Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2003., 09:39   #41
Blue Footed Booby Food

Otkaceni restic s malo premasnom (preteskom) hranom.



Hm... kad malo bolje razmislim... mozda nismo trebali jesti te plivace kozice...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 21:06   #42
Quote:
Shtefitza kaže:
Konacno smo probali Mimi's cafe. Zgodni mali, rustikalni restorancic, sa odlicnom (domacom francuskom) hranom, ogromnim porcijama, ok cijenama i ljubaznom poslugom!
Tiha muzika, intimna atmosfera.

Definitivno cemo se vratiti!
Shtefa, di je ta Mimi? Je l' kod tebe u Amer'ki?
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 22:48   #43
Od chainova u Americi preporucujem talijanski Macaroni Grill. Nisu suvise romanticni (preveliki su i poneki su suvise bucni), ali zato je hrana izvrsna. Ovaj nas lokalni je jedno vrijeme imao konobara koji je lijepo pjevao talijanske arije. Kuhinja je otvorena, pa ako ste blizu mozete gledati kako kuhari pripravljaju vasu veceru.

Od skupljih restorana u D.C.-ju preporucujem Kinkead's na krizanju 21ve ulice i Pennsylvania Avenue. Posluga savrsena, hrana za bogove (ukus i umjetnicki dojam), kuhinja isto otvorena ako ste na gornjem katu. Cijene su paprene, ali isplati se otici jednom do dva put godisnje.
T.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 22:56   #44
Quote:
T.C. kaže:
Od skupljih restorana u D.C.-ju preporucujem Kinkead's na krizanju 21ve ulice i Pennsylvania Avenue. Posluga savrsena, hrana za bogove (ukus i umjetnicki dojam), kuhinja isto otvorena ako ste na gornjem katu. Cijene su paprene, ali isplati se otici jednom do dva put godisnje.
Super, hvala na preporuci!

Kaj se tice D.C.ja, jela sam u jako, jako puno restorana tamo, narocito oko Dupont Circlea i u Adam's Morgan, ali narocito mi je ostao u sjecanju izvjesni restac pod imenom 'Trumpet'. Naime. Islo nas je puno na veceru, koju je organizirala (rezervacije i sve) moja draga prijateljica, koja ponekad zna bit zmotana. Dakle, ona je sve skupa rezervirala za nas petnaestak, kad smo dosli, konobari su nas grdo odmjerili, a da ne velim da su nas gosti promatrali s odredjenom dozom... well... nerazumijevanja i mrznje zajedno. Dosli smo, naime, u gay restoran, u kojem smo bili jedino mijesano drustvo.

No, klopa je bila super, kao i posluga (posluzivalo nas je par konobara i svakom je barem nesto ispalo na pod i razbilo se no to objasnjavam zbunjenoscu), restac je bio odlicno uredjen, samo nije bilo bas jeftino. No dobro barem smo imali dozivljaj.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 23:05   #45
Haha, pogledat cu taj Trumpet. Bila sam u jednom gay restoranu s plesnim podijem na kojemu su plesala lokalne drag queens. Hrana je bila dobra, ali ne sjecam se vise u kojoj je to ulici...

Ako se zazelis cevapa u DC-ju odi u Washington Caffe na Vermont Avenue, blizu Constitution. (NW) Cak su se pojavili u Zagat review (tako sam i saznala za njih).
T.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 23:19   #46
Nemam vremena i ne raspisuje mi se romane o restoranima , ali vidim da jos nitko nije spomenuo dva u Zagrebu, meni dobra i draga (jeo vise puta u zadnjih par godina)...s recimo "tradicionalnom" kuhinjom, i interesantnim ambijentom:


- Baltazar - Nova Ves, kod OS "Krleze" - uredjen u "tradicionalnom hrvatskom ruralnom ambijentu" sa jako dobrom klopom (opet velim, jelovnik nije egzotican, ali kvalitetan), dobrim vinom (tu nisam neko mjerilo ali bilo je poznavalica)

- Stari Puntijar - Gracanska cesta xx - "viteski" ambijent, takodjer <> tradicionalna klopa, ali izvrsna...

