Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2017., 22:44   #641
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Samo polako, kako ti sama osjetiš da možeš s psihijatricom. Ona bi trebala osjetiti to kod tebe i izvući na površinu postepeno, a bez da ti osjećaš prisilu i stres.
sad sam na stand-by s njom... do daljnjega... ne znam što bih više pričala...

Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Iskreno se nadam da ovime nisi htjela reći da poeziju pišu samo ljudi s ozbiljnim psihičkim problemima niti da pjesnike treba izbjegavati.
hahhaha, predobro
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 11:36   #642
Neki misle, doći će vrijeme, a vrijeme samo prolazi.
__________________
La familia es todo para mì ...
Andreasas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 22:47   #643
Quote:
Andreasas kaže: Pogledaj post
Neki misle, doći će vrijeme, a vrijeme samo prolazi.
zamrznuli smo vrijeme
u sjećanja
i samo poneki u njih svrate...

Zadnje uređivanje Sri : 28.07.2017. at 23:15.
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 18:01   #644
Padala je sve dublje u svoji ponor, sve dok jednom nije shvatila da sve to bira sama.
Sva svoja raspoloženja, osjećaje, o svemu odlučuje sama.
__________________
La familia es todo para mì ...
Andreasas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 01:46   #645
Nada je san budnih.
Koja li je, Bože,
pustoš u duši
onog što se davno
rastao s nadom…
__________________
La familia es todo para mì ...
Andreasas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 00:51   #646
evo da se kratko javim, dobro sam, nadam se da ste i vi...
puno pišem, čitam, radim, i dobro se osjećam.... budite mi zdravi i veseli... <3
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 11:00   #647
Quote:
Sri kaže: Pogledaj post
evo da se kratko javim, dobro sam, nadam se da ste i vi...

puno pišem, čitam, radim, i dobro se osjećam.... budite mi zdravi i veseli... <3
Lijepo je ovo cuti tj. procitati. Ja sam na godisnjem, na moru, pa sam isto dobro.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 11:32   #648
Quote:
Sri kaže: Pogledaj post
evo da se kratko javim, dobro sam, nadam se da ste i vi...
puno pišem, čitam, radim, i dobro se osjećam.... budite mi zdravi i veseli... <3
drago mi je zbog tebe, Sri
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 23:58   #649
Aloha svima, duugo se nismo čuli...

Imala sam jako dobro razdoblje bez depresije, baš sam ono uživala u životu u svakom trenutku, zapravo bolje mi nikad nije bilo...

ALI...

eto dolazi taj neizbježni ali, prije nekoliko tjedana sam upoznala osobu s kojom sam se odmah kliknula, bilo je to nevjerojatno koliko smo se kužili, slagali, smijali zajedno, ... ma predivno iskustvo, i davao mi je puno nježnosti i pažnje što mi moj bivši nikad nije, I naravno da me to osvojilo.... no kad sam se ja zagrijala, on se udaljio...

I sad je situacija toplo-hladno, i ja sam na to poludjela jer sam rekla da ne želim više prolaziti ono što sam prolazila s bivšim. No glavno pitanje je u tomu, zašto bih se opet dovodila u istu situaciju, s tipom koji je slatkorječiv, ali mijenja raspoloženja,vrlo šarmantan, ali nepouzdan, uvijek pleše na rubu...

I pitam se zašto me takvi privlače, zašto ne neki fin gospodin, ne meni je to dosadno, ja volim da su otkačeni, a takvi otkačeni uglavnom nisu ozbiljni, barem se u mom slučaju to pokazalo. I što ja sad tu trebam naučiti o sebi? Inače, bilo mi je sasvim lijepo dok sam bila sama, uživala sam u samoći, putovala, družila se s puno ljudi. Ma ludnica, i onda opet se ponavlja ista priča kroz drugog aktera. Što sam ja tu gadno sj.... ?? Ima li tko ikakve ideje, posebno oni koji su pratili moj slučaj....
hvala vam, pusa svima
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 09:42   #650
Quote:
Sri kaže: Pogledaj post
Aloha svima, duugo se nismo čuli...

Imala sam jako dobro razdoblje bez depresije, baš sam ono uživala u životu u svakom trenutku, zapravo bolje mi nikad nije bilo...

ALI...

eto dolazi taj neizbježni ali, prije nekoliko tjedana sam upoznala osobu s kojom sam se odmah kliknula, bilo je to nevjerojatno koliko smo se kužili, slagali, smijali zajedno, ... ma predivno iskustvo, i davao mi je puno nježnosti i pažnje što mi moj bivši nikad nije, I naravno da me to osvojilo.... no kad sam se ja zagrijala, on se udaljio...

I sad je situacija toplo-hladno, i ja sam na to poludjela jer sam rekla da ne želim više prolaziti ono što sam prolazila s bivšim. No glavno pitanje je u tomu, zašto bih se opet dovodila u istu situaciju, s tipom koji je slatkorječiv, ali mijenja raspoloženja,vrlo šarmantan, ali nepouzdan, uvijek pleše na rubu...

