Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2006., 23:27   #41
Talking

Smith - dvije epke sam pogledao.
Bit će jedna od boljih serija
TUTUOLA is offline  
Old 30.09.2006., 23:31   #42
Ja sam odgledao jednu i po

Večeras ću je završit.. .Definitivno dobra serija
maaarin is offline  
Old 01.10.2006., 14:32   #43
Ja pratim slijedeće:
Vanished - Onako sradnja žalost mi je bila dok nisu malo uznapredovali u priči, sada me actually zanima što će biti.
Heroes - Zakon.

Na čekanju su Six Degrees, Jericho, Kidnapped, Studio 60, The Wire, Kidnapped.

Obratite pozornost na slijedeć koje će tek biti emitirane:

Traveler (1/1/2007)
Day Break (15/11/2006)
The NIne (4/10/2006)
__________________
They say jump, you say how high? -You braindead...
Aaron_Turner is offline  
Old 01.10.2006., 15:07   #44
Talking

Six Degrees: nakon prve epke nemam neki sud o njoj. Možda bude bolje...
TUTUOLA is offline  
Old 01.10.2006., 21:38   #45
@Aaron_Turner,Traveler ne kreće 1.1., nego to ovi na TV.comu samo stave kao datum da se zna da kreće u midseasonu Tako za serije koje premijeru dobiju najesen stave 1.9.

Ja sam pogledao pilot Travelera, odlična serija, iako je radnja takva da jednostavno nema prostora za više sezona...

Day break popunjava mjesto Losta u zimskoj pauzi, a kad završi s emitiranjem sezona od nekih 8 epizoda, sumnjam da će biti obnovljena za 2... Vjerujem da to ABC samo oće imati veliku gledanost i kad nema Losta u njegovom terminu, jer Day break je serija sa upečatljivom i zanimljivom radnjom, ali nikako se ne može izdužiti na više sezona...

Pogledao sam i The Nine, prva polovica pilota je super, s obzirom da se radnja događa u banci, za vrijeme pljačke, a onda postaje Jer onda je sve neka ko fol dramica o tome kakve je pljačka ostavila posljedice na taoce...

A za Six degrees - meni je serija totalno osrednja... Prvo razočaranje J.J. Abramsa.... Ne možeš je ni svrstat ni u koji žanr, već viđeno sve, a i likovi su zaboravljivi, pilot je bio strašno dosadan...
maaarin is offline  
Old 02.10.2006., 02:36   #46
@maaarin; Dobar.

Strusio sam Studio 60 i šta mislim, mislim da je hit. Ono hit bonafide hit.
Moram da vidim ove ostale, ali za sada samo se čeka taj seravi Lost i Heroes, dobro sada čekam i S60, ali to nije prioritet. PB se zahuktava, Vanished dobiaj smisao, sve u svemu biti će dobra TV sezona, za razliku od naše televizije koja iz godine u godinu sve više i više smrdi.
__________________
They say jump, you say how high? -You braindead...
Aaron_Turner is offline  
Old 04.10.2006., 00:56   #47
Quote:
TUTUOLA kaže:
Smith - dvije epke sam pogledao.
Bit će jedna od boljih serija
dobra serija...ono svasta bi se moglo desiti...a i radnja je brza sto je dobro jer nedosadi...

uglavnom ide u download lisu
Il Bestione is offline  
Old 04.10.2006., 11:54   #48
Scenaristi Vanisheda su stvarno odlučili prije pauze završiti sa bangom. Zadnja epizoda je bila puna zanimljivih preokreta; Sarina smrt, senatorova bahata bivša žena, pojava Cibrianija, glasovanje u Senatu - tu sam stvarno mislila da Senator neće imati priliku baš ništa reći - ono, alarm će zazvoniti prije, a kad ono čak je stigo reć par dosta oštrih riječi, i naravno kraj o kojem neću pisati jer sam još u stanju odbijanja prihvaćanja stvarnosti )
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 04.10.2006., 15:01   #49
Ajme nemoj mi spoliat Šalim se, znam da je ovo spoiler topic, ali nisam još odgleco epku Truit ću se ne pročitat
maaarin is offline  
Old 04.10.2006., 23:31   #50
Sorry. Ajd pogledaj, pa obavezno javi dojam.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 05.10.2006., 22:39   #51
Ja isto gledam Vanished koji preokret u 7. epizodi -Sara je mrtva ,pa onda ipak nije,i dok se oni natežu,mrtav je ni više ni manje nego inspektor Graham al još živim u nadi da ga nijedan od onih 5 ispaljenih metaka u prsa nije vitalno oštetio šta mislite kolke su šanse

