Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2017., 16:02   #21
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post

Dam se kladiti da ti je ova što te prijavila šefu prije toga puno puta jasno dala do znanja da ono što ti smatraš trudom, ona smatra harassmentom.


nažalost njenu dobar sam sa šefom, je da me on upozorio da prestanem
i jesam ali samo jedan dan a ona se smijala i taj jedan dan, meni

i sutra sam opet nastavio sve dok nisam sam odlučio da je dosta

i ostale kolege su je zezali za mene i nije im jasno bilo kako neće sa mnom, kasnije se ispostavilo da je cijelo vrijeme bila u tajnoj vezi sa likom druge vjere i nacionalnosti za kojeg se i udala na kraju

zapravo je sve bila samo dobra zajebancija koju je cura preozbiljno shvatila, kasnije smo ipak malo izgladili odnose jer smo morali surađivati kao kolege

ali kad me sretne na ulici neće pozdravit iako sam ja njoj govorio ćao

rijetko se sretnemo, ali ako se to dogodi budem je pozdravio s đesi balinkuro ili nešto slično

nikakav mi problem nebi bio da se udala za nekog iste vjere ali za ovo sam ljut na nju, zapravo je više žalim, što bi bio ljut jest me briga
Romanticni is offline  
Old 14.05.2017., 16:04   #22
Poanta je da im nisi bio zanimljiv.

I da, naporan si.
__________________
It's hard to be saint in the city.
Oblomir Gombalo is offline  
Old 14.05.2017., 16:13   #23
Quote:
Romanticni kaže: Pogledaj post
đesi balinkuro

nikakav mi problem nebi bio da se udala za nekog iste vjere ali za ovo sam ljut na nju, zapravo je više žalim, što bi bio ljut jest me briga
Bome nisu tebi sve na broju
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 14.05.2017., 16:16   #24
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Bome nisu tebi sve na broju
Romanticni is offline  
Old 14.05.2017., 16:20   #25
jamesbond is offline  
Old 14.05.2017., 19:37   #26
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
I baš ti nikad u životu nije palo napamet da si nematljiv preko svake prihvatljive mjere?

Ojebote. Dođeš, stavljaš svoju čašu na tuđi stol, ostaješ nakon što ti se jasno da do znanja da nisi dobrodošao, ne mogu te se riješiti nikako osim da same odu od svog stola - i onda kmečiš o nekakvom ismijavanju?! Boo-fuckin'-hoo.

Dam se kladiti da ti je ova što te prijavila šefu prije toga puno puta jasno dala do znanja da ono što ti smatraš trudom, ona smatra harassmentom.
Potpis
-Marija is offline  
Old 14.05.2017., 20:12   #27
Poznajem ovakvog covjeka jako jakoo dobro.
I vjeruj mi...nije ubo..ko ni ja koi ne prilazim.
Osim ako se salis za ovo sta si sve napisao,neces imati uspjeha,ja kad mi pogled uskrati shvacam kao ne (a sve uskrate),a kamoli da te jos upozori da nisu zainteresirane (mislim na ono klubu sa casom i stolom).
I ne mozes nekome reci pogrdni naziv za muslimane odnosno ljude sa islamskom vjeroispovjesti,nije korektno,a i uostalom sta ako je se udala za muslimana zalit radi toga nekoga,pa svak ima svoj zivot.
Officer123 is offline  
Old 14.05.2017., 20:16   #28
đizs, djevojke te odjebu u dva navrata i onda im još ideš prigovarati jer su te odjebale. dobro da policiju nisi nazvao.
seskal is offline  
Old 14.05.2017., 21:19   #29
generalno još jedan primjer zašto se diskoteke trebaju izbjegavati osim ako niste sposobni za brz sex ili "vezu" od 4-6 dana
Clandestine is offline  
Old 14.05.2017., 22:56   #30
Quote:
Romanticni kaže: Pogledaj post
...
Bil si im napet ko ribicima pustinja.

Odbile su te, ocito, ne kuzim cemu potreba da jos onda to ides preispitat. No dobro.

