Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2010., 09:52   #81
Ja imam Braunov i odličan mi je. Koristim ga i za orahe, kekse, led, ma sve! Drugi nastavak mi je dobar kad pravim frape, tartar umak, usitnjava povrće, nekad s njime i palačinke zamutim ako ne pravim puno. Uglavnom, super je!
natali z is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 11:19   #82
Evo ovakvog sam kupila jučer

http://www.bosch-home.com/hr/proizvo...?source=browse

Sinoć je odmah isproban

Odličan je, za kapulu, frape od banane, ostalo ćemo vidjeti ovih dana! Cijena 399,99 kn
Ima metlicu s posudom , sjeckalicu s posudom i blender
Ja prezadovoljna !
mojnema is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 11:27   #83
Quote:
mojnema kaže: Pogledaj post
Evo ovakvog sam kupila jučer

http://www.bosch-home.com/hr/proizvo...?source=browse

Sinoć je odmah isproban

Odličan je, za kapulu, frape od banane, ostalo ćemo vidjeti ovih dana! Cijena 399,99 kn
Ima metlicu s posudom , sjeckalicu s posudom i blender
Ja prezadovoljna !
U kojem ducanu?! Ja se mislim mami za rodjendan uzesti stapni mikser, ovaj mi se cini jako dobar
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 11:33   #84
Odličan je, stvarno, toliko funkcija a za toliko novaca, ženska ga je u dućanu nahvalila samo tako, a bilo je i onih od 1000 kn, a s manje funkcija, kaže da je na ovome othranila 2 djece i da je uvijek isti, nikad problema, a boschovi su inače hvaljeni! Kupila sam ga u CC1 u ovom novom u Splitu, a neznam točno kako se dućan zove, ovaj veliki na 2 kata sa tehnikom
mojnema is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 11:35   #85
kako u onom dodatku koji se dobije uz štapni mikser (onaj kao mini neki blender) iscjeckati crveni luk a da od njega ne ispadne kaša?

jer ili mi ostanu preveliki komadi, ili se samelje praktički u kašicu ??

imam ovaj štapni:

Uploaded with ImageShack.us
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 11:38   #86
Quote:
mojnema kaže: Pogledaj post
Odličan je, stvarno, toliko funkcija a za toliko novaca, ženska ga je u dućanu nahvalila samo tako, a bilo je i onih od 1000 kn, a s manje funkcija, kaže da je na ovome othranila 2 djece i da je uvijek isti, nikad problema, a boschovi su inače hvaljeni! Kupila sam ga u CC1 u ovom novom u Splitu, a neznam točno kako se dućan zove, ovaj veliki na 2 kata sa tehnikom
Hvala ti
Trenutno sam daleko od Splita (smrc!), ali nije problem, mami mi je rodjendan za mjesec ipol, uzmem ga do tada
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 11:43   #87
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
kako u onom dodatku koji se dobije uz štapni mikser (onaj kao mini neki blender) iscjeckati crveni luk a da od njega ne ispadne kaša?

jer ili mi ostanu preveliki komadi, ili se samelje praktički u kašicu ??

imam ovaj štapni:

Uploaded with ImageShack.us
Ne mogu vidjeti tvoju sliku trenutno, žao mi je na poslu sam, i imam zabranjenih nekih sadržaja, tako da mi je blokirano. Nadam se da me razumješ.
Ja blender koristim samo za kašaste stvari, znači za ljepši umak najčešće da se sve bolje skupi i da bude gušće, onu posudicu sa rezačem , koristim za frapee, usitniti luk, kapulu, peršin, ružmarin, bilo šta,
a onaj dio s metlicom za palačinke i ostale kolače


