Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2017., 21:35   #41
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
misli si kaj hoćeš al ovo nema veze s ljubavi... to je samo tvoja fantazija koja može, ak ju budeš hranio, postati bolest.
Zbog čega to misliš ?
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:37   #42
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Neće ići! Ovo je tema o jednosmjernoj ljubavi. On ima pravo ovdje tebe voljeti. Kakav seks te spopao? On se iskreno divi! To je jednosmjerna ljubav!
https://www.youtube.com/watch?v=gFc1_rv9vAI

Jebiga, mene je mama učila kad nešto ne mogu imati da ne radim kraval po dućanu. Ovaj se valjda bacao prodavačicama na borosane.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:37   #43
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
jednosmjerna ljubav ... jel to jednorog s rogovima?

nego, upravo saznah da je bolje izabrati staru curu sa sela nego mladu iz grada...
To je klasična priča.Jednog jutra na forumu dok su modovi spavali mali Miki je pročitao post od Ex o utjecaju sarme na čovjekov želudac i to je bilo to. Od tada jednostavno je bezuvjetno voli. Divi joj se. Ima složen mali hram u sobi i pali svijeću svaki put kad ex napiše neki post. Dirljivo i poučno.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:40   #44
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Kod mene mislim da je i gore iz dva razloga...ali,ništa mi drugo ne preostaje.



Moraš mi temu privatizirat

Znaš,kad ti ovoliko pišeš,a nije te briga za njega,malo i njega pališ
Oprosti, ali gospon se već duže vrijeme iživljava na meni virtualno kad već ne može uživo i znam da je nezgodno iskoristiti tvoju temu da mu vratim, ali kad hoće show, ima show.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:41   #45
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Zbog čega to misliš ?
jednostavno, možeš voljeti i ljubičice al bolesno je patiti ak ti ne uzvraćaju istom mjerom.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
To je klasična priča.Jednog jutra na forumu dok su modovi spavali mali Miki je pročitao post od Ex o utjecaju sarme na čovjekov želudac i to je bilo to. Od tada jednostavno je bezuvjetno voli. Divi joj se. Ima složen mali hram u sobi i pali svijeću svaki put kad ex napiše neki post. Dirljivo i poučno.
naravno, sve interesantno na forumu me omaši...
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:57   #46
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali gospon se već duže vrijeme iživljava na meni virtualno kad već ne može uživo i znam da je nezgodno iskoristiti tvoju temu da mu vratim, ali kad hoće show, ima show.
Ma sve ok,to je bila šala

Ali,ignoriraj ga ako te zajebava,kad ovoliko pišeš njemu,onda se baš baviš njime .

Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
jednostavno, možeš voljeti i ljubičice al bolesno je patiti ak ti ne uzvraćaju istom mjerom.
I zbog toga to nije ljubav ili šta već s moje strane
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:59   #47
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Ma sve ok,to je bila šala

Ali,ignoriraj ga ako te zajebava,kad ovoliko pišeš njemu,onda se baš baviš njime .



I zbog toga to nije ljubav ili šta već s moje strane
Ma, gle, ignorirala sam deset puta, jedanaesti ne ignoriram nikome.
Da mi pijana budala krene nasrtati na mene svaki put kad prođem svojim putem do dućana, misliš da ga ne bi klepila jednom?
Sve ima svoje granice. Moje jesu rastezljive, ali kad ih prijeđeš, e jebiga.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:59   #48
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Ma sve ok,to je bila šala

Ali,ignoriraj ga ako te zajebava,kad ovoliko pišeš njemu,onda se baš baviš njime .



