Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2017., 11:53   #1
Uklonjeni postovi s teme Istina o Jasenovcu

Uklonjena su mi dva danas postavljena posta na temi Istina o Jasenovcu.

Zanima me razlog.

U postovima sam se osvrnuo na Žerjavićeve izračune demografskih gubitaka Srba u Hrvatskoj za vrijeme 2. svjetskog rata. Postovi su također uklonjeni korisniku Zoran Oštrić, s kojim sam vodio raspravu.
__________________
'Bila sam dijete prirode ... Užasavala sam se jedino poskoka i koprive. Često sam upadala u grmlje kopriva, vidajući plikove, a i susreti s poskocima nisu bili rijetki, no na sreću uvijek su završavali dobro. Uvijek sam instinktivno znala kako se ponašati u blizini zmija.'

Zadnje uređivanje mars1995 : 06.05.2017. at 12:43.
mars1995 is offline  
Old 09.05.2017., 13:17   #2
Quote:
mars1995 kaže: Pogledaj post
Uklonjena su mi dva danas postavljena posta na temi Istina o Jasenovcu.

Zanima me razlog.

U postovima sam se osvrnuo na Žerjavićeve izračune demografskih gubitaka Srba u Hrvatskoj za vrijeme 2. svjetskog rata. Postovi su također uklonjeni korisniku Zoran Oštrić, s kojim sam vodio raspravu.
Kako sam ti i ranije odgovorio, na toj temi ste pretjerali s demografskim podacima o broju Srba. Može se ta rasprava dovesti u vezu s temom, ali to nije glavna tema. Ako se već hoćete baviti demografijom, onda otvorite posebnu temu za to.
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 10.05.2017., 19:29   #3
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Kako sam ti i ranije odgovorio, na toj temi ste pretjerali s demografskim podacima o broju Srba. Može se ta rasprava dovesti u vezu s temom, ali to nije glavna tema. Ako se već hoćete baviti demografijom, onda otvorite posebnu temu za to.
Radilo se o dva moja i tri Oštrićeva posta. Meni se čini da se na temi da naći čitav niz postova koji s njom imaju daleko manje veze, pa ih se ne briše.

Savjet o posebnoj temi sam uzeo na znanje. Slobodno ključaj ovu temu.
__________________
'Bila sam dijete prirode ... Užasavala sam se jedino poskoka i koprive. Često sam upadala u grmlje kopriva, vidajući plikove, a i susreti s poskocima nisu bili rijetki, no na sreću uvijek su završavali dobro. Uvijek sam instinktivno znala kako se ponašati u blizini zmija.'
mars1995 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:50.