Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2007., 15:35   #21
Quote:
maaarin kaže:
Da, i ja mislim da će to bit a kraju sezone... Ma neće ga vjerojatno bit kad Grissom nije tu TMK vjerojatno zna da on odlazi pa mu neće bit zanimljivo Onda kad se vrati će poslat još jednu, i onda će možda čak i zadnje 2 epizode biti o njemu
To bi bilo odlično. Puno mi je bolje kad sezonu završe sa duplom epizodom, kao što je bio slučaj sa Grave dangerom, nego kad su prošlu sezonu prerano završili slučaj sa Brassom i posvetili se skroz drugom slučaju u zadnjoj epizodi.

Možda ponovno nađu neku facu da režira te epizode sa minijaturnim ubojstvima. Npr. Tim Burtona.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 07.01.2007., 15:51   #22
Da, viš dobra ideja
maaarin is offline  
Old 19.01.2007., 18:20   #23
Pogledala NY i LV.

NY mi je nekako bio mlak...a LV nije bio loš. Liev Schreiber mi je bio čist ok. Ono, nosi u sebi neku karizmu i glumi bez pretjerivanja. Stvarno samo svojom prisutnošću svrće pozornost sa ostalih. Dobar uvod u njegov lik. Sviđa mi se.

Kraj epizode su malo požurili, a ponovo su se istaknuli samo jednim slučajem pri čemu ne mogu svi glumci doći do izražaja.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 19.01.2007., 23:08   #24
Ja još nisam LV...

NY mi nekak slabi, šta ja znam... Sad sam čuo da će i Anna Belknap otić nakratko iz serije...
maaarin is offline  
Old 19.01.2007., 23:52   #25
A jadna je već u toliko visokom stadiju trudnoće da se to vidjelo i dok se skrivala iza onog pulta...dobro je i izdržala, s obzirom da treba rodit ovaj mjesec A s obzirom na to, mislim da ne će previše izostati.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 02.02.2007., 17:04   #26
Od svih CSIeva ovaj tjedan samo LV

Sad sam ga baš odgledao, okej epizoda, ono s kišobranom - strašno

Al miniature se sljedeći tjedan vraća

Evo ep. summary sa vrlo blagim spoilerima

Once he unsealed a package sent to him through the mall, Grissom is floored when he finds a miniature crime scene inside. The finding is entirely more perplexing since the successive killer accountable for earlier related miniature crimes is now deceased. Grissom plows to examine the miniature and discover the actual location, when the investigation makes clear the murder showed has yet to happen, but is probably going to happen soon.

maaarin is offline  
Old 02.02.2007., 17:10   #27
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Once he unsealed a package sent to him through the mall, Grissom is floored when he finds a miniature crime scene inside. The finding is entirely more perplexing since the successive killer accountable for earlier related miniature crimes is now deceased. Grissom plows to examine the miniature and discover the actual location, when the investigation makes clear the murder showed has yet to happen, but is probably going to happen soon.

Da, epizoda skroz ima perspektivu. Dovoljno je spooky da bude čak i najbolja ove sezone. samo da provjerim jel ju napisao Jerry Stahl...ah, kvragu, još ne piše.

A baš sam mislila da će otegnut sa tim minijaturama do kraja sezone...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 02.02.2007., 17:33   #28
A čuj, ne mora značiti da će ovo biti zadnje što ćemo vidjet od tog psychoa

Nego, de mi samo reci ko je ona mala sa slike? Nisam gledao svaku epizodu sezone, pa sam izgleda neš propustio
maaarin is offline  
Old 02.02.2007., 18:29   #29
Ni ja nemam pojma tko je ta, ali mi je skroz morbidno da obilježavaju njenu smrt i nakon 22 godine....

Uglavnom, kad se Keppler prvi put pojavio (yay, Liev ) dobivao je neke poruke od nekoga, koje je ignorirao. A sad se pojavilo i ovo...tako da se tek očekuje da se otkrije njegova prošlost. Ali, svaka čast i njemu i svima kad su u 3 epizode uspijeli tako dobro okarakterizirati njegov lik.

