Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari > Čestitke i pozdravi

Čestitke i pozdravi Sretni rođendani, imendani, diplome, dječica, odlasci u vojsku, pogrebi i ostalo...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2016., 01:47   #21
Vidjela sam na Naslovnici da mu je rođendan i drago mi je da je tema dignuta. Lijepo sanjaj, Vilko, nećemo te zaboraviti.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 18:33   #22
joj, i ja ga se sjetim cesto, iako ne pamtim datume. nadam se da mu je lijepo i da ima mir.
countrywoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 16:23   #23
Vilko, sjetim te se... pocivao u miru
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2018., 09:31   #24
Vilko je na današnji dan preminuo, a da je poživio danas bi slavio 75. rođendan.
Danas je i Dan veterana u zemlji koja mu je postala novom domovinom, a svi mi koji smo negdje izvan Hrvatske, prisjetimo se jednoga koji je bio s nama u društvu na pdf dijaspora ... ne uvijek shvaćen i prihvaćen, nerijetko previše gorljiv i temperamentan, najviše usamljen ... htio je ostaviti traga, pa dok je ovog foruma, red je da ga se prisjetimo.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2018., 10:19   #25
Vilko do nekih novih vjetrova
Ostavio si trag..
__________________
🐾🌞
duxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2018., 23:37   #26
... slucajno naidoh i bas mi drago da ga se netko
jos sjeca, jer bi njemu to bilo izuzetno drago, a
bogami je i zasluzio, koliko je samo nagnjavio
admine, koliko je samo bio baniran, potjeran, vracan. A njegovi epski postovi, iscrpljujuce
svade sa svima, ali i volja pomoc svima,
postovi krcati podataka, linkova...
Bila su tu neka druga vremena ovog foruma,
vremena druzenja, korisnih informacija i
nocnih iscrpljujucih chatanja na
pdf-emigracija, da samo nije bilo
brdo admina, no to je neka druga prica.
Bilo mi drago posjetiti Vilkeca.
__________________
RIJEČKI KARNEVAL
rijeka53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2018., 23:38   #27
Bilo mi drago posjetiti Vilkeca
__________________
RIJEČKI KARNEVAL
rijeka53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2019., 17:09   #28
Krenuo brisati poruke iz inboxa i vidim prvu poruku koju sam dobio, je od Vilka.

Tražio sam čovjeka pomoć u vezi dobivanja vize za down under, i čovjek mi je nesebično pomogao.
Neki čudan osjećaj me prošao kad sam išao vidjeti kad je zadnji put pisao i naletim na ovu temu....

Počivao u miru.
__________________
.
quadzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2019., 15:04   #29
Imao sam dilemu, dali da ovdje napiśem ili ne, jer nisam imao priliku upoznati Vilka niti preko foruma, ali ćitam ovu temu godinama i pala je odluka, da ipak napiśem.

Bez obzira na nećiji karakter (prema rijećima forumaśa ovdje, Vilk je imao "burovit") bitna je velićina i toplina njegovog srca, jer karakter NITKO nema idealan -barem ne za sve oko sebe.
A Vilk je prema rijećima svih ovdje bio velikog srca i nesebićan, za śta Ti Vilk skidam kapu, jer to (na żalost) posjeduje manjina ljudi...

Drż' se Vilk i dovidjenja tamo na drugoj strani, gdje bih Te htio upoznati...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2019., 11:04   #30
11.11.2019.

Sutra je još jedan Vilkov rođendan i ironijom sudbine 5. obljetnica smrti ... koliko je stanovnika Hrvatska izgubila u tih 5 godina? Koliko njih je otišlo sa željom da samo normalno mogu živjeti od svog rada od plaće do plaće, baš kao Vilko? Koliko njih se poput Vilka neće nikada vratiti?

Bilo bi mu drago da ga nismo zaboravili, a pogotovo dijasporaši novijeg datuma trebali bi upoznati njegovu životnu priču ... ne ide uvijek sve po planovima niti na kraju sve bude idealno, ponekad samo zamijeniš surovu realnost za realnost koja je surova na drugi način ili možda samo malo manje surova ...