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Problem je što se vidi da ulijećeš redom. One se vole osjećati posebno i kad nisu

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
A jok.
Ja primjetil da kad sam u vezi ili neke cure otvoreno pokazuju interes, druge cure me lakse "prihvacaju".

Mislim da je problem vise u tome kak takva osoba zraci. Znas ono "ovaj se sigurno bude hvalil okolo, bude sranja" i slicne spike. Ovak kak romanticni to radi meni djeluje "spontano" ko crkveni zbor. Glumac.

Ja volim flirtat, sa svima, i ne skrivam to. I do sad nisam osjetil da bi me cure odbijale zbog toga.

Osobno volim cure koje dosta flirtaju i koje su pozeljne suprotnom spolu. Ono kad znas, da izmedu 10 "slinasa" kaj sline za njom ona odluci biti s tobom. :klap:
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 15.05.2017., 00:35   #31
Quote:
Oblomir Gombalo kaže: Pogledaj post
Poanta je da im nisi bio zanimljiv.

I da, naporan si.
Ovaj post odlično sumira autora, i čitavu temu ovdje!
Arum is offline  
Old 15.05.2017., 08:48   #32
Krtek, rekao bih da, osim opuštenosti, ti flertom daješ dojam da si se posvetio baš toj osobi s kojom flertaš, iako je možda 68. kojoj si rekao da ima lijepe naušnice.


Naravno, ima i opuštenosti. Ovo sa zračenjem, ne bih rekao na svom primjeru, iako ne mora biti da nisi u pravu. Jednostavno ja imam tada filing da se karma poigrava(jer se dogodi na mjestima gdje se nemre vidit kak zračim )
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 15.05.2017., 09:05   #33
Quote:
Romanticni kaže: Pogledaj post


nažalost njenu dobar sam sa šefom, je da me on upozorio da prestanem
i jesam ali samo jedan dan a ona se smijala i taj jedan dan, meni

i sutra sam opet nastavio sve dok nisam sam odlučio da je dosta

i ostale kolege su je zezali za mene i nije im jasno bilo kako neće sa mnom, kasnije se ispostavilo da je cijelo vrijeme bila u tajnoj vezi sa likom druge vjere i nacionalnosti za kojeg se i udala na kraju

zapravo je sve bila samo dobra zajebancija koju je cura preozbiljno shvatila, kasnije smo ipak malo izgladili odnose jer smo morali surađivati kao kolege

ali kad me sretne na ulici neće pozdravit iako sam ja njoj govorio ćao

rijetko se sretnemo, ali ako se to dogodi budem je pozdravio s đesi balinkuro ili nešto slično

nikakav mi problem nebi bio da se udala za nekog iste vjere ali za ovo sam ljut na nju, zapravo je više žalim, što bi bio ljut jest me briga
Možda cure samo znaju ponešto o tebi pa su htjele izbjeći daljnju komunikaciju
calea is offline  
Old 15.05.2017., 09:20   #34
kad ti netko dode i nasere se za stol, pa tek onda pita smije li, ne treba dalje vise nista ni znati
steta samo kaj i ove dvije ne znaju, pa da su pozvale zastitare da ovoga isprate van
ZgSash is offline  
Old 15.05.2017., 09:22   #35
Smijale su se pa im je valjda bilo smijesno. Ali sto s ovom na poslu? Da se nije udala tko zna kako bi ga se rijesila.
Zek0slav is offline  
Old 15.05.2017., 09:26   #36
Pa ionak se nije kak treba udala kad je on druge vjere.
calea is offline  
Old 15.05.2017., 13:24   #37
Quote:
Romanticni kaže: Pogledaj post
Sinoć u diskoteci polupraznoj dvije cure same za stolom plešu, ja za susjednim stolom sam jer mi je društvo otišlo ranije kući a meni se nije išlo još

I dolazim ja njima za stol, stavljam svoju čašu s pelinom na njihov stol i pitam ovu prvu je li slobodno, ona kaže nije, a ja joj kažem pa daj samo malo da se družimo ono neobavezno i namignem ovoj drugoj što je znam iz viđenja ali neznam ni kako se zove

I ova prva onda ode ovoj drugoj i ispriča joj vjerojatno šta sam joj ja rekao i smiju se

