Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2017., 09:20   #10021
Quote:
kuhinja kaže: Pogledaj post
I uspili su naucit rukovat tehnologijom koja je nastala 25 godina posli njihovog skolovanja. Koji su to genijalci
princip je isti,sve su ostalo nijanse.....
dk1 is offline  
Old 20.08.2017., 09:23   #10022
Quote:
žerac76 kaže: Pogledaj post
Nisam zaboravio a i sjećam se kako ste se usrdno trudili i klicali kako tamo nema ruskih vojnika ni gostujućih orkestara ni gostujućeg Panzira itd... Kako su to sve uspjesi domaćih ratara i rudara protiv nesposobnih ukrainskih fašista, nacista i ljudoždera koji očito nisu prošli istu obuku kao super sposobna ratarsko-rudarska svita. Sorry na OFFu.
Pa i nema tamo nikakvih ruskih divizija i armija.

To ne znaci da nema ruskih savjetnika koji obucavaju lokalce u rukovanju oruzjima novijeg datuma.
I dragovoljaca naravno.

A kad dodju ruske divizije a doci ce kad tad, to ce ti biti jako vidljivo.
Ringo10 is offline  
Old 20.08.2017., 09:41   #10023
Spomene se rat u Ukraini u nekom kontekstu i odmah se javlja ruska odvjetnička tvrtka Andrej, Ringo and partners co.
žerac76 is offline  
Old 20.08.2017., 10:15   #10024
Quote:
kuhinja kaže: Pogledaj post
I uspili su naucit rukovat tehnologijom koja je nastala 25 godina posli njihovog skolovanja. Koji su to genijalci


naučili su isto baš kao i hrvati u bih,

bili su u aktivnoj vojnoj službi u bratskoj susjednoj zemlji koju su oslobađali od umjerenih-četničkih-silovatelja-koljača-glavosječa...

i kada se ukazala potreba vratili se u svoju domovinu rodnu grudu, kako bi branili mjesta u kojima su rođeni i svoje roditelje... stričeve... bratiće... djedove...

.

samo prekooceanski idioti pokreču klanja rusa na ruskim granicama

idioti koji su spremni ratovat sa rusima sve do posljednjeg ukrajinca... poljaka... hrvata... litvanca... rumunja.... bugara... čeha... letonca... afganistanca... čečena... gruzijca... moldavca... ujgura... turkmena... saudijca...

dok se oni 10 000km daleko preko oceana u miru razvijaju... bogate... na krvi tuđe djece i placu NE-izuzetno-posebnh majki

i financiraju putovanja "izbjeglica" kako bi oslabili največe konkurente koji su im kao "saveznici", a zapravo su korisni-idioti

kod "saveznika" kod kojih npr samo u njemačkoj u 2017 godini imaju 60 000 okupatorskih vojnika u svojim STALNIM bazama, 72 godine nakon završetka rata

sve je isto stoljecima samo ljudi ne žele da vide, a isto "savezništvo" namjeravaju ostaviti i u libiji... afganistanu... iraku...

kad prozapadni-imperijalistički-okupatori jednom dođu, samo krvlju ih se može istjerati

.
mrimproper is offline  
Old 20.08.2017., 10:29   #10025
Quote:
žerac76 kaže: Pogledaj post
Spomene se rat u Ukraini u nekom kontekstu i odmah se javlja ruska odvjetnička tvrtka Andrej, Ringo and partners co.
a ukrajinci svršavaju od demokracije... slobode... i ljudskih prava...

dok skapavaju od zime, sa isključenim grijanjem... gladni... dok se prozapadni oligarsi sa trojnim državljanstvima (ukrajinsko-američko-svicarsko-njemačkim) sunčaju na maldivima... bahamima..., seru u zlatne školjke, i rasprodaju sve što još vrijedi u domovini

samoubojstva sa nožem u leđa svakodnevna pojava...

baš kao i ispaljivanje 2 rafala iz automatskog oružja u samoobrani, u ukrajince sa lisicama na leđima, korisni-idioti-svjedoci nisu više potrebni, nakon što su obavili prljavi posao za gazdu

dok obečana zapadna pomoč nikako da stigne

4 milijuna arapa... dobrodošlo je u EU, 4000 ukrajinaca NIJE

opet korisni-idioti krvare za predziđa zapadna, dok zapad umire od smjeha... pljačka... ih, i u miru se bogati... i razvija...

od proameričkih, probritanskih... pronjemačkih... imperijalističkih... hobi-lobista, dobivam proljev, višemjesečni...