Quote:
Laura Scott kaže: Pogledaj post
Hvala ti
Trenutno sam daleko od Splita (smrc!), ali nije problem, mami mi je rodjendan za mjesec ipol, uzmem ga do tada
Možeš pogledati u bilo kojem drugom dućanu takve opreme, tehno max, robot i sl. vjerujem da će biti
mojnema is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 12:30   #88
@extreme... imaš gore na tom mikseru položaje od 1 do 15... njima reguliraš jačinu same sjeckalice... 3-4 je sasvim dovoljno za fino sjeckanje luka 9ka radi kašu. I da, glavice prije blendanja nareži na polovice da ih lakše i ljepše posložiš u sjeckalicu.
__________________
Proud to be tolerant - plead to be ignorant.(nekad ili sad?)
Prosjecan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 13:30   #89
Quote:
Prosjecan kaže: Pogledaj post
@extreme... imaš gore na tom mikseru položaje od 1 do 15... njima reguliraš jačinu same sjeckalice... 3-4 je sasvim dovoljno za fino sjeckanje luka 9ka radi kašu. I da, glavice prije blendanja nareži na polovice da ih lakše i ljepše posložiš u sjeckalicu.
probat ću onda na manjoj brzini..

al ustvari, ne bih trebala baš ni pretrpavat blender, jel? jer mi se čini da onda ono veći komadi ne uspiju pasti dolje do noževa, a onaj dio koji je još dolje se pretvori u sokić

al to mi je spas kad radim gulaš.. tko će pol kile luka rezuckati iako sam najzadovoljnija kad ja to ručno- pa na fino sitno.. al nemam uvijek vremena
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 13:43   #90
el ima itko Quadrov set? Sličan gore linkanom Boschu a košta 289 kn
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 13:47   #91
Gledala sam i taj Quadrov set, al čini mi se da je teta za njega rekla da ne valja jer su mu ovi nastavci plastični, a kod moga su aluminijski, tako da prilično brzo poprime miris ti plastični ili se nedaj Bože rastope, tj. moraš pazit da se prvo ohladi pa onda blendat
mojnema is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 14:00   #92
majka kupila nedavno na nekoj rasprodaji
ja na početku bio skeptičan, alo ludnica je
1. uzmi kriglu
2. ubaci voće
3. ubaci smeđi/vanilin šećer
4. ubaci mlijeko
5. BZZZZZZZZZZZZZZZZZzzzzzzzzzzzzzzz
6. uživaj u frapeu
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 14:07   #93
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
el ima itko Quadrov set? Sličan gore linkanom Boschu a košta 289 kn
mislis na ovaj?


mi smo ga kupili na nekom snizenju svojedobno, kostao nas je oko 150 kn ako se dobro sjecam.
ova posuda sjeckalica je dosta brzo otisla, odnosno "nozevi" su se prestali vrtiti. ali eto, stap radi vec dugo i to besprijekorno, vise od njega mi stvarno ne treba.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 14:14   #94
Da, vidiš i ovaj je super! Čim ima aluminijski donji dio kojim se miksa, odmah je bolji, logično! Ovaj je skroz sličan mome
mojnema is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 20:07   #95
savjet molim. tražim neki štapni mikser za usitnjavanje luka, slanutka (pire i falafel)...
vidim da ste napisali da electrolux nije baš nešto. dakle bosch, braun?

Zadnje uređivanje ljenjivac : 10.01.2011. at 20:15.
ljenjivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 21:24   #96
Joj, namucit ces se s usitnjavanjem slanutka za falafel. Naime, on se radi od namocenog nekuhanog slanutka. I ja sam se mucila stapnim mikserom (posudom). Multipraktik je puno puno bolji.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 21:43   #97
nekuhanog?!
ljenjivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 21:44   #98
Da, nekuhanog. Namocis preko noci, sameljes s lukom i zacinima i onda lako formiras kuglice bez da se raspadaju (i przis u ulju). Ako ga pak skuhas, onda ces za formiranje popecaka morati dodati jos brasna, krusnih mrvica. I to nije falafel.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:40   #99
ja danas napravih od kuhanog slanutka i super je ispalo. :-)
nego, netko je tu napisao da je dugo držao uključen mikser pa mu je riknuo. ne piše mi u uputama - koliko dugo odjednom mogu imati upaljen mikser?
ljenjivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 10:18   #100
Gdje kupiti

Ekipa, gdje povoljno kupiti štapni mikser, a da nije preskup cca 150kn? Imali smo Braun 300W, bez nastavaka i bili prezadovoljni. Nevidim nigdje nikakavu akciju..
končar33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.