Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2012., 01:32   #41
Da, bila si u pravu.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 14:51   #42
Mene zanima ima li ko kakva iskustva s zatvorenim odjelom maloljetničke kaznionice u požegi... ? Mogu li dobiti dopuštenje za posjetu? Duže vrijeme sam u vezi s dečkom ali nismo živjeli skupa... kome se sve trebam obratiti za dozvolu?
daria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 20:58   #43
Tu ti je sve
http://www.propisi.hr/print.php?id=471
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 09:34   #44
Zatvorenika po odobrenju upravitelja mogu posjećivati i druge osobe. Tako piše u pravilima za posjete... Mene zanima jel to u praksi upravitelj i dopušta?
daria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 09:59   #45
Upravitelj mora postupat onako kako je napisano u propisima.Mogu pod određenim uvjetima i ako su uvjeti ispunjeni nema razloga za zabranu.Moraš zvat u zatvor da provjeriš kad su posjete,što smiješ donest,koliko traju...
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 16:08   #46
hej

hoces mi molim te odgovoriti, jako me zanima decko mi je dobio kaznu za odslužit od 1god i 5mj.. prije 4 dana se morao javit u remetinec, i otisao je. sada je u karanteni.. Jel mu mogu ja poslati pismo.? i sta da napisem PRIMA OSUĐENIK: ime i prezime, ODIJEL: karantena .? i ja sam jos uvjek maloljetna (za 3tj. cu 18 ) ima li kakve veze.?
slikica99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 21:21   #47
Nema veze, može primiti pismo...ne moraš pisat odjel.... samo ime,prezime i adresa... tvoje godine također nemaju nikakve veze... pisma čitaju pa pazi šta pišeš
daria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 10:51   #48
e i jel mu smijem poslati sliku, ali ne obicnog formata, nego malo vecu... znaci veliku sliku
slikica99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 22:10   #49
za to neznam... pokušati možeš, ništa te ne košta... ili će je dobit ili neće... sadržaj koji ne smatraju primjeren nisu obavezni predati....
daria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 05:49   #50
Dečko mi je završio u zatvoru, a ne smijem mu u posjetu..Kako da mu pošaljem pismo?? Kako da ga adresiram?? MOLIM VAS POMOZITE!!!
Sil1909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 02:14   #51
Quote:
Sil1909 kaže: Pogledaj post
Dečko mi je završio u zatvoru, a ne smijem mu u posjetu..Kako da mu pošaljem pismo?? Kako da ga adresiram?? MOLIM VAS POMOZITE!!!
Ime, prezime i adresa zatvora- dobit će garant!! Samo ako pišeš pristojno

Dakle, tu sam s Požeškim iskustvom posjeta već godinu dana! Pitajte ako vas što zanima- doktorirala na tome
Njanjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 22:15   #52
Quote:
rainbowhunter kaže: Pogledaj post
Možeš mu pisati, pisma će sigurno primiti, samo pazi da nema neprimjerenog sadržaja, jer se čitaju. A.
Zavisi gdje je u zatvoru, negdje se pisma čitaju, a negdje se ne čitaju.
opreznouprometu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 13:09   #53
Mene zanima dali smijen napisati na pismu svoju adresu i u pismu broj telefona,jer sam sve promjenila a htijela bi javiti prijatelju u zatvor,a kako nismo u srodstvu nemogu do njega
ropolis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 11:30   #54
Quote:
ropolis kaže: Pogledaj post
Mene zanima dali smijen ..
smiješ.

što se posjeta tiče, on te treba dodati na listu posjetitelja, odnosno zatražiti dozvolu da ga smiješ posjećivati.
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 16:17   #55
Za pocetak, dobar dan svima. Ovako zaručnik mi se jučer na večer javio u Remetinec na izdržavanje kazne u trajanju od 6 mj. s tim da mu je od toga ostalo još 48 dana. Može li mi netko reći kad ja njemu mogu doći u posjetu? zvala sam njih tamo ali su toliko neljubazni i zapravo mi uopće nisu odgovorili na moje jedno jedino pitanje. Znam da je prvih mjesec dana u karanteni ali znači li to da ja njemu mjesec dana ne mogu uopće doći?? Unaprijed zahvaljujem!!
Lolobrigida123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2019., 21:44   #56
Dobra vecer.. Imam par pitanja. Naime, zaručnik mi je dobio kaznu zatvora na 6 mj, danas se javio. Mene sad zanima kako i sto dalje? Kad se on meni moze javit i kako? Jer ja sam u Njemačkoj, imam i njemacki broj pa ne znam imaju li pravo na pozive izvan RH. Kako sa posjetama i kada? Molila bih nekog da mi objasni, jer danas kad sam bila sa njim da udje u zatvor, zena na šalteru je rekla da on navodi koga zeli za posjete i sl.
I jos nesto, pretpostavljam da i to igra ulogu, nismo vjencani(krajem ove godine imamo vjencanje), on je u postupku razvoda pa me zanima jel njoj sta tko treba javit ili?
Hvala i oprostite ..
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2019., 21:55   #57
Koja sapunica...Predobro😂
just Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2019., 22:22   #58
Probaj sa 5X duboko OMMM, trebala bi brzo uspostaviti telepatsku vezu.

Za održavati ju treba svaki drugi dan pojesti grah na salatu, krumpir i kuhano jaje

Sretnoa!
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2019., 22:41   #59
Uu, kako smo pametni.. Jbte, u cem je problem?! Pitala sam jel ima pravo na pozive izvan Hrvatske ili samo i jedino u RH.
I za posjete me zanima jer nismo u braku, znam kako ide kad je osoba oženjena, ali ne znam kako je kad smo u izvanbračnoj zajednici.
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2019., 08:15   #60
Stavio te na spisak koga će zvat i to mu je i odobreno pa te je i zvao.
Pošto je oženjen nisi član obitelji pa ne možeš unutra.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.