Heroes-odlična serija,napeta,nadam se da je neće ukinuti Siroti Japanac,šta ga zadesilo

za Supernatural samo jedno-

Rado bih pogledala i Jericho,kad bi mi stanovita osoba u tome pomogla (Misery,kućo stara )
rockyblack is offline  
Old 05.10.2006., 22:55   #52
Nemoje više spoliat Vanished :mama ubit ću vas


samo sam pročitao mrtva, meci, je, nije

Ma Japanko iz Heroesa rula
maaarin is offline  
Old 06.10.2006., 13:51   #53
Kidnapped se gasi, a tako je dobra serija...
NBC Heroesima garantirao sezonu, ali ne i studio 60, barem ne još.
__________________
They say jump, you say how high? -You braindead...
Aaron_Turner is offline  
Old 06.10.2006., 14:07   #54
Da, gasi se... Nakon ovih 13 epizoda, jel tak?
maaarin is offline  
Old 06.10.2006., 14:14   #55
Quote:
rockyblack kaže:
Ja isto gledam Vanished. koji preokret u 7. epizodi -Sara je mrtva ,pa onda ipak nije,i dok se oni natežu,mrtav je ni više ni manje nego inspektor Graham al još živim u nadi da ga nijedan od onih 5 ispaljenih metaka u prsa nije vitalno oštetio šta mislite kolke su šanse

Heroes-odlična serija,napeta,nadam se da je neće ukinuti. Siroti Japanac,šta ga zadesilo

za Supernatural samo jedno-

Rado bih pogledala i Jericho,kad bi mi stanovita osoba u tome pomogla (Misery,kućo stara )
Maaarine, ne čitaj dalje, dok ne pogledaš epizodu.

Da, istina, 5 metaka u prsa...ono, kaj mislite, jesu nam možda htjeli nešto dati do znanja? Ja se nadam da će ipak Kelton ipak preživjeti, jer je u usporedbi sa onim novim, što ga glumi Cibrian mrak.

Sad se bacam na gledanje Heroes-a. (btw, rockyblack, za to odmah dobivaš Jericha )

Supernatural - odlično otvaranje sezone; puno neodgovorenih pitanja.

Aaron, šta je potvrđeno da se Kidnapped gasi?
Nadam se da će Studio 60 dobiti priliku da se pokaže i ostalim, skeptičnijim ljudima. Ali, ćim serija nema neke bombastićne preokrete, odmah je ljudima dosadna...žalosno.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 06.10.2006., 14:42   #56
Je, sad sam i ja pročitao... Potvrđeno je : http://www.tv.com/story/story.html&s...ert&click=news

Hvala na upozorenju
maaarin is offline  
Old 06.10.2006., 19:16   #57
Osim Kidnappeda, izgleda da je i Smith blizu otkazivanja...

EDIT: Upravo čitam, od 21.10. , Kidnapped se miče s rasporeda srijedom i bit će emitiran subotom...
maaarin is offline  
Old 06.10.2006., 19:40   #58
steta smith sam bas poceo pratit..nije losa nadam se da ce jos bar 5 komada snimit...iako nije serija za vise od 2 sezone nadam se da ce potrajati 1 sezonu sa nekih 20-ak epizoda
Il Bestione is offline  
Old 07.10.2006., 00:24   #59
Evo odgledao sam Vanished

Stvarno ono teški bang
Sad su premjestili Vanished na petak, i kreće negdje 20.10., ak se ne varam...

E da, i produžena je na 2. sezonu i SF serija Eureka... Mene je razočarala, ne pratim je, ali očito ima gledatelja...
maaarin is offline  
Old 07.10.2006., 09:50   #60
Quote:
maaarin kaže:
Evo odgledao sam Vanished

Stvarno ono teški bang
Sad su premjestili Vanished na petak, i kreće negdje 20.10., ak se ne varam...
Nova epizoda ide u petak, 27.10.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:13.