:mljac:
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 23:25   #47
Hvala, T.C. Sumnjam da ce mi D.C. tako skoro biti usput, ali svakako cu zapamtit.

Trumpets ti inace nema drag queens, barem ih ja nisam vidjela. Taj restac ti je jako posh i svi imaju neki intelektualni look.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 19:38   #48
Hej, shefe, slazem se za Baltazar i Puntijar. (barem prije sto godina kad sam tamo zadnji put bila)

Mimi's je tu, kod mene u Kalafoniji.

Macaroni's mi se jako svidja. Pogotovo sa pogledom na otvorenu kuhinju.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 22:55   #49
Jel Mimi's Mimi's American Bistro? Tu Mimi imamo i mi

Nego, bas sad gledam u Zagatu, postoji neki restoran u DC-ju, zove se Kuna, vlasnik se zove Mark Giuricich Vodi se kao talijanski, nalazi se u U ulici izmedju 13te i 14te, pa ako netko stigne prije mene neka javi kako je.
T.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 23:33   #50
Quote:
T.C. kaže:
Jel Mimi's Mimi's American Bistro? Tu Mimi imamo i mi

Nego, bas sad gledam u Zagatu, postoji neki restoran u DC-ju, zove se Kuna, vlasnik se zove Mark Giuricich Vodi se kao talijanski, nalazi se u U ulici izmedju 13te i 14te, pa ako netko stigne prije mene neka javi kako je.
Mimi's cafe. Mislim da nije chain. Ali nisam sigurna.

U San Francisku najstariji restoran (iz 1880-tih) je Tadich Grill na Market Street-u, prvi vlasnici bili su Hrvati, nedavno su ih od obitelji Tadich kupili dva brata porijeklom iz Dubrovnika (ne mogu se sjetiti imena). Kuhinja je mediteranska, imaju konobare i kuhare iz "Starog kraja".

Poznati restoran, hvale se slavnom klijentelom. Tamo sam srela SF gradonacelnika!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2003., 03:04   #51
Da, sjecam se Tadich Grilla kada sam istrazivala restorane u okolini SF. Nismo stigli tamo otici. Ja uskoro opet idem u SFO pa cemo mozda ovaj put stici.
T.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2003., 03:26   #52
Sandra

Marcellino isproban za Valentinovo. Hvala na preporuci!
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2003., 11:10   #53
Bili smo u Srceku, petit restaurant . Pola nas je dobilo klopu, ostali su cekali 10 minuta. Nedopustivo.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2003., 17:48   #54
Quote:
Billi kaže:
Bili smo u Srceku, petit restaurant . Pola nas je dobilo klopu, ostali su cekali 10 minuta. Nedopustivo.
Imas pravo, tako nesto se ne bi smjelo dogoditi bez obzira na guzvu. Ako kuhinja nije u stanju isporuciti odredjen broj obroka, neka smanje broj sjedecih mjesta.

Billi, daj napisi malo vise o Srceku. Citala sam u Cosmu jako pohvalnu ocjenu, ali bojim se da je placena. Kakva je hrana, velicina porcija, cijena, posluga, ambijent...
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2003., 14:51   #55
Quote:
Princeza kaže:
Imas pravo, tako nesto se ne bi smjelo dogoditi bez obzira na guzvu. Ako kuhinja nije u stanju isporuciti odredjen broj obroka, neka smanje broj sjedecih mjesta.

Billi, daj napisi malo vise o Srceku. Citala sam u Cosmu jako pohvalnu ocjenu, ali bojim se da je placena. Kakva je hrana, velicina porcija, cijena, posluga, ambijent...
Na samom kraju Vinogradske, restoran je zaista presladak, lijepo je uredjen, puno svjetla. Meni nije prevelik, par jela, ribe, puzevi, cokoladni mus (of course), velike porcije, sve 5, nemam prigovora, osim onoh sto sam navela. Mi smo bili jedini gosti pa mi je tesko procijeniti poslugu jer je ovaj jedan bio stalno oko nas. izbor vina zadovoljavajuc, nesto i Australskih. Sve u svemu mali je ok.
Po cijenama su u kategoriji skupljih.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2003., 16:59   #56
Thanks, Billi!
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2003., 19:37   #57
Pronasla sam zamjenu za Bobana ~ s obzirom na to da je na ovom topicu bilo primjedbi na cijene u restoranima, evo mog priloga za one koji s vremena na vrijeme zele nesto pojesti vani, a ne zele za to previse platiti.

