Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2007., 17:19   #81
Hello, pozdrav iz Beograda. Je li nocni zivot na Korculi bogat? Putujem pocetkom osmog meseca na Korculu te bi mi informacija o druzeljubisvosti domacina takodje znacila
dzesy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 18:39   #82
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
Pupnat i Pupnatska luka. Samo to ima jahanja dobrog od Vele Luke. ne kuzim zasto neke izabere Velu Luku od svih ljepih mjesta na Korculi. zbilja... ono Vela Luka je nula naspram svega drugog sto se moze vidjeti na Korculi.
potpisujem.
Nek se niko ne nelajuti, bila sam posvufda na jadranu...ali VL mi je jedno od ruznijh mjesta koje sam ikad vidjela.
Inace, ak imas auto da mos landrat, Korcula je super mjesto za odmor, lijepa je, zanimljiva, ima super plaza....
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 19:02   #83
Quote:
dzesy kaže: Pogledaj post
Hello, pozdrav iz Beograda. Je li nocni zivot na Korculi bogat? Putujem pocetkom osmog meseca na Korculu te bi mi informacija o druzeljubisvosti domacina takodje znacila
Hello, Beograd. Nocni zivot u Korculi prakticki ne postoji - nakon 1-2 u noci si osudjen na jedan mali "disko" koji je otvoren najkasnije do 5 (mislim da je tako). Ako ti je do provoda, radije ostani u Beogradu - na Korculu dodji sa klincima jednog dana...
T.S.T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 12:47   #84
Quote:
T.S.T. kaže: Pogledaj post
Hello, Beograd. Nocni zivot u Korculi prakticki ne postoji - nakon 1-2 u noci si osudjen na jedan mali "disko" koji je otvoren najkasnije do 5 (mislim da je tako). Ako ti je do provoda, radije ostani u Beogradu - na Korculu dodji sa klincima jednog dana...
haha, sto ako nije ozenjen? cuj kule su ti sve ukrug napravljene. s toga ako lovis nekogđ dosta ti je stati na jedno mjesto i naletis na njega.
dobaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 21:39   #85
hehhe

Dzesy je cura, glavom i bradom . Elem, nije da bas radi provoda idem na Korculu, nego eto tek da budem upucena . Na kraju krajeva, ako se Dalmatinci dobro pokazu za provod cemo lako. U svakom slucaju hvala na odgovoru
Adioooooooo
dzesy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 17:33   #86
još jednom sam prelistala ovaj topic (imam borbu lastovo il korčula ) i sad vidim da se uglavnom spominju pješćane plaže.
A šljunak? onaj ka na makarskoj rivijeri ili ako vam je lakše ka zlatni rat to ja volim ima koja preporuka za takvu plažu
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 10:59   #87
u korculi je sljunkovita plaza, a u lumbardi - sa jedne strane ostrva pjesak, sa druge sljunak ..... pa ko sta voli
Tetak_sa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:27   #88
Quote:
vaci kaže: Pogledaj post
još jednom sam prelistala ovaj topic (imam borbu lastovo il korčula ) i sad vidim da se uglavnom spominju pješćane plaže.
A šljunak? onaj ka na makarskoj rivijeri ili ako vam je lakše ka zlatni rat to ja volim ima koja preporuka za takvu plažu
imas malu sljuncanu plazu u samoj korculi, kraj bazena, pa kod hotela/apartmanskog naselja Bon Repos (mala plazica) pa imas na otocicu Badiji na sjevernoj strani Badije (FKK al ja se kupala kao tekstilac tamo, pa nema frke), pa imas u Raciscu, ides do kraja Racisca i odmah blizu divna sljuncana plaza, pa imas u Pupnatskoj luci (od glavne ceste do plaze je par km makadama)..nađe se al ne kao u makarskoj rivijeri..tesko da na cijelom Jadranu ces naci takav neprekinuti niz sljuncanih plaza kao Makarska rivijera
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 11:28   #89
korčula je prekrasna! najmanje mi se svidjela Vela luka - valjda sam previše očekivala jer je previše puta opjevana
Tia Dalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 06:33   #90
To uglavnom svi kažu. Ipak, Vela Luka je ljubavna pjesma i govori o dvoje mladih ljudi koje jedno ide studirat u Zagreb a drugo u Beograd. Da pjeva o Černobilu bila bi lipa pisma.