I zbog toga to nije ljubav ili šta već s moje strane
Naravno.LJubav je dvosmjernog oblika. Ovo tvoje je više neko divljenje i zaluđenost.Ispričaj nam cijelu priču o vama dvoje. Kolko ste bili skupa? Radite li skupa? Zakaj više niste skupa i ostale pikanterije.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 22:06   #49
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ma, gle, ignorirala sam deset puta, jedanaesti ne ignoriram nikome.
Da mi pijana budala krene nasrtati na mene svaki put kad prođem svojim putem do dućana, misliš da ga ne bi klepila jednom?
Sve ima svoje granice. Moje jesu rastezljive, ali kad ih prijeđeš, e jebiga.
Dobro je znati

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Naravno.LJubav je dvosmjernog oblika. Ovo tvoje je više neko divljenje i zaluđenost.Ispričaj nam cijelu priču o vama dvoje. Kolko ste bili skupa? Radite li skupa? Zakaj više niste skupa i ostale pikanterije.
Nema potrebe za time
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 22:11   #50
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali gospon se već duže vrijeme iživljava na meni virtualno kad već ne može uživo i znam da je nezgodno iskoristiti tvoju temu da mu vratim, ali kad hoće show, ima show.


Potpuno si u pravu. Rijetko navratim na US iskreno, pa ipak sam vise puta svjedocila njegovom ruznom, vrijedjalackom i omalovazavajucem naskakivanju na tebe.

Eto, imamo tu mini-tecaj u realnom vremenu zbog cega dosadnjakovicima rijetko eksplicitno kazemo neke stvari. Upravo zbog ovakve transformacije interesa u mrznju u tom trenutku.

Nije da i sama nisam dozivjela nesto slicno (i dugotrajno).

Bice da je William Congreve ipak bio sitni zenomrzac s onom: ' Hell hath no fury like a woman scorned' iliti 'Heaven has no rage like love to hatred turned, Nor Hell a fury like a woman scorned'.

Muski povrijedjeni ego i zelja za osvetom podloscu i niskoscu daleko nadilazi vecinu zenskih ekvivalenata.

---

Da se osvrnem i na temu: Jednosmjerna ljubav je takodjer nekakva potreba ega da se osvoji osoba koju ne zanimas (ili je ne zanimas dovoljno). Nije to ljubav. Slazem se s upisima horadic_cube.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 22:18   #51
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post


I potpuno si u pravu. Rijetko navratim na US iskreno, pa ipak sam vise puta svjedocila njegovom ruznom, vrijedjalackom i omalovazavajucem naskakivanju na tebe.

Eto, imamo tu mini-tecaj u realnom vremenu zbog cega dosadnjakovicima rijetko eksplicitno kazemo neke stvari. Upravo zbog ovakve transformacije interesa u mrznju u tom trenutku.

Nije da i sama nisam dozivjela nesto slicno (i dugotrajno).

Bice da je William Congreve ipak bio sitni zenomrzac s onom: ' Hell hath no fury like a woman scorned' iliti 'Heaven has no rage like love to hatred turned, Nor Hell a fury like a woman scorned'.

Muski povrijedjeni ego i zelja za osvetom podloscu i niskoscu daleko nadilazi vecinu zenskih ekvivalenata.
Da, to je dobro poznati fenomen. A ipak je najgore kad netko shvati da je ostao neprimjećen.
Dotičnog nisam nikad uočila jer obično uočavam pametnu i pismenu čeljad, a on mi djeluje kao prolupali ptsp-ovac (prijavu za ad hominem molim, sa šlagom i može muzička ) koji tu i tamo spomene ime kakvog pjesnika da se koja "kul se i kužim se u pametne stvari, nauči me tatice" koka nabode.

Uglavnom, ja nisam lijepa za čitanje kad netko jaši po meni, a stvarno sam mu dala prostora i vremena da odustane. Ali nije. E jebiga, stari.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 22:19   #52
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Da se osvrnem i na temu: Jednosmjerna ljubav je takodjer nekakva potreba ega da se osvoji osoba koju ne zanimas (ili je ne zanimas dovoljno), Nije to ljubav.
Pa eto, Miki nam je dao primjerom jednosmjernu ljubav.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 22:22   #53
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
I zbog toga to nije ljubav ili šta već s moje strane
ti ne kukaš jer ti voliš, već kukaš jer te (ona) ne primjećuje a kamoli da daje naznake uzvrata bar simpatije neke...- i zato kažem to nije ljubav nego fantazija (tvoja).
da kojim slučajem ti stvarno voliš (nju) toliko da ti uopće nije važno što te ne primjećuje onda bi to bila prava ljubav.

