Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2012., 21:05   #141
Quote:
mali sime kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru

I još samo zamolba ako bi se sukladno tome mogao malo ažurirati prvi post topika.


Pozdrav,

Done.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 12.07.2012., 23:17   #142
Moru li se ovakovi postovi svrstati u Ad Hominem?

Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Reci svojoj ženici da prelijepi flaster preko svog šupka, da se slučajno ne omakne.

Ako ti ga primi (nedajIsuseBože) u šaku, odsijeci joj ruke /snip/
Nisam ga prijavi jer me briga (ovakvo pisanje više govori o autoru nego o meni) ali pitan perke pokušavan dohvatiti kadi je ta granica bon-ton ponašanja tokon konverazacije na ovome pdf-u?

Fala van lipa
Remington is offline  
Old 13.07.2012., 00:21   #143
Quote:
Remington kaže: Pogledaj post
Moru li se ovakovi postovi svrstati u Ad Hominem?



Nisam ga prijavi jer me briga (ovakvo pisanje više govori o autoru nego o meni) ali pitan perke pokušavan dohvatiti kadi je ta granica bon-ton ponašanja tokon konverazacije na ovome pdf-u?

Fala van lipa
Nicija zena, muz, obitelj forumasa nije tema u postovima. Dobio je karton za vrijedjanje.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 14.07.2012., 19:23   #144
Quote:
Remington kaže: Pogledaj post
Moru li se ovakovi postovi svrstati u Ad Hominem?
Sorry.
Nisam smio spustiti raspravu na osobnu razinu vrijeđanja.
Veselo društvo i malo učinili su svoje...
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Old 14.07.2012., 19:25   #145
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Sorry.
Nisam smio spustiti raspravu na osobnu razinu vrijeđanja.
Veselo društvo i malo učinili su svoje...
Kako je ovo lijepo
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 16.07.2012., 22:58   #146
Strah i trepet

Pohvala:

Moram priznati kako se posljednjih par dana osjeti nastojanje vodstva foruma da se uvede red na pdf religija - ovih godinu dana koliko sam ovdje, nisam imao mirnijih diskusija i konstruktivnijih rasprava kao što sam imao posljednjih dana, očigledno i prvenstveno zbog iznenadne odsutnosti spinerski i spamerski nastrojenih članova.

Samo naprid Cika Strike
Remington is offline  
Old 16.07.2012., 23:59   #147
Koji je razlog brisanja nekolicine postova iz teme Zidovstvo - 1000 zasto, 1000 zato? Da budem precizniji, rijec je o zadnjim postovima.
Bynw is offline  
Old 17.07.2012., 02:33   #148
Prvi od izbrisanih postova bio je neprimjeren za tu temu. Ostali (među njima i tvoj) su obrisani jer su se nadovezivali na taj post.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Old 18.07.2012., 16:16   #149
Quote:
nezdravrazum kaže: Pogledaj post
Remington nikako da shvati /cut/ Nikako da shvati /cut/. Taj njegov bog ima moc samo nad njim i njemu slicnima /cut/
Je li ovakvi postovi mogu biti deklarirani kao Ad hominem / harassment?
Remington is offline  
Old 18.07.2012., 16:32   #150
Quote:
Remington kaže: Pogledaj post
Je li ovakvi postovi mogu biti deklarirani kao Ad hominem / harassment?
Post je off (jer napisano nije tema) i kao takav izbrisan. Ad hominem sigurno nije, a ovo horasment, je vec stvarno previse, pache moglo bi se shvatiti kao zastrasivanje svakog tko bi pokusao ista reci kontra necijeg misljenja.

Osim toga, molim te da ne koristis KZ kao platformu za isticanje nekog tko je mozda pogrijesio, jer za to postoji trokut koji stisnes i prijavis post.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 18.07.2012., 17:11   #151
Hvala ti moderatorice. Hoću, hvala
Remington is offline  
Old 18.07.2012., 18:10   #152
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Prvi od izbrisanih postova bio je neprimjeren za tu temu. Ostali (među njima i tvoj) su obrisani jer su se nadovezivali na taj post.
A tako... Hvala na odgovoru.
Bynw is offline  
Old 18.07.2012., 20:30   #153
Zanima me razlog izbrisa mog posta u temi "Primiti sakramente kao ateist ili ne?".

Trolanje? Vrijeđanje? Netematskost? Ad hominem? Nešto drugo?

Zanima me i ako se može /ako bude odgovora/ o tome raspravljati ovdje ili će se smatrati - ako i ja onda opet odgovorim - da se radi o ... ne znam... nećemu što na ovoj temi (baš ovoj, "Knjiga žalbi") nije dopušteno.
adelon is offline  
Old 18.07.2012., 23:52   #154
I meni obrisali brdo postova, i još dobio kartone za trollanje. Sad se bojim išta i napisati.
Cincilator6 is offline  
Old 19.07.2012., 00:27   #155
Quote:
adelon kaže: Pogledaj post
Zanima me razlog izbrisa mog posta u temi "Primiti sakramente kao ateist ili ne?".

Trolanje? Vrijeđanje? Netematskost? Ad hominem? Nešto drugo?

