Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2017., 15:50   #3601
Trazim frizerku/frizera u Rijeci ili okolici koji zna osisati duge slojeve za dugu kosu.
Prosli put kada sam to pitala sam dobila ovo:



sto nikako ne zelim ponoviti. Ideja mi je da duga kosa (koje ima puno) bude laksa za susenje/pranje a opet da ne bude jako slojevita (kao na slici iznad)

Znaci u biti zelim ovo:
https://www.youtube.com/watch?v=emIY8R7hWP0

https://www.instagram.com/p/BW21ASgF...=kayleymelissa

Imate neku preporuku?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 11:48   #3602
Quote:
Lutka29 kaže: Pogledaj post
Ima li možda tko preporuku za frizerski u ZAPREŠIĆU ili okolici? Samo frizura, ništa posebno ali da budu lijepi sjajni lagani valovi kao kod npr Ruže

idem tamo na svadbu pa da ne idem u Zagreb ako ne moram... hvala!
Ritual
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 13:41   #3603
Quote:
Daniiijela kaže: Pogledaj post
Cure koje idete kod Teute, koliko se prije moram naruciti, da li se puno ceka na termin bas kod nje? Nakon toliko lose odradjenih pramenova i jos goreg sisanja u mom gradu odlucila sam otici kod Teute na balayage i sisanje. Zelim da mi bas ona sve odradi, jeste da vidim da je po cijenama nenormalno skupa, nadam se da cu biti zadovoljna na kraju.
Ako ne bude mogla ona, koga biste mi drugog tamo preporucili?

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
imas pm
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 15:51   #3604
Trebala bih preporuku za jeftini ali dobar salon na zapadu Zagreba(po mogućnosti Gajnice, Malešnica, Donji Stenjevec, Podsused,...).
Farbala bi se i šišala, ali rado bih nekog tko će mi znati preporučiti frizuru koja mi dobro stoji kad mi dosadi trenutna. Često su mi na taj zahtjev "promjenili" frizuru tako da se uopće ne primijeti razlika.
Frendica196 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 09:16   #3605
kakva su iskustva sa hair conceptom u aveniji dubrava? nije mi baš usput, no možda bih i otišla ako su dobri.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 10:02   #3606
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Imam ravnu kosu do malo ispod ramena kojoj svaka 2 (najviše 3) mjeseca idem skratiti vrhove samo za 2-3cm, ovisi kolko bude ispucalo i rascvjetano.
Molim Vas preporuku sa salon di da odem na šišanje (tj skraćivanje vrhova, jel)
u Zagrebu (zapad, centar, Novi Zg) ili Zaprešiću, a da ne platim to malo posla puno.
Do 60kn recimo.
i meni ovo treba.. do 100 kn jel ima nešto zg zapad? stvarno mi se ne daje 150+ kn za skraćivanje kose i šiški za 2 cm
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 16:49   #3607
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
i meni ovo treba.. do 100 kn jel ima nešto zg zapad? stvarno mi se ne daje 150+ kn za skraćivanje kose i šiški za 2 cm
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Imam ravnu kosu do malo ispod ramena kojoj svaka 2 (najviše 3) mjeseca idem skratiti vrhove samo za 2-3cm, ovisi kolko bude ispucalo i rascvjetano.
Molim Vas preporuku sa salon di da odem na šišanje (tj skraćivanje vrhova, jel)
u Zagrebu (zapad, centar, Novi Zg) ili Zaprešiću, a da ne platim to malo posla puno.
Do 60kn recimo.
Jean Le Lo na Ozaljskoj. Nemojte očekivati nešto spektakularno, ali za jednostavnu frizuru, malo održavati vrhove, a da vas cijena ne izbije iz cipela, to je to.
Mislim da je utorkom akcija šišanje 60 ili 70kn. Provjerite na stranici.
Ja kombiniram njih i Royal. Ovdje se stvarno osjeti da nakon 2 mjeseca treba ponovno šišanje/oblikovanje, a u Royalu kad me srede, kosa pada kao fenirana i nakon 6 mjeseci. U konačnici mi cjenovno dođe na isto, ali ako netko voli održavati dužinu, onda ovo nije loša opcija
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 17:05   #3608
Ja vec par godina idem u Hair Concept. Par puta sam pokusala mijenjati frizera, ali nikad nisam bila tako zadovoljna kao kod njih. Stvarno ti posvete vrijeme i uloze trud. Cijene su malo vece, ali znam da se moze telefonski naruciti za konzultacije i tada kazu i kolika je cijena. Inace ja se narucujem kod Nikole.

Jedini nedostatak je sto se relativno dugo ceka na termin. Imaju i stranicu na facebooku, pa vrijedi pogledati.



Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
kakva su iskustva sa hair conceptom u aveniji dubrava? nije mi baš usput, no možda bih i otišla ako su dobri.
Marla Leni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 22:51   #3609
Isto, samo se ja naručujem kod Vesne.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 23:26   #3610
Quote:
Marla Leni kaže: Pogledaj post
Ja vec par godina idem u Hair Concept. Par puta sam pokusala mijenjati frizera, ali nikad nisam bila tako zadovoljna kao kod njih. Stvarno ti posvete vrijeme i uloze trud. Cijene su malo vece, ali znam da se moze telefonski naruciti za konzultacije i tada kazu i kolika je cijena. Inace ja se narucujem kod Nikole.

