Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2014., 15:13   #1
Shadow of Mordor

jel igra tko Middle Earth: Shadow of Mordor? kakav je port? igrivo?



https://www.youtube.com/watch?v=FOEpqqdby8I

In Middle-earth: Shadow of Mordor, the player plays as a ranger with wraith-like abilities by the name of Talion.[1] The game is an open world video game and players will have the freedom to pursue side quests and roam around the world.[5]

The game allows people to create new characters and customize Talion as he starts his journey throughout Middle-earth by using a new system called the Nemesis System which remembers the player's interactions with specific types of characters they will encounter in the game and adjusts the manner in which these characters will react to the player throughout the game.[1] Enemies will also develop as Talion interacts with them; for example, an Uruk who was thrown into a fire by Talion might want revenge on him for being burned and disfigured.

The player will have the option to level up the abilities of Talion both as a ranger and as a Wraith through two distinct skill trees.[5] Ranger abilities allow Talion to move silently through environments without attracting attention, while Wraith abilities will allow him to impose his will on enemies, and have them gather information for him, spread tales of Talion among enemies to decrease their morale, or assassinate their leaders.


Gameplay = Assassin creed meets Batman.

Odlicno = Nemesis system, tucnjava
Lose = plitka prica, repetitivnost nekih side misija

Ostatak selim s drugog thread.

Zadnje uređivanje phiber : 02.10.2014. at 13:13.
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 16:56   #2
Igra je odlicna zbog Nemesis sustava. Mimo toga, AC s Batman nacinom tucnjave. Kakav je port, ne znam.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 16:59   #3
Nemesis sustav se i meni ful sviđa. AC s Batman fightom, prolazi.

Samo me zanima kako to radi na PC-u. Ako netko zna nek se javi. Ti na PS4 igraš?
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 19:15   #4
Xbox One.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 19:51   #5
WTF Is... - Middle-earth: Shadow of Mordor ?
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 14:16   #6
Phib kako ide? Ja sam odlučio riskirat pa kupit. Valjda ću moć igrat. Nestrpljiv sam Sad se skida.

Jel možeš stealth killat bossove ili svaki mora biti fight?
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 14:40   #7
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
Phib kako ide? Ja sam odlučio riskirat pa kupit. Valjda ću moć igrat. Nestrpljiv sam Sad se skida.

Jel možeš stealth killat bossove ili svaki mora biti fight?
Imas opcija dosta, mozes front napad, mozes oslabiti da pobijes njegove pobocnike, mozes stealth. Ima par sitnica (vrlo plitka prica, par bossova) al to ne unistava gust u odlicnom open worldu.

Nadam se boljim primjenama Nemesisa u OW igrama buduce.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 15:47   #8
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Imas opcija dosta, mozes front napad, mozes oslabiti da pobijes njegove pobocnike, mozes stealth. Ima par sitnica (vrlo plitka prica, par bossova) al to ne unistava gust u odlicnom open worldu.

Nadam se boljim primjenama Nemesisa u OW igrama buduce.
Super zvuči! Can't wait

P.S. imam još pitanja sori kolko je rpgasta. armor, oružja, možeš mijenjat armor vidljivo tipa kao u skyrimu, assassin's creed, itd? ima dosta oružja? (one handed, 2 handed, ima li opcija mač + štit)
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 15:59   #9
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
Super zvuči! Can't wait

P.S. imam još pitanja sori kolko je rpgasta. armor, oružja, možeš mijenjat armor vidljivo tipa kao u skyrimu, assassin's creed, itd? ima dosta oružja? (one handed, 2 handed, ima li opcija mač + štit)
Imas dagger, longsword i bow, upgrejdas ih runama. Armor nema previse sheme, plus jos imas wraith abilities.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 16:25   #10
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Imas dagger, longsword i bow, upgrejdas ih runama. Armor nema previse sheme, plus jos imas wraith abilities.
Ranger i Wraith abilities. Plus još atributi koji su pasivni talenti koji povećavaju Health, Focus, broj runa na oružjima i slično.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 04:42   #11
brutalno dobra i brutalno teška igra :O naletio sam na nekog unknown captaina i ubio ga. onda sam krenuo na prvi side mission, 10 stealth killova. odradio i onda me napala 2 kapetana i tu sam roknuo. jbg sutra nastavit
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 14:26   #12
Šteta da mi komp ovo ne vrti. Da ima neki demo uzeo bih. Ovak kita.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 15:18   #13
Kolko znam konfa ti je neš ko moja, ako ne i jača. Ja igram bez beda. Phenom 2 x4 965 3.4 BE i R7770 Ghz edition

