Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2017., 14:23   #1
Moderator i njen klon

Pitanje administraciji foruma: dozvoljava li se modovima da imaju klonove, pa da kao klonovi pišu na istoj temi, odgovaraju samima sebi a usput i moderiraju, časteći kartonima one s kojima njihov klon debatira?

Evo konkretan slučaj:
Na temi o Mađarskoj, moderatorica @klonka piše pod klonom @Gruzija (još sinoć mi je bila sumnjiva ali nisam bio siguran), pa onda upada kao @@klonka, odgovara@Gruziji i usput kartonira mene zbog trolanja.

Da bi prikrila svoj identitet, moderatorica @klonka alias @Gruzija je namjerno pisala samo malim slovima, a danas se potpuno razotkrila jer joj se omaklo ovo

Quote:
Gruzija kaže: Pogledaj post

Krouni kapitalizam po istocno europski. On je bio liberal prije onih nereda pa je promjenio retoriku da se dohvati vlasti.

A o iseljavanju imate net pa guglajte. Sirotinja izmanipulirana
a na to @klonka odgovara:

Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Joj da, zaboravila sam na "nacionalne trgovine duhanskim proizvodima", odnosno Fideszovo pogodovanje frendovima.


Evo nešto zabavno (doduše, od lani, ali ne sjećam se da se komentiralo na temi): Orban si je dovukao željeznicu i izgradio stadion od 4000 mjesta u selu od 1800 stanovnika (doduše, Bicske je dosta blizu, može ga napuniti izbjeglicama). A mi se rugali Sanaderu što je pokušao spojiti Dugobabe s autocestom.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=1858
-------------------------------------------------
Molim administraciju foruma da se forumašica/moderatorica adekvatno kazni i da se razriješi moderatorskih ovlasti zbog grubog kršenja forumskih pravila.
Mislim, možete je pokušati braniti ali s tim gubite sav kreditibilitet.

Sve postove sam pohranio, tako da se brisanjem postova dotična ne može izvući.

Hvala

edit: molim da mi se ukloni karton kojeg mi je @klonka dala.
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is online now  
Old 12.05.2017., 14:41   #2
Oprosti, ali je li povod za ovu temu kojim slučajem na kraju ovog posta ovlaš spomenuti karton koji si od nje dobio prije dva sata? Žalbe su ti na vrhu stranice.

Njene klonove znamo, a ovo nije jedan od njih. Ili barem nemamo podataka o tome za sada. Ako ćemo imati, bit će jednako sankcionirana kao i svi drugi koji to rade. Kao što je i bio već slučaj s nekim članovima administracije. Ovo što ti prilažeš kao dokaz ne razumijem. Što to dokazuje? Kako se odala? Inače, članovima administracije su svi postovi vidljivi i kad se obrišu tako da ne moraš paničariti.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Old 12.05.2017., 14:58   #3
Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali je li povod za ovu temu kojim slučajem na kraju ovog posta ovlaš spomenuti karton koji si od nje dobio prije dva sata? Žalbe su ti na vrhu stranice.

Njene klonove znamo, a ovo nije jedan od njih. Ili barem nemamo podataka o tome za sada. Ako ćemo imati, bit će jednako sankcionirana kao i svi drugi koji to rade. Kao što je i bio već slučaj s nekim članovima administracije. Ovo što ti prilažeš kao dokaz ne razumijem. Što to dokazuje? Kako se odala? Inače, članovima administracije su svi postovi vidljivi i kad se obrišu tako da ne moraš paničariti.
Ne, to o kartonu sam ovlaš editirao, znam gdje je mjesto za žalbe.

A za dokaz pitaš? Pa jasno je ko dan. Prvo je pisala pod klonom, a onda se nadovezala kao @klonka sa Joj da, zaboravila sam na....
Nadovezala se na post koji je sama napisala. Što ti tu nije jasno?
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is online now  
Old 12.05.2017., 15:02   #4
Gruzija nije moj klon. Sivko, krivo si skužio, moje "zaboravila sam" nije "zaboravila sam dodati" nego "tvoj post me sad podsjetio na ono što sam zaboravila".
klonka is offline  
Old 12.05.2017., 15:06   #5
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Gruzija nije moj klon. Sivko, krivo si skužio, moje "zaboravila sam" nije "zaboravila sam dodati" nego "tvoj post me sad podsjetio na ono što sam zaboravila".
Aha, i onda je svizac zamotao čokoladu.
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is online now  
Old 12.05.2017., 15:10   #6
Quote:
sivko5 kaže: Pogledaj post
Ne, to o kartonu sam ovlaš editirao, znam gdje je mjesto za žalbe.

A za dokaz pitaš? Pa jasno je ko dan. Prvo je pisala pod klonom, a onda se nadovezala kao @klonka sa Joj da, zaboravila sam na....
Nadovezala se na post koji je sama napisala. Što ti tu nije jasno?
U diskusiji nisi nikad sugovoriniku s kojim diksutraš, a koji te nadopunio, napisao: 'A da, zaboravio sam i na to'?
Ja jesam.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Old 12.05.2017., 15:24   #7
Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
U diskusiji nisi nikad sugovoriniku s kojim diksutraš, a koji te nadopunio, napisao: 'A da, zaboravio sam i na to'?
Ja jesam.
Klonka sinoć "nije" diskutirala, pa to što pišeš ne stoji. Njen zadnji upis je bio skoro prije mjesec dana, točnije 17.4.

Tako da je nitko nije nadopunio, ustvari jest, ona sama.
Ajd, nemoj branit nebranjivo, nego primjenite forumska pravila i na svog moda. Ako uopće može biti mod nakon što je uhvaćena s rukama u pekmezu.
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is online now  
Old 12.05.2017., 16:45   #8
Ovo nije dokaz. Dokaz bi bio da je to napisano s nekim drugim profilom, obrisano i onda ponovljeno s ovim. Tehničkih podudaranja nema. Ako će ih biti napravit ćemo što i radimo inače. Kraj priče.

Na karton se onda požali na za to predviđenom mjestu.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:13.