kuiš? kad voliš onda si sretan što je osobi koju voliš dobro i što je ona sretna a ne kuknjaš zbog svojih mušica.

gurni glavu van oblaka fantazija i jasnije ćeš vidjeti svijet oko sebe.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 22:24   #54
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Uglavnom, ja nisam lijepa za čitanje kad netko jaši po meni, a stvarno sam mu dala prostora i vremena da odustane. Ali nije. E jebiga, stari.
Svi mi imamo granice dokle nesto mozemo trpjeti prije nego sto puknemo. Nadam se da ce to to biti shvaceno i da neces biti 'pocascena' kartonom.

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Pa eto, Miki nam je dao primjerom jednosmjernu ljubav.
Ma dobro, nije jedini. Ima ih jos, samo sto su nesto podliji i manje otvoreno agresivni pa im prodje.

Isprike autoru na off-u.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 23:03   #55
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
ti ne kukaš jer ti voliš, već kukaš jer te (ona) ne primjećuje a kamoli da daje naznake uzvrata bar simpatije neke...- i zato kažem to nije ljubav nego fantazija (tvoja).
da kojim slučajem ti stvarno voliš (nju) toliko da ti uopće nije važno što te ne primjećuje onda bi to bila prava ljubav.

kuiš? kad voliš onda si sretan što je osobi koju voliš dobro i što je ona sretna a ne kuknjaš zbog svojih mušica.

gurni glavu van oblaka fantazija i jasnije ćeš vidjeti svijet oko sebe.
Ovo sto opisujes je mozda neka opceprihvacena definicija ljubavi, ali u praksi vrlo cesto stvari tako ne funkcioniraju.
Mislim da bezuvjetno voli samo roditelj svoje dijete, a i tu ima iznimaka.

Ukoliko je ljubav stane svijesti gdje ja tudju srecu stavljam toliko daleko ispred svoje, da mi je pogled na njega i njegovu novu dragu srcu mio prizor, jer oh, pa on je sretan... Onda nit znam volit, a bome niti zelim.

Slobodno reci da je takvo ponasanje sebicno, a ja cu odmah nadodati da je naprosto ljudski. I zdravo.
Ne, nije zdravo venuti iznutra sa osobom koja prema tebi ne osjeca ista ili ne osjeca dovoljno. Nije zdravo ziviti ljubav kroz njenu srecu na nacin na koji se tebi ta ljubav ne vraca.
Ovako kako si ti opisao, doslovno zivotaris iliti gledas kako zivot prolazi dok volis nekog tko ustvari zivi svoj zivot. Zar je to fakat normalno? Zat bi tome trebali teziti?

Ukoliko mi je stalo do nekoga, dat cu sve sve od sebe i mrvu vise da ga osvojim, a ako to ne upali, nije mi dovoljno samo gledati njegovu srecu. I ja (i svi mi) smo i sami zasluzili da nas netko voli, tako da patnicki zivotariti u cosku i promatrati svijet nije bas pretjerano lijepa opcija.

Mozda zvuci romanticno, mozda zvuci plemenito, ali zvuci i poremeceno i nezdravo.

Kad sagledam avoju situaciju - da, njegova sreca mi je fakat bitna. Mrvu manje od moje. Bile su ravnopravne ili je cak njegova prevagivala dok smo bili zajedno, no njegov izbor da to tako vise ne bude vuce sa sobom moj izbor da izbacim njegovo postojanje iz glave.
Hocu ga se tu i tamo sjetiti i proklinjati sudbu kletu? Mozda.
Dal bi voljela da to nije tako? Definitivno.

