Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2017., 11:56   #61
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
motivator im je i da ruše druge. nitko nikad mladima u pećinu nije donio ulov a da nekog nije srušio, često i ubio (ovo je figurativno, ali you get the picture). svakakvih tu nagona ima, dva put razmisli prije takve analize
Je, slažem se. Pa ja tvrdim da je lakše dati otkaz samcu, pogotovo u ovakvim tradicionalno obiteljskim sredinama. Usta klinca neke ubračene osobe imaju prednost nad ustima samca. Kad je downsizing u firmi prvi najebu mladi solo ljudi. Zadnji krug eliminacije su tek ovi par godina do penzije uz troje djece. Mada, u ovoj ludoj državi ima puno iznimaka i zapravo uopće nema pravila
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 13:31   #62
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ja se divim cjeloživotnim samcima do smrti, toj hrabrosti i mentalnoj snazi življenja kao vuk samotnjak. Ti ljudi su mi uzor, nadam se da ću postati kao oni.
Zasad mi dobro ide, iako ne mogu garantirati kako ću razmišljati sa 50 ili 60 godina. No ako sam izdržao u ovim godinama kad se ljudi kao najviše uparuju i kad je seksualno libido najjači onda mi poslije može biti samo lakše, najgora faza je prošla
Nadaj se...
Mislim da se kako vrijeme prolazi, sve više razmazujem i ušuškavam u svoj komoditet i ustvari mi je baš fino. Divan je osjećaj kad možeš na repeat slušati jedno te isto 578 puta, bez da ti netko koluta očima i hoće te vodit' doktoru. Gledati ono što ti se gleda, ležati i piljiti u strop, ostavljati stvari kojekuda ili opsesivno pospremati...

I da, stalno mi fali sati u danu i čudim se kako niš' ne stignem. Al imam psa, pa možda zato. Ispada da bih trebala nabaviti mačku.
__________________
I gotta pretty little mouth underneath all the foaming...
pljuc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 18:29   #63
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ako pričamo o samcima koji se nikad nisu ni uparivali u brak ili dužu vezu, ono što sam ja primjetila kod svih je taj neki perfekcionizam i traženje idealnog ili idealne. nekad je on prikriven, nekad očit, ali uvijek je tu. često sanjalački promatraju život, imaju zanesen pogled, i gledaju ili su kroz svoj razvoj gledali jako puno filmova, serija i općenito TV-a, mogu biti i veliki konzumenti književnosti pa i glazbe u nekom opsesivnom smislu
dobro pogođeno

Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Nemogu sebe zamisliti da san u vezi s nekim i da ta osoba ide svuda za menom, da moran nekome polagati račune.
Jedina opcija veze mi jest da partner voli swinganje, da voli nudizam, da postuje moju slobodu kao i ja njegovu. Da me ne koči i ja njega. Da nije pijavica. Da ne zeli djecu.
Postoje li takvi muškarci.
mislim da bi se odlično slagali nas dvoje bilo bi zanimljivo te upoznati, javi se na pm ako si za, ja sam isto iz Splita
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:02   #64
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ja čak mislim da su ovi s klincima bolje motivirani, imaju pressing da moraju svojoj djeci donijeti kruh na stol a ak će zabušavati onda možda dobiju otkaz. Motivator im je da im dvoje-troje djece ne budu gladni kao i oni sami, dok je samcu motivator da samo on ne bude gladan.
Ovisi i o poslu, ali ono što je meni poznato dok sam radio u osiguranju je da osobe koje su solo rade, rade, rade. Osobe koje su u braku, ili imaju obitelj(djecu) su počesto bile odsutne, ili se nešto trebalo odrađivati umjesto njih, jer dijete ima priredbu, dijete treba odvesti u vrtić, vratiti iz vrtića, pa bolovanje jer djetetu treba ispuhati nos ili obrisati guzicu i slične ozbiljne bolesti

Kakvi mu motivi trebaju, ako im je posao, koliko-toliko siguran. Nije da je nedovoljno posvećen, samo je manje posvećen od onoga koji je solo. Radnik koji je solo poslije posla ode u teretanu i u pekaru. Onaj koji je oženjen i ima djecu, ode u teretanu, sa ženom u šoping, djecu odvede na trening i vrati s njega. Više obveza, više stvari koje mu skreću misli s posla. Naravno, govorim o osobama sa sličnim predispozicijama.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:07   #65
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
.
Jedina opcija veze mi jest da partner voli swinganje, da voli nudizam, da postuje moju slobodu kao i ja njegovu. Da me ne koči i ja njega. Da nije pijavica. Da ne zeli djecu.
Postoje li takvi muškarci.
Omfg, sve suprotno od onog što ja želim. A isto sam splićanka.


Ontopik, ne opažam samce, ali brijem da ću uskoro prema sebi uočiti pattern.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:50   #66
Joj najbitniju stvar sam zaboravio koja karakterizira samce. Večinom su ružnog izgleda.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:52   #67
Čast nama iznimkama
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:56   #68
Ružni, bogati i lažljivi...
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 22:01   #69
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Joj najbitniju stvar sam zaboravio koja karakterizira samce. Večinom su ružnog izgleda.
Jel ova teorija obuhvaca oba spola?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 22:01   #70
Quote:
slavišab kaže: Pogledaj post
Vjerujem da je ovo dobro mjesto,živo me zanima,kad malo se osvrnete i pogledate,imaju li samci neke posebne karakteristike.

Pod samci,mislim na dvije grupe.

1.)Oni koji praktički nikada nisu imali nikoga,a htjeli bi,govorimo o ljudima 35+ (pogotovo u manjim sredinama)

2.)Oni koji su to svojevoljno.