Dakle ~ Kapuciner, na Kaptolu (preko puta Katedrale), u Zagrebu.

Atmosfera je ono, nista posebno. Prostor je uzak i dugacak. Odmah do ulaza je birc, a restoran je duboko unutra. Takodjer ima jedan ostakljeni dio s dosta mjesta za sjedenje.

Uredjeno je kao tipicna talijanska trattoria. Ono, opusteno, sa stilom, a opet pomalo tipicno. Nista posebno, ali vrlo ugodno.

Nude se pizze, talijanska jela te jela od piletine, puretine i ribe. Probala sam vec veci dio njihove ponude i opci dojam je sljedeci: porcije su prilicno velike, hrana je odlicno pripremljena, sve je ok. Ono sto se meni osobno jako svidja jest to da imaju malu pizzu. Jer nema sanse da ja uspijem pojest cijelu normalnu.

Cijene su vise nego ok. Npr. pileci filet u umaku od gorgonzole ili piletina u umaku od sparoga, taj tip jela, je oko 40 kn. Dakle, stvarno prihvaljivo. Pizze imaju sasvim tipicnu cijenu, nista posebno ni skupo ni povoljno.

Drugim rijecima, to je jedan obican restoran za pojesti pravi obrok na brzinu. Ja jako volim takve restorane, jer me cesto u gradu uhvati glad, pa nemam vremena ici doma i kuhati, a pregladna sam da bi mi bio dovoljan sendvic iz Pingvina. Ovo je restoran u kojem nije potrebno rezervirati stol, u kojem vas nitko nece cudno gledati ako ste svakodnevno odjeveni (onako kako idete na posao), u kojem cete se fino najesti i u kojem necete potrositi previse love. A konobari su stvarno ok.


Dakle:
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2003., 16:14   #58
Bili smo u restoranu Slap na Ilici iza Crnomerca. Lijepo uredjen, i jeftino. Meniji od 35 kn nadalje. Isplati se otici.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 01:37   #59
Quote:
[i] Koji mi je najbolji restoran u kojem sam ikad bio? Slow food na Visu, tj. Senko. Neusporedivo sa svim konobama na Visu. Njegova hrana ima poseban čar. Vatrica i Pojoda su kilometrima daleko od njegove kuhinje u svakom smislu.

[/B]
Apsolutno se slazem! Senko je zakon!
Prvo mjesto sa Senkom dijeli konoba u Komizi "Bako", tu sam sedam dana jela sve redom morsko, od predjela pa dalje. Ugodjaj je prekrasan, usluga odlicna................
A kod Senka........... e tu se nikad nezna............ ako idete izdvojite si dosta vremena, ponesite lampadine......
S.... is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 15:38   #60
nisam sve preporuke pročitao jer sam naletio na pos bujan i odmah sam lupio po reply.
dakle bujan

još jedan na moru,u mošćenicama iznad mošćeničke drage,restoran perun.jako dobra ponuda i usluga.ne znam kakav je izvan sezone(za bujana znam jer sam bio izvan sezone).

u zagrebu se fino jede u leonardu u skalinskoj,a malo izvan zagreba obavezno,ali OBAVEZNO preporučam klet obitelji bunčić iznad dugog sela.ponuda je raznovrsna i bogata,a nedjeljom preporučam švedski stol za 70 kn po osobi sa svakakvim bakanalijama(također raznovrsno,od ribe i morskih plodova do peradi,divljači i gurmanskih specijaliteta).

sorry ak je neko već nekaj od ovoga napisao,ali kod bujana sam zablokirao.
Drums In The Deep is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.