Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2009., 03:20   #21
a neeee, ona je zgodna radje one dosadne therese (ali, nazalost, znam da se to nece desiti).
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Old 06.11.2009., 04:06   #22
Postala mi je simpa u prošloj epizodi. Povlačim želju za smaknućem Van Peltove.
Jay Bluebell is offline  
Old 06.11.2009., 04:44   #23
A ja bih smaknula onog tko je promijenio uvodnu spicu, ona muzika od prije uz definiciju mentalista mi je bas bila dobra
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Old 09.12.2009., 20:02   #24
Nitko ne komentira big epizodu s Red John plaćenicom? Ta baba je bila scary.
Jay Bluebell is offline  
Old 11.02.2010., 01:27   #25
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Nitko ne komentira big epizodu s Red John plaćenicom? Ta baba je bila scary.
Stvarno jest. Ja nisam komentirala jerbo nisam mogla naći ovu temu. Naime, nema je na popisu u onom tamo prvom postu (moderatorovom).
__________________
... was sie will, bekommt sie auch ...
Thirteen is offline  
Old 11.02.2010., 22:03   #26
uuuups, my bad, ispravljeno
Ribac is offline  
Old 12.02.2010., 10:29   #27
Skinula sam danas novu epizodu. Čim uspijem, idem gledati
__________________
... was sie will, bekommt sie auch ...
Thirteen is offline  
Old 12.02.2010., 16:56   #28
U, jako dobra nova epizoda. Ajd pogledajte i vi da komentiramo
__________________
... was sie will, bekommt sie auch ...
Thirteen is offline  
Old 13.02.2010., 18:37   #29
Nitko nije pogledao?

Dakle, epizoda je bila odlična. Sviđa mi se što je Cho bio centralni lik i što ga je Jane svugdje pratio.

Je li ta Choova ženska ona koju mu je namještala ona žena u zadnjoj epizodi prošle sezone?
__________________
... was sie will, bekommt sie auch ...
Thirteen is offline  
Old 13.02.2010., 19:26   #30
Skinuto, večeras ću pogledat.
Jay Bluebell is offline  
Old 03.05.2010., 17:30   #31
Ova zadnja je isto bila dobra Malo su mi postali monotoni tamo oko 13-e epizode, al sad su se ponovno vratili na staro

I da, radujem se Red John finalu.
Jay Bluebell is offline  
Old 03.05.2010., 18:59   #32
Ja ne mogu više, tolko su predosadni da to nije normalno. Ajd i prva sezona je bila uglavnom "case of the week", ali barem se taj Red John konstantno provlačio. U drugoj sezoni se NIŠTA ne događa. Hightower je bila zanimljiva u početku, ali stalno radi jedno te isto - kori Teresu zbog Janeovih sranja. Zijeeeev. Jedino što me jako veseli su Teresa/Jane momenti (čak i ako je Jane uglavnom idiot), ono sa "You were trying to save me! " sad u zadnjoj je bilo baš fora.
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Old 21.05.2010., 21:06   #33
Je netko gledao finale? Pojavio se Red John, ali s maskom... neki copycat su ubijali umjesto njega, pa je na kraju i njih ubio... e sad, meni nije jasno, možda sam i krivo povezao... Red John na kraju je ispao onaj konobar koji je uslužio Janea na početku epizode ili ??? Kako je Red John znao za onu poštapalicu?
Jay Bluebell is offline  
Old 21.05.2010., 23:26   #34
Imho Red John je Kristina
__________________
Tko satovi Satljude?
Velorien is offline  
Old 21.05.2010., 23:58   #35
Quote:
Velorien kaže: Pogledaj post
Imho Red John je Kristina
Misliš? Vidiš, meni to nije ni palo napamet. Al kako onda objasnit onaj muški glas?
Jay Bluebell is offline  
Old 22.05.2010., 22:28   #36
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Misliš? Vidiš, meni to nije ni palo napamet. Al kako onda objasnit onaj muški glas?
evo i mene...
kad sam gledala finale ja sam baš pomislila, gle, ovaj red john ima nekako ženskast glas, ali ne može biti žena zbog one epke, di je bio dečko od one slepe ženske! a i ona njegova plaćenica koja je poubijala silne agente je govorila o njemu u muškom rodu. mislim, bilo bi super da ispadne da je on kristina, ali to bi bilo varanje!
i da, malo mi smeta što u celoj sezoni skoro ništa RJ-a nije bilo, a onda se u finalu onako teatralno pojavi.
Torbica is offline  
Old 22.05.2010., 23:05   #37
Quote:
Torbica kaže: Pogledaj post
evo i mene...
kad sam gledala finale ja sam baš pomislila, gle, ovaj red john ima nekako ženskast glas, ali ne može biti žena zbog one epke, di je bio dečko od one slepe ženske! a i ona njegova plaćenica koja je poubijala silne agente je govorila o njemu u muškom rodu. mislim, bilo bi super da ispadne da je on kristina, ali to bi bilo varanje!
i da, malo mi smeta što u celoj sezoni skoro ništa RJ-a nije bilo, a onda se u finalu onako teatralno pojavi.
Da, svega su dvije epizode bile RJ related. Bzvz. Al dobro, sezona mi je bila OK u globalu, prva mi je bila bolja. Sad treba čekat 3.
Jay Bluebell is offline  
Old 24.05.2010., 15:36   #38
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Da, svega su dvije epizode bile RJ related. Bzvz. Al dobro, sezona mi je bila OK u globalu, prva mi je bila bolja. Sad treba čekat 3.
Meni je okay da ne forsiraju tog RJ previse.
Finale je super.
Meni je pala na pamet Kristina isto, ali nakon one postapalice mi je sumnjiv i onaj konobar.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Old 24.05.2010., 18:40   #39
Pogledao pilot i nekako mi nije sjeo. No ipak imam kompletno sve do sada na hardu pa možda jednom i odgledam ovu seriju.
Torquato.Tasso is offline  
Old 07.06.2010., 02:22   #40
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Da, svega su dvije epizode bile RJ related. Bzvz. Al dobro, sezona mi je bila OK u globalu, prva mi je bila bolja. Sad treba čekat 3.
Meni je druga bila koma. Tj. početak druge, cijeli onaj Bosco-plotline, mi je bio ok jer se događalo nešto; nakon toga sve samo case-of-the-week epovi što mi je već nakon trećeg počelo spektakularno ići na živce. Nije nužno Red John morao biti glavna tema, ali bar NEKI story arc da su imali. A ono ništa. Ipak, 2x22 mi je bila daleko iznad svih očekivanja. Kristina mi je bila apsolutno najdraži S1 guest star i kad su je doveli natrag, skoro sam pala na dupe. Toliko mi je osvježila seriju/ep i toliko mi je super bio cijeli Jane/Kristina thing da sam se gušila od isusekakstedivnihoćujoš-grča. Sam finale mi je pak nekako bilo meh, opet se ništa pametnog nije dešavalo do samog kraja. Koji mi se svidio.

Sve u svemu, očekivala sam puno više od druge sezone. Više o Red Johnu, više o Hightower (iako je stalno srala po Lisbon, ja sam iz nekog nepoznatog razloga dobila vibru da joj se žena sviđa i da joj u biti ne bi ništa loše napravila, samo da ju malo prca. Ali na kraju nismo dobili ništa) i općenito više nekog plota. Nadam se da će treća sezona to popraviti.
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:35.