Jedini nedostatak je sto se relativno dugo ceka na termin. Imaju i stranicu na facebooku, pa vrijedi pogledati.
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Isto, samo se ja naručujem kod Vesne.
njihova plaćena fb objava mi je slučajno iskočila nedavno i privukla pažnju pa sam već isklikala sve. što znači dugo se čeka na termin? koliko otprilike? i zanima me mogu li se ravnati prema cijenama na web stranici? tamo je npr. pranje, šišanje i frizura za srednje dugu kosu 170 kn. to je po meni ok cijena, prosječna u toj kategoriji. budući da mi nisu baš iza ugla, ne da mi se hodočastit na konzultacije. nemam previše vremena preko tjedna, a odlaske u bilo kakve salone vikendom maksimalno izbjegavam zbog gužve jer je veća mogućnost za fušanja
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 08:03   #3611
Ja sam se jucer narucila za pramenove, preljev i sisanje u salonu Marcela na Lanistu. Bila je neka akcijska cijena povodom otvorenja i toplo se nadam da necu izlazit iz salona placuci.
Gledam recenzije na njihovoj fejs stranici, dosta ih hvale, iako ima i negativnih kritika - uglavnom za sminkanje.
Javim danas kako ce ispasti.
Ako je netko vec bio tamo,neka slobodno podijeli dojmove

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 09:38   #3612
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Ja sam se jucer narucila za pramenove, preljev i sisanje u salonu Marcela na Lanistu. Bila je neka akcijska cijena povodom otvorenja i toplo se nadam da necu izlazit iz salona placuci.
Gledam recenzije na njihovoj fejs stranici, dosta ih hvale, iako ima i negativnih kritika - uglavnom za sminkanje.
Javim danas kako ce ispasti.
Ako je netko vec bio tamo,neka slobodno podijeli dojmove

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
bila sam kod njih u Ilici i izasla razocarana.... bila je akcija, sisanje, pranje, frizura i bojanje za 250 kn - dopaltila sam blajhanje i olaplex tj. nesto sto oni imaju slicno olaplexu + sminkanje i izasla laksa za cca 700 kuna.

ne znaju ofarbat kosu i iz neke prosarano smeđe plave izasla sam zuckasto-oker, kosa unistena, a o sminkanju necu ni pocet jer ne znam kako i gdje bi se zaustavila samo napomena da sminkaj sa jwftinom drogerijskom sminkom i nemaju pojma. Uglavnom nikad vise kod njih.

Za sada sam zadovoljna sa Tatjaninim studiom u Dubravi - znaju posao, trude se i ako ti na konzultacijama kazu jednu cijenu toga se i drze pa makar te blajhali duplo ili stavljaju dupli preljev.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 10:20   #3613
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
bila sam kod njih u Ilici i izasla razocarana.... bila je akcija, sisanje, pranje, frizura i bojanje za 250 kn - dopaltila sam blajhanje i olaplex tj. nesto sto oni imaju slicno olaplexu + sminkanje i izasla laksa za cca 700 kuna.

ne znaju ofarbat kosu i iz neke prosarano smeđe plave izasla sam zuckasto-oker, kosa unistena, a o sminkanju necu ni pocet jer ne znam kako i gdje bi se zaustavila samo napomena da sminkaj sa jwftinom drogerijskom sminkom i nemaju pojma. Uglavnom nikad vise kod njih.

Za sada sam zadovoljna sa Tatjaninim studiom u Dubravi - znaju posao, trude se i ako ti na konzultacijama kazu jednu cijenu toga se i drze pa makar te blajhali duplo ili stavljaju dupli preljev.
Ajme, sad si me prepala. Ja sam trenutno zuckasta-oker s ogromnim izrastom - mogu li mi napraviti da bude gore od toga??
Izricito cu naglasiti sto zelim, a sto ne zelim. Jucer su mi rekle cijenu i ako je danas povise necu placati vise od onoga sto je dogovoreno.



Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 10:28   #3614
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Ajme, sad si me prepala. Ja sam trenutno zuckasta-oker s ogromnim izrastom - mogu li mi napraviti da bude gore od toga??
Izricito cu naglasiti sto zelim, a sto ne zelim. Jucer su mi rekle cijenu i ako je danas povise necu placati vise od onoga sto je dogovoreno.



Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
gle, kaj da ti kazem, sretno

Znam nekoliko njih koje su bile zadovoljne do određenog dolaska pa su ih sfusali i vise ne dolaze tamo (primjer moje frendice koja je radila ombre par puta super ombre koji iz tamno smeđeg ide u plavo i onda zadnji dolazak i to plavo postaje zuto).

Moje misljenje je da ne znaju posteno izblajhat kosu i glavni izgovor je bio da imam previse crvenog pigmenta - a u drugom salona sam izblajhana super i stavljen mi je preljev te sam dobila plavo-sivu boju koju sam i trazila.