I pitam se zašto me takvi privlače, zašto ne neki fin gospodin, ne meni je to dosadno, ja volim da su otkačeni, a takvi otkačeni uglavnom nisu ozbiljni, barem se u mom slučaju to pokazalo. I što ja sad tu trebam naučiti o sebi? Inače, bilo mi je sasvim lijepo dok sam bila sama, uživala sam u samoći, putovala, družila se s puno ljudi. Ma ludnica, i onda opet se ponavlja ista priča kroz drugog aktera. Što sam ja tu gadno sj.... ?? Ima li tko ikakve ideje, posebno oni koji su pratili moj slučaj....
hvala vam, pusa svima
Mozda je problem u Vama sto se tice toga da Vas opet ne povrijedi
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 09:52   #651
Quote:
Sri kaže: Pogledaj post
Aloha svima, duugo se nismo čuli...

Imala sam jako dobro razdoblje bez depresije, baš sam ono uživala u životu u svakom trenutku, zapravo bolje mi nikad nije bilo...

ALI...

eto dolazi taj neizbježni ali, prije nekoliko tjedana sam upoznala osobu s kojom sam se odmah kliknula, bilo je to nevjerojatno koliko smo se kužili, slagali, smijali zajedno, ... ma predivno iskustvo, i davao mi je puno nježnosti i pažnje što mi moj bivši nikad nije, I naravno da me to osvojilo.... no kad sam se ja zagrijala, on se udaljio...

I sad je situacija toplo-hladno, i ja sam na to poludjela jer sam rekla da ne želim više prolaziti ono što sam prolazila s bivšim. No glavno pitanje je u tomu, zašto bih se opet dovodila u istu situaciju, s tipom koji je slatkorječiv, ali mijenja raspoloženja,vrlo šarmantan, ali nepouzdan, uvijek pleše na rubu...

I pitam se zašto me takvi privlače, zašto ne neki fin gospodin, ne meni je to dosadno, ja volim da su otkačeni, a takvi otkačeni uglavnom nisu ozbiljni, barem se u mom slučaju to pokazalo. I što ja sad tu trebam naučiti o sebi? Inače, bilo mi je sasvim lijepo dok sam bila sama, uživala sam u samoći, putovala, družila se s puno ljudi. Ma ludnica, i onda opet se ponavlja ista priča kroz drugog aktera. Što sam ja tu gadno sj.... ?? Ima li tko ikakve ideje, posebno oni koji su pratili moj slučaj....
hvala vam, pusa svima
Bravo Sri! Krenula si u akciju! Pa nema veze. Kaj sad. Bito je da si se pokrenula i po ovom pitanju!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 09:52   #652
Sri ocito ti treba takav netko aktivniji, a znas da takvi nisu bas bubice. Mirni su uglavnom dosadniji i monotoniji.
Normalno je da si trazis nekog, sta bi sad cijeli zivot bila sama, ali naravno malo slobode nije na odmet, al ne predugo.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 09:53   #653
dragi moji, mislim da sam se zaljubila, i bojim se jaaaaaaako
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 09:55   #654
Quote:
Sri kaže: Pogledaj post
dragi moji, mislim da sam se zaljubila, i bojim se jaaaaaaako
Hahahaha super, ljubav daje osjecaj srece. Valjda te nece sad taj opet ostavit na koljenima.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 10:06   #655
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Hahahaha super, ljubav daje osjecaj srece. Valjda te nece sad taj opet ostavit na koljenima.
Zasto bi,najbolje je slusati sebe a ne ostale.Najlakse je traziti krivce u drugima a da nije problem negdje kod nas.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 10:08   #656
Quote:
Sri kaže: Pogledaj post
dragi moji, mislim da sam se zaljubila, i bojim se jaaaaaaako
I neka si! Pa kaj bu bu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 10:08   #657
Quote:
Azaleja kaže: Pogledaj post
Zasto bi,najbolje je slusati sebe a ne ostale.Najlakse je traziti krivce u drugima a da nije problem negdje kod nas.
Pa vidis da je rekla da je nepouzdan i da tko zna gdje ce sutra biti.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 10:32   #658
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Pa vidis da je rekla da je nepouzdan i da tko zna gdje ce sutra biti.
Je l itkobod nas zna gdje ce sutra biti
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 16:47   #659
Jest šugavo kad se "on" izmigolji kad se najjace zagrijem
Dogadalo mi se to vise puta i prilicno sam patila.
Nije lako "pustiti" uz sve objektivno sto ti se namece.
Radi se o dubljoj ceznji , osjecaju koji ceka da se uvijek iznova pojavi i obavijesti me da nisam zeljena.
,,
Odkad mi je umro otac, kojeg sam cjelozivotno bila zeljna a njega nije bilo il bi se pojavi iznebuha nakon mnogo godina odsustva, elem, otkad je umro nemam vise osjecaje čežnje, neispunjenosti, ostavljenosti..
Mozda zvuci banalno, al, imam mir.
__________________
to nisam ja
bijelatama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:19   #660
Smile

Na prethodni post me ispiriralo to sto si " draga Sri, napisala da je nepouzdan i da se udaljio.
Danas tek citam tvoju temu, sve je normalno kroz sto si prolazila.
Imas jaki spirit.
Neka bude i ljubavno, gustaj bez puno gruntanja!
A vrijeme ce pokazati gdje to ide.
__________________
to nisam ja
bijelatama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.