Ja ostajem za tim stolom s njima a one pokupe svoje torbice i izađu van, pitam ih gdje idu, one kažu idemo kući

poslije par minuta se vraćaju unutra ali za drugi stol a ova prva meni okrenuta leđima i ja krenem prema šanku a u prolazu joj kažem kako stvarno nije uredu od njih šta su mi uradile a ona se prepala i trznula (to znate ono kad vas netko prepadne,kad ne očekujete )

Dakle pitanje za cure, zašto ismijavate momke kad vam priđu,a s druge strane se žalite što ne prilaze?
Quote:
Romanticni kaže: Pogledaj post
ne uzimam k srcu, šteta što su bile jedine u disku slobodne jer bi inače samo nastavio prilazit sljedećima

ovako sam samo produžio za šank, popio koji pelin, ispušio koju cigaru i kuća spavanje

i više sreće iduće subote
Quote:
Romanticni kaže: Pogledaj post
Problem je i kad se trudiš oko te jedne "posebne" onda si dosadan,gnjavator, naporan, idiot, kreten itd.

i prijave te šefu kao mene jedna na poslu
Mislim da si previše romantičan za njih.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 15.05.2017., 14:28   #38
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Krtek, rekao bih da, osim opuštenosti, ti flertom daješ dojam da si se posvetio baš toj osobi s kojom flertaš, iako je možda 68. kojoj si rekao da ima lijepe naušnice.


Naravno, ima i opuštenosti. Ovo sa zračenjem, ne bih rekao na svom primjeru, iako ne mora biti da nisi u pravu. Jednostavno ja imam tada filing da se karma poigrava(jer se dogodi na mjestima gdje se nemre vidit kak zračim )
Ja se i posvetim toj osobi. Ako upadam, upadam zato jer me nesto privuklo na njoj. Bilo to izgled, govor, pokreti tijela, nacin na koji se smije, odjeca, whatever.

Blesavo, pa cak u uvrijedljivo je upadat samo zato jer "nosi" vaginu.

Jebi ga, ogromna je razlika kad netko upadne curi kak mu se svida i pritom stvarno misli to, i kad netko upadne sa istom spikom da se iz marsa vidi da to govori ama bas svakog zenskoj zbog ocaja ili svalerstva.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 15.05.2017., 14:52   #39
Imaš i one koji upadaju jednom u sto godina usmjereni baš na nekoga, a da to zvuči c/p i isfurano i bez imalo truda I govoriš li o flertu, ili o uletu? Jebogavrag, flert je besciljna zafrkancija, nije li?


Neću ulaziti u to koliko se meni može ZAPRAVO svidjeti(ili ikome) cura koju samo vidi. Ono, možda ima malo sjajnije oči nego neka druga, da se plastično izrazim, ali to su uglavnom nijanse ako očekuješ vatromete oko njene glave
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 15.05.2017., 17:15   #40
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ja se i posvetim toj osobi. Ako upadam, upadam zato jer me nesto privuklo na njoj. Bilo to izgled, govor, pokreti tijela, nacin na koji se smije, odjeca, whatever.

Blesavo, pa cak u uvrijedljivo je upadat samo zato jer "nosi" vaginu.

Jebi ga, ogromna je razlika kad netko upadne curi kak mu se svida i pritom stvarno misli to, i kad netko upadne sa istom spikom da se iz marsa vidi da to govori ama bas svakog zenskoj zbog ocaja ili svalerstva.
Kako ce ti se "stvarno svidjati" nepoznata osoba ? Moze ti se svidjeti samo fizicki izgled i govor tijela, ali da zaista vidis kakva je neka cura kao osoba ipak trebas prici i poceti neku interakcija sa njom.

Sto se tice spike, to veze nema sa ovim drugime sto si pisao. To ima veze sa time koliko je neko sarmantan, spontan, vjest u komunikaciji i sl.
Moze neko upasti 3 cure u godinu dana od kojih mu se svaka bas svidjela i stvarno misli to, sa istom spikom jer ne zna bolje / drugacije, i moze neko upasti 100 cura i svaki put da bude drugacija spika, bas krojena za nju / tu situaciji i sl.
orhidej107 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.