Odličan mi je bio dio u kojem su Sara i on razgovarali u Grissomovom uredu:

Keppler: Yeah, I knew a guy in Philly like that. Kept a case of thumbs in a closet.
Sara: Friend of yours?
Keppler: No, serial killer.



Daj zamisli da ono Grissom ispadne ubojica. Tj, copycat. Nakon kaj je onaj tip kihnuo, on odluči iskušati sreću.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 02.02.2007., 20:34   #30
A šta je onda on kao taj koji je držao place u ormaru?
maaarin is offline  
Old 02.02.2007., 23:39   #31
Ma neeee. Ali, on odgovara profilu serijskog ubojice, kako Liev kaže.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 03.02.2007., 01:10   #32
Ahaaaa da A zujim ja neš danas
maaarin is offline  
Old 07.02.2007., 02:10   #33
Odoše i Delko u poginule Miamijavce izgleda

E u ovom Miamiju sam stvarno uživo Iz jednog jedinog razloga

Kako je onaj lik sprdo Horatia sa kao oštrim glasom, i kad je pričo na mobitel od one ženske jaooooo
maaarin is offline  
Old 09.02.2007., 21:15   #34
Vau Ode Kepler

A baš se pitam što bi to moglo biti u onom velikom Grissomovom paketiću
maaarin is offline  
Old 10.02.2007., 18:44   #35
Ja sam cijeli tjedan bila bez kompjutera.....tragedija u shakepearianskom okviru...

I prva serija ovoga tjedna (i jedina zsad) koju sam pogledala je CSI. Kepplera više nema...inače, odlična mi je epizoda bila. Jako mračna, malo u Max Payne stilu. Naročito onaj dio kad se on prisjeća kako je ubio onog crnca.
Il se meni čini ili Grissom izgleda jako, jako staro....toliko da mi je ona scena sa Sarom bila malo ljigava....

Stvarno, iako je Liev bio tek u nekoliko epizoda, definitivno je obilježio ovu sezonu. Tip je stvarno genijalan glumac. Šteta što on i Petersen nisu imali više scena zajedno.

I da! Šteta što nismo vidjeli Grissomov stav o "reverse forensics".
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 22.02.2007., 18:42   #36
Dobra mi je bila NY epizoda. Služeći se lasvegovskim receptom, uzeli su malo čudnije slučajeve: Noina arka i tip maskiran u cigaretu.

Dobra mi je bila Stellina: "OK, let's just get this over with: smoking kills."

Baš sam si misla: sad kad to netko sprovali.

Večeras Las Vegas. Sudeći po opisu na TV comu, bit će dobro. Za promjenu uopće nema mrtvih, bar naizgled.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 23.02.2007., 18:43   #37
A taman sam mislila kako Laura Harris nemre glumit veću luđakinju od Marie u 24, kadli, evo ga! Luđakinja opsjednuta svojim učenikom, a ono post-mortum slikanje...OMG.

Dobra mi je epizoda bila, sve u svemu. Brass mi je bio genijalan u svom komentaru u mrtvačnici: I don't want to make this about me, but I need to know my office is not responsible for this. I onda Doc: Did you hit her over the head?

Kraj mi je, doduše bio bezveze...ta Grissom/Sara romanca mi je totalno nepotrebna. A s obzirom da su krenuli tim putem na kraju 6.sezone, sad moraju nastaviti, ali im se nikako to ne uklapa u ostatak epizode.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 24.02.2007., 01:05   #38
Okej epizoda, al me živciralo reklamiranje Youtubea...

Prvo na klipu rečenica kak će to postat na Youtube. Onda za komparaiju glasova uzme baš tu rečenicu, i kad je namještao sliku da se vidi odraz od ono dvoje, puštena je nabrzaka - a šta mislite koja rečenica...
maaarin is offline  
Old 27.02.2007., 13:42   #39
jel ima tko da bi se trejdo samnom. trebam CSI Las Vegas, po mogucnosti sve. dobri ljudi javite se na pm
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Old 14.03.2007., 23:12   #40
Ma najbolja ja nepropustam...
__________________
Glumim nedodirljivu, a tako volim sto si tu! Nek ovaj tren traje zauvijek....
Neirich is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:08.