Ukoliko nam ljubav nije uzvracena trosimo energiju i ulazemo emocije u jednostrani odnos iz kojeg nista ne dobivamo nazad, a gubimo putem dijelice sebe.
I tu se radi o fantaziji jer je naprosto nemoguce voljeti godinama nekoga tko ti vise nije u zivotu. Ljudi se mjenjaju, karakterno rastu i razvijaju se (ne nuzno u pozitivnom smjeru), a netko ce voljeti Maju onakvu kakva je bila 31.3.2013..

Ljubav je fakat nesto divno. Volim ljubav i volim voljeti, ali volim i kad mi se ljubav vraca. Ne radi ravnoteze i balansa, nego naprosto zato sto venem ukoliko sve moje emocije odlaze u vjetar. Vjerujem da jednog dana, kad bi upoznala nekoga tko bi mogao voljeti mene, ja vise ne bih imala sto dati.
Suplji odnosi stvaraju suplje ljude. Zato treba birati vladtitu srecu barem onda kad shvatis da ju tamo di ju trazis nikad neces naci.

Uostalom, ne vidim zasto bi netko, niti cime tocno, zasluzio bezrezervnu ljubav nekog tko je njemu nebitna stavka u zivotu.

Da je tesko nastavit dalje, da, dosta puta je. Da je nemoguce, mozda u nekim slucajevima i to. No da je stajati na mjestu godinama i voljeti lik i dijelo neke vlastite fantazije dobra opcija - nije.
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 23:08   #56
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Jao pa ti si postal Francesco ,a ex je tvoja Laura. Predivno te čitat. Osjeća se bezuvjetno divljenje!.Suza mi je čak navrla.
josie, kapa dolje za istancan osjecaj za beletru
ako ikad pocnem pit zbog Ex - a nije daleko - ti prvi imas pivu

@Ex
ove tvoje tipkarije pas s malom ne moze progutati
da sam (te) htio jebat?
u moje vrijeme, "...kad smo kurcem govedinu sekli..." (V.St.K.), govorilo se "to jebat? pa nije moj kurac ratni zlociinac!"
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 23:22   #57
Povraća mi se od tebe. Nikad nikom nisam poželjela da crkne, a ti si jako blizu. Ono, ne bih te žalila. Siluješ me forumski mjesec dana i više vjerojatno, samo nisam obraćala pažnju. Obični vulgarni stari nasilnik. Da to radiš uživo, vjeruj mi, ne bi više imao čim.

Ostani tu, svoj na svome, meni je dosta.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 11:00   #58
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Povraća mi se od tebe. Nikad nikom nisam poželjela da crkne, a ti si jako blizu. Ono, ne bih te žalila. Siluješ me forumski mjesec dana i više vjerojatno, samo nisam obraćala pažnju. Obični vulgarni stari nasilnik. Da to radiš uživo, vjeruj mi, ne bi više imao čim.

Ostani tu, svoj na svome, meni je dosta.
Prigodno na ovaj post, zašto ti ne mogu poslat pp?
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:15   #59
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Povraća mi se od tebe. Nikad nikom nisam poželjela da crkne, a ti si jako blizu. Ono, ne bih te žalila. Siluješ me forumski mjesec dana i više vjerojatno, samo nisam obraćala pažnju. Obični vulgarni stari nasilnik. Da to radiš uživo, vjeruj mi, ne bi više imao čim.

Ostani tu, svoj na svome, meni je dosta.
slanje druge pp, nakon sto sam ti na prvu odgovorio da sam ju neprocitanu obrisao i da se ne moras truditi, to nije nasilje?
to je - sto?
nesebicno pruzena ruka sestre milosrdnice?

ako mozes ovako divljati po forumu, s povracanjem, crkavanjem etc., necu ni pokusati zamisliti sto je bilo u tim porukama

ne povraca ti se od mene nego od vlastitih iluzija o sebi
ovaj hint je bio besplatan, nema na cemu
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:24   #60
Da citiram savjet sa drugog PDF-a.

Quote:
Ajd suzdržite se od baš tako izravnog vrijeđanja, ono malo u celofan umotajte. ~ grogo bolger
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.