lobista = lobira za pare, ajde bar se prodo za judine škude
hobi-lobista = lobira badava i to još na svoju štetu... i na štetu svoje djece, i na štetu svoje obitelji, i na štetu svog grada, i na štetu svoje države... neprocjenjivo, za sve ostalo tu je americancard-visa-mastercard

najjače mi je kad kao "veliki hrvati" prozapadne interese uvijek stavljaju ispred hrvatskih interesa

misleći da smo zaboravili tko nam je nametnuo embargo na oružje???, i misleči da budale ne znaju provjeriti tko nas je priznao prije, a tko poslije

i da kreteni ne znaju

zašto INA više nema svoja polja u siriji
,

i da ne vidimo od koga kupujemo plin i tko je danas posrednik i tko naplačuje tranzit,

i tko ce odlucivati kome ce koliko prodati kad dođe do nestašice,

i tko ubire dobit umjesto hrvata ili ukrajinaca


zato više i nemamo djece, svi pametni i sposobni... iselili se

kod onih (stranaca) za čije interese se borimo, jer je zbog hobi-lobista, posljedično kod njih bolje nego kod nas,

jer svoju jadnu i slabu državu uništavamo za korist... dobit... naših "saveznika"

koji nam vračaju pljačkajuči nas i uništavajuči našu industriju...

zapad treba samo tržište i potrošače, ne i konkurenciju

oduvjek je bilo budala... debila... polrona.... strapa... višijevaca... kvislinga... guzičara... naivaca... lakovjernih... i rata


sve gore navedeno totalno isto kao i u siriji, taktika je poznata stoljačima, samo se nijanse mjenjaju od države do države, irak... južna koreja... japan... afganistan... panama... čile...

Zadnje uređivanje mrimproper : 20.08.2017. at 10:55.
mrimproper is offline  
Old 20.08.2017., 10:30   #10026
Nakon jučerašnjeg relativno mirnog i nezanimljivog dana, danas očekujem nastavak čišćenja istočne Hame. Triba riješiti tu izbočinu prije nego navali zelenjava.
žerac76 is offline  
Old 20.08.2017., 10:44   #10027
Quote:
žerac76 kaže: Pogledaj post
Nisam zaboravio a i sjećam se kako ste se usrdno trudili i klicali kako tamo nema ruskih vojnika ni gostujućih orkestara ni gostujućeg Panzira itd... Kako su to sve uspjesi domaćih ratara i rudara protiv nesposobnih ukrainskih fašista, nacista i ljudoždera koji očito nisu prošli istu obuku kao super sposobna ratarsko-rudarska svita. Sorry na OFFu.
A jebi ga žerac, sjeti se kako su IS i al-Kaida došli do demokratskog TOW-a i sličnih modernih igračaka, ili kako su talibani još prije 30 godina dobili demokratske stingere. Da ih nisu možda sami proizveli?
Ziggy Pop is offline  
Old 20.08.2017., 11:00   #10028
Quote:
Ziggy Pop kaže: Pogledaj post
A jebi ga žerac, sjeti se kako su IS i al-Kaida došli do demokratskog TOW-a i sličnih modernih igračaka, ili kako su talibani još prije 30 godina dobili demokratske stingere. Da ih nisu možda sami proizveli?
ništa nisu naučili ni sa talibanima, ni sa sadamom, ni sa al-CIA-idom, ni u somaliji... ni u libiji...

ili ipak jako dobro znaju što rade???

https://twitter.com/worldonalert/sta...26586338553856
mrimproper is offline  
Old 20.08.2017., 11:02   #10029
Quote:
Ziggy Pop kaže: Pogledaj post
A jebi ga žerac, sjeti se kako su IS i al-Kaida došli do demokratskog TOW-a i sličnih modernih igračaka, ili kako su talibani još prije 30 godina dobili demokratske stingere. Da ih nisu možda sami proizveli?
Ali to nitko ne negira, svi znamo kako su TOWovi stigli u Siriju i tko je naoružao zelene i crne islamiste. Tu se nitko ne pravi mutav ni francuskom sobaricom za razliku od Ukrajine gdje advokati odmah skaču u oči i daju objašnjenja kad spomeneš ruse. Očito ih dobro plaćaju kad su tako revni i promptni u reagiranju.
žerac76 is offline  
Old 20.08.2017., 11:12   #10030
Quote:
žerac76 kaže: Pogledaj post
Ali to nitko ne negira, svi znamo kako su TOWovi stigli u Siriju i tko je naoružao zelene i crne islamiste. Tu se nitko ne pravi mutav ni francuskom sobaricom za razliku od Ukrajine gdje advokati odmah skaču u oči i daju objašnjenja kad spomeneš ruse. Očito ih dobro plaćaju kad su tako revni i promptni u reagiranju.
jos nisam vidio izvjesca CIA-e o naoružavanju umjerenih-koljača-silovatelja-kanibala-glavosječa