Nadam se da je gospođa Vera dobro i zdravo, jednako kao i Julian i Vilkovi unuci.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2020., 18:14   #31
Pocivao u miru Bozijem.
Lisa T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2020., 03:02   #32
Vilko, legenda dijaspore I njegovo :"Kad sam ja sesetdevete dosao u Australiju...." Mislim da oni koji nikad nisu culi za Vilka znaju da je '69e dosao u Australiju.
__________________
SVE POBIJEDILI DABOGDA
Chucho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2020., 22:06   #33
Otvorila sam jedan post o ženskom zdravlju i g. Vilko je tamo pisao o svojoj supruzi i kako se ona nosila sa tim tegobama.
I eto, prisjetilo me to na Vilka. Rado sam čitala njegove postove.
Vilko nećemo Vas zaboraviti
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2020., 19:39   #34
Počivao u miru Božjem dragi Vilko.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2020., 09:42   #35
6 godina

U jednoj od posljednjih poruka koju mi je uputio, Vilko se zahvalio što sam pokušala apelirati da u se skine ban s foruma. Nisam ga uspjevala utješiti, niti radi bana na forumu, niti radi bolesti za koju je znao da ga ubija i da mu nije mnogo vremena preostalo.

Zadnjih mjeseci raspravljalo se o forumu i kakav bi trebao biti po mišljenju korisnika, diskutiralo se o moderaturi i banovima ... Vilkov primjer je za nauk svima, koliko forum ne treba uzimati ozbiljno, koliko se ne treba dozvoliti isprovocirati od nepoznatih ljudi, koliko je bitno i sačuvati svoj stvarni identitet daleko od forumskih trolova, sa zrnom soli uzimati tuđe ekspertize i google nauku ... Vilko je ponekad naivno istresao dušu na forumu na koji ga je nostalgija za domovinom i mladosti dovela. Pred kraj, isprovociran i nervozan, uglavnom radi života koji nije ispunio sva očekivanja, nije birao riječi, ali sve su bile izrečene u afektu i kasnije je žalio što se nije uspješnije kontrolirao.

NJegove priče nisu uvijek bile ugodne za čitanje, svi vole uspješne emigrantske priče, priče o onima koji su iz ničega stvorili bogatsvo, čiji je život vani postao daleko bolji od onoga koji su ostavili iza sebe. Vilkova priča nije jedna od takvih, Vilko je ostavio zdravlje u Australiji, nikada dovoljno zaradio da si priušti putovanja u Europu, pred kraj, kada je već i sam bolovao imao je nesreću da i sina mora sahraniti.

Za one koji nisu bili aktivni na forumu u vrijeme kada je Vilko bio, link na priču o životu u Australiji i uspomene na život prije odlaska u AU.

Nadam se i iskreno želim da je gospođa Verica sa sinom i unucima dobro.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2020., 22:56   #36
Zanimljiv prikaz ranog poslijeratnog doba (poslije "onog" rata).

Vrlo sličan opis sam slušao u djetinjstvu.

Budem ostatak pročitao nekom drugom prigodom.

Pokojni Vilko je kroničar čiji opus svakako zavrjeđuje svoje mjesto u bespućima internetske (neo)zbiljnosti
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2021., 19:30   #37
sasvim slučajno sam naletio na njegovu temu u životu u Australiji i nakon malo čitanja krenio sam čitati sve njegove objave. On je doslovno prepričavao život svoj. Mislim da se registrirao na forum 2003.g i doslovno vidis kroz njegove postove kako mu ide život. Baš sam prijatelju pričao kako jedna osoba (on) pisao od svog dolaska u australiju do svoje smrti. Nekako meni koji nemam doticaja s dijasporom ali to njegovo pisanje do samog kraja ostavlja neki dojam na mene.

Poslano sa mog SM-J600G koristeći Tapatalk
Oko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2021., 10:38   #38
Drago mi je da je ova tema jos uvijek ziva i da svako toliko netko dodje i sjeti se covjeka.

Vilko, 2021. je, forumasi i dalje misle na tebe i rado te se sjete.
__________________
Moj Flickr
..::Zeno::.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2021., 12:21   #39
Vilku se jedna želja nije ispunila.

Želio je ponovno vidjeti Zagreb,ne shvačajući da to više nije bio grad njegovog djetinjstva i rane mladosti.

Ništa više nije isto,ni ljudi,ni atmosfera niti same građevine.

Ipak mi ga se (barem neki)sjetimo s vremana na vrijeme.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2021., 20:06   #40
Vilko je bio duša od čovjeka .. uvijek ću te se sjećati.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.