Btw. Ako hoćete u Luci umorat o' lipote jedino Proizd. Svaka čast suotočanima iz Lumbarde i njihovoj Pržini, ali Proizd je Proizd.
Pegulan_STrashni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 08:54   #91
Quote:
Pegulan_STrashni kaže: Pogledaj post
To uglavnom svi kažu. Ipak, Vela Luka je ljubavna pjesma i govori o dvoje mladih ljudi koje jedno ide studirat u Zagreb a drugo u Beograd. Da pjeva o Černobilu bila bi lipa pisma.

Btw. Ako hoćete u Luci umorat o' lipote jedino Proizd. Svaka čast suotočanima iz Lumbarde i njihovoj Pržini, ali Proizd je Proizd.
kako znaš?
Tia Dalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 09:17   #92
Quote:
Tia Dalma kaže: Pogledaj post
kako znaš?
zato što san iz Vele Luke. A i znan autora, tako da....

na početku, zbog toga što su odbili pismu na splitskom festivalu neznankojegodine, kopirajta je i nije se smila javno izvodit.

onda su ga oliver i jasna zlokić "smekšali"

X
Pegulan_STrashni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 11:01   #93
Quote:
Pegulan_STrashni kaže: Pogledaj post
zato što san iz Vele Luke. A i znan autora, tako da....

na početku, zbog toga što su odbili pismu na splitskom festivalu neznankojegodine, kopirajta je i nije se smila javno izvodit.

onda su ga oliver i jasna zlokić "smekšali"

X
kul. hvala
Tia Dalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 07:33   #94
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
...grad Korčula i malo mjesto Blato su me očarali...
malo mjesto Blato je najveće mjesto na otoku, a dugo je bilo i najveće otočko naselje u nas ... mislim da je to sad Mali Lošinj ...
__________________
Ptica leti, riba pliva, čovjek trči ...
emiliano is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 08:49   #95
Quote:
emiliano kaže: Pogledaj post
malo mjesto Blato je najveće mjesto na otoku, a dugo je bilo i najveće otočko naselje u nas ... mislim da je to sad Mali Lošinj ...
je, Mali Losinj je sad uzeo primat hehe
al to je vec druga tema, ovo je tema Korcula
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 22:19   #96
Quote:
emiliano kaže: Pogledaj post
malo mjesto Blato je najveće mjesto na otoku, a dugo je bilo i najveće otočko naselje u nas ... mislim da je to sad Mali Lošinj ...
Netočno. Po broju stanovnika, Vela Luka je najveće mjesto na otoku. Blato je bilo najveće selo na svim dalmatinskim otocima prije peronospore i emigracije.
Pegulan_STrashni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 15:52   #97
u vela luci su sve zene zgodne. ali kad progovore... isto kao da pricas s malom splicankon gaga
dobaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 15:11   #98
Quote:
Lucky Jim kaže: Pogledaj post
Evo, ja malo kopao:

Split - Vela Luka 312 kunica auto + 35 kn/osobi. (starta u 10 i u 16:30)

Ako se ne ide u Vela Luku nego recimo u Korculu onda je mozda bolje iz Drvenika - 130kn za auto i 25kn po osobi.
Trajektom se onda vozis duplo manje (2h 15min). Istina, autom moras jahati jos 100-ak km juzno od Splita ali si postedjen 50km voznje po otoku (Vela Luka - Korcula).

jel ovo još vrijedi ? Gdje se može provjeriti i da li je moguće napraviti online rezervaciju/kupnju karte ?

^^Trajektom se onda vozis duplo manje (2h 15min)

znači Split Vela Luka 4h 30 min ?
mali_tomica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 20:03   #99
Quote:
mali_tomica kaže: Pogledaj post
jel ovo još vrijedi ? Gdje se može provjeriti i da li je moguće napraviti online rezervaciju/kupnju karte ?

^^Trajektom se onda vozis duplo manje (2h 15min)

znači Split Vela Luka 4h 30 min ?
Kraće. 3 h uvr glave, pogotovo što jedan od ta dva ne staje više u Hvaru.
Pogledaj na Jadroliniji raspored, ali ova baza sa Drvenikom ti je dobra.

Osim što moraš bit puno prije na trajektu jer znaju bit velike gužve
Pegulan_STrashni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 21:48   #100
E divno sto se javjla neko "originak" sa Korcule . Nego, zna li tko koliko je ren-a-car u Korculi, nekog malenog zgodnog automobila? Cisto za svrljanje po ostrvu
dzesy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.