cuo sam samo izjave američkih glasnogovornika da nemaju komentara na vijest da je trumpasti zabranio daljnje naoružavanje par skupina umjerenih-koljača-silovatelja-kanibala-glavosječa

nisam nigdje cuo, niti cemo ikada cuti da naoruzavali smo TE I TE SKUPINE, ali od sutra ovih nekoliko više nečemo

nikada nismo niti cemo ikada cuti da naoružavali smo talibane... kontraše... al-CIA-idu... naši specijalci i plačenici bore se u ukrajini... somaliji... siriji...

baš kao ni izvješča "hrvatske" vlade kome je predano donirano oružje, kao ni priznanje da smo "donirali" (netko je napunio džepove, ali kao ne zna se tko i nikada necemo saznati) ako baš trebaš znati čak i tenkove... kad me baš vučeš za jezik utovarivano na brodove

i ne bih dalje da me ne bi posjetiti, cisto da se zna

ima toga još

.


ali eto moram priznati da svaki novčić ima dvije strane, tako da je danas hrvatska sigurna za turiste, za razliku od španjolske...

e sad, neki se uvijek mogu pogledati u ogledalo što god napravili, jer nemaju ni časti... ni poštenja... ni savjesti...,

ali nekima se sve to gadi...
mrimproper is offline  
Old 20.08.2017., 11:17   #10031
Quote:
mrimproper kaže: Pogledaj post
baš kao ni izvješča "hrvatske" vlade kome je predano donirano oružje, kao ni priznanje da smo "donirali" (netko je napunio džepove, ali kao ne zna se tko i nikada necemo saznati) ako baš trebaš znati čak i tenkove... kad me baš vučeš za jezik utovarivano na brodove

i ne bih dalje da me ne bi posjetiti, cisto da se zna

ima toga još

.
Sve za naše NATO partnere. Ovakve analne speleologe, poput hrvatskih vlada, teško je naći.
__________________
"Imamo Hrvatsku", povikaše lopovi, osnuju Domovina d.o.o. i rasprodaše zemlju nizašto.
Valium nation is my inspiration.
Tko je jamio, jamio, na Golom Otoku par godina onda čamio.
Uskok Marko is online now  
Old 20.08.2017., 11:43   #10032
Gostujuci orkestar se spominjao vec u prvim danima Slavyanska kad su neke cudne rakete rijesile problem s helikopterima.
AndrejX is offline  
Old 20.08.2017., 11:52   #10033
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Gostujuci orkestar se spominjao vec u prvim danima Slavyanska kad su neke cudne rakete rijesile problem s helikopterima.
Ali nikad nisi rekao, nama malo glupljima, tko bi bili ti gostujući orkestri? @MMproper Kad govorim da nitko ne negira ond mislim na forum.hr a ne na Kremlj ili Bijelu kuću. Oni lažu kad zinu. I jedni i drugi.
žerac76 is offline  
Old 20.08.2017., 14:08   #10034
Ratni sukob u Siriji VIII (prije postanja obavezno pročitati uvodni post)

Quote:
žerac76 kaže: Pogledaj post
Ali nikad nisi rekao, nama malo glupljima, tko bi bili ti gostujući orkestri? @MMproper Kad govorim da nitko ne negira ond mislim na forum.hr a ne na Kremlj ili Bijelu kuću. Oni lažu kad zinu. I jedni i drugi.


Tko to "nama", neki entitet ili grupacija ?

To nitko ne zna, moja pretpostavka su mongolske folklorne skupine.
AndrejX is offline  
Old 20.08.2017., 14:33   #10035
Libanonska vojska u skladištu umjerenih-koljača-silovatelja-kanibala-glavosječa-prozapadne-„Al-Nusre“ pronašla američku raketu „TOW“; u skladištima sirijskih terorista pronađeni bojni otrovi američke i britanske proizvodnje

http://geopolitika.news/vijesti/liba...e-proizvodnje/

rode donjele
mrimproper is offline  
Old 20.08.2017., 16:19   #10036
Hrvati su bili prve europske žrtve islamskog terorizma: Marin Vlahović

Niti jedna europska suza nije potekla zbog obitelji Anđelić a opet, sve, od ubojice do njegovih motiva je gotovo identično onome što se trenutno zbiva po čitavoj zapadnoj Europi

Na sam Badnjak 2002. godine Muamer Topalović, vehabija i islamski terorist, ubio je u Kostajnici kraj Konjica, hrvatske povratnike Anđelka Anđelića i njegove kćeri Maru i Zorku, a teško ranio sina Marinka. Ubio ih je iz sulude mržnje s ideološko-vjerskim motivom. Taj događaj, ustvari je bio i početak nove ere islamskog terorizma na prostoru Europe, ali iz političkih razloga on nikada nije okarakteriziran kao teroristički čin, iako je sam Muamer Topalović potvrdio pripadnost terorističkoj organizaciji.

