Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2017., 22:14   #1
Emisija Peti dan -otvaranje teme izvan pdf-a Televizija?

Postojala je tema o emisiji Peti dan koja je sada zatvorena, i koju moderatori na Televiziji nemaju namjeru otvoriti.
Kako moderatori smatraju da je problem u tome sto se na toj temi raspravljalo o onome sto je bilo u emisiji (!) pitam da li je moguce otvoriti temu na Politici ili na Trashu, jer je paradoksalno da je to jedina emisija o kojoj se ne smije raspravljati
a ima nas koji bi to htjeli.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 22:18   #2
Za Trash ne mogu ništa reći, ali što se Politike tiče, skupljanje ekipe koja je dovela do zatvaranje teme na Televiziji bi na Politici rezultirala sa još nekoliko permi. Hvala, ali ne hvala.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 23:10   #3
potpuno svejedno gdje, samo da se nastavi raspravljati... moze na Alternativi, Trashu ili najbolje na Off topicu, tamo je grupica nas nezadovoljnih sa Mk otvorila temu na kojoj smo dalje nastavili, isto tako bi mogli nas nekoliko sa Petog dana
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 23:30   #4
Gle, bit cu skroz otvoren: mene Peti dan na zanima i svejedno mi je gdje cete s tim, no mizoginija na forumhareu nema i nece imati prodju. Gdje god se otvori tema koja zavrsi u mizoginiji, bit ce posljedica po protagoniste. Pogotovo one koji imaju povijest bolesti.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 00:25   #5
nije to tema za trash, hvala lijepa.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 22:27   #6
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Gle, bit cu skroz otvoren: mene Peti dan na zanima i svejedno mi je gdje cete s tim, no mizoginija na forumhareu nema i nece imati prodju. Gdje god se otvori tema koja zavrsi u mizoginiji, bit ce posljedica po protagoniste. Pogotovo one koji imaju povijest bolesti.
Kakva mizoginija?
Pa svi muški koji su pogledali Peti dan, zatalebani su u Mariju Selak!
Neviđen spoj ljepote i pameti!
Tko nju vidi, ne može biti mizogin nikad više, čak ako je prije i bio.
I o tome se ovdje ne smije pisati!
KireteriK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.