Možete obje skupine,malo analizirati....ja ću se malo dotaknuti ove . da vidite na što mislim.

Npr. kad pogledam par samaca (muških najviše) nemogu da ne primjetim "picajzlost" . Od toga da sve mora biti kao po špagi,od uvijek čistog auta i sl.

Onda se to reflektira da im je i skupo dati za nekoga nešto,što bi oni trošili na neku ženu i sl.

Vaša opažanja
Mislim da fantaziras i da svoj stav baziras na filmovima i onome sto procitas na netu. Prva skupina koja nikad nije imala nekog pitanje je da li su imali spolne odnose, ako nisu radi se o osobama koje su antisocijalne i kojima su se poceli razvijati neki od mentalnih problema. Kao na primjer pistaju svojom voljom samci na kraju kako bi opravdali svoju situaciju drugima i zadrzali dio ega u drustvu i prikazali se u svijetlu kako vladaju svojom sutuacijom.

Tako da si naveo pid jedan i dva jednu osobu, jer jedan vodi do dva.

Druga vrsta samaca su oni koji ne razmisljaju o tome jesu li samci trenutno ili ne, kad su u vezi u vezi su, kad se seksaju samo seksaju se, kad su solo solo su i dalje rade sve sto rade i svi drugi. A ove gluposti da su samci skrtiji je od osobe do osobe a ne jel osoba samac ili ne.



Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 22:03   #71
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Jel ova teorija obuhvaca oba spola?
Ne naravno.Puno su žene samci ružnije od muškaraca samaca. Nikada nisam vidio lijepu ženu koja je samac nakon 35+.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 22:13   #72
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ne naravno.Puno su žene samci ružnije od muškaraca samaca. Nikada nisam vidio lijepu ženu koja je samac nakon 35+.
Uh ... bez komentara
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 00:29   #73
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Uh ... bez komentara
lol baš. znam masu poružnih žena u brakovima, i to dugim brakovima. lijepim nije toliko baš stalo očuvati brak (po svaku cijenu), kao što je to ružnim. iz očitih razloga

josuha ima komentare za 5
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 00:31   #74
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ovisi i o poslu, ali ono što je meni poznato dok sam radio u osiguranju je da osobe koje su solo rade, rade, rade. Osobe koje su u braku, ili imaju obitelj(djecu) su počesto bile odsutne, ili se nešto trebalo odrađivati umjesto njih, jer dijete ima priredbu, dijete treba odvesti u vrtić, vratiti iz vrtića, pa bolovanje jer djetetu treba ispuhati nos ili obrisati guzicu i slične ozbiljne bolesti

Kakvi mu motivi trebaju, ako im je posao, koliko-toliko siguran. Nije da je nedovoljno posvećen, samo je manje posvećen od onoga koji je solo. Radnik koji je solo poslije posla ode u teretanu i u pekaru. Onaj koji je oženjen i ima djecu, ode u teretanu, sa ženom u šoping, djecu odvede na trening i vrati s njega. Više obveza, više stvari koje mu skreću misli s posla. Naravno, govorim o osobama sa sličnim predispozicijama.
i još nešto

na poslu kad je god bio neki skandal, kad je netko nekome nešto podvalio, namjestio mu, ukrao, ili nešto uradio mimo propisa. uvijek je to bila ubračena osoba, ne sjećam se nikad nečeg takog da je uradio samac

blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 08:20   #75
U takvoj firmi nebi radio ni dana. Podvale krade prijavljivanje. Wtf? Čini se da je to način kako se tamo radi a ne jel netko samac ili ne, samo je jedna skupina to prije skužila.
__________________
Don't you get really bad hangovers?
Son, you have to stop drinking to get a hangover.
devilock is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 08:57   #76
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ne naravno.Puno su žene samci ružnije od muškaraca samaca. Nikada nisam vidio lijepu ženu koja je samac nakon 35+.
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
lol baš. znam masu poružnih žena u brakovima, i to dugim brakovima. lijepim nije toliko baš stalo očuvati brak (po svaku cijenu), kao što je to ružnim. iz očitih razloga

josuha ima komentare za 5
Ruzno/lijepo... jos su stari rimljani rekli, o ukusima se ne raspravlja.

A ti 'ruzni' su nekom bili lijepi cim se loza nastavila. Jer da ih nitko nije htio hebat ruzni geni bi davno izbljedili

Inreresantna je ta vjecna polemika izmedju samaca i 'sparenih'. Spareni imaju 'dozvolu' drustva i drustvenih normi da kritiziraju/ispitivaju/savjetuju/osudjuju samce zbog njihovog izbora zivljenja (kad kazem izbor i to je diskutabilno za neke ljude, sve to ovisi od pojedinca do pojedinca)... a s druge strane samci se osjecaju da moraju branit svoj stav/izbor nacina zivota jer su uvjek pod pritiskom i paljbom tih istih drustvenih normi.
Znaci to je jos jedna od onih diskusija ce uvjek biti aktualna i neiscrpna tema u paraleli s mjenjanjem structure drustva.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:11   #77
Upareni vole zabadati nos gdje im nije mjesto, ja te diskusije odhebem po kratkom postupku
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:36   #78
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Upareni vole zabadati nos gdje im nije mjesto, ja te diskusije odhebem po kratkom postupku
Sta im kazes?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:44   #79
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Sta im kazes?
Da zabadaju nos gdje im nije mjesto
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 10:19   #80
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Sta im kazes?
Da im se zena/kcer seksala samnom.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.