A ono sto me jako razocaralo je neprofesionalizam: djelatnice međusobno pred klijentima u salonu ogovaraju klijentice koje su bile tamo prethodnih dana a u tome im se pridruzuje i sefica) - to mi je seljancizam gori od kumica na placu (kumicama je to bar razonoda i to rade samo međusobno)

+ da napomenem da sam u Tatjaninom studiu dobila za 250 kn i Olaplex i kosa mi je super
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 11:16   #3615
Postala je skoro pa nemoguca misija pronaci frizera koji zna posao. Cijene se penju do unedogled, a ni to nije garancija da ces izaci zadovoljan.
Kuzim da je svaka kosa drugacija i da nekad rezultat ne moze ispasti iz prve onako kako zamislimo, al reci da se nesto ne moze iz xy razloga je cista lijenost i nezainteresiranost.


Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 12:32   #3616
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
njihova plaćena fb objava mi je slučajno iskočila nedavno i privukla pažnju pa sam već isklikala sve. što znači dugo se čeka na termin? koliko otprilike? i zanima me mogu li se ravnati prema cijenama na web stranici? tamo je npr. pranje, šišanje i frizura za srednje dugu kosu 170 kn. to je po meni ok cijena, prosječna u toj kategoriji. budući da mi nisu baš iza ugla, ne da mi se hodočastit na konzultacije. nemam previše vremena preko tjedna, a odlaske u bilo kakve salone vikendom maksimalno izbjegavam zbog gužve jer je veća mogućnost za fušanja
Ja sam najćešće radila balayage, šišanje, olaplex plus feniranje oko 700 kuna. Jednom sam došla u katastrofa stanju od drugog frizera, pa mi je čak bilo i skuplje za nekih 100tinjak kuna. Iako mislim da im se cijene razlikuju, ovisno o tome s kojim frizerom se dogovoriš.
Kad se naručiš, a dolaziš prvi put, prvo ti kažu cijenu i imaš mogućnosti reći da ti ne odgovara.
S obzirom da idem jednom u tri mjeseca, meni je ok cijena, ali sigurno ako se moraš farbati češće je preskupo.
Marla Leni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:05   #3617
Angry

Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Ja sam se jucer narucila za pramenove, preljev i sisanje u salonu Marcela na Lanistu. Bila je neka akcijska cijena povodom otvorenja i toplo se nadam da necu izlazit iz salona placuci.
Gledam recenzije na njihovoj fejs stranici, dosta ih hvale, iako ima i negativnih kritika - uglavnom za sminkanje.
Javim danas kako ce ispasti.
Ako je netko vec bio tamo,neka slobodno podijeli dojmove

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Ja sam bila u salonu u Ilici - farbanje, šišanje, frizura, i komaizašla sam žuta (trebalo je biti sivo-plavo) i kad sam došla kod drugog frizera na popravak pitala me da li sam se sama šišala
sama19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:45   #3618
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
njihova plaćena fb objava mi je slučajno iskočila nedavno i privukla pažnju pa sam već isklikala sve. što znači dugo se čeka na termin? koliko otprilike? i zanima me mogu li se ravnati prema cijenama na web stranici? tamo je npr. pranje, šišanje i frizura za srednje dugu kosu 170 kn. to je po meni ok cijena, prosječna u toj kategoriji. budući da mi nisu baš iza ugla, ne da mi se hodočastit na konzultacije. nemam previše vremena preko tjedna, a odlaske u bilo kakve salone vikendom maksimalno izbjegavam zbog gužve jer je veća mogućnost za fušanja
Plavi pramenovi + šišanje + frizura me izađu 500 kn. Kosa do malo ispod ramena. Naručujem se za svaka dva mjeseca onda kad dođem na pramenove, tako da ne znam koliko se čeka, prije par godina sam se za prvi termin naručila dva tjedna unaprijed. S tim da sam bila išla na kozultacije.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 15:48   #3619
Quote:
sama19 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila u salonu u Ilici - farbanje, šišanje, frizura, i komaizašla sam žuta (trebalo je biti sivo-plavo) i kad sam došla kod drugog frizera na popravak pitala me da li sam se sama šišala
Evo ja moram napisati da sam iz salona na Lanistu izasla zadovoljna.
Ne znam kako se zove frizerka koja mi je radila pramenove, ali izvlacila ih je bas tanko i detaljno kako sam htjela, nakon toga mi je stavila preljev i nekakvu masku + sisanje i feniranje.
Cijena je bila kao sto je i dogovoreno 260kn.
Osoblje je jako ljubazno i ugodno sam se osjecala.
I moram naglasiti da nisam ni u jednom trenu imala osjecaj da me se hoce brzinski rijesiti jer sam uslugu kupila preko ponude dana.


Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 08:40   #3620
Zašto još nema Sanje u salonu Teuta? Znam da je bila na porodiljnom ali trebala se već vratiti?? Ili je možda otišla u drugi salon?
Mini11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:50.