60 fps-a (stavio sam fps cap na 60 da bude stabilnije) sve na high osim anistropic na ultra i teksture na low jer imam samo 1GB VRAMa. Mislim da mogu još par postavki na ultra piknut. tipa lighting i to. Poslije ću se igrat. Sad sam igrao al mi je krešalo. AMD driver stopped responding nakon jedno 3 sata igranja. Vidim izašli novi driveri pa idem to instalirat prije nego što nastavim.

Moram reć da stvarno uživam. Odličan combat, stealth sve. Jedini jako velik minus za mene je respawn neprijatelja. Nepredvidivo, pobjediš captaina i nakon 5 sekundi se respawna 15 likova oko tebe. Malo debilno
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 15:23   #14
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post

Moram reć da stvarno uživam. Odličan combat, stealth sve. Jedini jako velik minus za mene je respawn neprijatelja. Nepredvidivo, pobjediš captaina i nakon 5 sekundi se respawna 15 likova oko tebe. Malo debilno
Mislim da su to rekli patchirat ubrzo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 15:26   #15
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
Kolko znam konfa ti je neš ko moja, ako ne i jača. Ja igram bez beda. Phenom 2 x4 965 3.4 BE i R7770 Ghz edition

60 fps-a (stavio sam fps cap na 60 da bude stabilnije) sve na high osim anistropic na ultra i teksture na low jer imam samo 1GB VRAMa. Mislim da mogu još par postavki na ultra piknut. tipa lighting i to. Poslije ću se igrat. Sad sam igrao al mi je krešalo. AMD driver stopped responding nakon jedno 3 sata igranja. Vidim izašli novi driveri pa idem to instalirat prije nego što nastavim.

Moram reć da stvarno uživam. Odličan combat, stealth sve. Jedini jako velik minus za mene je respawn neprijatelja. Nepredvidivo, pobjediš captaina i nakon 5 sekundi se respawna 15 likova oko tebe. Malo debilno
Možeš i veće teksture stavit, ja ih imam na High sa 2GB VRAM-a.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 15:28   #16
Budem probao. Ako bude loš fps probat ću smanjit druge stvari pa vidit jel mi bolje sa teksturama ili ostalim stvarima na high/ultra (mislim da će ovo drugo bit)
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 15:30   #17
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
Kolko znam konfa ti je neš ko moja, ako ne i jača. Ja igram bez beda. Phenom 2 x4 965 3.4 BE i R7770 Ghz edition

60 fps-a (stavio sam fps cap na 60 da bude stabilnije) sve na high osim anistropic na ultra i teksture na low jer imam samo 1GB VRAMa. Mislim da mogu još par postavki na ultra piknut. tipa lighting i to. Poslije ću se igrat. Sad sam igrao al mi je krešalo. AMD driver stopped responding nakon jedno 3 sata igranja. Vidim izašli novi driveri pa idem to instalirat prije nego što nastavim.

Moram reć da stvarno uživam. Odličan combat, stealth sve. Jedini jako velik minus za mene je respawn neprijatelja. Nepredvidivo, pobjediš captaina i nakon 5 sekundi se respawna 15 likova oko tebe. Malo debilno
Ja imam dual korca, 4 gige rama i 9800 GT
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 15:32   #18
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Ja imam dual korca, 4 gige rama i 9800 GT
au
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 16:14   #19
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
au
yeeeah

Imam plejku od frenda doma al ne kupuje mi se to za konzolu.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 16:18   #20
ok rade mi teksture na medium bez problema al mi je crashalo u meniju dok sam pričao na telefon. samo se sruši i kaže video device removed i daje mi video driver has stopped responding. čak s novim driverima.

http://steamcommunity.com/app/241930...7306883452721/

puno ljudi ima, nitko nema fix
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.