2010. godine iz Zeničkog zatvora poslao je pismo preživjelim članovima obitelji Anđelić. Pismo je krucijalni dokaz kako je posljednja faza islamskog terorizma u Europi počela na tlu Bosne i Hercegovine. Topalović je Anđelićima nudio odštetu koju ne bi platio osobno već preko braće iz organizacija koje mu pomažu.

„Ja vam nudim dogovor. Ja sam musliman i poštujem samo šerijat. Po šerijatu ja vama jesam dužan isplatiti krvarinu (to što vi nazivate materijalnom štetom), ali tada ja moram biti slobodan čovjek. Da pojasnim: vi preko svoga odvjetnika da pogurate moju slobodu, a ja vama isplatim krvarinu. Možda se pitate odakle mi toliki iznos ako sam već ranije naveo da ga nemam.

Spomenuo sam imovinu koja se ne vodi na moje ime, ali imam brojnu obitelj, a što je najvažnije, imam na slobodi svoju braću i prijatelje, svoje istomišljenike koji su spremni skupiti taj novac. Većina te moje braće povezani su u razne organizacije i raspolažu velikim financijskim sredstvima. Ako odbijete, puno gubite…“

Jasno, nedvosmisleno, a opet očito nedovoljno da se alarmiraju europske sigurnosne službe. Radi li se o sigurnosno-političkom propusti ili hrvatski životi nisu bili važni Europi, prosudite sami. Činjenica jest kako svijet nije ni sekunde zastao nakon zvjerskog masakra nad obitelji Anđelić. Europski lideri nisu članovima obitelji i Hrvatima izrazili sućut. Nije bilo bdijenja i paljenja svijeća po europskim metropolama. Nijedna europska suza nije potekla zbog obitelji Anđelić a opet, sve, od ubojice do njegovih motiva je gotovo identično onome što se trenutno zbiva po čitavoj zapadnoj Europi. Muslimani koji bukvalno vjeruju i provode šerijatski zakon, uvode teror u svakodnevni život građana Europske Unije. Taj teror danas nosi ime ISIS a sutra će se zvati nekako drugačije, ali to je nebitno. Uostalom, veći broj počinitelja terorističkih zlodjela uopće nije direktno povezano s islamskom državom. Oni djeluju na osnovi svojih vjerskih i ideoloških uvjerenja, baš kao i Muamer Topalović koji je napisao kako su njegova braća povezana u raznim organizacijama te da raspolažu velikim financijskim sredstvima.

Ali izgleda da nije bitno tko je ubojica, već tko su žrtve. A kako su žrtve bili Hrvati a ne Englezi, Francuzi, Nijemci ili Španjolci, tako ni Muamer Topalović nikad nije međunarodno priznat kao terorist.
mrimproper is offline  
Old 20.08.2017., 16:39   #10037
Quote:
Hrvati su bili prve europske žrtve islamskog terorizma
Nisu.
Imran is offline  
Old 20.08.2017., 20:20   #10038
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
Nisu.
francuska npr., 1995.
al to hrv. takozvani novinari ne znaju. kao ni oni koji linkaju takve textove a bez da se iti malo informiraju.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Old 20.08.2017., 20:37   #10039
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
francuska npr., 1995.
al to hrv. takozvani novinari ne znaju. kao ni oni koji linkaju takve textove a bez da se iti malo informiraju.
francuska je direktno uključena u događanja na BI,pa kad im se nešto desi to je uzročno-posljedična veza,kako siju tako i žanju.ova porodica u bosni sigurno nema svoje agente i provokatore po islamskim zemljama.
galeni is offline  
Old 20.08.2017., 20:44   #10040
Quote:
galeni kaže: Pogledaj post
francuska je direktno uključena u događanja na BI,pa kad im se nešto desi to je uzročno-posljedična veza,kako siju tako i žanju.ova porodica u bosni sigurno nema svoje agente i provokatore po islamskim zemljama.
Ma to su sigurno bili iranski mule. Aj aj.
__________________
Yakety Sax or “Benny Hill Theme”:
https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg
ferda is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.