana u discu, on bio pijan, došo do mene nešt kao barit ja mu dala broj mobitela, eto romantika na vrhuncu
nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:39   #38
nastaviiiiiii
__________________
...life on high heels...
angel_croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:40   #39
Quote:
nutty kaže: Pogledaj post
ovako; kako sam se upoznala sa dragim; ja bila pijana u discu, on bio pijan, došo do mene nešt kao barit ja mu dala boj mobitela, eto romantika na vrhuncu
e pa vidis da nije ni moje romanticno,jebga
__________________
...life on high heels...
angel_croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:42   #40
poruka na monitoru:

"[email protected]" i jedan smajlic...
marko je odradio svoje

presretna samo radi adresa,dodajem ga odmah,i cekam..i cekam..
I pero online..
kako mu pristupim?sta rec?odkud mi adresa?
jednom smo se vidjeli,neznam sta rec :O prvi put u zivotu....
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger