Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2016., 04:02   #41
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Postoji standard koji nema veze s gastronomijom. Uvriježeni Cro standard mesarskog cuta, kojega još svaka regija prilagođava sebi, uzrok je mesarskog bludničenja nad mesom.
U Zagrebu je u odnosu prema Dalmaciji stanje nešto bolje, no svejedno je žalosno. No barem mesari nemaju onu užasnu naviku kao u Dalmaciji pitati: " A zašta ti je taj komad?" i onda pametovati kupcu što mu je bolje. Krivi su i kupci koji u mesnici ne traže određenu poziciju i rez nego: "Daj Mate kil mlivenog za ćevape, daj mi nešto junjetine za lešat i složi dva kila teletine za pod peku".

U Zagrebu, kad pogledam mesarsku sliku Dolca i Kvatrića, garantiram da nema dva mesara koji znaju da postoje dva dijela ruže. Većina ih ne zna pravilno izdvojiti orah, a što je kavaliršpic ne zna više nitko. Nekada su stari mesari za zagrebačke gospođe ispod pulta uvijek držali taflšpic.
ti si bog
butkooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 01:58   #42
Gleda sam prije par miseci onaj show "321 kuhaj" i onda onaj pajcek Špićek kaže da u RH nema za kupit govedine, nego da se u nas samo prodaje iskljućivo junetina ?!, pa ko je tu lud? ja uredno imam nekoliko mesnica di kupim pravi goveđi štrakul za juhu i vrhunsku lešadu. Isto tako i goveđi mičić za savršen toć, je da se dugo kuha, ali to je po meni vrhunski komad mesa baš zbog toga što daje ono pravo, a junetina nije ni za lešo, niti za juhu niti za šnicel. OK juneći biftek/ramstek je ok i samo to... Teletinu sam namjerno izostavija iz ove priće. Također kako onaj Špićek može bit chef, on po meni može slobodno bit na koritu i sve mu je savršeno.
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 13:43   #43
Quote:
odbij seal kaže: Pogledaj post
Špićek kaže da u RH nema za kupit govedine, nego da se u nas samo prodaje iskljućivo junetina ?!, pa ko je tu lud?
Jedna od brojnih Špičekovih gluposti izrečenih u toj emisiji. Samo u Zagrebu postoje najmanje tri mesnice koje u svakodnevnoj ponudi imaju i govedinu i još četiri koje ju nabavljaju po narudžbi.

Quote:
odbij seal kaže: Pogledaj post
... a junetina nije ni za lešo, niti za juhu niti za šnicel. OK juneći biftek/ramstek je ok i samo to...
A ovo je u rangu gornje Špičekove bedastoće.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2019., 20:55   #44
Štrakul je dio buta ,inače but ima još i ružu,orah i frikando,ako mesar nezna što je štrakul pokušajte ga pitati da vam da "Tanku kost" to mu je drugo ime!
Didodido is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.