Zanima me i ako se može /ako bude odgovora/ o tome raspravljati ovdje ili će se smatrati - ako i ja onda opet odgovorim - da se radi o ... ne znam... nećemu što na ovoj temi (baš ovoj, "Knjiga žalbi") nije dopušteno.
Trolanje i odgovaranje na trolanje i odgovori na trol post. Pokušavamo uvesti reda na forum pa će se takve stvari drastično manje tolerirati.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Old 20.07.2012., 15:33   #156
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Trolanje i odgovaranje na trolanje i odgovori na trol post. Pokušavamo uvesti reda na forum pa će se takve stvari drastično manje tolerirati.
ajde, baš zanima što će se tolerirati a što ne

pravljenje reda svakako pozdravljam, nemam čak nit protiv da se neki moji postovi obrišu, ak pretjeram...

iako, bilo čudno onaj put, dobih opomenu samo zato što nekoh nazvah 'djetetom'

jel i to spada...?... ne znam, meni se čini ipak Ne

ne bih rado mislit da su moderatori neki put rano ustali i na krivu nogu
mislim ono, ipak smo svi mi na kraju tek ljudi
Pravi Život is offline  
Old 28.07.2012., 08:30   #157
Imam jedno pitanje, je li dozvoljeno na ovom forumu postavljati teme sa naslovom na stranom jeziku?

Recimo: ''Stradanje Hrišćana kroz istoriju''? Ja pogledao na hrvatski jezični portal, u hrvatskom ne postoji ni riječ 'hrišćani', ni riječ 'istorija'...

Mogu li se tako postavljati i teme s naslovima na kineskom?
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 28.07.2012., 10:59   #158
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje, je li dozvoljeno na ovom forumu postavljati teme sa naslovom na stranom jeziku?

Recimo: ''Stradanje Hrišćana kroz istoriju''? Ja pogledao na hrvatski jezični portal, u hrvatskom ne postoji ni riječ 'hrišćani', ni riječ 'istorija'...

Mogu li se tako postavljati i teme s naslovima na kineskom?
Da, bas ja gledam, zasto pise “Hriscana“ a ne “hriscana“

Salu na stranu, vise je puta postavljeno pitanje jezika na forumu. Na zadnjoj takvoj temi na PZK, nekakav zakljucak i stav administracije je:

Quote:
Cika Strile
Što se tiče jezika, ostavlja se na procjenu moderatora što će i kako postupiti u slučajevima kao što su srpski, slovenski i bilo koji drugi jezici. Ukoliko se ukaže potreba, administracija će se također uključiti u probleme vezane uz jezik ili nerazumijevanje istog.
...e sad, nije nista receno o naslovu pa se mozda moze povesti jos koja rasprava glede jezika na vorumu.

Kako Strile kaze da to ostavlja na “procjenu moderatorima“, ja cu to ostavit'...i ljudi, ja bih razumjela da je napisano na cirilici, pa da ne znamo procitati (osobito mladje generacije), ovako...bre Cife, pa kaj se ne razmemo, 'nako iskreno, ljudski, ha

edit:
***iako mi u pravilima pdf-a imamo slijedece:
Quote:
4) Postovi moraju biti napisani čitko i razumljivo, hrvatskim jezikom i pismom.
I sad, ovo je nesto sto ne bi trebalo biti obvezujuce samo za pojedini pdf, nego za citav forum, ako se na ovom dalje inzistira. Vidimo (citirani stav administracije) da tome nije tako. Stoga sam gore navedenog misljenja.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick

Zadnje uređivanje blue bird : 28.07.2012. at 11:20.
blue bird is offline  
Old 28.07.2012., 11:44   #159
Ma nije da ja bilo šta inzistiram, nego mi ovaj naslov k'o šaka u oko, ako je pravilo pisanje hrvatskim jezikom, ne vidim nikakve potrebe žmiriti, ili tolerirati, srpski u naslovima tema...

Srpski je strani jezik, isto k'o i kineski, bez obzira što ga mi razumijemo, razumijem ja i slovenski i engleski, pa opet ne bih želio da se piše tim jezicima na hrvatskom forumu, jer, koji je onda smisao 'hrvatskog foruma'?

Možda da se otvori međunarodni pdf, pa nek' pišu svak' na svojem jeziku?

Nije li pokretač teme mogao napisati 'Stradanje kršćana kroz povijest'?
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 28.07.2012., 13:25   #160
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post
Ma nije da ja bilo šta inzistiram, nego mi ovaj naslov k'o šaka u oko, ako je pravilo pisanje hrvatskim jezikom, ne vidim nikakve potrebe žmiriti, ili tolerirati, srpski u naslovima tema...

Srpski je strani jezik, isto k'o i kineski, bez obzira što ga mi razumijemo, razumijem ja i slovenski i engleski, pa opet ne bih želio da se piše tim jezicima na hrvatskom forumu, jer, koji je onda smisao 'hrvatskog foruma'?

Možda da se otvori međunarodni pdf, pa nek' pišu svak' na svojem jeziku?

Nije li pokretač teme mogao napisati 'Stradanje kršćana kroz povijest'?
Znam da ne inzistiras i nije nelogicno (ako ne smijemo krsiti zakone RH, logicno je da je i sluzbeni jezik hrtvatski, ali opet, to je tako nekako kruto za internetska bespuca, a radi se o jeziku koji kuzimo) i cesto se postavlja to pitanje, ja sam ti odgovorila kako ja to vidim. Evo postavila sam pitanje i na nasem moderatorskom kutku tu na pdf-u ostalim modovima, a vjerojatno ce i administracija da svrati u goste pa kao bude neki drugi zakljucak, ce da ga pisem ovdje
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.